» »

BOX Procesorji !

BOX Procesorji !

commando35 ::

Mene pa zanima, če je možno procesor, recimo Pentium III ko ga kupiš v BOX verzjiji (SLOT 1) vzet iz tega ohišja ven brez kakšnih velikih posegov, tako da ga lahko potem daš v SOCKET 370 (Fcpga) ?
:):)

Huey P ::

NE?

Vem, da obratno gre. Ko vzameš Socket procesor pa ga daš na Slotket in ga vtakneš v Slot 1.

..::DOOM III: The Legacy::..

yjj ::

Lahko pa fc-pga z adapterjem vtakneš v solt1

OZZY ::

Slot 1 je čisto drugačen v obliki od fcpga procesorja. S1 je podolgovat medtem ko je fcpga kvadrataste oblike. Lahko pa kot so rekli fcpga procesor vtakneš v slot 1 s pomočjo adapterja.

commando35 ::

To že !!!
Ampak nism mislo tak !
Vem da sta to čisto različna podnožja !
Misli sn če se da procesor vzet ven iz tega boxa ki paše na slot 1 ! in nato samo procesor brez BOXA pritrdit na sockeet 370 !:8):\:P

Huey P ::

Mislim, da ne!

Tudi, če bi to šlo, ti nebi delal L2, ki je vgrajen v Slot matično se mi zdi...
..::DOOM III: The Legacy::..

OZZY ::

Sej nemoreš snet procesorja (slot1) s tiste ploščice na katerem je, ker je integriran gor. Sej ni dan gor kot naprimer fcpga procesor v soket.

Pretorijanec ::

Nope. Ne da se. Oziroma ja, ce mas tovarno procesorjeu.:DStal bi te cca 1000000 SIT. Tko da ce nisi ne vem kako sentimentalno navezan na tocno ta proc raj kup nouga pa ga dej v 370 Socket.:D

divac ::

Jaz imam kolega, ki je Pentiuma 2 dobesedno iztrgal ven iz ušive črne plastike in ga zadegov v taprav Socket.

Tko da če mene prašaš se da. Sicer si pa preberi članek v arhivu člankov!

OZZY ::

Divac: LAhko da ga je iz škatlice dal in ga dal potem v SLOT1 in ne v soket. Ker p2 je integriran na tisto ploščico in ga ne moreš ker brutalno ven vzet in dat nato v socket.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin

Oddelek: Navijanje
101036 (909) Spajky
»

Abit BH6

Oddelek: Strojna oprema
151261 (1094) iggy1517
»

ABIT BE6, staró ja...

Oddelek: Kaj kupiti
251502 (1281) dvokolaš
»

Slot 1

Oddelek: Strojna oprema
151346 (1117) SkIDiver
»

razlika med starimi in novimi celeroni?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141750 (1409) MadMax

Več podobnih tem