» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
5 / 76
»»

blackbfm ::

Telemach ponuja neomejeno in 5 giga podatkov za 15 evrov. Nobenih doplacil, vsaki mesec ista poloznica.


je*o vas te neomejeni paketi.. če boš izstopal iz povprečja (ki si ga oni sami izmislijo) ti bodo lepo prodal višji paket ali pa te skenslal

imagodei ::

Meni vseeno ne gre v račun. Simobil/A1 je ziher bil vnaprej seznanjen s tem, kaj bodo ponujali - morda ne s cenami, ampak okvirno so občutek lahko dobili iz primerljive ponudbe iz Avstrije. Zakaj torej sami niso prišli ven s podobnimi ponudbami?

Pa to so šur, da bazne postaje ne bodo pregorele? Do sedaj je bil eden izmed argumentov za nizke količine podatkov tudi t.i. "fer uporaba", ker pač s svojim non-stop downloadanjem zasedaš bandwidth. A zdaj ga je naenkrat zadosti za 20 oz 50 GB prenosa mesečno? Za več 1000 (več 10.000) naročnikov?

Aja, pa še to: jaz sem na Bobu, prav tako moja boljša polovica, pa tudi tast in tašča. Vsi smo bili prej na Simobilu in smo šli na Boba v različnih časih. Vsi smo takoj po prehodu opazili, da je signal slabši in da včasih prekinja. Prepričan sem, da ima Simobil QoS, kjer imajo naročniki Simobilovih paketov absolutno prednost pred drugimi. Podobno zna bit tudi v primeru Hoferja, s tem da zna biti Hofer še nižje na QoS lestvici - Bob je nenazadnje Simobilov, Hofer pa ne toliko zelo.

Kakšen bo torej dejanski performance, je treba vseeno še malo počakat.
- Hoc est qui sumus -

Dajarra ::

Malo offtopic: Nekje sem zasledil, da je Hofer ponudil, "prodal" samo svoje ime. Vse skupaj ureja ena x firma.

IQ Veverica ::


Kakšen bo torej dejanski performance, je treba vseeno še malo počakat.


To je sicer res. Ampak TRENUTNO, kar testiram (klici, sms, LTE), dela vse popolnoma enako kot pri BOBU.


P.S Po 2 urah še mail, da bo telefonska jutri urejena :)



Ne vem.. do sedaj gre vse smooth in po pričakovanjih. Seveda pa bo več pokazal čas.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Zakaj torej sami niso prišli ven s podobnimi ponudbami?


Zakaj pa bi ce ni treba ?

Do sedaj je bil eden izmed argumentov za nizke količine podatkov tudi t.i. "fer uporaba", ker pač s svojim non-stop downloadanjem zasedaš bandwidth. A zdaj ga je naenkrat zadosti za 20 oz 50 GB prenosa mesečno? Za več 1000 (več 10.000) naročnikov?


Haha fer uporaba.. Itak da ni dovolj bandwitha.. Take pakete zdej dajejo ker se grebejo za stranke, pa tut ce ti dela potem 100 kb/s

IQ Veverica ::



Obvestilo o zgrešenem klicu tudi dela po pričakovanjih. Dobil takoj po vklopu omrežja.

blackbfm je izjavil:

Zakaj torej sami niso prišli ven s podobnimi ponudbami?


Zakaj pa bi ce ni treba ?

Do sedaj je bil eden izmed argumentov za nizke količine podatkov tudi t.i. "fer uporaba", ker pač s svojim non-stop downloadanjem zasedaš bandwidth. A zdaj ga je naenkrat zadosti za 20 oz 50 GB prenosa mesečno? Za več 1000 (več 10.000) naročnikov?


Haha fer uporaba.. Itak da ni dovolj bandwitha.. Take pakete zdej dajejo ker se grebejo za stranke, pa tut ce ti dela potem 100 kb/s


Obljubljajo vsaj 20/5. Z doplačilom pa 50/10 oz. nekaj podobnega.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

anketar ::

blackbfm je izjavil:

Zakaj torej sami niso prišli ven s podobnimi ponudbami?


Zakaj pa bi ce ni treba ?

Do sedaj je bil eden izmed argumentov za nizke količine podatkov tudi t.i. "fer uporaba", ker pač s svojim non-stop downloadanjem zasedaš bandwidth. A zdaj ga je naenkrat zadosti za 20 oz 50 GB prenosa mesečno? Za več 1000 (več 10.000) naročnikov?


Haha fer uporaba.. Itak da ni dovolj bandwitha.. Take pakete zdej dajejo ker se grebejo za stranke, pa tut ce ti dela potem 100 kb/s


dej ne sanji, da ni bandwidtha-to so otroške zgodbice, vsi so prodajal bundle po katerih so uporabnike najbolj cuzal enako bo zdej

blackbfm ::

dej ne sanji, da ni bandwidtha-to so otroške zgodbice


Otroske zgodbice so tist kar vam operaterji govorijo :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Modri dirkač ::

imagodei je izjavil:

Meni vseeno ne gre v račun. Simobil/A1 je ziher bil vnaprej seznanjen s tem, kaj bodo ponujali - morda ne s cenami, ampak okvirno so občutek lahko dobili iz primerljive ponudbe iz Avstrije. Zakaj torej sami niso prišli ven s podobnimi ponudbami?

Pa to so šur, da bazne postaje ne bodo pregorele? Do sedaj je bil eden izmed argumentov za nizke količine podatkov tudi t.i. "fer uporaba", ker pač s svojim non-stop downloadanjem zasedaš bandwidth. A zdaj ga je naenkrat zadosti za 20 oz 50 GB prenosa mesečno? Za več 1000 (več 10.000) naročnikov?

Aja, pa še to: jaz sem na Bobu, prav tako moja boljša polovica, pa tudi tast in tašča. Vsi smo bili prej na Simobilu in smo šli na Boba v različnih časih. Vsi smo takoj po prehodu opazili, da je signal slabši in da včasih prekinja. Prepričan sem, da ima Simobil QoS, kjer imajo naročniki Simobilovih paketov absolutno prednost pred drugimi. Podobno zna bit tudi v primeru Hoferja, s tem da zna biti Hofer še nižje na QoS lestvici - Bob je nenazadnje Simobilov, Hofer pa ne toliko zelo.

Kakšen bo torej dejanski performance, je treba vseeno še malo počakat.


Če verjameš ...
Saj ima A1 neomejeno porabo po novem.

V glavnem, če malo pomislite za nazaj, zdaj točno veste, zakaj je telesmeh kar naenkrat povečal porabo na svojih paketih in zakaj je A1 dal ven kvazi "neomejeno porabo".
Saj fantje med sabo točno vedo, kdo kaj pripravlja ...

Edino T-2 je tukaj največji luzer, saj je njihova napovedana prenova strel v obe koleni.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

mimo ::

Osebno vrjamem da bo ponudba in cena ostala fiksna. Mocno pa dvomim da si bo HoT s takimi cenami lahko dolgorocno privoscil zakup A1 omrežja, sploh ce nebodo nic investirali v A1
Sicer nisem ekonomist, ampak ne vidim logike v tem.
Ze na konferenci je njihova predstavnica povedala da se naj ne obremenjujemo s podrazitvijo najema A1 ali z zvisanjem davka češ da se bodo v tem primeru že omi dogovarjali ( http://www.zurnal24.si/to-je-ponudba-ho...
To pa ni transparenten odgovor.

Je pa ponudba super, sam bom zagotovo sel na hot.

IQ Veverica ::

Osebno vrjamem da bo ponudba in cena ostala fiksna. Mocno pa dvomim da si bo HoT s takimi cenami lahko dolgorocno privoscil zakup A1 omrežja, sploh ce nebodo nic investirali v A1
Sicer nisem ekonomist, ampak ne vidim logike v tem.


Ne sekiraj se. Tudi če gre karkoli po zlu, lahko še vedno zamenjaš operaterja naslednji dan. BOB ima vsak mesc dokaj ugodne pakete tako da ne vidim problema v tem. Edino kar zgubiš je to, da se moraš potem spet jajcat s papirji za prenos številke (tisti ki to dela), pa nakup SIM kartice.

Ampak mislim , da ne bi smelo bit problemov. Avstrijci že vejo kaj delajo.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

zobnik ::

Zanima me kolk časa velja za paket, kjer ponujajo 4 cente/min. 30 dni ali več, kaj pa potem sledi....

IQ Veverica ::

Paket start nima omejitev. Deluje kot predplačniška kartica. Ti naložiš dobroimetje in kadar ga porabiš moraš naložiti znova. To je to.

Vsaj tako jaz razumem. Če pogledaš pakete vidiš da hot start nima naročnine, medtem ko drugi imajo.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

manta ::

je kdo poskusil napolni dobroimetje preko Revolut Mastercard kartice? Meni vedno reče da plačilo ni uspešno. Na revolutu je zadosti cekinov.

zobnik ::

IQ Veverica je izjavil:

Paket start nima omejitev. Deluje kot predplačniška kartica. Ti naložiš dobroimetje in kadar ga porabiš moraš naložiti znova. To je to.



Pri simobilu velja tri mesece, pol moraš ponovno filat in se ti podaljša za tri mesece.
Tukaj velja 1 mesec ali 3

brett ::

Imam prošnjo za odgovora na dve vprašanji

Prvo vprašanje:
Z 20.5. mi poteče dvoletna vezava z Mobitelom. Odločil sem se da prešaltam na kaj bolj ugodnega. Kako uredim prenos aktualne številke, glede na to, da je uradno naročnik vezave in lastnik aktualne številke brat, jaz jo le koristim in uporabljam. Kako številko prenesti sedaj name in na HoT??

Drugo vprašanje:
Uredil bi si preko Maestro, da mi avtomatsko trga po 30 dnevih (trajnik). Vzel bi paket za 9,99€. Torej če prav razumem, mi po 30 dneh dobim odtegljaj za 9,99€. Kaj pa MMS stroški? Se mi obračuna za nazaj...npr. "naročnina" za naprej + 10MMS za nazaj = 9,99€ + 0,39€ = 10,38€? Ali kako drugače?!

Hvala za pomoč!

IQ Veverica ::

brett je izjavil:

Imam prošnjo za odgovora na dve vprašanji

Prvo vprašanje:
Z 20.5. mi poteče dvoletna vezava z Mobitelom. Odločil sem se da prešaltam na kaj bolj ugodnega. Kako uredim prenos aktualne številke, glede na to, da je uradno naročnik vezave in lastnik aktualne številke brat, jaz jo le koristim in uporabljam. Kako številko prenesti sedaj name in na HoT??

Drugo vprašanje:
Uredil bi si preko Maestro, da mi avtomatsko trga po 30 dnevih (trajnik). Vzel bi paket za 9,99€. Torej če prav razumem, mi po 30 dneh dobim odtegljaj za 9,99€. Kaj pa MMS stroški? Se mi obračuna za nazaj...npr. "naročnina" za naprej + 10MMS za nazaj = 9,99€ + 0,39€ = 10,38€? Ali kako drugače?!

Hvala za pomoč!


#1 V samem postopku prenosa številke boš potreboval:

- Davčno tvojega brata
- Slikati bratovo osebno izkaznico

Vse to narediš v procesu na njihovi spletni strani. Sicer pa ne vem, kako je z "lastništvom" sim kartice. Verjetno bo potem lastnik še vedno brat, ampak prenos bo v vsakem primeru narejen. Za več info pokliči njihovo podporo.


#2 Odtegljaj se zgodi TAKOJ, ko aktiviraš paket. Plačaš - dobiš. Ne plačuješ za nazaj. Po 30 dneh spet.. plačaš za vnaprej. Kako je pa z dodatnimi stroški, ki si jih naredil v tekočem mesecu pa ne vem. Verjetno se ti doda k računu in ti potem tržejo naročnino + kar si porabil.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Dri3r ::

Meni A1 ne spusti skozi prenosa številke na HOT, ker imam še mesec in pol do izteka vezave. Pravijo, da se moram osebno zglasiti v poslovalnici in zapreti račun in plačati cca 50€ (2 obroka naprave + 2 naročnini). :))
dri3r

brett ::

... V samem postopku prenosa številke boš potreboval:

- Davčno tvojega brata
- Slikati bratovo osebno izkaznico

Vse to narediš v procesu na njihovi spletni strani. Sicer pa ne vem, kako je z "lastništvom" sim kartice. Verjetno bo potem lastnik še vedno brat, ampak prenos bo v vsakem primeru narejen. Za več info pokliči njihovo podporo.


#2 Odtegljaj se zgodi TAKOJ, ko aktiviraš paket. Plačaš - dobiš. Ne plačuješ za nazaj. Po 30 dneh spet.. plačaš za vnaprej. Kako je pa z dodatnimi stroški, ki si jih naredil v tekočem mesecu pa ne vem. Verjetno se ti doda k računu in ti potem tržejo naročnino + kar si porabil...

Hvala za info!

Glede drugega vprašnja tvoj odgovor kaže v to smer kot sem sam razmišljal in napisal: ... "naročnina" za naprej + 10MMS za nazaj = 9,99€ + 0,39€ = 10,38€...

Za prvega pa bom kot kaže moral malo naokrog poklicati!

Hvala!!

Joseph033 ::

bosmla ::

Brskal pa ne najdem...
Paket HOT START - Je mozno imet na mesecno placilo po porabi? Torej, da ne polnis ampak placas koliko si porabil?

Modri dirkač ::

Ne,vedno money first.
Everybody lies!

Du5aN ::

Zakaj se pa poslani MMS-i ne odštejejo od vključenih enot ali prenosa podatkov? Le ni vse tako rožnato, kot izgleda...

Modri dirkač ::

A lahko prosim nehate z MMS? Podatkovnega prenosa imate dovolj za pošiljanje celotnega foto arhiva, načinov 101, vi pa jamrate, da je treba hebene mms-e plačat.
Everybody lies!

Du5aN ::

Modri dirkač je izjavil:

A lahko prosim nehate z MMS? Podatkovnega prenosa imate dovolj za pošiljanje celotnega foto arhiva, načinov 101, vi pa jamrate, da je treba hebene mms-e plačat.

Ja in? Enim je mogoče to pomembno.

Kebo ::

Boste pač dal tiste 4 cente za en mms, ki ga pošljete na 3 mesece. Keri kekci.

IQ Veverica ::

Jaz sem dobil tudi že SMS od prejšnega operaterja (BOB) in sicer:

Spoštovani, prejeli smo poizvedbo za prenos vaše številke. V primeru prekinitve nar. pogodbe znašajo vaše obveznosti na današnji dan 3.72€.

Od kje jim pa ta znesek? A je to kakšen strošek odjave oz. prekinitev pogodbe?
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

XIIT ::

IQ Veverica je izjavil:

V primeru prekinitve nar. pogodbe znašajo vaše obveznosti na današnji dan 3.72EUR.

Od kje jim pa ta znesek? A je to kakšen strošek odjave oz. prekinitev pogodbe?


Sorazmeren delež naročnine in/ali porabljene enote (ki jih nimaš zakupljenih) od začetka obračunskega obdobja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIIT ()

dev ::

Mislim, da grem jutri po kartico, čeprav sem načeloma zadovoljen na Telemachu. Jbg boljša ponudba za boljšo ceno, to je to.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Utk ::

Tako je prav. Naj si vsak preracuna. Nihce ti ne pusti niti centa, vsako "storitev" zaracunajo, ni razloga, da ne bi tudi mi. Pa se prekinitev pogodbe imajo zastonj.

konspirator ::

dev
Pri T ti bodo zaračunali 11.90 eur za prekinitev NR (ne glede na morebitno vezavo), če ravno ne izkoristiš priložnosti, ko imajo kakšne spremembe splošnih pogojev.
--

dev ::

@konspirator nimam vezave, pri njih imam mobilni paket še od časa tušmobila, zakaj bi moral plačat 11.90€? Predvidevam 5€ zaradi prenosa številke ampak več kot to pa ne.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

dev ::

Sem preveril cenik, imaš prav. Ne glede na vezavo, računajo prekinitev. Definitivno se bom tega spomnil ko bom naslednjič menjal paket. Hvala za opozorilo.
Vir: http://telemach.si/Binary/1532/Najpogos...
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

OK.d ::

Ja cca.20EUR te pride prenos številke pri telemachu na hotmobile.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

hojnikb ::

škoda k noben operater nima celoletne veljavnosti z neko podatkovno opcijo. Sepravi recimo vržem gor 5 al pa 10EUR, velja celo leto pa dobim recimo 1GB podatkov. Prfektno za IoT.

telemach je recimo najcenejši kar se tega tiče; 100MB opcija 1EUR, pa vsake 3 mesce morš dat gor vsaj 2EUR. Letno torej ~12EUR. je pa hassle, ker je treba polnit.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

plavko61 ::

Nisem našel roaming partner liste. Zanima me avstrija, tam je zanimivo a1 omrežje. Sem bil pri telesmehu pol dneva nedosgliv ko so meli t-mobile in orange...
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

bambam20 ::

Du5aN je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

A lahko prosim nehate z MMS? Podatkovnega prenosa imate dovolj za pošiljanje celotnega foto arhiva, načinov 101, vi pa jamrate, da je treba hebene mms-e plačat.

Ja in? Enim je mogoče to pomembno.



Tist %, ko pošiljate MMS-e, ki se niso nikoli dobesedno prijeli pa najbolj jokate.

OK.d je izjavil:

Ja cca.20EUR te pride prenos številke pri telemachu na hotmobile.


Tile so šele nategunčki,če zaračunavajo zgolj prenos številke 20€. Telekom in Simobil zaračunata samo 5€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

broken/link ::

http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...
15člen
(4) Operater dajalec številke lahko naročniku, ob dogovoru med operaterji pa operaterju prejemniku številke, za prenos številke k drugemu operaterju zaračuna samo enkratni znesek, ki krije dejanske stroške prenosa številke, in sicer največ v višini 5 EUR (eurov) za vsak zahtevek. Če posamezni uporabnik istočasno vloži zahtevke za večje število številk se skupni znesek za kritje stroškov prenosov vseh številk omeji na največ 200 EUR (eurov).

http://info.telemach.si/pdf/cenik-stori...
"prenos številke iz omrežja Telemach - 5eur"

ne vem kje si jih ti dobil 20.

edit: verjetno je 20eur mišljeno kot skupen znesek; preklic NR + prenos številke.

Zgodovina sprememb…

Samael ::

bambam20 je izjavil:

Du5aN je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

A lahko prosim nehate z MMS? Podatkovnega prenosa imate dovolj za pošiljanje celotnega foto arhiva, načinov 101, vi pa jamrate, da je treba hebene mms-e plačat.

Ja in? Enim je mogoče to pomembno.



Tist %, ko pošiljate MMS-e, ki se niso nikoli dobesedno prijeli pa najbolj jokate.




Nihče ne joka, je zgolj komentar. Pocmeral si se kvečjemu ti zdaj.

Argument okoli 101 drugih aplikacij, ki lahko pošljejo fotografijo je pa itak brezvezen, ko ima človek kontakt za sms/mms vsake osebe v imeniku. Koga briga to, da tvoja stara mama uporablja Instagram, star foter snapchat, žena hangouts, teta skype in nečak whatsapp ... ko imaš pa od vseh teh, ne boš verjel v telefonu tudi telefonsko številko.

cortez ::

Ne moreš prekinit NR in naredit prenos. 5€ je strošek kot drugod.

bambam20 ::

Samael je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Du5aN je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

A lahko prosim nehate z MMS? Podatkovnega prenosa imate dovolj za pošiljanje celotnega foto arhiva, načinov 101, vi pa jamrate, da je treba hebene mms-e plačat.

Ja in? Enim je mogoče to pomembno.



Tist %, ko pošiljate MMS-e, ki se niso nikoli dobesedno prijeli pa najbolj jokate.




Nihče ne joka, je zgolj komentar. Pocmeral si se kvečjemu ti zdaj.




Lol. Osebno MMS-e koristim mogoče 10 krat letno pa nisem edini.

Samael ::

bambam20 je izjavil:


Lol. Osebno MMS-e koristim mogoče 10 krat letno pa nisem edini.


Ja, super. In?

--

Vse ostalo, kaj Hot ponuja, kaj ne ponuja, plusi, minusi, itd ... so pa itak stvar debate. Res ne vem zakaj bi se nekdo usajal čez drugega zgolj zato, ker določene storitve sam ne uporablja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Massacra ::

bambam20 je izjavil:

Du5aN je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

A lahko prosim nehate z MMS? Podatkovnega prenosa imate dovolj za pošiljanje celotnega foto arhiva, načinov 101, vi pa jamrate, da je treba hebene mms-e plačat.

Ja in? Enim je mogoče to pomembno.



Tist %, ko pošiljate MMS-e, ki se niso nikoli dobesedno prijeli pa najbolj jokate.

OK.d je izjavil:

Ja cca.20EUR te pride prenos številke pri telemachu na hotmobile.


Tile so šele nategunčki,če zaračunavajo zgolj prenos številke 20EUR. Telekom in Simobil zaračunata samo 5EUR.


T2 prav tako spreminja pakete. Zanimivo pa je naslednje: ker se spreminjajo paketi imajo določilo, da v roku 30dni od objave sprememb paketa IMETNIK LAHKO BREZ KAKRŠNIH KOLI STROŠKOV zamenja operaterja!

A ostalo opeaterji tega nimajo???

Telemah, Telekom in A1 najbrž tudi spreminjajo obstoječe pakete. In če se stranka s spremembo ne strinja, ti kar zaračunajo prenos številke k drugemu operaterju???

Svašta!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

blackbfm ::

Obljubljajo vsaj 20/5. Z doplačilom pa 50/10 oz. nekaj podobnega.


Verjetno je misljeno do xy, ne pa vsaj.

Danes na skisovi trznici je bil lep primer kaj se zgodi ko se masa ljudi obesi gor..vsake tok se je lepo izpisalo emergency calls only, net pa je bil večino casa neodziven. Tolk o tem kolk je za vse dovolj bandwitha po možnosti 50/10:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

scipascapa ::

hey hofer: imate morda več barv P9 LITE?

Master_Yoda ::

T2 prav tako spreminja pakete. Zanimivo pa je naslednje: ker se spreminjajo paketi imajo določilo, da v roku 30dni od objave sprememb paketa IMETNIK LAHKO BREZ KAKRŠNIH KOLI STROŠKOV zamenja operaterja!

A ostalo opeaterji tega nimajo???

Telemah, Telekom in A1 najbrž tudi spreminjajo obstoječe pakete. In če se stranka s spremembo ne strinja, ti kar zaračunajo prenos številke k drugemu operaterju???

Svašta!!!


Mislim da je po zakonu da lahko odstopis od pogodbe, ce se spremenijo pogoji enostransko iz strani providerja. Tako da to lahko koristis pri vseh, ce so se pogoji dejansko spremenili.

Nimas pa nobene pravice do "svoje" telefonske stevilke, ki bi se ob prehodu k drugemu operaterju zastonj prenesla. To je extra storitev, ki jo moras placati 5 EUR. Tudi teh 5 eur je mislim da maximalna cena, ki je zakonsko dolocena. Ne smejo pa ti zaracunati odstopa od pogodbe in podobnih pizdarij, ki jih imajo v ceniku.

Zgodovina sprememb…

Strits ::

Cene so v redu, le to me moti:
SIM-kartica je aktivna 90 dni od zadnjega polnjenja. Po preteku 90 dni od zadnjega polnjenja postane SIM-kartica neaktivna. V kolikor SIM-kartice ne napolnite še dodatnih 270 dni, je SIM-kartica deaktivirana in dobroimetje na vašem računu se izniči.


Npr. pri Bobu ni takih omejitev in lahko imaš tisti paket 4 cente brez nobene porabe celo leto, pa še vedno deluje.

Poleg tega me zanima, kolikšen je najmanjši znesek polnitve. Je to 5€ ali se da vplačati tudi kako poljubno manjšo vsoto?

Modri dirkač ::

Potem ostaneš na bobu.
Everybody lies!

hojnikb ::

bob ni predplačnik btw.
#brezpodpisa

seminal ::

Bob se mi je zasral, ker mi je poslal sms z neko drugo številko ki pač bo bila do konca obračunskega aktivna, torej bom jim 13dni šenkal. Če bi to vedo bi počakal še en teden.
««
5 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578929 (4513) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649772 (12100) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116081 (10042) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440749 (17095) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035568 (23877) AštiriL

Več podobnih tem