» »

tablet pc powertoys na običnih xp

tablet pc powertoys na običnih xp

CaqKa ::

http://www.microsoft.com/windowsxp/tabletpc/downloads/powertoys.asp
zanima me če zna kdo zgornje powertoys prelisičit da bi delale na običnih xpjih, imam namreč risalno tablico...
nevem zakaj se zaklepajo taki programi.
mogoče je treba samo kakšen registry string spremenit?

nebo bilo slabo če bi se andrej tukaj oglasil ter povedal kaj :)

verjetno bi se dalo fajle same za sebe nekak odpakirat in jih pač kot obične stare dos programčke dat nekam v en dir pa jih zagnat? kak se že reče temu unpackerji za windows cab fileje? pa kaki so ukazi?

medtem ko se zadeva inštalira se najprej odpakira v userjev temp dir
C:\Documents and Settings\User_Name\Local Settings\Temp

kjer pa je potem še vedno msi instaler... ki pa še vedno preglejuje kakšen os imaš.. aja pa neke ini datoteke so zraven.
  • spremenil: CaqKa ()

andrej ::

odkrito povedano ne vem. mogoce zadeva odspodaj uporablja dolocene module OS-a, ki so samo v Table PC-jih...

CaqKa ::

nebi vedo niti kak bi zadevo odpakiral iz .msi paketka? ali pa kako bi v registru nekaj spremenil da bi tole mislilo da je na tablet pcju.

LuiIII ::

Hja to kako prelišičiti WinXP da jih jemlje kot tabletPC verzijo zanima tudi mene. Predvsem me zanima zaradi raznih programov kot je npr. Grafigo. Zaenkrat še nisem našel rešitve.

Lui

CaqKa ::

pomojem bi andrej vedel rešitev za ta problem... aja imava pa isti problem luilll :)
če bi poznal koga z tablet xpji nebi blo problema ker bi registryja primerjal....
pomojem je fora itak samo v registriju... ali pa da bi kak hacker krekno tote progije.
mogoče bi tudi tak šlo da bi fajle na tabletu inštaliral ter potem samo exeje skopiral.

andrej ::

kot sem ze prej reko mogoce tudi exe kopiranje nebi delalo, ker imajo tablet PC na sistemu par dodatkov, ki jih navadni XP-ji nimajo. lahko pa je tudi samo registry...

za msi pakete pa je cela vrsta programov - recimo installshield, etc...

CaqKa ::

z instal shieldom jih lahko odpakiram?

CaqKa ::

eden izmed ddljev ki ga uporablja je imm32.dll v windows/system
kako se ze rece tej zaščiti ko vsak zbrisal dll znova potegne iz dll zbirke?
hočem namreč tale dll namestit iz tablet verzije.. upam da ga bom potem prelisicil...
ker če tablet pc inštaram na obični desktop pa vklopim grafično tablico na usb mi skozi skače na start meni ko nhočem kliknit.. to pa potem ni uporabno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win xp - zaklepanje rčunalnika

Oddelek: Operacijski sistemi
151664 (1430) ToniT
»

slike - image properties

Oddelek: Pomoč in nasveti
6806 (748) zasavje
»

Microsoft bi patentiral pozivnik

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
202659 (2659) MrStein
»

Nastavitev desnega klika v WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
15951 (787) Tr0n
»

Binarni Backup - Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
5830 (764) Kebab

Več podobnih tem