» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
69 / 76
»»

Koraaz ::

Po celih 3 letih sem se končno spravil zamenjati telefonskega ponudnika in kupil HOT SIM kartico.

Jo vstavim v svoj (pametni) telefon Samsung galaxy S plus in stvar ne dela. Telefon se je resetiral v nedogled in se ne prižge. Ko vstavim spet nazaj svojo staro SIM kartico dela normalno.

Potem za hec vstavim HOT kartico v svojo 15 let staro (neumno) Nokio in telefon normalno prižge in se aktivira HOT SIM kartica.

Je imel kdo podobno izkušnjo? Kaj je lahko narobe?

Sem pisal na podporo in so rekli, da mi bodo poslali novo SIM kartico, a se bojim, če ne bo ista zgodba z novo kartico.

Kaj narediti?
Lahko bi šel nazaj na star telefon, ampak se mi zdi neumno, da bi sedaj presedlal na (neumni), po vseh letih, ko sem imel pametni telefon.

Bezukhoff ::

Če bo z novo SIM kartico enako, potlej se vprašaj, če ni mogoče kaj s telefonom narobe.

starfotr ::

Opazil sem, da ima hot slabo nastavljeno dostavljanje sms sporočil oz. očitno imajo tako slabo nastavljeno retry shemo.

Na moji telefonski številki na telekomu se mi dogaja, da od uporabnika, ki je na omrežju Hot prejmem SMS sporočila z večurnim zamikom.

To se zgodi, če telefon ugasnem ali preklopim na airplane mode in je vmes poslano sporočilo na mojo številko. Ter ob ponovni prijavi na omrežje ne dobim sporočila v roku nekaj minut.

Pride celo do tega, da se lahko dopisujeva med sabo že nekaj časa in nato pride vmes sporočilo od npr. prejšnjega dne.

Napako sem prijavil že več mesecev nazaj pri hotu, pa še vedno ni nič kaj bolje.

Od mojega in od drugih operaterjev vse normalno dela. Torej je krivda na hotu.

M-XXXX ::

Ima še kdo zadnje dni težave z obupnim signalom? Danes dobil ene 10 smsov o nedosegljivi številki na isti lokaciji kjer zadnjih nekaj let nisem bil nedosegljiv...

forest_guy ::

Sam uporabljam Hofer mobilni internet (Hot GIGA) in lahko potrdim, da je zadnje čase res obupno počasen. Verjetno je omrežje zaradi karantene preveč obremenjeno?

pepiw ::

Že dobra 3 leta uporabljam paketa Hot Mini in Hot Giga ter zadnje 3-4 mesece imam na domači lokaciji tudi sam velike težave z dosegljivostjo in s hitrostjo interneta. Redno se dogaja, da ali nisem dosegljiv ali pa se klic kar med pogovorom prekine. In hitrosti interneta so naravnost mizerne, gibljejo se med 0,2 do zelo redko 5 MB/s, da o uploadu niti ne govorim. da sem sploh lahko normalno uporabljal net, sem moral najprej tisti njihov takratni kvazi modem Alcatel zamenjati s Huawei B535
Zdaj, ko to pišem je situacija taka: Rezultat kar je čista tombola glede na vse!

Vendar po mojem osebnem mnenju, za te težave ni kriv Hot ampak A1 na katerem omrežju Hot gostuje. Enake ali vsaj zelo podobne težave imajo tudi mnogi uporabniki A1, vsaj tako je razvidno iz žolčnega pisanja na forumu A1. Hot je kriv toliko, ker ne naredi nič, se ne dogovarja oz. ne pritiska na A1, da bi se stanje izboljšalo.

Čudijo me oz. niso mi jasne nekatere nelogičnosti. Na primer, večkrat se zgodi, da je hitro 2-3 nemoteno 15/5, nato naslednjih 5-7 dni pa 0,2-3 downloada in 0-0,5 uploada. Ali pa dopoldan od 7:00 do 14:00 ure je hitrost 12/3, od te ure pa do jutra naslednjega dne 1/0,1...
Večkrat sem klical in pisal na Hot pomoč.. Seveda so mi rekli, da so moje težave posredovali na A1 in odgovori, ki sem jih dobil so prav bizarni:
- na bazno postajo se občasno naenkrat priklopi preveliko število uporabnikov, kar presega zmogljivosti postaje. Nadgradnja te postaje ni predvidena.
- zaradi šolanja in dela od doma so bazne postaje preobremenjene
Aha, torej če je temu tako, zakaj imam dopoldan zadovoljivo hitrost, popoldan in zvečer pa ne? Po tej logiki potem šolanje in delo od doma poteka popoldan in zvečer?! In zakaj sem v torek, sredo in četrtek pred dvemi tedni ves čas hitrost 15/5? Te tri dni ni bilo šolanja in dela od doma?
Ta vprašanja sem jim tudi poslal, vendar odgovora nisem prejel, najbrž ga tudi ne bom...

Voluharr ::

To je bilo tako tudi pred delom od doma.
Imam sicer A1 in med dalšim klicem zvok postaja vse slabši, dokler ni tako slabo da je potrebno klic prekiniti in ponovno poklicati. Seveda ob ponovnem klicu je zvok kristalno čist, nakar se začne ponavljat ista zgodba.
Backup, VPS, kolokacija: https://reavisys.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Voluharr ()

strom_15 ::

Voluharr je izjavil:

To je bilo tako tudi pred delom od doma.
Imam sicer A1 in med dalšim klicem zvok postaja vse slabši, dokler ni tako slabo da je potrebno klic prekiniti in ponovno poklicati. Seveda ob ponovnem klicu je zvok kristalno čist, nakar se začne ponavljat ista zgodba.


Imam A1 in tega problema nisem nikoli opazil. Jaz imam zvok vedno zelo čist.

Voluharr ::

strom_15 je izjavil:

Voluharr je izjavil:

To je bilo tako tudi pred delom od doma.
Imam sicer A1 in med dalšim klicem zvok postaja vse slabši, dokler ni tako slabo da je potrebno klic prekiniti in ponovno poklicati. Seveda ob ponovnem klicu je zvok kristalno čist, nakar se začne ponavljat ista zgodba.


Imam A1 in tega problema nisem nikoli opazil. Jaz imam zvok vedno zelo čist.


Čudno. Res pa je, da jim še nikoli nisem zatežil na podporo glede tega.
Backup, VPS, kolokacija: https://reavisys.si

dope1337 ::

Pravkar presaltal na HoT, nakar ugotovim (po pogovoru a podporo), da na Apple napravah ne podpirajo posiljanje MMSov - podpirajo samo prejem :)) na Androidnih naprav pa imajo omogoceno tudi posiljanje.

To sem ugotovil, ko v APN nastavitvah niti ni mogoce urediti APN za MMSe (samo internet je prikazan).

Gospodicna iz podpore mi je tudi povedala, da se o tem pogovarjajo ze 2 leti, vendar zaenkrat se ni zaznati premika v razresitev te problematike. ;((

Mislim ... kr hladen tus morm priznat. Ko sem sel gledati dokumentacijo o nastavitvah, imajo prikazan vmes APN za MMS, vendar za starejsi iOS.

Imam pa iOS 14.2
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Dri3r ::

Najbrž zato ker je MMS itak zastarela tehnologija in tega nihče več ne uporablja. Naloži si WhatsApp in Viber pa imaš pokrito 99.9% imenika.
dri3r

dope1337 ::

Iz kire telesne odprtine si pa to statistiko pobral? :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Mato989 ::

dope1337 je izjavil:

Iz kire telesne odprtine si pa to statistiko pobral? :))


No morda pretirava v procentih ampak MMS je redko videna zadevica med aktivno populacijo, uporabljajo ga le še starci in tisti z nepametnimi telefoni

Zadnji MMS sem dobil pred 2 Al 3 leti za novo leto spam mass pošiljanje
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hojnikb ::

can confirm, mms je prakticno ekskluzivno uporabljen s strani boomerjov, tut takih k majo najnovejsi iphone.
#brezpodpisa

dope1337 ::

Ja nevem no. Potem pa izgleda, da so pri HoTu pred konkurenco kar se tice izbire ponujenih tehnologij, saj prakticno edini ponujajo taksen nabor storitev.

Se bom zadovoljil s taksno razlago.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

49106 ::

can confirm, mms je prakticno ekskluzivno uporabljen s strani boomerjov, tut takih k majo najnovejsi iphone.


Ni res. MMS je zelo praktičen, če ne želiš nalagati whatsapp, snapchat, viber,... sploh pa je uporaben pri pošiljanju iz iphone na druge telefone. Ne nameščam 101 aplikacije samo zato, da lahko vsakemu kontaktu pošljem sliko. Vsi imajo MMS, le tisti iz hofra jih ne morejo pošiljati, zato sem tudi zamenjal operaterja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

hojnikb ::

Torej, boomer :)
#brezpodpisa

49106 ::

Ker ne uporabljam snapchata?

dope1337 ::

No ... saj v bistvu, po razlagi HoTa niti "niso oni krivi" za nastalo situacijo. Uradna razlaga se glasi takole (c/p iz dokumenta rocne_nastavitve_02_2019-6 - Rocne nastavitve telefonov, stran 3/6)

Trenutno MMS v napravah z iOS operacijskim sistemom ne delujejo - v kolikor odprete vaše nastavitve po spodnjih navodilih, ne boste našli prostora za vpis MMS točke. Ker gre za težavo na nivoju omrežja je nujno, da Apple omogoči možnost urejanja in vstavljanja nastavitev tudi HoT-u. Zagotovljeno nam je, da je rešitev v pripravi in trenutno v fazi testiranja. Iskreno se vam opravičujemo za morebitne nevšečnosti.


Majo pa neko jako testiranje, če traja že slabi dve leti ta implementacija :)) piši propalo.

Klinc, bom pa potrošu to dobroimetje, ki ga imam, pa pičmo na boomer friendly operaterja xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Mato989 ::

49106 je izjavil:

can confirm, mms je prakticno ekskluzivno uporabljen s strani boomerjov, tut takih k majo najnovejsi iphone.


Ni res. MMS je zelo praktičen, če ne želiš nalagati whatsapp, snapchat, viber,... sploh pa je uporaben pri pošiljanju iz iphone na druge telefone. Ne nameščam 101 aplikacije samo zato, da lahko vsakemu kontaktu pošljem sliko. Vsi imajo MMS, le tisti iz hofra jih ne morejo pošiljati, zato sem tudi zamenjal operaterja.


Kako že... Jaz recimo in 99,999% mojih prijateljev in znancev uporabljamo FACEBOOK in preko FBja leti 99,99% fotografij (MMS) tista 2 od kroga 60tih znancev in prijateljev pa imata ali Viber ali Whatsapp...

Kot pravim, dejansko sem MMS videl nazadnje ko mi je mama (65 letnica) poslala sliko z vikenda, ker ona pa res nima nobenih appov... to je bilo tam enkrat lani poleti... pa občasno dobim kake spam MMS voščila za novo leto od krog 700 kontaktov v fonu.

V čisto skrajni sili pa je tu VEDNO še mail kajne? Tega imajo verjetno tudi vsi tvoji znanci, prijatelji, partnerji.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

49106 ::

Nimam FB in tudi nekateri moji kolegi so ga prerasli ali pa so bolj začeli ceniti zasebnost.


Email je zakon, ampak vprašanje kdaj ga kdo pogleda, poleg tega pa ni nujno, da želim nekomu poleg telefonske posredovati tudi email.


dope1337 je izjavil:



Klinc, bom pa potrošu to dobroimetje, ki ga imam, pa pičmo na boomer friendly operaterja xD


Pri izimobil MMSi delujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mato989 ::

49106 je izjavil:

Nimam FB in tudi nekateri moji kolegi so ga prerasli ali pa so bolj začeli ceniti zasebnost.


Email je zakon, ampak vprašanje kdaj ga kdo pogleda, poleg tega pa ni nujno, da želim nekomu poleg telefonske posredovati tudi email.


dope1337 je izjavil:



Klinc, bom pa potrošu to dobroimetje, ki ga imam, pa pičmo na boomer friendly operaterja xD


Pri izimobil MMSi delujejo.


Vsak ki da kaj na ažurnost ima mail na telefonu in mu vrže ven isto kot SMS ali MMS ali FB...

Izgovor ki si ga dal za email je enak za MMS, vprašanje kdaj bo kdo MMS pogledal oboje bo namreč popnilo gor

Kakorkoli obračamo MMS je relikt prejšnjega desetletja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

49106 ::

Hudo posplošuješ, poleg tega sem ti rekel, da nima vsak, ki ima mojo telefonsko, mojega emaila in obratno. Skratka, simple je tanajtabulš, torej tisto, kar ima čisto vsak brez dodatnih aplikacij, MMS torej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

dope1337 ::

En banalen primer ... da posljem nekomu contact card, potrebujem njegov email, v kolikor ta oseba nima viber/whatsapp/etc. Se pravi, potrebujem njegov mail, ki mi ga mora najprej posredovati, da mu lahko posljem contact card (ni samo telefonska stevilka v njej).

Ni MMS samo za slike ...

Pac, naj si vsak posameznik izbere ponudnika, ki ponuja nabor storitev, ki so njemu po godu in HoT na zalost ne ponuja tistega, kar potrebujem. Na zalost sem to spoznal prepozno ;((

@Messiah najverjetneje bom po porabi zakupljenih kolicin skocil k njim. Za bomboncek vidim, da so na Telekomovem omrezju 8-)
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

hojnikb ::

En banalen primer ... da posljem nekomu contact card, potrebujem njegov email, v kolikor ta oseba nima viber/whatsapp/etc. Se pravi, potrebujem njegov mail, ki mi ga mora najprej posredovati, da mu lahko posljem contact card (ni samo telefonska stevilka v njej).

To lahk tudi narediš po sms, sam ni tako priročno za naslovnika :)
#brezpodpisa

Koraaz ::

Bezukhoff je izjavil:

Če bo z novo SIM kartico enako, potlej se vprašaj, če ni mogoče kaj s telefonom narobe.


Evo, sem bil že tik pred tem, da ti dam prav, ampak, ko sem stestiral še dve drugi SIM kartici (od Boba in T2) je telefon jih normalno zaznal, medtem ko od HOTSIM kartice noče in noče zaznat. Tudi ta nove ne zazna, ki so mi jo naknadno poslali.

Malo čudno je, da mi zazna vse SIM kartice, edino od HOT-a ne.

Imam namen pisati nazaj na podporo, a dvomim, da bojo kaj rešili

ideje anyone?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Koraaz ()

Vedran ::

Kako vam dela HoT GIGA paket?
Ali še vedno imate težave čez dan s hitrostjo?
Po noči med 1:00 in 6:00 uro vem da je hitrost manjša, ker A1 izklopi nekatere oddajnike.


Pri Telekomu Slovenije za pakete Mobilni Net so napisali naslenje:
Pri uporabi dostopne točke APN (internetin) je vsa komunikacija odprta v smeri od interneta proti mobilni napravi. S tem je naprava izpostavljena možnostim vdora z interneta, zato priporočamo večjo previdnost.

Kaj to točno pomeni?
Ali je podobno tudi pri A1 (BOB in HoT) omrežju?
Kako se zaščititi?

Voluharr ::

Vedran je izjavil:

Kako vam dela HoT GIGA paket?
Ali še vedno imate težave čez dan s hitrostjo?
Po noči med 1:00 in 6:00 uro vem da je hitrost manjša, ker A1 izklopi nekatere oddajnike.


Pri Telekomu Slovenije za pakete Mobilni Net so napisali naslenje:
Pri uporabi dostopne točke APN (internetin) je vsa komunikacija odprta v smeri od interneta proti mobilni napravi. S tem je naprava izpostavljena možnostim vdora z interneta, zato priporočamo večjo previdnost.

Kaj to točno pomeni?
Ali je podobno tudi pri A1 (BOB in HoT) omrežju?
Kako se zaščititi?


Marketinško zastrahovanje.
To pomeni, da naj bi promet proti uporabniku tekel brez njihovih požarnih zaščit.
Sicer z opisanega ni razvidno ali potem dobiš tudi javen IP.
Če predpostavimo, da ga dobiš, potem to pomeni da lahko kjerkoli iz interneta direktno dostopaš do svojega routerja, oziroma naprav za njem.
Uporabna zadeva.
A1 ti recimo računa par € za to, da dobiš statični javni IP brez njihovega firewalla.
Backup, VPS, kolokacija: https://reavisys.si

pepiw ::

Vedran je izjavil:

Kako vam dela HoT GIGA paket?
Ali še vedno imate težave čez dan s hitrostjo?
Po noči med 1:00 in 6:00 uro vem da je hitrost manjša, ker A1 izklopi nekatere oddajnike.

Katastrofa! Hot Giga je z vsakim dnem vedno bolj neuporabna zadeva, saj se očitno niso sposobni dogovoriti z A1 za vsaj kolikor toliko spodobno uporabo neta. Zadnje dni se mi hitrost giblje nekje med 0,2 do 1,2 Mb/sek, kar je popolnoma neuporabno.
To, da ponoči izklapljajo vemo že nekaj časa, saj to priznavajo tudi sami v enem od postov na A1 forumu.

pepiw ::

Spet katastrofa! Sinoči okoli polnoči dobim s strani Hot-a sms o spremenjenih pogojih delovanja. Bistveno je to:
Paketov HoT GIGA in HoT GIGA+ ni več možno predčasno podaljšati v primeru, da uporabnik porabi vse zakupljene količine pred iztekom veljavnosti obstoječega paketa. Paketa veljata 30 dni. Po preteku veljavnosti se obnovi, v kolikor je na vašem HoT računu dovolj sredstev, oz. imate aktivno samodejno polnjenje. Po porabi vseh količin v paketu, nadaljnja uporaba prenosa podatkov ni več mogoča.

VIR

Torej, ker jaz teh 200 GB pokurim v cca 2-3 tednih, bom naslednjih 10-14 dni brez inertneta??!?! Ali pa bom moral kupiti še eno SIM kartico in jih izmenjevati v modemu?!

Bedno do dna. A tako "vrlo" osebje Hot Telekom-a rešuje težave pri zagotavljanju delovanja interneta? Namesto, da bi svojim uporabnikom zagotavljal kvalitetne storitve in se trudili pri odpravi težav, se oni odločijo (morda celo skupaj z A1?), da ukinejo samodejno podaljševanje prej ko v 30-ih dneh. Ja, saj je nekako logično, s tem se zmanjša število uporabnikov, bazne postaje so manj zasedene in internet deluje bolje. Simpl ne, kako se rešijo tehnične težave delovanja brez posodobitev oddajnikov in druge opreme. Administrativni ukrepi in downgrade storitev, pa je. Preprosto, brez stroškov, efektivno, čisto po neoliberalistično skrajno sprevrženo, uporabnike pa ko j****e saj je dovolj ovčk za strič...
Resno se sprašujem kaka teleta (naj mi slednja oprostijo za primerjavo) sedijo v vodstvu Hot Telekoma, da sprejemajo take butaste odločitve? Namesto, da bi delovali in se borili v dobro svojih uporabnikov, saj od njih (nas) živijo, mar ne. Ker za sprejem take odločitve, moraš res bit neumen. Imajo sploh kaj pameti ali se jim gre le za to, da si grejejo in obdržijo svoje stolčke, skladno z agendo nekaterih strank sedanje vlade?!

Se zavedajo koliko uporabnikov bodo izgubili? Jaz bom prvi, ker se za ceno 30 EUR na mesec (2x/mes polnit dve sim kartici), raje obrnem na "resnega" ponudnika. Bom vsaj imel veliko bolj zanesljivo delovanje neta...

PS: naj mi bo oproščeno to izlivanje gneva, a resnično sem zelo jezen, kam na splošno vse to pelje...

starfotr ::

Vedran ::

Telekom Slovenije, paket Brezžični net, hitrost do 50/10 Mbit/s, neomejeni prenos podatkov 33,00 EUR na mesec brez popustov.
Paket Brezžični net je namenjen uporabnikom na lokacijah, kjer ni možnosti fiksnega priključka. Tako da zgleda ni na voljo za vse, saj nekateri imajo možnost fiksnega priključka samo želio hitrejši in cenejsi internet in zato se odločajo za LTE/4G povezavo. Ali Telekom Slovenije res preverja možnosti fiksnega priključka pa ne vem.


Telekom Slovenije, paket Mobilni net neomejeni, hitrost do 4/2 (20/5) Mbit/s, neomejeni prenos podatkov 26,00 EUR na mesec brez popustov.
Pa še je potrebno plačati priključno takso v višini 10,95 EUR. Do 31.12.2020 je novim in obstoječim naročnikom paketa Mobilni net neomejeni omogočena ugodnost v višini 100% popusta na mesečno naročnino storitve LTE s hitrostjo do 20/5 Mbit/s. Ali je potrebna vezava za dve leti da bi pridobil to ugodnost?


A1 (HoT in BOB) po noči izklaplja nekatere bazne postaje, omrežje je baje na nekaterih koncih Slovenije že preobremenjeno sodeč po nekaterih poročilih uporabnikov foruma. Tako da ne vem če se več izplača zanašati na njih.
Toda še sam ne vem kaj naj izberem!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vedran ()

beta1 ::

Vedran je izjavil:

Telekom Slovenije, paket Brezžični net, hitrost do 50/10 Mbit/s, neomejeni prenos podatkov 33,00 EUR na mesec brez popustov.
Paket Brezžični net je namenjen uporabnikom na lokacijah, kjer ni možnosti fiksnega priključka. Tako da zgleda ni na voljo za vse, saj nekateri imajo možnost fiksnega priključka samo želio hitrejši in cenejsi internet in zato se odločajo za LTE/4G povezavo. Ali Telekom Slovenije res preverja možnosti fiksnega priključka pa ne vem.


Telekom Slovenije, paket Mobilni net neomejeni, hitrost do 4/2 (20/5) Mbit/s, neomejeni prenos podatkov 26,00 EUR na mesec brez popustov.
Pa še je potrebno plačati priključno takso v višini 10,95 EUR. Do 31.12.2020 je novim in obstoječim naročnikom paketa Mobilni net neomejeni omogočena ugodnost v višini 100% popusta na mesečno naročnino storitve LTE s hitrostjo do 20/5 Mbit/s. Ali je potrebna vezava za dve leti da bi pridobil to ugodnost?


A1 (HoT in BOB) po noči izklaplja nekatere bazne postaje, omrežje je baje na nekaterih koncih Slovenije že preobremenjeno sodeč po nekaterih poročilih uporabnikov foruma. Tako da ne vem če se več izplača zanašati na njih.

Toda še sam ne vem kaj naj izberem!?


Ravno odjavil mobilni net neomejeni in šel že drugič na paket brezžični internet.

1. Ja, 100% so zmeraj preverili, če je možnost fiksnega priklopa, si pečen. Ni paketa. Tudi v drugo so mi preverjali na istem naslovu.

2. Ne, ni vezave. Če vzameš telefon ali modem, potem je vezava. Lahko vzameš 50/10 brzine, od 1.1.2021 bo 43EUR na mesec. To sem imel sedaj sklenjeno.

3. Ja, izklaplajo LTE1800. Tudi podnevi ni bil pravi LTE 4G+. Ponoči sem imel zaradi tega samo 2Mbps download, kljub antenam. Sem odjavil ter poplačal vse obveznosti in izplačal modem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

Vedran ::

Podražitev od 1.1.2021:
Brezžični net - iz 32.99€ na 33.99€
Mobilni net neomejeni - iz 25.99€ na 26.99€

Max Schmitt ::

Hot Hofer internet neznosno počasen v Lj Bežigrad.
Ponedeljek 12.00
Download 2,16 Mbps
Upload 0,55 Mbps

Pri paketu 50/20

Zgodovina sprememb…

MArkusPrimus ::

Max Schmitt je izjavil:

Hot Hofer internet neznosno počasen v Lj Bežigrad.
Ponedeljek 12.00
Download 2,16 Mbps
Upload 0,55 Mbps

Pri paketu 50/20


Lahko, da pride do zabasanosti bazne postaje. Saj je povsod isto. Ko se sprosti je bolje. Poskusi zvečer še enkrat.

Andrej51 ::

Ima še kdo občasne težave z nedosegljivostjo? Danes me je poskušala priklicati gospodična iz AWS podpore in sem bil baje nedosegljiv. Na telefon nisem dobil nobenega obvestila o zgrešenem klicu. Se mi pa je to že zgodilo, sms pa sem dobil šele čez kakšen dan.

-ninja-91- ::

Pred kratkim smo vas obveščali o spremenjenih pogojih predčasnega podaljševanja paketov HoT GIGA in HoT GIGA+. Ker ste nas nekateri obvestili, da je to vaš edini vir interneta, ki ga uporabljate za delo in šolanje od doma, do nadaljnjega sprememb ne bomo uveljavili. Predčasno podaljšanje omenjenih paketov bomo omogočali vsaj še do 1. 3. 2021. O vseh nadaljnjih spremembah vas bomo pravočasno obvestili.

V primeru dodatnih vprašanj pokličite HoT center za pomoč uporabnikom na številko 069 699 699.

Z lepimi pozdravi,
Vaša HoT ekipa


Izgleda so se vseeno malo ustrašili osipa. Jaz sem danes že prenesel vsa preostala sredstva na drugo sim kartico, očitno jih bom za nekaj mesecev lahko prenesel nazaj.

dev ::

Andrej51 je izjavil:

Ima še kdo občasne težave z nedosegljivostjo? Danes me je poskušala priklicati gospodična iz AWS podpore in sem bil baje nedosegljiv. Na telefon nisem dobil nobenega obvestila o zgrešenem klicu. Se mi pa je to že zgodilo, sms pa sem dobil šele čez kakšen dan.


Ja zadnje case tudi jaz opazam tezave. Dobim pa sms o nedosegljivosti zelo hitro, vseeno pa je nadlezno. Tudi med klicem mi obcasno prekine brez razloga. O hitrosti pa sploh ne bom...
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

aglaonema ::

Vse uporabnike Hofer HoT vljudno prosim, če lahko izpolnete naslednjo anketo o zaznavnosti znamk mobilnih operaterjev. To ni klasična 1ka anketa z dolgimi tabelami in dvoumnimi vprašanji - rešuje se jo zelo hitro. Seveda ste dobrodošli tudi uporabniki ostalih mobilnih operaterjev v Sloveniji, vsak odgovor bo prišel zelo prav. Anketa je namenjena za akademsko raziskovanje pri magistrskem študiju. Hvala vsem že vnaprej.

Anketa o zaznavanju

Zgodovina sprememb…

Tribal ::

Glupa anketa

MrStein ::

Mato989 je izjavil:

49106 je izjavil:

Nimam FB in tudi nekateri moji kolegi so ga prerasli ali pa so bolj začeli ceniti zasebnost.


Email je zakon, ampak vprašanje kdaj ga kdo pogleda, poleg tega pa ni nujno, da želim nekomu poleg telefonske posredovati tudi email.


dope1337 je izjavil:



Klinc, bom pa potrošu to dobroimetje, ki ga imam, pa pičmo na boomer friendly operaterja xD


Pri izimobil MMSi delujejo.


Vsak ki da kaj na ažurnost ima mail na telefonu in mu vrže ven isto kot SMS ali MMS ali FB...

Ah, sanjač.

Ravno danes je znanec potožil, da teti ne more poslati neki video.
Na mail? Ja, seveda in kdo ji bo čez telefon razložil, kako se emajl nastavi na telefonu?

Preko MMS pa je šlo. Sicer z zmanjšano kvaliteto. Šlo pa je.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mato989 ::

To da je folk tehnično nepismen ni krivda tega da ne gre... teti se pač ne ljubi s tem ukvarjat, v mojem primeru pač ostane brez videa =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Voluharr ()

MrStein ::

Ja, nisi ti kriv, da so v afriki lačni. Genij.
(lahko tudi na domače razmere obrnem, samo potem bo nekdo jezen)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

DarwiN ::

Andrej51 je izjavil:

Ima še kdo občasne težave z nedosegljivostjo? Danes me je poskušala priklicati gospodična iz AWS podpore in sem bil baje nedosegljiv. Na telefon nisem dobil nobenega obvestila o zgrešenem klicu. Se mi pa je to že zgodilo, sms pa sem dobil šele čez kakšen dan.

Sem ~3 tedne na HOTu in bil doslej 2x nedosegljiv.. Tole je nesprejemljivo, ampak bom predpostavil, da se zavedajo težave in jo v kratkem odpravijo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

johanblond ::

aglaonema je izjavil:

Vse uporabnike Hofer HoT vljudno prosim, če lahko izpolnete naslednjo anketo o zaznavnosti znamk mobilnih operaterjev. To ni klasična 1ka anketa z dolgimi tabelami in dvoumnimi vprašanji - rešuje se jo zelo hitro. Seveda ste dobrodošli tudi uporabniki ostalih mobilnih operaterjev v Sloveniji, vsak odgovor bo prišel zelo prav. Anketa je namenjena za akademsko raziskovanje pri magistrskem študiju. Hvala vsem že vnaprej.

Anketa o zaznavanju


Eden pred mano je komentiral "glupa anketa" in se moram žal strinjati s njim. Poskušal sem jo reševati, vendar sem obupal po 26 vprašanju. Kljub najbolši volji nisem uspel najti smiselnih odgovorov (se pravi odgovorov, da bi po najboljši volji lahko odgovoril realno na anketo).

Npr. sem zasebni uporabnik Hot-a, kako naj ogovorim na vprašanje: So najboljši za poslovne pakete če poslovnih paketov sploh ne uporabljam, seveda sem odgovril Nobena od naštetih, tako kot pri večini prejšnih vprašanj. Nisem poznavalec vseh operaterjav, da bi lahko komentiral tega vprašanje vsebinsko, niti nisem anketarska agencija, da bi lahko ocenil, kakšna je percepcija v celotni populaciji.

Tako, poskusil sem dati konstruktivno kritiko. Res je čudno zastavljena anketa.

MrStein ::

Pri tej in večini anket manjka odgovor "nimam pojma". Posledično folk klikne nekaj na random. Me zanima, če to res pravilno upoštevajo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Voluharr ::

Zraven bi dodal, da pri kakšnem vprašanju bi označil dva ali tri, tako pa sem označil "noben od naštetih"
Backup, VPS, kolokacija: https://reavisys.si

treker ::

Pozdravljeni,

ker nas (družina 3 številke) na Telemachu lepo nategujejo (ne zmorejo rešiti reklamacije že pol leta) me zanima ste zadovoljni pri HOTu? Bi prestavili števlike in šel na naročnino.
Android telefoni, 80% klici, 10% sms/mmsi in 10% internet.

Apple ::

Jaz sem sel iz HOTa na T2 na oranzni midi za 5 eur/mesec (znizana cena iz 10 eur) z aneksom za 2 leti. In sem happy. MMS koncno deluje :)
LP, Apple
««
69 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578952 (4536) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649885 (12213) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116127 (10088) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440864 (17210) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035606 (23915) AštiriL

Več podobnih tem