» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
46 / 76
»»

w4nkst4 ::

dobis se sim kartico ki je vredna 2e in se 2e je gor nalozeno...tako da je ruter 11e...mal gnarja mau muske

looser ::

Tudi nam je Hot 200 Giga povsem dovolj (8 prijavljenih devicov) s svojim routerjem...

Ni top shit, deluje pa, zaenkrat, ok...
Wankster, kakšne (resne) težave imaš?

Mi samo ne vemo, a moramo tale alcatelek občasno odklapljati od elektrike, da baterija dela cikle...

Če bi bilo možno zakupiti tudi samo 100 GB za kakšne 8€ (ja, ja, smo škrtuhi), ne bi motilo.

recmajkemi ::

Na hrvaškem mi je po treh dneh samodejno odklopilo podatkovno omrežje ... nikakor se nisem mogel priklopiti nazaj tudi reset telefona, toggle z roaming opcijo in podatki .... nič. Tudi prekoračena ni bila nobena količina. Ko sem prečkal mejo zopet vse normalno ... :/
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Zgodovina sprememb…

jastreb ::

hot giga 200 nima gostovanja v tujini, kot ostali paketi, ki so namenjeni telefoniji.
jastreb

jastreb ::

ima kdo na isti email aktiviranih več sim kartic? a je to težava?
jastreb

DINAMIK ::

Imam dve sim kartice aktivirane na isti email...,nobene težave..,isti račun za dve številki ;)...,zgoraj samo klikneš in se ti prikaže druga številka in samo klik in že si v drugem računu.

recmajkemi ::

jastreb je izjavil:

hot giga 200 nima gostovanja v tujini, kot ostali paketi, ki so namenjeni telefoniji.

Vse omenjeno na paketu HOT Maxi.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

j4nm4n ::

Zdravo. Za en mesec bi rabil internet pri starih starših z naslednjim tednom. Rabil bi za računalnik prek WIFIja, za osnovno uporabo. A je še kaj poleg Wifi2Go od Hot primerno za tak primer? Tam je optika, TV je preko Telemacha, tudi modem je. Morali bi zamenjati modem z brezžičnim a ne vem, če je sploh mogoče samo za en mesec. Mogoče pride v poštev tudi hišni internet na Telemachu? Samo ne vem kako bi bilo potem s prekinitvijo po 1 mesecu. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: j4nm4n ()

MrStein ::

Lahko bi en brezžični ruter priklopil.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

schurda ::

Lahko, da je že brezžični, pa ga uporabljajo samo s kablom.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

MadMen ::

j4nm4n je izjavil:

Zdravo. Za en mesec bi rabil internet pri starih starših z naslednjim tednom. Rabil bi za računalnik prek WIFIja, za osnovno uporabo. A je še kaj poleg Wifi2Go od Hot primerno za tak primer? Tam je optika, TV je preko Telemacha, tudi modem je. Morali bi zamenjati modem z brezžičnim a ne vem, če je sploh mogoče samo za en mesec. Mogoče pride v poštev tudi hišni internet na Telemachu? Samo ne vem kako bi bilo potem s prekinitvijo po 1 mesecu. Hvala.

Piši malo bolj razumljivo. Kaj imate doma sploh naročeno? TV+ tel?(ker praviš da imate modem doma) Če nimate int. naročenega je najboljša vrjanta da kupiš SIM od HOT pa pač imaš aktiviran ta paket za 15€ ter 200GB prenosa potem pa še razkiraš kakšen star telefon za hotspot.

Bison57 ::

looser je izjavil:

Tudi nam je Hot 200 Giga povsem dovolj (8 prijavljenih devicov) s svojim routerjem...

Ni top shit, deluje pa, zaenkrat, ok...
Wankster, kakšne (resne) težave imaš?

Mi samo ne vemo, a moramo tale alcatelek občasno odklapljati od elektrike, da baterija dela cikle...

Če bi bilo možno zakupiti tudi samo 100 GB za kakšne 8€ (ja, ja, smo škrtuhi), ne bi motilo.


Pozdravljeni!
Tudi jaz uporabljam Hot Giga 200Gb, zaenkrat zelo zadovoljen, hitrost 21.6Mb/s (to je maximum za HSPA+ omrežje) več trenutno ne rabim.
Kar se pa baterije tiče, lahko jo odstranite iz naprave in modem priklopite direktno na električno omrežje preko polnilca. Tako imam jaz in zadeva deluje.

XCom ::

Ali so omejitve na paketih HOT za EU klice novi, ali sem kaj spregledal?

Hot Mini 100minut EU
Hot Maxi 200minut EU
Hot Extra 300minut EU

Bonticer ::

Ja, so relativno nove.
Do omenjenih enot je zastonj. Nad omenjenih enotah, pa do zakupljenih količin se plača manjši pribitek. Nad teh, pa se računa po Start tarifi.

MArkusPrimus ::

Ampak je za normalno uporabo v EUju dovolj enot. Če izračunaš imaš cca 3 ure pogovorov na mesec, to je za dopust na morju več kot dovolj. Ni pa za vsakdanjo uporabo, recimo če si s kamjonom vsak dan v Italiji, Avstriji,...Jaz grem na Hrvaško na dopust za 10 dni in imam dovolj vsega.

zee ::

Če uporabljaš podatke za pogovore (Facetime, Whatsapp, Skype...), je več kot dovolj tudi sicer.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

recmajkemi ::

XCom je izjavil:

Ali so omejitve na paketih HOT za EU klice novi, ali sem kaj spregledal?

Hot Mini 100minut EU
Hot Maxi 200minut EU
Hot Extra 300minut EU

Čaki čaki čaki ... a ni to v nasprotju z regulativo EU ??? Fair use se gleda na štirimesečno obdobje kjer se preveri ali si več v tujini kot doma.
Seveda si lahko privoščiš poldrugimesec dopusta ne da bi te moglo skrbeti za stroške telefonije...
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Zgodovina sprememb…

MadMen ::

Ne bit len in preberi temo, ker se je to že predabatiralo. Ni proti EU regulativi, ker omogoča izjeme, in AKOS je HOTu to odobril.

recmajkemi ::

Priznam, nisem prebral cele teme ... Jebeš take zakone in direktive, ki dovoljujejo izjeme. Zakaj so naročniki HoTa lahko na slabšem? Res, kr neki.

Ima kdo povezavo do AKOSovega sklepa o dovoljeni izjemi in obrazložitev? Nekako se ne znajdem na njihovi strani?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Zgodovina sprememb…

Veron ::

Nevem čemu slaba volja, ponudnikov je toliko, da lahko izbiraš. Alternativa Hotu je definitivno Bob, zamenjaš in mirn spanc.

zez ::

Izjema se lahko dovoli, kadar bi šlo podjetje npr. v izgubo zaradi gostovanja. Problem je predvsem pri virtualnih ponudnikih, ki morajo samo plačevati tujim operaterjem za gostovanje. Telekom in A1 namreč na drugi strani dobita denar od tujih operaterjev, ko njihove stranke gostujejo v Sloveniji v njunem omrežju, tujci pa v Hot omrežju ne gostujejo, zaradi česar Hot ne dobi iz tega naslova nič denarja, ampak mora samo plačevati tujim omrežjem, ko njihove stranke gostujejo v tujini.

dork_ ::

Natanko eno leto je, odkar sem HOT supportu glede nedelovanja MMS-ov na iPhonu in so mi rekli, da stvar urejajo. Pošiljanje MMS-ov na iPhonu še danes ne deluje. Porazno.

dev ::

dork_ je izjavil:

Natanko eno leto je, odkar sem HOT supportu glede nedelovanja MMS-ov na iPhonu in so mi rekli, da stvar urejajo. Pošiljanje MMS-ov na iPhonu še danes ne deluje. Porazno.

+1
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

nurse013 ::

zee je izjavil:

Če uporabljaš podatke za pogovore (Facetime, Whatsapp, Skype...), je več kot dovolj tudi sicer.


Kateri od teh porabi najmanj procesorske moci ?
Skype je pozrešen,vsaj pri meni,z ostalimi zaenkrat še nimam izkušenj
:)
you gotta be kidding me...

zee ::

Facetime in iMessage še najmanj, sledi Whatsapp. Skype uporabljam samo še za klice na stacionarne številke po svetu. Par centov/minuto je praktično zastonj, podatki pa tudi.

dork_ je izjavil:

Natanko eno leto je, odkar sem HOT supportu glede nedelovanja MMS-ov na iPhonu in so mi rekli, da stvar urejajo. Pošiljanje MMS-ov na iPhonu še danes ne deluje. Porazno.


Že večkrat so bile tudi navedene alternative, ki delujejo bistveno bolj zanesljivo od MMS-A in niso omejene zgolj na fotografije v porazni kvaliteti. Kjerkoli in kadarkoli.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

nurse013 ::

Hvala za info
:)
you gotta be kidding me...

MrStein ::

Te alternative so kot esperanto. Super, a kaj če ga sogovornik ne razume.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

zee ::

Če imaš pametni telefon in še vedno uporabljaš MMS-e, se moraš vprašati, če pametni telefon sploh potrebuješ. Sploh, ker je cela funta HOT-a v tem, da za relativno razumno ceno ponujajo res obilo podatkov.

Tudi najcenejši Android telefon podpira moderne aplikacije za hipno sporočanje ali v skrajnem primeru emaila. Slednji bi moral biti razumljiv vsakemu sogovorniku.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

starfotr ::

To ni izgovor. A1 pač ni sposoben izpogajat, da bi pri Apple-u dodali prave nastavitve v njihove sisteme. Ta problem ima bob in hot.

To je vse. Res je neprimerno, da se neka standardna rešitev pošiljanja sporočil daje v nič v primerjavi z zaprtimi aplikacijami.

MMS lahko prejmeš na 15 let star telefon. Ali pa na telefon, ki stane nov par 10 eur. Kar pa ne morem trditi za vse ostale komunikacije.

Prav je, da ljudje težijo. In prav bi bilo, da bi to nesposobnost že odpravili. Ni pa prav, da zavovarjate to nesposobnost.

dev ::

starfotr je izjavil:

To ni izgovor. A1 pač ni sposoben izpogajat, da bi pri Apple-u dodali prave nastavitve v njihove sisteme. Ta problem ima bob in hot.

To je vse. Res je neprimerno, da se neka standardna rešitev pošiljanja sporočil daje v nič v primerjavi z zaprtimi aplikacijami.

MMS lahko prejmeš na 15 let star telefon. Ali pa na telefon, ki stane nov par 10 eur. Kar pa ne morem trditi za vse ostale komunikacije.

Prav je, da ljudje težijo. In prav bi bilo, da bi to nesposobnost že odpravili. Ni pa prav, da zavovarjate to nesposobnost.


Se strinjam popolnoma. Če vi uporabljate X aplikacijo za pošiljanje sporočil in tudi vsi vaši prijatelji in znanci, super za vas. Poskusite pa razumeti tudi druge, ki te sreče nimamo.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

recmajkemi ::

zez je izjavil:

Izjema se lahko dovoli, kadar bi šlo podjetje npr. v izgubo zaradi gostovanja. Problem je predvsem pri virtualnih ponudnikih, ki morajo samo plačevati tujim operaterjem za gostovanje. Telekom in A1 namreč na drugi strani dobita denar od tujih operaterjev, ko njihove stranke gostujejo v Sloveniji v njunem omrežju, tujci pa v Hot omrežju ne gostujejo, zaradi česar Hot ne dobi iz tega naslova nič denarja, ampak mora samo plačevati tujim omrežjem, ko njihove stranke gostujejo v tujini.


O kakšni izgubi omrežnega operaterja zaradi gostovanja je govora o izgubi na tisti ~1% uporabnikov, ki si lahko privoščijo skoraj dva meseca izven Slovenije ali izgubi ob ~40.000 naročnikih in v EU določen fair use ne prenese računice po črto?
Koliko stanejo nadomestila tujim operaterjem recimo na minuto pogovora, če sploh? Nisem nikjer prišel do podatka.
Če pa že omenjaš druge vire dohodka. Ima Hofer več kot 80 poslovalnic kjer prodajo za cca. 420m€ robe in jim je v letu 2016 prineslo 16m čistega dobička. Se mi zdi, da lahko mirno zaključiva, da podjetje ne bi šlo v izgubo zaradi gostovanja in je omenjena izjema navadno izigravanje pravil/smernic/uredb itn.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

dev ::

Nima smisla ugibat zakaj so to naredili. Dejstvo je da so in če ti pogovori / smsi v EU predstavljajo velik pomen, se prestaviš h konkurenci. Kolikor vem noben drug operater v SLO ni tega omejil v EU (popravite me če se motim).
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

strom_15 ::

recmajkemi je izjavil:

zez je izjavil:

Izjema se lahko dovoli, kadar bi šlo podjetje npr. v izgubo zaradi gostovanja. Problem je predvsem pri virtualnih ponudnikih, ki morajo samo plačevati tujim operaterjem za gostovanje. Telekom in A1 namreč na drugi strani dobita denar od tujih operaterjev, ko njihove stranke gostujejo v Sloveniji v njunem omrežju, tujci pa v Hot omrežju ne gostujejo, zaradi česar Hot ne dobi iz tega naslova nič denarja, ampak mora samo plačevati tujim omrežjem, ko njihove stranke gostujejo v tujini.


O kakšni izgubi omrežnega operaterja zaradi gostovanja je govora o izgubi na tisti ~1% uporabnikov, ki si lahko privoščijo skoraj dva meseca izven Slovenije ali izgubi ob ~40.000 naročnikih in v EU določen fair use ne prenese računice po črto?
Koliko stanejo nadomestila tujim operaterjem recimo na minuto pogovora, če sploh? Nisem nikjer prišel do podatka.
Če pa že omenjaš druge vire dohodka. Ima Hofer več kot 80 poslovalnic kjer prodajo za cca. 420m€ robe in jim je v letu 2016 prineslo 16m čistega dobička. Se mi zdi, da lahko mirno zaključiva, da podjetje ne bi šlo v izgubo zaradi gostovanja in je omenjena izjema navadno izigravanje pravil/smernic/uredb itn.


Malo prodajne cene so v EU regulirane. Kar se pa tiče vele prodajnih cen, pa te niso regulirane in si jih operaterji še vedno zaračunavajo. Koliko znašajo te cene se pa ne ve zato, ker so to poslovne skrivnosti in si vsak operater sam izpogaja ceno pri določenem operaterju. Kot uporabnik imaš v EU res enako ceno kot doma (kot da kličeš uporabnika drugega mobilnega operaterja v SLo. Torej če imaš npr. 1000 min za klicanje v tuje omrežje jih lahko potem uporabiš tudi v EU/EEA, če imaš pa neskončno min pa lahko torej neskončno kličeš tudi na področju EU/EEA). Za HOT je pa AKOS dovolil izjemo, saj so ljudje množično (še posebej tujci) kupovali njihove sim kartice in jih koristili v EU. In ravno zaradi tega izkoriščanja (ker imajo sedaj neomejeno št. minut pogovora), so zarosili AKOS če lahko omejujejo število min v EU/EEA območju.

starfotr ::

To je ta bedna regulacija. Polna nekih lukenj.

w4nkst4 ::

zakaj je pa potem dovoljena tudi izjema pri paketu hot mini?

MrStein ::

strom_15 je izjavil:

Kar se pa tiče vele prodajnih cen, pa te niso regulirane in si jih operaterji še vedno zaračunavajo.

So regulirane (določen je maksimum).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mato989 ::

strom_15 je izjavil:

recmajkemi je izjavil:

zez je izjavil:

Izjema se lahko dovoli, kadar bi šlo podjetje npr. v izgubo zaradi gostovanja. Problem je predvsem pri virtualnih ponudnikih, ki morajo samo plačevati tujim operaterjem za gostovanje. Telekom in A1 namreč na drugi strani dobita denar od tujih operaterjev, ko njihove stranke gostujejo v Sloveniji v njunem omrežju, tujci pa v Hot omrežju ne gostujejo, zaradi česar Hot ne dobi iz tega naslova nič denarja, ampak mora samo plačevati tujim omrežjem, ko njihove stranke gostujejo v tujini.


O kakšni izgubi omrežnega operaterja zaradi gostovanja je govora o izgubi na tisti ~1% uporabnikov, ki si lahko privoščijo skoraj dva meseca izven Slovenije ali izgubi ob ~40.000 naročnikih in v EU določen fair use ne prenese računice po črto?
Koliko stanejo nadomestila tujim operaterjem recimo na minuto pogovora, če sploh? Nisem nikjer prišel do podatka.
Če pa že omenjaš druge vire dohodka. Ima Hofer več kot 80 poslovalnic kjer prodajo za cca. 420m€ robe in jim je v letu 2016 prineslo 16m čistega dobička. Se mi zdi, da lahko mirno zaključiva, da podjetje ne bi šlo v izgubo zaradi gostovanja in je omenjena izjema navadno izigravanje pravil/smernic/uredb itn.


Malo prodajne cene so v EU regulirane. Kar se pa tiče vele prodajnih cen, pa te niso regulirane in si jih operaterji še vedno zaračunavajo. Koliko znašajo te cene se pa ne ve zato, ker so to poslovne skrivnosti in si vsak operater sam izpogaja ceno pri določenem operaterju. Kot uporabnik imaš v EU res enako ceno kot doma (kot da kličeš uporabnika drugega mobilnega operaterja v SLo. Torej če imaš npr. 1000 min za klicanje v tuje omrežje jih lahko potem uporabiš tudi v EU/EEA, če imaš pa neskončno min pa lahko torej neskončno kličeš tudi na področju EU/EEA). Za HOT je pa AKOS dovolil izjemo, saj so ljudje množično (še posebej tujci) kupovali njihove sim kartice in jih koristili v EU. In ravno zaradi tega izkoriščanja (ker imajo sedaj neomejeno št. minut pogovora), so zarosili AKOS če lahko omejujejo število min v EU/EEA območju.


Ne razumem zakaj dovoljenje izjem, a ni to point prostega trga EU, da lahko kdorkoli kupuje kjerkoli in uporablja najcenejše storitve?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MArkusPrimus ::

H konkurenci, ki je dvignila ceno na račun gostovanja in to vsem? Od A1, Telemacha, Telekoma. Zaradi roaminga. Hot je samo omejil EU in imamo vseeno dovolj.

dev je izjavil:

Nima smisla ugibat zakaj so to naredili. Dejstvo je da so in če ti pogovori / smsi v EU predstavljajo velik pomen, se prestaviš h konkurenci. Kolikor vem noben drug operater v SLO ni tega omejil v EU (popravite me če se motim).

w4nkst4 ::

dev je izjavil:

Nima smisla ugibat zakaj so to naredili. Dejstvo je da so in če ti pogovori / smsi v EU predstavljajo velik pomen, se prestaviš h konkurenci. Kolikor vem noben drug operater v SLO ni tega omejil v EU (popravite me če se motim).


mislim, da je samo še vprašanje časa, kdaj bodo to storili še ostali...

strom_15 ::

MrStein je izjavil:

strom_15 je izjavil:

Kar se pa tiče vele prodajnih cen, pa te niso regulirane in si jih operaterji še vedno zaračunavajo.

So regulirane (določen je maksimum).


Določen je samo maximum do katere cene lahko domači operater zaračunava za ceno klica, SMS, MMS, in prenos podatkov, po zakupljenih domačih enotah. Sama roaming pogodba med dvema operaterjema ja poslovna skrivnost in veleprodajne cene niso regulirane. Vse kaj je EU določil je le koliko lahko znašajo pribitki. Verjemi vele prodajne cene niso regulirane. Ampak te cene niso tako visoke, da bi operaterjem delali izgubo.

MrStein ::

So regulirane. European Union roaming regulations @ Wikipedia

"They regulate both the charges mobile network operator can impose on its subscribers for using telephone and data services outside of the network's member state, and the wholesale rates networks can charge each other to allow their subscribers access to each other's networks. "
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

strom_15 ::

Kakor sem govoril s predstavnikom enega od mobilnih operaterjev mi je razložil, da je EU regulativa določila, koliko lahko operater zaračunava svojim uporabnikom v EU/EEA. Kakšna je pa cena veleprodajne cene med operaterji pa ni regulirano. In zato tudi nimajo vsi operaterji z vsemi sklenjeno LTE pogodbo, ravno zaradi tega da bi uporabniki uporabljali tista omrežja ki omogočajo LTE roaming in imajo s tvojim domačim operaterjem dogovorjene "nižje cene". To kar piše v roaming pogodbi menim, da tudi EU nima pristojnosti, to je že čisto poslovni svet.

MArkusPrimus ::

Kar je pomembno ni regulativa, ampak ponudba operaterja za uporabnika. In Hot ima ponudbo, ki je odlična. Niso dražili kot ostali. Tudi EUja je dovolj, če nisi vsak dan v eni izmed EU držav. Še več, za SLO so odprli klice in SMSje na neomejeno, tako da HOT kar tako naprej.

dev ::

Tudi bob ni dražil in še vedno ima vse količine tudi v EU.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

MArkusPrimus ::

Super. Jaz samo pravim, da ima Hot eno od top ponudb in sem zadovoljen. Ta regulativa in delna omejitev EUja zadeva 1% ljudi, ki so vsak dan v eni izmed EU držav. Mi, ki hodimo v tujino na dopust in kdaj pa kdaj na izlet, po nakupih, imamo količin dovolj.

w4nkst4 ::

ja bob pa hot sta trenutno nr1.

zez ::

Ja saj, vsak se odloča sam, HoT je ena izmed opcij. Je pa res, da nikjer s temi količinami v tujini ni tako, kot smo mislili na začetku oz je bilo na začetku. Recimo telekom,A1 so vsi podražili pakete zaradi roaminga. Ali pa kako so na začetku oglaševali, da toliko količin, kot jih ima uporabnik v SLO, toliko jih ima tudi v EU (na ta račun je imel npr. Telekom velike oglaševalske akcije), po enem letu so pa na vseh paketih zmanjšali in omejili količine.

Carjou ::

Zdravo,
ker mi pri A1 zmankuje interneta pri Domačem net se zanimam za nakup Wifi2Go, ki bi ga uporabljal, ko bi zmanjkalo pri A1. Zato me zanima kako Hot sploh deluje, torej kupim Wifi2Go in na to Sim kartico si naložim npr. 100€. Potem, ko mi zmanjka interneta pri A1 lahko aktiviram Hot, ki velja 30 dni. Kaj pa potem po tridesetih dneh, mi avtomatsko od teh 100€ vzame 15€ in podalša za nadaljnih 30 dni ali lahko to sotrim sam?

Naprimer 1 mesec bi aktiviral Hot potem morda 2 meseca nebi potreboval, potem bi spet potreboval 1 mesec... In ali so kakšne omejitve, kdaj sim kartica zapade, če nebi uporabljal par mescev.

Lep pozdrav, Simon

MadMen ::

A nebi blo ceneje da dobiš na A1 kakšno ponudbo za neomejeno delovanje?

Carjou ::

Sem klical, pa mi je rekla, da trenutno ne.
««
46 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578887 (4471) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649681 (12009) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116051 (10012) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440618 (16964) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035495 (23804) AštiriL

Več podobnih tem