» »

Visa prepaid? electron?

Visa prepaid? electron?

bigbada ::

Zdravo,

Nekaj bi rad kupil preko Google Play. Pa nimam cc ali pa paypala. Pa tud preveč se ni bi rad igral s tem.

Torej, zanima me če je možno iti na banko in tam dobiti kako prepaid kartico brez kakršnihkoli obveznosti? Recimo, da grem na banko, mi tam naredijo to kartico in potem kadarkoli bi rad kaj kupil na spletu grem na banko pa naložim gor recimo 20€. Je to možno? Brez kakršnega koli mesečnega obračunavanja itd.

Morda neumno vprašanje, hvala vseeno.

primozzzz ::

Smartpaycard ali paysafe..

Če imaš telekom:
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...
NI PODPISA

metalc ::

NLB in Addiko zagotovo ponujata predplačniške kartice, za druge banke ne vem, so pa tudi neki stroški.

Potem imaž že omenjena Paysafe in Smartpaycard, ki ju lahko dobiš tudi v trafiki. Tudi tu so neki stroški, pa mislim, da se moraš še naknadno nekako identificirati.

Potem imaš še Revolut. Pri neki zmerni mesečni porabi lahko prideš skozi brez provizij, izdelava plastične kartice z veljvanostjo 3 leta te stane 6€ (ali 12, če ni prva), če ti zadostuje ena virtualna (namesto plastike dobiš samo številke za spletne transakcije), je celo zastonj, polniš jo ali s SEPA nakazilom na nek zbirni angleški TRR (traja par dni, da ti to poknjižijo) ali ti nek drug uporabnik hipno kaj nakaže s svojega računa.

Vse našteto so predplačniške kartice MasterCard, pri nobeni ni pogojev glede rednih prilivov, komitentstva pri banki itd., edino identificirti se moraš.

mtosev ::

obstaja tudi skrill. naročiš prek neta kartico in jo dobiš domov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

smacker ::

NKBM prepaid visa - 5eur za virtualno, 10eur pa za fizično kartico. Velja 4 leta, polniš na NKBM (zastonj) ali preko UPN (provizija enaka kot za položnice). Če si komitent NKBM si lahko kar iz banka.neta nakažeš direkt, brezplačno in hitro (5-15minut). Lahko jo povežeš s paypal. Kul je ker ni limitov za zneske, ki jih zapraviš. Edina meja je stanje na računu. Če imaš fizično, jo lahko uporabiš tudi na bankomatih in v trgovinah.

jtothek ::

Ne pri NLB predplačniške Mastercard vzet.

Daleč najslabša ponudba. Zaračunavajo vse, od mesečne naročnine, polnjenja računa, dviga na bankomatu, pregleda stanje, izdajo same kartice, etc.

Pri drugih bankah dobiš več za manj denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jtothek ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109438 (28288) Vetrpiha
»

NKBM - virtualna predplačniška Visa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10329722 (6447) FoxKnox
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15038357 (16513) sbawe64
»

Katera predplacniska kreditna kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6821387 (10479) kuall
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228805 (23170) šernk

Več podobnih tem