» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
44 / 76
»»

hojnikb ::

Saul Goodman je izjavil:

men je kul, da lahko furam hofer popolnoma anonimno. na keš sim, na keš polnjenje, konkurenčni paket in cena. sej ne, da bi počel kaj nelegalnega, ampak v tem času kršenja zasebnosti levo in desno, mi je všeč, da z minimalnim naporom v njihovi bazi ostanem Janez Novak. luksuz, ki ga nimaš povsod.

GPS sledenje in triangolacija; nisi kaj pretirano anonimen.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: schurda ()

MArkusPrimus ::

Ja, HoT je mešanica prepaida in naročniškega razmerja s prednostjo, da nisi vezan. Drugače te pa vsak operater lahko izsledi, se strinjam. Popolne anonimnosti ni.

Zgodovina sprememb…

johanblond ::

bajsibajsi je izjavil:

kanarin je izjavil:

Btw. kaj pomeni opcija "Izključi" na trenutno veljavnem paketu - kaj se dejansko zgodi če to kliknem ? A je možno sprmeniti aktualni paket (v višji) kar vmes oz kadarkoli ?


Mislim, da "izkljuci" pomeni, da prekines avtomatsko nadaljevanje z izbrano tarifo po preteku 30 dni, ce imas na racunu dovolj sredstev. Skratka, da se ti tarifa avtomatsko ne podaljsa naprej.

Aktualni paket (tarifo) lahko spremenis oz. nastavis kadarkoli, ampak zares se ti pa spremeni v izbrano drugo tarifo sele, ko potece 30 dni pri aktualni.


Ce spremeniš paket npr. HoT Mini na HoT Start (ki ni paket, ampak plačuješ vse po 0,039 €), tako da klikneš aktiviraj HoT Start, ti prekopi takoj in ne čaka do izteka paketa (kljub temu, da so na paket še vse količine neporabljene in jih tako izgubiš)

Bye ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Bye
Kupiš eno hot vrednotnico za 30 eur, polniš online za 7 eur (paket miin), čez 4 mesece zgodbo ponoviš.

Ali izbereš spar 500 za 5 eur in polniš vsak mesec posebej.


Lahko. Sam ne vem, zakaj bi jih financiral vnaprej. Ali pa izberem bob in nimam nikakršnih skakanj okoli. Samo ne govori tega rupsiju, ker on ni razvajen in vse opravlja s kolesom ali peš.

bambam20 je izjavil:

Bye je izjavil:

Tolčeš mimo :) Glej zgoraj :)


Zanič si napisal. Tle ne mormeo zdej mimo. Laž je to laž.


Vem, kaj sem napisal, in če ti ni jasno, ti rade volje ustrežem ter ponovim še nekajkrat. Laž ali pa dejstvo sta dva različna pojma, preveri SSKJ. Sicer pa se ne jemlji tako resno; nismo na sodišču :D Sprosti se in uživaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

bajsibajsi ::

bambam20 je izjavil:

Pa tudi pokaže ti neodgovorjene klice, če nisi dosegljiv.


HOT tega ne prikazuje?

johanblond je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

kanarin je izjavil:

Btw. kaj pomeni opcija "Izključi" na trenutno veljavnem paketu - kaj se dejansko zgodi če to kliknem ? A je možno sprmeniti aktualni paket (v višji) kar vmes oz kadarkoli ?


Mislim, da "izkljuci" pomeni, da prekines avtomatsko nadaljevanje z izbrano tarifo po preteku 30 dni, ce imas na racunu dovolj sredstev. Skratka, da se ti tarifa avtomatsko ne podaljsa naprej.

Aktualni paket (tarifo) lahko spremenis oz. nastavis kadarkoli, ampak zares se ti pa spremeni v izbrano drugo tarifo sele, ko potece 30 dni pri aktualni.


Ce spremeniš paket npr. HoT Mini na HoT Start (ki ni paket, ampak plačuješ vse po 0,039 €), tako da klikneš aktiviraj HoT Start, ti prekopi takoj in ne čaka do izteka paketa (kljub temu, da so na paket še vse količine neporabljene in jih tako izgubiš)


Hm, zanimivo. Glede na to bi potem mogoce delovala tudi aktivacija nove tarife pred iztekom 30 dni prejsnje (npr. Mini v Start v Maxi).

Zgodovina sprememb…

kanarin ::

Zdaj pa sem zmeden - če spremeniš tarifo ("Vključi" na drugačni tarifi) kaj zdaj pomeni, da se sprmeni tarifa šele 30 dni po preteku veljavnosti prejšnje ali se takoj kaj spremeni ? Ne vidim prave logike v tem ,da bi to veljalo (sprememba takoj) samo za "HOT Start" paket , ker potem to izpade kot nateg s strani ponudnika. Še to - če hočem manjti paket moram najprej izbrati "Izključi" na obstoječem paketu in nato "Vključi" na nov izbranem ali samo slednje (brze Izključi" ? Prosim, da odgovori nekdo , ki je dejansko prepričan oz ve kako te zadeve funkcionirajo.

Utk ::

Če greš na manjši paket, ti večji velja do konca tistih 30 dni, od takrat naprej pa manjši. Če greš na večjega pa ne vem, najbrž takoj. Izključit ni treba nič. Če samo izključiš, si pač na osnovni tarifi, 0,039, paket ti pa velja do konca tistih 30 dni.

MrStein ::

MArkusPrimus je izjavil:

Ja, HoT je mešanica prepaida in naročniškega razmerja s prednostjo, da nisi vezan.

Saj drugje tudi nisi vezan (razen če se sam tako odločiš).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MArkusPrimus ::

Tkole. Daš vključi nov paket in se ti stari izključi. Začne pa veljati, ko se ti stara tarifa izteče!

kanarin je izjavil:

Zdaj pa sem zmeden - če spremeniš tarifo ("Vključi" na drugačni tarifi) kaj zdaj pomeni, da se sprmeni tarifa šele 30 dni po preteku veljavnosti prejšnje ali se takoj kaj spremeni ? Ne vidim prave logike v tem ,da bi to veljalo (sprememba takoj) samo za "HOT Start" paket , ker potem to izpade kot nateg s strani ponudnika. Še to - če hočem manjti paket moram najprej izbrati "Izključi" na obstoječem paketu in nato "Vključi" na nov izbranem ali samo slednje (brze Izključi" ? Prosim, da odgovori nekdo , ki je dejansko prepričan oz ve kako te zadeve funkcionirajo.

kanarin ::

MrStein je izjavil:

MArkusPrimus je izjavil:

Ja, HoT je mešanica prepaida in naročniškega razmerja s prednostjo, da nisi vezan.

Saj drugje tudi nisi vezan (razen če se sam tako odločiš).


To je res, ampak v primerjavi s klasičnim naročniškim razmerjem imaš veliko večjo fleksibilnost oz lahko pakete zamenjša sam, kadarkoli, zelo enostavno in hitro, pa nobenih stroškov ni. To je po mojem poleg cenovnega vidika glavni ključ uspeha. Res je ,da moraš imet na skrbi polnjenje dobroimetja (pa še to lahko nasatviš na samodejno), toda po drugi strani nimaš mesečnih položnic.

2x'=2 ::

je to ok, da v vseh paketih omejujejo klice med gostovanjem v EU, npr MINI:
Vključene minute v vsa slovenska omrežja 1.500
od tega med gostovanjem v EU 100

sem bil prepričan da omejitve veljajo samo za prenos podatkov in seveda v okviru poštene uporabe.
Imajo drugi tudi enako? Izimobil Spar, oz. naročniški paketi A1, telekom...?

dev ::

Ja smo meli par strani nazaj debato o tem. Zgleda obstaja neka luknja v uredbi, da lahko operater zaprosi za izjemo in zaračunava količine (ali omeji) v tujini, če mu to ogroža poslovni model.
Sem pa po tem malo razmišljal o bobu, tudi oni imajo praktično enake cene kot HoT, ampak kolikor vem, pri njih še vedno veljajo vse količine tudi v tujini (razen podatkov).

Recimo hit bob je primerljiv s Hot Mini (za moje pojme boljši, čeravno malenkost dražji), drzni bob pa povsem enak HoT Maxi.
https://bob.si/ponudba-bob/narocniski-p...
https://bob.si/ponudba-bob/narocniski-p...

Če prav razumem so zakupljeni tudi MMSi in celo delajo na iOS! Cvetka, ki je HoT še vedno ni poštimal, pa so že 1 leto na trgu.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dev ()

Veron ::

Bob nima MMS v zakupljenih enotah. Je pa res, da MMS deluje tudi na iOS napravah, ampak samo v Sloveniji. V tujini tudi njim ne deluje MMS in hotspot (iOS).

dev ::

@Veron hvala za popravek in info.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

zez ::

Bob je glede tujine v malo bolšem položaju, ker je njegov lastnik A1 in je pač to njegov "nizkocenovni" operator, medtem ko je HoT čisto sam, in bi težje pokril izgube. Bob je sploh v dobrem položaju, ker tudi ko npr. gostuješ v Avstriji se plačuje avstrijskemu A1, ki je "sestra" slovenskega in vse ostane v družini. Glih danes sem sicer bral, da naj bi A1 uporabljal bob bolj kot neko testno polje za preverjanje trga...

2x'=2 ::

@dev hvala. Se mi je zdelo, da je nekaj v tej smeri.

MArkusPrimus ::

Malo primerjave paketov, da si lažje predstavljamo, kakšno je trenutno stanje.
 null

null



Kar se tiče tujine, je pa dejstvo, da za vsakodnevno uporabo, tisti, ki so zaradi narave posla v tujini, vozniki kamionov ipd, najbolje, da izberejo alternativo v TMju, TSju. Za navadne smrtnike, ki so heavy userji doma in občasno v tujini, pa je najboljši Hot, nato pa Telemach in Bob - ga moram še dodat.

2x'=2 je izjavil:

je to ok, da v vseh paketih omejujejo klice med gostovanjem v EU, npr MINI:
Vključene minute v vsa slovenska omrežja 1.500
od tega med gostovanjem v EU 100

sem bil prepričan da omejitve veljajo samo za prenos podatkov in seveda v okviru poštene uporabe.
Imajo drugi tudi enako? Izimobil Spar, oz. naročniški paketi A1, telekom...?

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

Lahko. Sam ne vem, zakaj bi jih financiral vnaprej. Ali pa izberem bob in nimam nikakršnih skakanj okoli. Samo ne govori tega rupsiju, ker on ni razvajen in vse opravlja s kolesom ali peš.


O, fak, financiraš jih z najmanj 3 k v naprej, manj sploh ne moreš. Kera štala. Pa nič obresti ne dobiš za to. Na banki zagotovo dobiš boljše pogoje.

Šit, no, a je res problem par 10 eur dat na stran? Ali si kot banka in kirlinške hiše, ki živijo od mikro obresti, ker zadržujejo transakcije?

Nimaš dovolj cash flowa za življenje?

MArkusPrimus ::

Zgleda, da eni hočejo it na žur brez denarnice, brez denarja v upanju, da imajo na kartice. Če pa že imajo, pa ne potegne. HoT je fer zgodba, jaz sem zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

Saul Goodman ::

hojnikb je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

men je kul, da lahko furam hofer popolnoma anonimno. na keš sim, na keš polnjenje, konkurenčni paket in cena. sej ne, da bi počel kaj nelegalnega, ampak v tem času kršenja zasebnosti levo in desno, mi je všeč, da z minimalnim naporom v njihovi bazi ostanem Janez Novak. luksuz, ki ga nimaš povsod.

GPS sledenje in triangolacija; nisi kaj pretirano anonimen.


hojnik, hojnik. zasebnost je problem, ki se ga rešuje večplastno. ocenuje se tudi "threat factor". kot average uporabnik, ki ni "person of interest", se ne rabiš preveč sekirat, da bo ISP izvajal triangulacijo tvojega telefona ali pa zlorabljal neke lokacijske podatke. tudi če jih, si ti še vedno anonimna pika na zemljevidu - ker nima podatkov o naročniškem razmerju, ki ga gosti. in to je poanta. odvisno pred kom in v kakšnem obsegu se pač nameravaš skriti.

meni je trenutno važno, da me ponudnik nima zavedenega v svojih bazah in da ne more obdelovat nekih podatkov za namene trženja, ali pa prodajat mojih informacij drugim data brokerjem. Yay.

Nebuloze_u_0 ::

Je kdo od vas sel na Hot Giga s Simobilovim (sedaj A1) LTE modemom? Bodisi Huawei ali ZTE? In ali ste imeli kaksne tezave?

Pri mojih napravah je Simobilov profil zaklenjen, in se ga ne da spremeniti. Pri ZTE-ju se nekako zakapira, da je to Hot omrezje, medtem ko na Huawei-ju ostane Simobil. Pri Huawei-ju sicer lahko dodas nov profil, ki pa zgleda ni aktiven. Pri ZTEju pa sploh ni mogoce ustvariti novega profila.

Modri dirkač ::

Jaz sem kupil pred leti simobilov pocket LTE ZTE, MF920. Sicer ni zaklenjen, je pa firmware buggy in z nekaterimi SIM karticami sploh ne prides v vmesnik ali pa vmesnik deluje samo deloma.

S Hot simko recimo ne morem brat SMSjev, ker v nedogled nabira sporocila, ostalo deluje BP.
Everybody lies!

hojnikb ::

tudi če jih, si ti še vedno anonimna pika na zemljevidu - ker nima podatkov o naročniškem razmerju, ki ga gosti. in to je poanta. odvisno pred kom in v kakšnem obsegu se pač nameravaš skriti.

Kar seveda ni res. Če uporabljaš net in pomožnosti nekriptirane strani, se kamot izvede tvoj profil (prijava v fb, gmail itd....)
#brezpodpisa

dmok ::

Hm. A je HoT stopil korak nazaj, ali pa sem jaz kaj spregledal ? Gostovanje v EU

Običajno prebivališče ali druge trajne vezi s Slovenijo
Za namene Politike poštene uporabe HoT od svojih uporabnikov gostovanja v EU zahteva, da predložijo dokazila o običajnem prebivališču v Sloveniji ali drugih trajnih vezeh s Slovenijo, ki vključujejo pogosto in bistveno prisotnost na njenem ozemlju.

Novi uporabniki dokažejo trajne vezi z registracijo na: https://www.hot.si/selfcare/registracij...

V kolikor običajno prebivališče oz. trajne vezi niso dokazane, uporabnik ne more koristiti gostovanja v EU brez dodatnih stroškov; to pomeni, da lahko pride do dodatnega zaračunavanja storitev. Podrobnosti zaračunavanja so navedene v Ceniku.


A ne pomeni to, da imajo registrirani uporabniki še vedno na voljo celotno količino minut in SMS tudi ko gostujejo v EU ?

d.

MArkusPrimus ::

Registrirani uporabniki imajo na voljo toliko MIN in GB v EU, kolikor jim to pripada po paketu za EU. Kaj se ti zdi čudno, je kje kaj drugače?

brez-imenko ::

Nebuloze_u_0 je izjavil:

Je kdo od vas sel na Hot Giga s Simobilovim (sedaj A1) LTE modemom? Bodisi Huawei ali ZTE? In ali ste imeli kaksne tezave?

Pri mojih napravah je Simobilov profil zaklenjen, in se ga ne da spremeniti. Pri ZTE-ju se nekako zakapira, da je to Hot omrezje, medtem ko na Huawei-ju ostane Simobil. Pri Huawei-ju lahko dodas nov profil, ki pa zgleda ni aktiven. Pri ZTEju pa sploh ni mogoce ustvariti novega profila.

To bi pa tudi mene zanimalo, če je možno te routerje povozit s kakšnim čistim nehroščatim firmwarjem. Verjetno je potrebno vprašat na podpoto od Huaweia in ZTEja. Temu bi se reklo, da je še vedno na nek način zaklenjen, ker ne moreš spreminjat nastavitev. Izgleda bi moral "odklenjen" router še enkrat odklenit. Saj to načeloma ni problem, servisov je cel kup le sprašujem se ali je vredno njim zaupat zlasti brezplačnim.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

dev ::

dmok je izjavil:

Hm. A je HoT stopil korak nazaj, ali pa sem jaz kaj spregledal ? Gostovanje v EU

Običajno prebivališče ali druge trajne vezi s Slovenijo
Za namene Politike poštene uporabe HoT od svojih uporabnikov gostovanja v EU zahteva, da predložijo dokazila o običajnem prebivališču v Sloveniji ali drugih trajnih vezeh s Slovenijo, ki vključujejo pogosto in bistveno prisotnost na njenem ozemlju.

Novi uporabniki dokažejo trajne vezi z registracijo na: https://www.hot.si/selfcare/registracij...

V kolikor običajno prebivališče oz. trajne vezi niso dokazane, uporabnik ne more koristiti gostovanja v EU brez dodatnih stroškov; to pomeni, da lahko pride do dodatnega zaračunavanja storitev. Podrobnosti zaračunavanja so navedene v Ceniku.


A ne pomeni to, da imajo registrirani uporabniki še vedno na voljo celotno količino minut in SMS tudi ko gostujejo v EU ?

d.


Lahko kdo to potrdi?
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Veron ::

"trajne vezi" je mišljeno, da nisi neprekinjeno dlje časa v tujini. To se ne dokazuje s tem, na koga je registriran paket.
100/200/300 še vedno velja za vse, ko si pa dlje časa (mislm da je 3 ali 4 mesece neprekinjeno) v tujini, se pa vse enote doplačujejo.

Machete ::

Uporabniki, bi bil HOT za podjetje in ~ 8 številk OK? Imajo sploh možnost naročninskega plačevanja, ali gre vse na kartice in kredit oz. t.i. polnjenje računa?
Malo razmišljam, ker bi migracija iz A1 lahko nanesla lep prihranek. Hvala.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FX6300B ::

mislim da brez problema, glede plačevanja je pa tako da si nastaviš samodejno plačevanje in ko vrednost na kartici pade pod 2€ ti naloži gor toliko kot je vrednost izbranega paketa
prihranek se ti bo pri 8 številkah res kar lepo poznal ja.
je pa v A1 omrežju tako da težav neboste imeli
May the force be with you!

Saso_C ::

Mislim, da HoT na podjetje ne gre!

FX6300B ::

Saso_C je izjavil:

Mislim, da HoT na podjetje ne gre!

res pa da vrjetno ne more na davčno pa v stroške dat

pomoje da je najbolje da jih kontaktiraš in vprašaš kako je s tem pa omeni da bi rad prenesel 8 številk bodo vrjetno se bolj posvetili temu kot če bi rekel 1 številka :))
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

b4d ::

Jaz sem poslal mail enkrat glede tega:


Spoštovani,

zahvaljujemo se vam za poslano sporočilo in izkazano zanimanje.

Glede na vaše vprašanje vam lahko zagotovimo, da so naši napori usmerjeni v dosego cilja, kot ga navajate - to je da bi bile naše storitve na voljo tudi za poslovne uporabnike do konca prvega polletja 2018.

Medtem pa lahko za polnjenje kupujete vrednostnice, ki so na voljo v Hofer poslovalnicam in za katere vam lahko izdajo račun na podjetje.


Želimo vam še naprej lep dan in vas lepo pozdravljamo.

b4d.sablun.org

Machete ::

Hvala za info.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

XCom ::

Edina varianta je bolj zasilna.
Kartice in polnitve kupiš v Hoferju, račun ti izstavijo na podjetje. Potem pa polnitve kupovati v Hoferju....

OvCa77 ::

XCom je izjavil:

Edina varianta je bolj zasilna.
Kartice in polnitve kupiš v Hoferju, račun ti izstavijo na podjetje. Potem pa polnitve kupovati v Hoferju....

Pri vsaki avtomatski polnitvi dobiš račun, ki ga lahko kasneje daš na podjetje.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

link_up ::

O kaksnih neumnostih govorite? Da te bo operater lociral? A mate n3310?
In and Out

PlayTheGame ::

Nekaj mi ni jasno: Včeraj se mi je za naslednjih 30 dni avtomatsko podaljšal paket hot mini, vendar sedaj ko gledam enote vidim, da imam še vedno po starem - torej 1000 min, 1000 SMS-ov,... A niso nadgradili paketa na 1500 min, 1500 SMS-ov...? Sem kaj spregledal?
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Veron ::

Meni tudi piše še vedno 1000enot, ampak mi vseeno, ker redko presežem 100 :D (2dni nazaj mi je podaljšalo)

hanek ::

Pišite in kličite na support in javite kaj so vam rekli.
Uradno v ceniku imajo napisano 1500 enot.

PlayTheGame ::

Preden pišem na Hot ali je tu morda catch (tekst iz pogojev uporabe):

Zaradi prenovljenih tarif HoT MINI, HoT MAXI in HoT EXTRA, Uporabnike HoT storitev obveščamo, da je objavljen nov Cenik.
Za Uporabnike, ki bodo HoT SIM kartico aktivirali od dne 24. 5. 2018 dalje, velja novi Cenik.
Za obstoječe Uporabnike, ki imajo aktivno eno izmed tarif MINI, MAXI ali EXTRA, velja do dne 23. 6. 2018 obstoječi Cenik, od tega dne dalje pa novi Cenik.


Torej se za obstoječe uporabnike spremeni po 23.6.?
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

starfotr ::

Machete je izjavil:

Uporabniki, bi bil HOT za podjetje in ~ 8 številk OK? Imajo sploh možnost naročninskega plačevanja, ali gre vse na kartice in kredit oz. t.i. polnjenje računa?
Malo razmišljam, ker bi migracija iz A1 lahko nanesla lep prihranek. Hvala.


Pojdi na A1, in reči: "khm, telekom, khm". Pa bodo pogoji boljši.

polde66 ::

Eno vprašanje:
Imam lenovo K6 telefon in HOT SIM. V njem deluje vse ok. Nekdaj sm imel problem z LG G1 kjer pa Sim ni deloval, vendar nisem posvečal neke pozornosti na to ker sem telefon dal naprej. Sedaj sem dobil Xiaomi A1 kjer pa HOT SIM spet ne zazna. Je mogoče kakšna napaka na SIM kartici da jo nekje zazna nekje ne? Kakšne izkušnje. BOB SIM mi je zaznal povsod.
polde

Bezukhoff ::

Pa te hoferjeve simke so neke special made, or something. :))

Gregex ::

Ali pa telefoni nekaterih special made. Kdo bi vedel? :))

polde66 ::

SIM je bil pol deformiran, Kupil nov SIM uredil preko 069 699 699 prenos stare številke na novo sim, dobil povrnjen denar za nakup nove in to je to.
polde

w4nkst4 ::

Za obračun velja interval 60/60, kar pomeni, da se vsaka začeta minuta obračuna kot polna minuta.

To pomen če kličem 3s al pa 59s se mi šteje ena minuta?

Obstaja kater operater ki zaračuna vsako sekundo posebej?

MacGyver141 ::

En paket je pri izimobil, ki ima interval 15/15 in ceno 0.12EUR/min. Zdej če delaš manj kot 15 sekundne klice, lahko prišparaš 1 cent na klic v primerjavi s hotom :)).

Zgodovina sprememb…

b4d ::

A se komu telefon zadnje dni izgublja signal?
b4d.sablun.org

modelno1 ::

Yep. V čet, pet, sob, včeraj ne. S tem, da se mi telefon poveže nazaj šele po rebootu.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.
««
44 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578953 (4537) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649885 (12213) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116127 (10088) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440869 (17215) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035609 (23918) AštiriL

Več podobnih tem