» »

Binarni Backup - Win XP

Binarni Backup - Win XP

Japonski ::

Rad bi naredil binarno kopijo instaliranega sistema, tako da ko bi se pac sistem porusil mi ne bi bilo potrebno vse na novo instalirat ampak presnamem samo kopijo.

Zdaj pa me tukaj zanima ce se da kakorkoli te fajle v katerih so napisan nastavitve (myDocuments, ozadja, menuji,...) kako spravit na drugo particijo(preden bi naredo kopijo da bi potem tisti skopirani sistem vedel kej so ti fajli) ali pa jih prekopirat, niti nevem kje je ta zadeva zapisana.

Hvala!

perci ::

Če sem te prav razumel, rabiš Norton Ghost.

Japonski ::

Ja ja to vem, mene je bol zanimalo ono drugo, hvala vseeno ;-)

DMouse ::

Ja če hočeš da ti pomagamo boš najprej moral povedat kakšen sistem imaš.
V WinXP recimo so (skoraj) vse nastavitve in dokumenti v c:\documents and settings\tvojeime, vendar to mapo lahko skopiraš le takrat ko nisi prijavljen pod tem imenom.

Japonski ::

Ja za win XP me zanima, sori ker prej nisem omenil :8)

Kebab ::

Mnogo folderjev enostavno premakneš z Microsoft PowerToys (klik), ki ti na zelo enostaven način pomaga prestaviti razne folderje kot my music etc.

Če bi rad prestavil samo My Documents, klikni z desnim gumbkom nanje in izberi novo lokacijo zanje.

V Outlook Expressu tudi enostavno spremeni Store folder in si jih shrani pač na drugo particijo.

V bistvu lahko prestaviš skoraj vse, mogoče napiši kaj bi ti točno rad prestavil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

koliko particij priporočate imeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5811900 (7381) carota
»

Pri urejanju ne pokaže vseh particij

Oddelek: Operacijski sistemi
303340 (2821) Malajlo
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656076 (4638) Doman
»

Thunderbird in Firefox arhiviranje

Oddelek: Programska oprema
152689 (2487) Vikking
»

NTFS dostop

Oddelek: Operacijski sistemi
462243 (1746) ToniT

Več podobnih tem