» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
71 / 76
»»

RockyS ::

Kako omogočiti, da lahko pošiljaš smse z donacijami?

-ninja-91- ::

Večji izpad so mel pri A1 po celi državi

Excalibrus ::

A je mogoče tale hoferjev alcatel router uporabit z simkami drugih operaterjev? Natančneje, uporabiti hočem HT predplačniško kartico za internet na hrvaškem.

Excalibrus ::

.

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

Če ga misliš kupit, ga ne kupuj.

Raje na bolhi vzemi kak Huawei B525, B528, B535, B618 in B715.

Excalibrus ::

starfotr je izjavil:

Če ga misliš kupit, ga ne kupuj.

Raje na bolhi vzemi kak Huawei B525, B528, B535, B618 in B715.


ga že mam od izpred par let.

xseki ::

Vzel WIFI2GO in ZTE ampak internet ne deluje. Moram kaj vključit? SMS-si so OK, signal tudi (pokaže LTE).

Sledil sem tem navodilom: https://www.hot.si/ponudba/internet.html

Hvala.

EDIT: Že dela :D vidim, da sem imel aktiviran napačen paket:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

mtosev ::

Kaj je fora, da imam trenutno samo 3G omrežje? Vidim, da je občasno slab signal in trenutno imam samo 2 črtici pa sem 1km od Europarka v mbju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

strom_15 ::

To obvestilo je na A1 domači strani (HOT mobil uporablja A1 omrežje):

Obvestilo
Zaradi tehničnih težav prihaja do nedelovanja mobilnih in fiksnih storitev v Podravski, Savinjski in Pomurski regiji. Za nevšečnosti se opravičujemo in prosimo za razumevanje.

xseki ::

Težave pri A1. Meni že dve uri ne delajo fiksne storitve. Mobilne so OK (zaenkrat).

M-XXXX ::

Ima še kdo težave, da ne dobiva SMS-ov?
Zdaj pa zanimivi del, od določenih oseb ja, od določenih ne. Ko telefon za nekaj časa ugasneš (hiter reset ni dovolj) pa potem vse prejme za nazaj.

AEx_1-7 ::

M-XXXX je izjavil:

Ima še kdo težave, da ne dobiva SMS-ov?
Zdaj pa zanimivi del, od določenih oseb ja, od določenih ne. Ko telefon za nekaj časa ugasneš (hiter reset ni dovolj) pa potem vse prejme za nazaj.


Poskusite z drugim tel. aparatom, izgleda baseband issue (upgrade, kateri aparat, ajfonci?), imate vec SIM v aparatu hkrati? Kako imate HOT APN porihtano?

Require more info to be able to help ... further. A voice je pa vedno OK?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

M-XXXX ::

Gre se za Fold 2, updejtan. Fora je ker ene smse dostavi ene pa ne (od oka bi rekel da jih pomoje ene 90% dostavi).
Ena sim, mmsji delajo kar pomeni da APNji bi morali delati. Klici brez težav.

AEx_1-7 ::

Uhhhh, F2, Samsung ima svoje fore ja ... a morda veste, a je to Exynos ali Snapdragon v vasem notri? Aiplane-mode je off, vedno?

Ja, saj zato sem vprasal kako dela voice (pa da ni volte, wowifi), dajte ga na 3G-only (UMTS), pa da vidimo ce je razlika.

SIM v drug aparat, pa porocajte, da izlocimo sam sim, operaterja in vidimo ali je res aparat -- rom imate seveda vse STOCK, ane?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

GR2 ::

Tale HoF je najboljša stvar po namazanem kruhu, sem vzel v petek. Nisem sploh vedel da je A1 tako drag. Res da nisem veliko klical, ampak 0,15€ proti 0,039€ se pa pozna.
Vidim pa da glede interneta na mobitelu nisem veliko zamujal vsa ta leta, ker je hitrost bolj slaba. Paket imam HoT GIGA mini za 7€, res pa da imajo vsi enako hitrost, če ne doplačaš 2€.
doma - 2.19 / 0.08 (nima smisla, bolje vklopit WiFi)
zunaj - 10.1 / 2.03
v firmi z A1 oddajnikom - 20.6 / 5.61

20 GB zaenkrat kaže da bo dovolj. Ker sem si vse kar je bilo možno prenesel preko WiFi (začuda prej niti enkrat nisem uporabil niti WiFi, ampak samo Apkpure in preko kabla), sem imel porabo čez vikend samo 0.6 GB, drugače bi bilo pa že okol 40 GB, ker je 64 GB telefon povsem poln. Tako da za občasno uporabo in če si varčen tip, je dovolj. Drugače pa 200 GB, to bi skoraj moralo biti dovolj za en mesec tudi če imaš vedno prižgano in nič ne šparaš.

xseki ::

A to maš doma 3G? 2.19 / 0.08

Jaz sem imel težavo na HoT hofer modemu. Vedno se je preklopil na 3G ampak sem potem ugotovil, da ima možnost forsiranja na samo 4G signal. Od tedaj imam vedno 20/5 brez problema.

facepalm ::

Jaz imam doma, cez dan okoli 2/0.1 (obcasno sploh ne gre skozi upload test).
Ponoci in zgodaj zjutraj pa okoli 10/1.
Skratka blizu neuporabnega.

GR2 ::

xseki je izjavil:

A to maš doma 3G? 2.19 / 0.08

Jaz sem imel težavo na HoT hofer modemu. Vedno se je preklopil na 3G ampak sem potem ugotovil, da ima možnost forsiranja na samo 4G signal. Od tedaj imam vedno 20/5 brez problema.

Niti nisem preverjal koliko je in niti nisem vedel da se da izbirati, verjetno je 4G, če mi v najboljšem primeru dela 20/5. Če je zunaj takoj več (še več je povsem na odprtem), sem predvideval da je problem zaradi sten, enako kot WiFi ne deluje povsod enako hitro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

blink ::

Rad bi imel posebej predplačniško mobilno številko za raznorazne storitve, ki potrebujejo SMS avtentikacijo. Koliko pri HOT najmanj stane če hočem vzdrževati aktivno številko? Je to 5 eur na 90 dni kolikor je rok za aktivno številko?

AEx_1-7 ::

blink je izjavil:

Rad bi imel posebej predplačniško mobilno številko za raznorazne storitve, ki potrebujejo SMS avtentikacijo. Koliko pri HOT najmanj stane če hočem vzdrževati aktivno številko? Je to 5 eur na 90 dni kolikor je rok za aktivno številko?


Ce bo samo dohodno in vedno SIM tudi fizicno v SI (dohodni klici in SMS 2G/3G only in brez data/mobile data off), potem kupite SIM (2 EUR), polnite 5 EUR (manj ne morete) in je mir za 365 dni (5 EUR imate se vedno kot dobroimetje, ce ni nic odhodnega po 365 dneh, potem polnite ponovno za 5 EUR, ker sicer SIM blokirajo in dobroimetje iznicijo) ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

blink ::

AEx_1-7 je izjavil:

blink je izjavil:

Rad bi imel posebej predplačniško mobilno številko za raznorazne storitve, ki potrebujejo SMS avtentikacijo. Koliko pri HOT najmanj stane če hočem vzdrževati aktivno številko? Je to 5 eur na 90 dni kolikor je rok za aktivno številko?


Ce bo samo dohodno in vedno SIM tudi fizicno v SI (dohodni klici in SMS 2G/3G only in brez data/mobile data off), potem kupite SIM (2 EUR), polnite 5 EUR (manj ne morete) in je mir za 365 dni (5 EUR imate se vedno kot dobroimetje, ce ni nic odhodnega po 365 dneh, potem polnite ponovno za 5 EUR, ker sicer SIM blokirajo in dobroimetje iznicijo) ...


Samo dohodno v SLO. Ali ni tako, da je potrebno polniti vsaj na 90 dni tudi če ni bilo nič porabljenega dobroimetja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blink ()

AEx_1-7 ::

blink je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

blink je izjavil:

Rad bi imel posebej predplačniško mobilno številko za raznorazne storitve, ki potrebujejo SMS avtentikacijo. Koliko pri HOT najmanj stane če hočem vzdrževati aktivno številko? Je to 5 eur na 90 dni kolikor je rok za aktivno številko?


Ce bo samo dohodno in vedno SIM tudi fizicno v SI (dohodni klici in SMS 2G/3G only in brez data/mobile data off), potem kupite SIM (2 EUR), polnite 5 EUR (manj ne morete) in je mir za 365 dni (5 EUR imate se vedno kot dobroimetje, ce ni nic odhodnega po 365 dneh, potem polnite ponovno za 5 EUR, ker sicer SIM blokirajo in dobroimetje iznicijo) ...


Ali ni tako, da je potrebno polniti vsaj na 90 dni tudi če ni bilo nič porabljenega dobroimetja?


NE, po 90 dni onemogocijo samo uporabo storitev navzven (torej ne morete klicati ven, posiljati SMS), notri, torej dohodno vse deluje brez omejitev, ce ni roaming izven hot omrezja (torej SIM vedno v SI fizicno) ... to je preverjeno na terenu!

Je bilo skoraj enako se pod si.mobil pre-paid ... halo ali kako je ze bilo ime takrat ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

_Denny_ ::

blink je izjavil:

Rad bi imel posebej predplačniško mobilno številko za raznorazne storitve, ki potrebujejo SMS avtentikacijo. Koliko pri HOT najmanj stane če hočem vzdrževati aktivno številko? Je to 5 eur na 90 dni kolikor je rok za aktivno številko?

Kaj pa recimo Bob 4 cente? Številka ti brez dodatnih stroškov ostane dokler ne prekineš naročnine in ne rabiš skrbeti za bedne 90/270-dnevne omejitve predplačniških paketov, ki si jih je pred 23 leti izmislil še tedanji Mobitel.

Imam še eno zanimivo zgodbo glede teh "zastonjskih" naročnin - med 2004 in 2007 sem imel pri Simobilu naročen neomejen GPRS, potem je končno prišel ADSL in sem na njihovi strani spremenil paket v Simpl na račun (oz. podobno, se ne spomnim), ker se mi ni dalo zaradi prekinitve pogodbe hoditi 50km v najbližji Simobilov center. No, ta številka je po 14 letih še vedno aktivna in v tem času nisem plačal niti centa, neke volje za obisk A1 centra pa še tudi ni :))
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

AEx_1-7 ::

_Denny_ je izjavil:

blink je izjavil:

Rad bi imel posebej predplačniško mobilno številko za raznorazne storitve, ki potrebujejo SMS avtentikacijo. Koliko pri HOT najmanj stane če hočem vzdrževati aktivno številko? Je to 5 eur na 90 dni kolikor je rok za aktivno številko?

Kaj pa recimo Bob 4 cente? Številka ti brez dodatnih stroškov ostane dokler ne prekineš naročnine in ne rabiš skrbeti za bedne 90/270-dnevne omejitve predplačniških paketov, ki si jih je pred 23 leti izmislil še tedanji Mobitel.

Imam še eno zanimivo zgodbo glede teh "zastonjskih" naročnin - med 2004 in 2007 sem imel pri Simobilu naročen neomejen GPRS, potem je končno prišel ADSL in sem na njihovi strani spremenil paket v Simpl na račun (oz. podobno, se ne spomnim), ker se mi ni dalo zaradi prekinitve pogodbe hoditi 50km v najbližji Simobilov center. No, ta številka je po 14 letih še vedno aktivna in v tem času nisem plačal niti centa, neke volje za obisk A1 centra pa še tudi ni :))


Tale 14-let je pa za kaksen clanek kje ... kar tezko verjames ... ocitno se star sim, ki ni LTE-capable in se ne sekirajo sploh ...

OP zeli pre-paid (morda tudi zato, da ne pusca podatkov o kupcu), tako da 4c ne zapade pod to, je pa HOT 90 dni+9 mesecev (stejejo pa za tak mesec 31 dni, torej je 90+279 dni), vsi ostali so krajsi 90+180 dni je najvec kar imajo (pa obicajno ne deluje niti odhodno, niti dohodno po poteku 90 dni) ... IMHO.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

kixs ::

Kako se vam zdi tale telefoncek?

https://dostava.hofer.si/ZTE/Blade-V30-...

hojnikb ::

kixs je izjavil:

Kako se vam zdi tale telefoncek?

https://dostava.hofer.si/ZTE/Blade-V30-...

raje vzami redmi 9t/poco m3, precej bolsa stvar za podobno ceno. 720p na skor 7" zaslonu je porazo, tako kot svohn soc.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

kixs ::

Kaj pa zaloga teh predlaganih?

hojnikb ::

brskaj, verjetno se se najde kje.
#brezpodpisa

kixs ::

Brskam in ni nic na zalogi... razen Aliexpress in Banggood.

hojnikb ::

kixs je izjavil:

Brskam in ni nic na zalogi... razen Aliexpress in Banggood.

https://www.aliexpress.com/item/1005003...

evo eu skladišče aliexpress.
#brezpodpisa

kixs ::

Bom preveril..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

AEx_1-7 ::

hojnikb je izjavil:

kixs je izjavil:

Brskam in ni nic na zalogi... razen Aliexpress in Banggood.

https://www.aliexpress.com/item/1005003...

evo eu skladišče aliexpress.


4 orders
Only 0 left
Too late.

OP (kixs), kaj pa nakup kaj malo rabljenega (ali celo zapakiranega/novega, veste tiste tocke/operater/kredit fore, ki jih se vedno pocno nekateri pre-prodajalci), v SI, imate takoj, za (kar) nekaj nizjo ceno? 150 reciva ali manj? Ker zadnji model/novo vedno pre-placate ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

kixs ::

So se na voljo, klikni na slikco telefona spodaj. Rabim pa nek telefon za hcerko, najraje 4GB in 128GB. Gledam tudi eBay de, pa pride "malo" rabljem Poco M3 za 110€ + postnina.

AEx_1-7 ::

kixs je izjavil:

So se na voljo, klikni na slikco telefona spodaj. Rabim pa nek telefon za hcerko, najraje 4GB in 128GB. Gledam tudi eBay de, pa pride "malo" rabljem Poco M3 za 110€ + postnina.


OK, tudi cena mi ni nekaj ugodna ... vi najbolje veste kaj in kako ter/ali hitro rabite ... novi izgubljajo ceno, pre-hitro ... tudi tale ES stvar je lahko drago v primeru popravila/garancije, zaradi posiljanja nazaj ... kaksen je vas budget, tisto za 110 zveni kar OK (kar malo prevec OK ...), ce ni fake, jasno, koliko je posiljanje 5 EUR morda se gre ... poco se prevec grejejo menda (glavni trg zanje je itak Indija), tudi storasti so za rokovanje lahko za koga, puncke so manjse od fantkov ponavadi ... kaksen note 9 reciva, ce je za tamalo to OK seveda, itak ga bo razbila ...

https://www.prodajko.si/o/tablice-in-te...

morda tole:
https://www.prodajko.si/o/tablice-in-te...
pa lahko dodate se sd-card za par EUR

ker tole je malo pre-staro lahko:
https://www.prodajko.si/o/tablice-in-te...
pa licitiral bi ... glupo, ker tole ni 40 EUR vredno

Tudi odvisno od kje ste lokacijsko, ker tak nakup gre izkljucno osebno skozi, da se prime v roke in preveri pred placilom, ne preko nekih post ... na lepe oci in na pamet!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

tomlin ::

Za to ceno je telefonček kar ok. Je nekaj takega kot galaxy a12 in podobni, samo z manj zvenečim imenom. Dobiš še mini HOT paket gratis. Ni dolgo tega, kar mi je znanka pohvalila storitve HOT hofer. Pa še dobiš ga na koncu ulice, ter ni treba naročati iz "daljne Kine", ter moliti vse bogove, da ti zadeva pride brez problemov na dom.

hojnikb je izjavil:

kixs je izjavil:

Kako se vam zdi tale telefoncek?

https://dostava.hofer.si/ZTE/Blade-V30-...

raje vzami redmi 9t/poco m3, precej bolsa stvar za podobno ceno. 720p na skor 7" zaslonu je porazo, tako kot svohn soc.

tomlin ::

Za to ceno je telefonček kar ok. Je nekaj takega kot galaxy a12 in podobni, samo z manj zvenečim imenom. Dobiš še mini HOT paket gratis. Ni dolgo tega, kar mi je znanka pohvalila storitve HOT hofer. Pa še dobiš ga na koncu ulice, ter ni treba naročati iz "daljne Kine", ter moliti vse bogove, da ti zadeva pride brez problemov na dom. Se opravičujem, pomota nisem hotel vključiti hojnikb, temveč zgolj odgovoriti kixs-u. :|

kixs je izjavil:

Kako se vam zdi tale telefoncek?

https://dostava.hofer.si/ZTE/Blade-V30-...

Apofis ::

Oj. A na android appu Moj Hot lahko nadziraš samo eno tš? Men tko zgleda.

V-i-p ::

Apofis je izjavil:

Oj. A na android appu Moj Hot lahko nadziraš samo eno tš? Men tko zgleda.

Lahko jih več. Zgoraj levo imaš meni "Vaše telefonske številke".
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Apofis ::

Sm bumbar...itak se je prej treba odjaviti od trenutne...

yoco ::

Živijo. A pri nas še obstaja možnost, da kupiš sim kartico, daš gor 5€ in kličeš, pošiljaš mesige dokler ne porabiš? Se pravi brez naročnine. Sem gledal Hofer kartice, pa če prav razumem, je pri njih 7€ najcenejši, ampak moraš vsak mesec filat, ni važno če ti je ostalo od prejšnjega meseca.

d4vid ::

Maš HOT Start, to je brez aktivirane opcije. 3.9centa/min/sms/MB
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

yoco ::

d4vid je izjavil:

Maš HOT Start, to je brez aktivirane opcije. 3.9centa/min/sms/MB

Sem videl, da je tudi ta opcija, a se bojim, da ne bo tamala vklopila podatke in jih pozabila izklopiti! ;((
A ima kakšen drugi operater kaj boljšega ali je približno vse isto?
Te opcije pa ni več, da nafilaš stanje in dokler ne ponucaš ti ni treba več filati?

xseki ::

Poglej izi. Posebaj paket "IZI MiniKUL" za 4EUR. https://www.izi.si/paketi/izi-minikul/


ves mesec brez skrbi

neomejeni klici v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije
100 enot za klice v druga omrežja in znotraj EU ter sporočila SMS/MMS doma in znotraj EU*
brez vezave in naročnine
hitri internet LTE/4G brez doplačila


Mogoče tudi Bob: https://www.bob.si/ponudba-bob/predplac...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

Master_Yoda ::

Mas tudi Telemach free2go, kjer lahko vklopis paketa

Revolucija 10000 enot = 6.99 eur
Mini Revolucija 500 enot = 3.99 eur

Vrednostnice so pa ogromnokrat v akciji in jih vzames na zalogo 50% ceneje in jih sproti filas (ker moras vsake 3 mesece polniti) paziti edino moras ker ne veljajo neomejeno casa. Potemtakem te pride 10000 enot (min/sms/MB) 3.5 eur na mesec in je skoraj vseeno ce ima vedno internet vkopljen. Je pa seveda priporocljivo da limit nastavis ker seveda lahko preseze 10 giga podatkov.
Tu je tema kjer folk pise kje so v akciji.
Dovie'andi se tovya sagain.

yoco ::

Hvala!

barakus ::

Kaj Hot podpira eSim?

hojnikb ::

A se komu sanja; ali številka propade če maš vklopljen start paket (seprav 0€/mesec) in avtomatsko filanje preko kartice? al je treba tut ročno filat vsake 90 dni?
#brezpodpisa

DarwiN ::

Zaklenejo ti številko in moraš ročno nafilat na 90 dni. Avtomatsko polnjenje je opcija samo tako, da se avtomatsko napolni, ko ti stanje pade pod 5€. Hudič je potem, če ti stanje nikoli ne pade pod 5€ in se torej nikoli avtomatsko ne napolni. Zato moraš ročno.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

hojnikb ::

nimajo pa avtomatsko podaljsevanje za dolocen znesek kot recimo mobitel?

hmm, kaj pa recimo da vklopiš lte opcjo za 2€/mesec, tolk da neki dol pobira, začneš z 5€, potem pa tko 3 mesec more spet filat, ker 3x2€ je več k 5€. Ideje?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

DarwiN ::

Ja, tole bi najbrž šlo.. Pravzaprav je avtomastko polnjenje pod 2€, ne pod 5€.. Kakorkoli..

Če začneš s 5€, boš s to LTE funkcijo čez 2 meseca na 1€ in se bo sprožilo polnjenje, skočiš na 6€, čez 3 mesece si na 0€, polnjenje 5€, 2 meseca.... Na dolgi rok se torej sproži polnjenje vsakih 75 dni. Pod pogojem, da telefona sploh ne uporabljaš. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!
««
71 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578916 (4500) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649739 (12067) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116067 (10028) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440696 (17042) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035540 (23849) AštiriL

Več podobnih tem