» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
4 / 76
»»

MArkusPrimus ::

Sam kolk je pol zdej strošek, če greš na HoT? Menjava vsega pa kakšen je postopek? Kupiš simko v Hoferju in pol? A je treba kam klicat in manjat?

bigbada ::

Če prav razumem ne dobiš položnice domov vsaki mesec ampak sam polniš al kako?

IQ Veverica ::

MArkusPrimus je izjavil:

Sam kolk je pol zdej strošek, če greš na HoT? Menjava vsega pa kakšen je postopek? Kupiš simko v Hoferju in pol? A je treba kam klicat in manjat?


Na njihovi spletni strani urediš vse. Brez klicanja, brez pošiljanja dokumentov.

In ne, položnic tukaj NI!
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

bigbada ::

Ne razumem. Pol vsaki mesec zakupis znova al kako? Nimam paypala/cc in podobnih sranj. To pomeni da moram it vsaki mesec v hofer?

MArkusPrimus ::

ziggy89 je izjavil:

Za neučakane slikice iz avstrijskega web-app. Edino kar je, je da je minimalna polnitev 10eur tako, da ne placas samo 7eur na mesec npr. (ne vem pa kako bo v SLO)

http://imgur.com/a/bmVxr


Sej aplikacija je pa že na Appstoru

IQ Veverica ::

Misliš tista nemška?
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Magic1 ::

bigbada je izjavil:

Ne razumem. Pol vsaki mesec zakupis znova al kako? Nimam paypala/cc in podobnih sranj. To pomeni da moram it vsaki mesec v hofer?

Si dinozaver brez možnosti plačil prek interneta, rad pa bi koristil ugodnosti neke trgovine(ki ponuja najbolj ugodno varjanto ravno zato da pridobi kakšno novo stranko v trgovino), a tebi gre v nos, da boš rabil potem it v to trgovino enkrat na mesec?!? Folk je res smešen.
Magic

bigbada ::

Nič mi ne gre v nos. Samo sprašujem kako in kaj. Ker sedaj sem vse preko položnice. Yeah, nimam možnosti plačila preko interneta, nekateri pač ne delamo tako, da bi kar nekam vnašal kreditne kartice.

Dri3r ::

Zato pa obstajajo predplačniške kartice.
dri3r

drejabreja2 ::

Samael ::

Magic1 je izjavil:

... da boš rabil potem it v to trgovino enkrat na mesec?!? Folk je res smešen.


Če sem prav razumel, niti tolikokrat ni potrebno, ane? Mislim dovolj je da nafilaš recimo 30 eur pa imaš ob 9,99€ paketu tri mesece mir? Saj tle menda nisi vezan na sprotno plačilo, temveč se mesečno odteguje od tega, kar imaš na računu?

zez ::

Jp, tudi jst sem razumel tako, da gres lahko npr. v hofer, kupis za 30 eurov in imas potem tri mesece mir. Imajo pa tudi moznost trajnika se mi zdi.

Dri3r ::

MMS sporočila se obračunajo posebej?
dri3r

Modri dirkač ::

Vse piše na spletni strani, app je pa tudi že na voljo.
Everybody lies!

FTad ::

zez je izjavil:

Jp, tudi jst sem razumel tako, da gres lahko npr. v hofer, kupis za 30 eurov in imas potem tri mesece mir. Imajo pa tudi moznost trajnika se mi zdi.


tako je ja.

facepalm ::

Zena se zdaj ukvarja z mobilno aplikacijo (dobila sim v sluzbi). Mora se registrirat, uredit prenos stevilke in napolnit dobroimetje.
Da vidimo ce je aplikacija dovolj preprosta za povprecnega non geek uporabnika:)

Edit: eko prvi problem. v sistemu ni vseh postnih stevilk in ne more vnesti pravega naslova.
v nasem primeru manjka postna stevilka 6273. s tem sklepam, da se je nocojsnje igrackanje koncalo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Samael ::

Dri3r je izjavil:

MMS sporočila se obračunajo posebej?


Modri dirkač je izjavil:

Vse piše na spletni strani, app je pa tudi že na voljo.


Mogoče sem čorav, ampak v zvezi s mms-ji sem sam našel zgolj tole:

https://www.hot.si/vprasanja-in-odgovor...
Ali HoT uporabniki lahko pošiljamo MMS-e (fotografije)?
Da, če vaš telefon podpira to funkcijo.

Tudi pod https://www.hot.si/tarife.html ni nikjer specifično omenjen mms.

Si tako dober in daš neposredni url kjer bi to kar praviš da piše pisalo?

Modri dirkač ::

Daj klikni + zraven kaksne tarife.
Everybody lies!

Samael ::

Modri dirkač je izjavil:

Daj klikni + zraven kaksne tarife.


Našel. Hvala.

Joseph033 ::

Ko je že govora o hofer telekomu bi bilo fajn, če bi lahko v vseh paketih bilo na voljo še gledanje tv brez,da bi pri tem porabil prenos podatkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Joseph033 ()

zez ::

@epecar Težavo z naslovi oz. poštnimi številkami so imeli tudi nekateri drugi, baje popravljajo.
@Joseph033 Zakaj pa gledanje TV zastonj? Ne bi rekel da bi mobilni paket ponujal kakšen Planet ali pa RTV in bi bilo gledanje TV zastonj, k Hoferju pa ravno to ne paše. Kvečjemu zastonj prebiranje njihovih reklam haha

Ganon ::

Ko boste jutri v Hoferju iskali SIM kartico, spotoma vzemite še ajdov kruh z orehi, ne bo vam žal. :P

IQ Veverica ::

Če pošta lahko, zakaj hofer nebi?
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

ivanuscha ::

Hofer je zakon. Jaz imam že dolgo avstrijski HoT, sedaj bom kmalu prešaltal še iz Izimobila na HoT.
Tukaj na Dunaju v Hoferju celo slovenske blejske kremšnite prodajajo, ajdovega kruha z orehi pa žal ni :)

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Cena MMS-sporočila € 0,039

tikitoki ::

A je kaksen razlog, da tega paketa nebi mogel uporabljati z USB modemom?

Heavy ::

tikitoki je izjavil:

A je kaksen razlog, da tega paketa nebi mogel uporabljati z USB modemom?


Ni, razen če te ne notranji gorenc žre, ker gredo minute in sms v nič :))
#TeamFelix

IL_DIAVOLO ::

Hofer, to so najvecji lopovi. Vedno so neke mucke okoli trgovk, ki ti prevec zaracunajo. Doplacilo za presezeno tarifo? Ne hvala.

Telemach ponuja neomejeno in 5 giga podatkov za 15 evrov. Nobenih doplacil, vsaki mesec ista poloznica.

scipascapa ::

enim je za 15 3000 min in 3000 sms manj pomembno kot 50gb :)

otago ::

Ce imas 50gb prenosa,lahko odjavis zemeljsko narocnino. Ne podpiras reketa Proplusa.

tikitoki ::

Heavy je izjavil:

tikitoki je izjavil:

A je kaksen razlog, da tega paketa nebi mogel uporabljati z USB modemom?


Ni, razen če te ne notranji gorenc žre, ker gredo minute in sms v nič :))


Kaj pa to, k moras preko android zadeve si rihtati paket in to sranje? Sounds like incompantible with Wwindows + SUB modem. Sam tko, na prvi pogled, mogoce se motim.

marko71 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hofer, to so najvecji lopovi. Vedno so neke mucke okoli trgovk, ki ti prevec zaracunajo. Doplacilo za presezeno tarifo? Ne hvala.

Telemach ponuja neomejeno in 5 giga podatkov za 15 evrov. Nobenih doplacil, vsaki mesec ista poloznica.


http://prntscr.com/f6i4st
za 15 EUR je drugače zdaj 15GB podatkov, sploh pa mislim da se bodo paketi pri drugih začeli počasi spreminjati, konkurenca dela svoje
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko71 ()

issak ::

tikitoki je izjavil:

Heavy je izjavil:

tikitoki je izjavil:

A je kaksen razlog, da tega paketa nebi mogel uporabljati z USB modemom?


Ni, razen če te ne notranji gorenc žre, ker gredo minute in sms v nič :))


Kaj pa to, k moras preko android zadeve si rihtati paket in to sranje? Sounds like incompantible with Wwindows + SUB modem. Sam tko, na prvi pogled, mogoce se motim.


Lahko vse preko interneta
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Modri dirkač ::

otago je izjavil:

Ce imas 50gb prenosa,lahko odjavis zemeljsko narocnino. Ne podpiras reketa Proplusa.

Res je, in natančno to bom na eni lokaciji tudi storil.
Everybody lies!

issak ::

Modri dirkač je izjavil:

otago je izjavil:

Ce imas 50gb prenosa,lahko odjavis zemeljsko narocnino. Ne podpiras reketa Proplusa.

Res je, in natančno to bom na eni lokaciji tudi storil.


Poročaj kako se obnese :)
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

tikitoki ::

SAm je res zanimivo, da eni ne dojemajo, da najvecji bonus teh paketov je velika kolicina zakupljenih podatkov in predplacniski sistem, gres na pocitnice, pozabis na zadevo in zacnes placevati, k prides nazaj. Brez nategov, kot te cakajo pri narocniskih razmerjih.

Nazadnje sem potegnil odsotnost na 9 mesecev, ce bi bil se vedno na bobu bi vrgel proc 90 EUR, al ipa se zajebaval z zacasno prekinitvijo, ki si jo tolk nesramno drago zaracunajo, da ti gre na bruhanje.

Sej 90 EUR ni konc sveta, po drugi strani pa je to pol cisto solidne graficne kartice or whatever else rocks your boat.

issak je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Heavy je izjavil:

tikitoki je izjavil:

A je kaksen razlog, da tega paketa nebi mogel uporabljati z USB modemom?


Ni, razen če te ne notranji gorenc žre, ker gredo minute in sms v nič :))


Kaj pa to, k moras preko android zadeve si rihtati paket in to sranje? Sounds like incompantible with Wwindows + SUB modem. Sam tko, na prvi pogled, mogoce se motim.


Lahko vse preko interneta


Super, pol je to zame verjetno idealna resitev, dokler ne pride kaj boljsega oz. bo optika mozna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Modri dirkač ::

issak je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

otago je izjavil:

Ce imas 50gb prenosa,lahko odjavis zemeljsko narocnino. Ne podpiras reketa Proplusa.

Res je, in natančno to bom na eni lokaciji tudi storil.


Poročaj kako se obnese :)

Po moje ne bo težav, ker je tam odličen A1 signal.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

HOT FAN CLUB ::

Baje je že objavljena primerjava mobilne ponudbe na alterju.

Zgodovina sprememb…

HOT FAN CLUB ::

HOT FAN CLUB je izjavil:

Baje je že objavljena primerjava mobilne ponudbe na alterju.


Evo je...

https://www.alter.si/tabla/files/257598...

Joseph033 ::

Zelo fajn ponudba sam lahko bi dali namesto 30 dni 60 ali pa 90 dni uporabe paketov,pa mogoče še naredijo hot data z neomejeno prenosa podatkov če to seveda bo na voljo pri njih.

hojnikb ::

noben nima 60 ali 90 dni veljavnosti...
#brezpodpisa

IQ Veverica ::

Evo ga. Samo še prenos številke se čaka :)

Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

neooo ::

Jaz sem danes kupil v hoferju sim, bom ukinil a1 kjer imam moj drugi rezervni telefon in bom imel raje hot.

Glaven ostaja telekom zame.

facepalm ::

Tezavo s postnimi stevilkami so ocitno odpravili.
Da sem vse nastavil na dveh stevilkah (paket max in avtomatsko polnjenje), sem porabil 70eur:))
Bom pa imel 3 mesece mir:)

Sedaj pa samo cakam prenos stevilk.

HOT FAN CLUB ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hofer, to so najvecji lopovi. Vedno so neke mucke okoli trgovk, ki ti prevec zaracunajo. Doplacilo za presezeno tarifo? Ne hvala.

Telemach ponuja neomejeno in 5 giga podatkov za 15 evrov. Nobenih doplacil, vsaki mesec ista poloznica.


Dali so garancijo na ceno, kaj govoriš. Edini ne bodo dražili. Imaš nadzor nad stroski, ki ga lahko vklopiš. Tvoje pisanje je kar nekaj v tri dni...

jernejl ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hofer, to so najvecji lopovi. Vedno so neke mucke okoli trgovk, ki ti prevec zaracunajo. Doplacilo za presezeno tarifo? Ne hvala.

Telemach ponuja neomejeno in 5 giga podatkov za 15 evrov. Nobenih doplacil, vsaki mesec ista poloznica.

Tole se bere malce smešno, glede na to da ravno danes v sosednji temi beremo, kako Telemach preveč zaračunava :)

issak ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hofer, to so najvecji lopovi. Vedno so neke mucke okoli trgovk, ki ti prevec zaracunajo. Doplacilo za presezeno tarifo? Ne hvala.

Telemach ponuja neomejeno in 5 giga podatkov za 15 evrov. Nobenih doplacil, vsaki mesec ista poloznica.


> po porabi v paket vključenih količin prenosa podatkov v Sloveniji določajo znižanje hitrosti na največ 64 kbps.

Raje doplačujem 0,39 centov na megabyte kot da mi internet neha delat ko ga nujno rabim

> Klici v ostala mobilna in vsa fiksna omrežja se v paketu VEČ po porabi vključenih količin obračunajo v višini 0,16 EUR/min.

tudi oni zaračunavajo. Sicer ne v paketu kjer je neomejeno klicev in SMSov, ampak tam boš pa do konca meseca surfal s 64kbps če nafilaš 15 giga.
Za 15€ dobiš to.
Za 10€ pri HoT dobiš 3000 minut, 3000 smsov in 20GB, za dodatnih 5€ (da smo na istem kot telemach paket) lahko telefoniraš oz. pošlješ še 1200 minut/poročil po 0,39 centov. Res to porabiš? To je preko 70 ur pogovorov oz 4200 SMSov. Če se pogovarjaš več kot 70 ur v mesecu potem se definitvno bolj splača telemach, brez debate.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Dajarra ::

Iphone 7, 32gb = 599e. Je to se kje ceneje?

issak ::

Dajarra je izjavil:

Iphone 7, 32gb = 599e. Je to se kje ceneje?


V Nemčiji je 625 in gor.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

SumTingWong ::

V UK je 550 € +, tako da je 600 € v Sloveniji zelo lepa cena.
««
4 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490149915 (14636) Steinkauz
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578731 (4315) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649240 (11568) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440323 (16669) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035319 (23628) AštiriL

Več podobnih tem