» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
18 / 76
»»

Kokosvilek ::

Pro je izjavil:

IQ veverca: sedaj pa že zaključi! Če nisi zadovoljen s HOT pač enostavno preidi na drugega operaterja pa bo mir. Celo HOT ti časti prenos številke drugam!

Moje izkušnje so zelo pozitivne. Čakajoči klic mi dela super, ko telefonska številka ni dosegljiva javi: Telefonska številka trenutno ni dosegljiva, če se ne javim NE dobim obvestila o dogovorjenem klicu. Le vse moraš lepo nastaviti v aplikaciji ali telefonu. Pa je očitno bolje jamrat pa kritizirat, kot pa se malo poglobit v to.

In ja, tudi sam nisem iz mesta, pa mi LTE dela spodobnih 18/1 Mbps. To vsekakor ni malo. Če bi potreboval več, bi si pač nabavil paket pri Telekomu za še enkrat več denarja.


Kot sem že nekajkrat napisal in bom zdaj še enkrat, jaz sem čakal na en ugoden paket od boba, ker na stari paket ne morem it nazaj, izbiral pa sem do sedaj lahko samo med norim in carskim bobom eden nič, drugi pa 1500mb to je petina kaj jaz porabim, a naj zdaj vzamem paket z 5x premalo prenosa podatkov? Ali pa potrdim in počakam na en ugoden paket namesto da se še enkrat zaletim v steno?
In zdaj sem ta paket tudi dočakal, grem takoj na vip bob.
Vidiš kdor čaka dočaka, kdor pa hiti pa se v steno zaleti...
Pa btw, ne živimo vsi v tvoji vasi, tako kot ne vsi v moji ti maš pač takšno srečo, ki je jaz nisem bil deležen.

laguna1 je izjavil:

BOB je reagiral na Hottelekom, 5000 min, 5000 sms in 15 gb prenosa za 8,99 EUR.

http://bob.si/ponudba-bob/bob-narocnisk...

LP

Na takšen paket sem čakal, adijo hot.
@pro si srečen?

Zgodovina sprememb…

MArkusPrimus ::

No tole je bilo za pričakovat. Me pa prou zanima, kdaj bo Bob najslabša varjanta in bo - IQVeverca migirirala na Telemach ali pa Telekom. Nekateri nikoli niso zadovoljni in povsod najdejo, vidijo in izpostavljajo najslabše.

RejZoR ::

Ni res. Bob je imel z Mogočni Bob že prej super ponudbo, če si jo ujel. ip Bob je zdele tud svetovni. Tisti vmes pa so bili bolj tko tko. Carski Bob recimo mi je s prenosi 1,5GB bil zelo na tesno za 1 mesec. Če bi že takrat imel Mogočnega se sploh ne bi pritoževal. Pol so nam dal 5GB več brezplačno in sem bil že srečen. Zdej pa še 3x več za 1€ manj pa sploh nimam pripomb. Super cena, več kot dovolj prenosov in super izkušnje s pokritostjo in hitrostmi. HoT ima še vedno mal edge pri količini prenosov in roamingom kjer je Bob mal slabši ampak mi je sistem naročnine bolj všeč kot pa neko predplačniško čudo z nalaganjem vrednosti. V tujini sem samo občasno zarad česar me ne bo konc.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

imagodei ::

MArkusPrimus je izjavil:

No tole je bilo za pričakovat. Me pa prou zanima, kdaj bo Bob najslabša varjanta in bo - IQVeverca migirirala na Telemach ali pa Telekom. Nekateri nikoli niso zadovoljni in povsod najdejo, vidijo in izpostavljajo najslabše.

No, MArkusPrimus, ko se boš opredelil do tegale: https://slo-tech.com/forum/t699480/p554...

se bomo pa lahko pogovarjali naprej. Do tedaj si zgolj potuhnjeno HoT trobilo.
- Hoc est qui sumus -

neooo ::

RejZoR je izjavil:

Ni res. Bob je imel z Mogočni Bob že prej super ponudbo, če si jo ujel. ip Bob je zdele tud svetovni. Tisti vmes pa so bili bolj tko tko. Carski Bob recimo mi je s prenosi 1,5GB bil zelo na tesno za 1 mesec. Če bi že takrat imel Mogočnega se sploh ne bi pritoževal. Pol so nam dal 5GB več brezplačno in sem bil že srečen. Zdej pa še 3x več za 1€ manj pa sploh nimam pripomb. Super cena, več kot dovolj prenosov in super izkušnje s pokritostjo in hitrostmi. HoT ima še vedno mal edge pri količini prenosov in roamingom kjer je Bob mal slabši ampak mi je sistem naročnine bolj všeč kot pa neko predplačniško čudo z nalaganjem vrednosti. V tujini sem samo občasno zarad česar me ne bo konc.



saj pa cez nekaj dni bo vsak operate v eu imel klice in smse enako
kot doma. le pri podatkih je neka omejitev, ampak za dneve izven slo se vedno dovolj :)

hot je le prej vklopil to zadevo, ze od zacetka.

Kokosvilek ::

RejZoR je izjavil:

Ni res. Bob je imel z Mogočni Bob že prej super ponudbo, če si jo ujel. ip Bob je zdele tud svetovni. Tisti vmes pa so bili bolj tko tko. Carski Bob recimo mi je s prenosi 1,5GB bil zelo na tesno za 1 mesec. Če bi že takrat imel Mogočnega se sploh ne bi pritoževal. Pol so nam dal 5GB več brezplačno in sem bil že srečen. Zdej pa še 3x več za 1€ manj pa sploh nimam pripomb. Super cena, več kot dovolj prenosov in super izkušnje s pokritostjo in hitrostmi. HoT ima še vedno mal edge pri količini prenosov in roamingom kjer je Bob mal slabši ampak mi je sistem naročnine bolj všeč kot pa neko predplačniško čudo z nalaganjem vrednosti. V tujini sem samo občasno zarad česar me ne bo konc.

Prej je res imel vmes zelo dobre ponudbe, samo v čas z po hotu pa do sedaj ni imel neke zanimive ponudbe. Do sedaj.

Kao že gre za izračun za koliko enot imaš v eu? Koliko jih ima vip bob?

Zgodovina sprememb…

neooo ::

glede na to koliko placujes za paket. glede nato da je vip je 9eu je to nekje do 2gb.

za izracun je bila neka spletna stran eu roaming.

sicer pa cez 4 dni bodo itak morali objavit, oz. ti ob menjavi onrezja poslat sms.

RejZoR ::

2GB za tujino bi bilo zakon. Tolk mam ob šparanju za cel mesec v Sloveniji lol. Če v tujini 2GB rabim za par dni je to hudo :)

Sem gledal, pa imajo še vedno stare cenike za roaming, novih še nisem videl.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

neooo ::

ce ima hot pri 9,99 2gb bo tu za 8,99 nekje isto. mogoce malo manj.

jaz na telekomu za paket dogaja placam 17,95EUR in dobim
v eu 4gb

sem nasel


"ob doseženih 1960 MB prenosa podatkov v državah EU/EAA se po 15.6.2017 ta zaračuna v znesku 9,394 EUR na GB, po preseženi zakupljeni količini pa se zaračuna po veljavnem ceniku."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neooo ()

tikitoki ::

Modri dirkač je izjavil:

imagodei je izjavil:

@beta1,

mislim, da se motiš. Na poti so 4.5G omrežja (v bistvu LTE Advanced Pro). Mobilni operaterji so veliko vlagali v razvoj omrežij, bazne postaje so postavljene. Veliko ceneje je občasno postavit novo bazno postajo na delih omrežja, ki jih imaš kot operater slabo pokrite, kot pa pripeljat optiko do vsake odročne vasi.

Če gledaš pokritost z optiko, je le-ta kljub velikim projektom izgradnje v preteklih letih omejena predvsem na večja mesta. Če gledaš npr. Zgornjesavsko dolino, je pokritost z optiko porazna. Telekom je sicer črpal evropska sredstva, namenjena izgradnji/prenovi širokopasovnih omrežij v odročnih krajih, tako da so v Zgornjesavski dolini pokrite nekatere vasi. Ni pa optike v Kranjski gori, Mojstrani, na Hrušici, v Lescah, Radovljici, večjem delu Bohinja, da ne omenjam desetin in desetin manjših krajev, kjer niso imeli sreče, da bi Telekom gradil optična omrežja. Izgradnja optike je v zadnjih letih nekako zaspala - sploh pa bi izgradnja optičnega omrežja v teh krajih stala ogromno, na drugi strani pa so ti kraji že zdaj povsem OK pokriti s 3G in 4G signalom, ki že sedaj ponujajo višje hitrosti, kot jih običajno dobiš na optiki (do 100 Mbps DL).

IMO je nepredstavljivo bolj poceni, predvsem pa bolj gospodarno ponudnikom (Telekomu v tem primeru) vlagati v nadaljni razvoj hrbteničnega omrežja, postopno nadgrajevanje in večanje propustnosti obstoječih baznih postaj, ter občasno izgradnjo novih baznih postaj na delih omrežja, kjer ima ponudnik slabo pokritost. Z nadgradnjo ene bazne postaje na npr. 4.5G tehnologijo v prihodnjih letih lahko ponudnik naenkrat ponudi izjemno hiter internet npr. 1000 odjemalcem (če ima seveda bazna postaja dobro povezavo do hrbteničnega omrežja). Zdaj pa pomisli, koliko kilometrov optike je treba položiti, da dosežeš enako količino odjemalcev preko zemeljske povezave - pri čemer optični kabel seveda ni edini strošek.

Mogoče je 2020 preveč optimistično. Mogoče je 2022 (čez 5 let) bolj realno. Če pa bo to šele 2040, bo pa to zgolj zaradi namenskega odiranja odjemalcev, pri čemer bo šlo za kartelno dogovarjanje.


To nima popolnoma nobene veze s srečo ampak z nesposobno KS in županom.
Če so kjerkoli na novo vlekli kakršnokoli novo inštalacijo (elektriko, kanalizacijo ipd) in sočasno niso povlekli še optiko so si krajani popolnoma sami krivi.


TO so celo v Ljubljani sedaj dogaja, debili razrijejo celo cesto in nato ni optike.

konspirator ::

RejZoR je izjavil:

Njemu gre najbolj v nos, da je Bob imel dobre prenose in pokritost kjer živi, HoT pa ne, čeprav naj bi uporabljal isto omrežje.

Omrežje je isto, tako da ne vem, zakaj bi bile take razlike, ok prenos se da prioritizirati, za pokritost ne vem, kako to počeli, da nebi hkrati to vplivalo na vse druge (bob, a1).
--

Zgodovina sprememb…

swdev ::

Torej "Vip Bob" ima pravtako cca. 2gb za EU tujino? Sicer ne piše nič pri paketu. Zaradi nove regulative, ki začne po 15. juniju, lahko torej približno 2gb porabimo v EU?

MacGyver141 ::

swdev je izjavil:

Torej "Vip Bob" ima pravtako cca. 2gb za EU tujino? Sicer ne piše nič pri paketu. Zaradi nove regulative, ki začne po 15. juniju, lahko torej približno 2gb porabimo v EU?


Klikneš pod "več o paketu VIP bob" in piše, koliko imaš v EU.


po 15.6.2017 bodo lahko naročniki tudi v državah EU/EAA koristili enako količino SMS in klicev, po preseženi zakupljeni količini pa se storitve zaračunajo po veljavnem ceniku. ob doseženih 1960 MB prenosa podatkov v državah EU/EAA se po 15.6.2017 ta zaračuna v znesku 9,394 EUR na GB

Dejv ::

men omrezje hot prvic odkar uporabljam ne dela ze par ur, tak da welcome bob :-)

facepalm ::

Meni se je danes ponovila situacija, ko je telefon ostal "stuck" na 3g in prenos podatkov ni delal do reboota.

Dri3r ::

Danes mi par ur ni deloval prenos podatkov dokler nisem rebootal telefona. Naj dodam, da je to prva "motnja", vse ostalo kar veverički ne dela - 3g med klicem, zasedena številka, sms ob nedosegljivosti, hitrost prenosa podatkov, meni deluje normalno.
dri3r

facepalm ::

In danes spet..

Utk ::

Bil sem na original simobilu, na bobu, in zdaj hotu, in občasno se je zmeraj to dogajalo.

Modri dirkač ::

Dri3r je izjavil:

Danes mi par ur ni deloval prenos podatkov dokler nisem rebootal telefona. Naj dodam, da je to prva "motnja", vse ostalo kar veverički ne dela - 3g med klicem, zasedena številka, sms ob nedosegljivosti, hitrost prenosa podatkov, meni deluje normalno.

To ni ekskluziva HoT, se dogaja tudi na T-2, sploh ob prehajanju iz omrežja/roaminga/tujine.

Na iPhonu je sicer dovolj vklop/izklop flight mode, Lumio sem moral pa rebootat.
Everybody lies!

facepalm ::

Jaz sem bil od decembra do maja pri bobu in se mi to ni zgodilo niti 1x. Bom izklopil lte, da vidim ce se bo ponovilo.

zez ::

Da bi signal ostal pri 3G in internet ne bi delal se mi pri HoT-u sedaj v enem mesecu še ni zgodilo, sem pa imel ta problem ravno pri bob-u, enkrat je bilo vmes enomesečno obodbje kjer sem skoraj vsak drugi dan moral telefon rebootat ker internet ni delal.

MArkusPrimus ::

I

imagodei je izjavil:

MArkusPrimus je izjavil:

No tole je bilo za pričakovat. Me pa prou zanima, kdaj bo Bob najslabša varjanta in bo - IQVeverca migirirala na Telemach ali pa Telekom. Nekateri nikoli niso zadovoljni in povsod najdejo, vidijo in izpostavljajo najslabše.

No, MArkusPrimus, ko se boš opredelil do tegale: https://slo-tech.com/forum/t699480/p554...

se bomo pa lahko pogovarjali naprej. Do tedaj si zgolj potuhnjeno HoT trobilo.


Lahko se opredelim. Na HoT sem šel s prvim dnem in zanimalo me je, kakšno izkušnjo bodo imeli tudi ostali.

Sam sem zadovoljen s HoT in mislim, da je dobra stvar. Pomembno je, da je produkt dober, da se cene ne bodo menjale in da vse lahko upravljaš iz wc-ja, med tem k...

Bi bilo pa zanimivo vidt, zakaj sta z veverco tko zaljubljena in usklajeno delujeta, kar ne odgovori on, podelaš ti.

leeon ::

Pro je izjavil:

IQ veverca: sedaj pa že zaključi! Če nisi zadovoljen s HOT pač enostavno preidi na drugega operaterja pa bo mir. Celo HOT ti časti prenos številke drugam!

Moje izkušnje so zelo pozitivne. Čakajoči klic mi dela super, ko telefonska številka ni dosegljiva javi: Telefonska številka trenutno ni dosegljiva, če se ne javim NE dobim obvestila o dogovorjenem klicu. Le vse moraš lepo nastaviti v aplikaciji ali telefonu. Pa je očitno bolje jamrat pa kritizirat, kot pa se malo poglobit v to.

In ja, tudi sam nisem iz mesta, pa mi LTE dela spodobnih 18/1 Mbps. To vsekakor ni malo. Če bi potreboval več, bi si pač nabavil paket pri Telekomu za še enkrat več denarja.


se pridružujem mnenju. veverca: na začetku je bilo zanimivo prebrat tvojo izkušnjo, sedaj si pa res že tečen, ko vedno objavljaš ene in iste težave. saj smo že prvič razumeli. večini ljudi se res ne da brati tvojih postov, kjer pišeš vedno eno in isto

imagodei ::

MArkusPrimus je izjavil:

Lahko se opredelim. Na HoT sem šel s prvim dnem in zanimalo me je, kakšno izkušnjo bodo imeli tudi ostali.

Misliš, delat na HoT si šel s prvim dnem? No, lej, saj nima veze :\. Ostaja še vedno zoprno naključje, da si se registriral praktično v istem trenutku kot še en veliki zagovornik HoT-a, uporabnik HOT FAN CLUB, 2 dneva preden je Hofer dal paket na razpolago. Oba imata očitno informacije prej kot ostali in oba postata izključno v HoT temah. Na ta naključja, kar se mene tiče, nisi zadovoljivo odgovoril.

Načeloma ne vidim nobene težave, če se v temi oglašajo tisti z insajderskimi informacijami, torej zaposleni pri Hoferju/HoT-u, ampak se mi pa zdi korektno, da to javno izpostavijo. Če ne prej pa takrat, ko se jih direktno vpraša.

MArkusPrimus je izjavil:

Bi bilo pa zanimivo vidt, zakaj sta z veverco tko zaljubljena in usklajeno delujeta, kar ne odgovori on, podelaš ti.

Lahko podaš kak primer najine usklajenosti? Lahko podaš en primer, na kaj točno sem jaz odgovarjal?

Newsflash: nikoli se nisem opredeljeval do ponudbe HoT. Komentiral sem težave, o katerih so poročali uporabniki in špekuliral, da A1 verjetno ne bi delal v svojo škodo in da ima vklopljen QoS za ponudnike, ki uporabljajo njegovo omrežje.

Morda nisi opazil, ampak v temi se pojavljajo 3 uporabniki, ki imajo podobna imena: IQ veverca, IQ Veverica ter IQ Veveriček. To me precej moti, vsaj dva uporabniška imena imata v ozadju isto osebo, pa nikoli ne vem katera dva.

Skratka, v resnici mi dol maha za IQ veverice. Jaz sem tu izrazil precej utemeljene sume, da si HoT-ovo trobilo, nemara celo isti uporabnik kot HOT FAN CLUB; ti pa sedaj odvračaš pozornost nekam drugam.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

Joseph033 ::

Mislim tuki je tema o paketih HOT in njihovih storitvah ter delovanju kolikor pa opažam pa nekateri prav hočete doseči to,da se noben nebi odločil za HOT ponudbo in jim odvračate od vsega tega in ob enem dobim tak občutek včasih kot,da je HOT slaba izbira za nekoga ki si je zaželel spremembe in je hotel sprobati novega ponudnika ter,da ne sme iti k temu ponudniku.

imagodei ::

@Joseph033,

pravkar napisano npr. sploh ni moj namen. Se mi pa zdi pomembno, da ljudje vedo, ali berejo "plačano" reklamo, ali pa opise dejansko zadovoljnih strank.

Poglej si sam: https://slo-tech.com/forum/t699480/p554...
- Hoc est qui sumus -

thramos ::

Tudi meni se zdi, da so nekateri slo-techovci (niti ne nujno da novi) delali "damage control" preden so bili drugi operaterji sposobni pripravit konkurenčno ponudbo.

imagodei ::

Kar na dan z besedo, da ne bomo ugibali in si razlagali vsak po svoje.
- Hoc est qui sumus -

thramos ::

Glede na to, da si lahko vsak prebere vse, nedvomnih dokazov pa nihče nima nobenih, bo moralo ostati kar pri ugibanjih in svojih razlagah.

MAISTER007 ::

Jaz sem si predvčerajšnjem kupil hot sim kartico, zaenkrat mi internet med klicem ne dela, ter sms o neodgovorjenem klicu dobim vedno ko se ne javim, ampak mi to ni glih deal-breaker. Raje s tem potrpim kot pa dam 10€ zraven in vzemem paket največ(zdaj imam hot extra). Kar se pa tiče pokritosti pri nam ni a1 slo signala, zato gostujem pri avstrijcu, in res mi nič ne zaračunajo za odhodni ali dohodni klic/sms ko sem na linijo z slovencem, niti on nič ne doplača(vsaj tisti na telemachu) in sem se zaradi tega odločil da bom vseeno prenesel številko in vzel hot extra. Se pa mi je že kar nekajkrat v slovenskem signalu zgodilo da sem bil dosegljiv, nekdo me je klical, meni ni zvonilo pol pa dobim sms o neodgovorjenem klicu. Je pa res da ko gistujem pri avstrijcu TEH TEŽAV NI. z hitrostjo sem pa kar zadovoljen, na avstijcu mi vleče 18 do 20, doma pa 10-15. čist vredu.
Prej sem imel telemach free2go, včeraj sem pa izpolnil zahtevo za prenos številke in hot mi je rekel da bo to v ponedeljek. Načeloma sem bil z telemachom zelo zadovoljen, ampak me je pritegnilo toliko prenosa podatkov, saj pri revoluciji mi je 2000 enot premalo za prenos podatkov in klice v druga omrežja. Lahko bi šel na paket še več, ampak sem sprobal hot, in sem zadovoljen ter imam za isto ceno 35gb več.
Sicer vem da v eu gostovanju ne smem čez 3,19GB, ampak doma(ko gostujem pri avstrijcu) nikoli ne bom toliko porabil, saj doma ne porabim skoraj nič, mam raje wifi.

Kar se pa tiče težav ki jih ima IQ veverca, tudi meni se dogajajo, ampak me ne motijo tako zelo, nismo vsi taki da surfamo z mobilnimi v vsakem trenutko dneva, tudi med tem ko se z nekom pogovarjamo prek telefona;((

Zgodovina sprememb…

seminal ::

A še komu ne dela net danes, pa že včeraj proti večeru je začelo hecat? Ne poveže se na 4G? Restartal telefon pregledal APN vse štima?

OmegaBlue ::

Ljudje Pravila 7. člen obstaja z razlogom.

Iz debate pobrisano ekscesno izlivanje žolča.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

OmegaBlue ::

Ok zdej pa dovolj tega. Vsi sveži uporabniki, ki bodo vzbujali minimalno količino suma enostavno letijo iz teme.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Utk ::

Jaz sem ze 15 let nazaj imel podatkovni paket, ko je bil edge science fiction, od takrat pri vseh slovenskih omrezjih, in internet nikoli ni delal stalno s polno hitrostjo niti nikoli ne bo. Obcasno je kje delal bolje, ampak to samo pomeni, da ima nek operater na nekem obmocju premalo uporabnikov, in to veselje nikoli ni dolgo trajalo. Ce dela vcasih s samo 10 mega downloada, namesto 20, ker pise DO 20, in je to nek resen problem, ste se stvari in posla pac lotili z napacno tehnologijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Koko007 ::

Utk je izjavil:

Jaz sem ze 15 let nazaj imel podatkovni paket, ko je bil edge science fiction, od takrat pri vseh slovenskih omrezjih, in internet nikoli ni delal stalno s polno hitrostjo niti nikoli ne bo. Obcasno je kje delal bolje, ampak to samo pomeni, da ima nek operater na nekem obmocju premalo uporabnikov, in to veselje nikoli ni dolgo trajalo. Ce dela vcasih s samo 10 mega downloada, namesto 20, ker pise DO 20, in je to nek resen problem, ste se stvari in posla pac lotili z napacno tehnologijo.

Pa ni samo to, hitrost mi je še najmanjši problem, polno jih je in sem ji že 10x našte, med drugim tudi da me nekdo kliče, mi ne zvini, pol pa dobim sms o neodgovorjenem klicu. TO me še najbolj moti da sem tolikokrat z vklopljenim telefonom nedosegljiv. Internet, ok, doma mam wifi, drugod pa je 15 ali več(vsaj v večini) ampak ta nedosegljivot, pol imam številko skoraj za brezveze. Zdaj v pon mi prenesejo številko na bob, na katerem prej nisem imel teh problemov, vzel sem vip bob.
Je pa res hecno da na istem mestu z istim telefonom ob istem času bob vleče hitreje kot hot, (tu omejitev nima veze ker sta oba pod 20, ampak bob je vsaj nad ali okoli 15, hot pa mi doma še ni šel do 8. Testirano na 4g, pol pa man na hot 3g skoraj 15mbit/s kar je 2 do 3x več kot na 4g. Očitno je lte preveč zaseden.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: miko22 ()

kanko ::

Pri HoT Start tarifi piše, da je cena 1 MB prenosa podatkov 3,9 centa. Obračunski interval, pa je 1 kB.
Ali to pomeni, da stane do 1 kB prenosa podatkov ena tisočinka od 3,9 centa?
Kako je opredeljena ena podatkovna seja?

...:TOMI:... ::

1 kB stane 1024 del od 3,9 centa.

Ena podatkovna seja je od začetka vzpostavitve do konca prekinitve seje.
Tomi

modelno1 ::

IIRC ti HoT na 12 ur prekine sejo, da imaš lahko pregled nad porabo podatkov.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

eslumaslu ::

...:TOMI:... je izjavil:


Ena podatkovna seja je od začetka vzpostavitve do konca prekinitve seje.

Vzpostavitev/prekinitev pomeni takrat ko vklopim/izklopim Mobile Data? In verjetno tudi v primeru prekinitev v omrežju?

RejZoR ::

Ja. Kar nakoncu pomeni, da ti bojo par prenešenih bajtov ob takih situacijah računali kot polni 1KB. Se ni preveč za sekirat tja do 64KB intervalov imo, razen če imaš res specifične aplikacije. Imaš pa cvetke kot je Me2 z 1MB obračunskim intervalom. To pa je čisti absurd. Me prav zanima če so že kej spremenil...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

...:TOMI:... ::

Ja, bob ima 64,kar je že oderuško lahko. Me2 pa itak nihče ne uporablja, po moje bodo zaprli do konca leta.
Tomi

RejZoR ::

Ma ni. 64KB je še čist sprejemljivo. Mislim, a kdo res še ročno izklaplja podatkovni prenos ob tko ugodnih cenah podatkovnih prenosov?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

...:TOMI:... ::

Ugodno je doma in sedaj v EU. Greš pa izven EU, te pa lahko pozabljivost drago stane.
Tomi

MacGyver141 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Ugodno je doma in sedaj v EU. Greš pa izven EU, te pa lahko pozabljivost drago stane.


Data roaming na off, pa ni teh skrbi.

Modri dirkač ::

Ne more, ce ni dobroimetja.
Everybody lies!

...:TOMI:... ::

MacGyver141 je izjavil:

...:TOMI:... je izjavil:

Ugodno je doma in sedaj v EU. Greš pa izven EU, te pa lahko pozabljivost drago stane.


Data roaming na off, pa ni teh skrbi.


Kaj ti ni jasno, če pozabiš ugasnit ti nič ne pomaga.
Tomi

MacGyver141 ::

Če imaš data roaming na off (ponavadi je že tovarniško na off) in prižgan prenos podatkov, ti v tujem omrežju ne bo uporabljalo podatkov.

...:TOMI:... ::

Greš iz HR v BiH ali iz IT v CH, pa si narediš medvedjo uslugo.
Tomi

KTr1sk ::

Bi delovala HOT sim kartica, da vstavim v LTE router sim kartico in uporabljam samo za internet?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Koko007 ::

Po mojem bi, lahko pa uporabljaš telefon kot wi-fi hotspot.
««
18 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578957 (4541) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649897 (12225) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116130 (10091) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440871 (17217) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035614 (23923) AštiriL

Več podobnih tem