» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
30 / 76
»»

m3k ::

Mirko tipka na radirko ////

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: m3k ()

mujek ::

Tudi drobni tisk je zanimiv:

* Po porabi zakupljenih količin ob zadostnem dobroimetju se ponovno samodejno zakupi tarifa, v nasprotnem primeru se zaračunava poraba podatkov po 0,039 €/MB.

Kar pomeni, da če porabiš 200 GB na dva tedena, pač plačaš 30 na mesec.

MoRp ::

mujek je izjavil:

Tudi drobni tisk je zanimiv:

* Po porabi zakupljenih količin ob zadostnem dobroimetju se ponovno samodejno zakupi tarifa, v nasprotnem primeru se zaračunava poraba podatkov po 0,039 €/MB.

Kar pomeni, da če porabiš 200 GB na dva tedena, pač plačaš 30 na mesec.


Ker imam počasi dovolj plačevanja trojčka za uporabo interneta, mi tale HOT ponudba 200GB izgleda mamljiva. Sedaj me samo zanima ali pravilno razumem drobni tisk, ki ga je izpostavil @mujek. Če porabim 200GB v 10ih dneh in imam dobroimetje avtomatsko dobim novih 200GB? To pomeni, da bi cca 14x na leto plačal 15€, sedaj pa plačujem 12x 40€ :-/

Ali se upload šteje v kvoto 200GB?

ZloTech ::

Ja.
Ja.

Koko007 ::

tisti ki se poslavljate od trojčkov, kako pa gledate televizijo? Netflix? Voyo?

MatH ::

Kolikor jo mi gledamo, je dovolj DVBT
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

Venoox ::

200GB, a nič klicev in SMS-jev :|

ZloTech ::

klici so po drugi tarifi
0,039 EUR
Sicer izjemno drago

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZloTech ()

MoRp ::

Koko007 je izjavil:

tisti ki se poslavljate od trojčkov, kako pa gledate televizijo? Netflix? Voyo?


Uporabljamo jo za risanke (izkljucno zato, da otroka nista izkljucena iz druzbe v vrtcu), wii, kak film in pa youtube.

Ganon ::

Si predstavljate, da bi Hofer ponudil televizijo s Pro Plus smetmi v posebnem paketu? Rad bi dočakal ta dan.

ZloTech ::

Hofer telekom mora narediti ponudbo 5000 enot klici/sms in 200GB podatkov za 20€/mesec

Ciklamen ::

Živjo fantje. Imam vprašanje glede interneta v tujini na HoT in sicer ne dela mi. Probal sem resetirat, brisati port in proxy, imam vklopljen roaming in vse bi načeloma moralo delat, pa ne.

Telefon je Xiaomi Mi A1. Trenutno skonektan preko wifija.
- End of the Post ->

BOCo. ::

Na hot.si si dovolil prenos podatkov v tujini?

Ciklamen ::

Ja. Je bilo že po defaultu omogočeno.
- End of the Post ->

Modri dirkač ::

V apn nastavitve na telefonu moras rocno vpisat hot nastavitve.
Everybody lies!

W6fxBzMDqg ::

Se opravičujem če je že bilo kje odgovorjeno, ampak ne najdem na hot strani.
Sms obvestilo o zgrešenih klicih v času nedosegljivosti ima Hot?
Vsaj za Bob vem, da ni imel ne vem pa kako je danes.

BOCo. ::

Hot ima to možnost. Bob pa bi jo naj imel v kratkem. Vsaj takšne so bile zadnje informacije.

abyssus ::

Zaradi nove podražitve telekoma, sem sedaj tudi jaz nekako potencialni kupec HOT-a. Ker živim v bolj takšnih krajih, kjer je signal vsaj do nedavnega bil izključno Telekom-ov, bi rad HOT najprej testiral. Čeprav razumem, kupim njihovo kartico za 2 €, jo napolnim z izbranim paketom in lahko normalno uporabljam, s številko, ki je del kartice? Še kakšna finta?

dev ::

Prav razumeš ja.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

bajsibajsi ::

Dejansko bo SIM kartica aktivna se preden napolnis. Tako lahko npr. preveris signal preden placas vec.

Tudi sam se te dni umikam s Telekoma na Hot.

Zgodovina sprememb…

W6fxBzMDqg ::

Cena 2€ za sim je redna cena ali je bila vikend akcija?

abyssus ::

bajsibajsi je izjavil:

Dejansko bo SIM kartica aktivna se preden napolnis. Tako lahko npr. preveris signal preden placas vec.

Tudi sam se te dni umikam s Telekoma na Hot.


Se toliko boljse. :)

BOCo. ::

W6fxBzMDqg je izjavil:

Cena 2€ za sim je redna cena ali je bila vikend akcija?


Redna cena

barakus ::

Ali kdo ve, če se da kasneje ta LTE modem v akciji HOT uporabiti tudi pri drugem operaterju - npr. A1?

ZloTech ::

Tisti iz redne ponudbe so bili odklenjeni. Za te iz akcije pa ne garantiram

neooo ::

Jaz mislim da so odklenjeni. Kdo še dandanes zaklepa ?

abyssus ::

Jaz sem danes testiral signal in sem neverjetno razočaran. V moji okolici večina E, tu in tam H+, v najbližjem mestu (Ptuj) je tak tak, v MB pa tam, kjer sem danes uspel testirat, solidno. Nekako ne bo dovolj za normalno uporabo.

6151 ::

abyssus je izjavil:

Zaradi nove podražitve telekoma, sem sedaj tudi jaz nekako potencialni kupec HOT-a. Ker živim v bolj takšnih krajih, kjer je signal vsaj do nedavnega bil izključno Telekom-ov, bi rad HOT najprej testiral. Čeprav razumem, kupim njihovo kartico za 2 €, jo napolnim z izbranim paketom in lahko normalno uporabljam, s številko, ki je del kartice? Še kakšna finta?


Imaš na voljo T2 Brezčasni Maxi 3000/3000/20GB, mobitel omrežje https://www.t-2.net/brezcasni-maxi
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

abyssus ::

@6151, hvala za tole. Vsekakor sedaj visoko na mojem seznamu sedaj tudi T2, čeprav sem se zelo želel rešiti naročnine. Kako je sicer kvaliteta signala pri tem gostovanju v omrežju Telekom?

6151 ::

Prej sem imel telekom, in 2 meseca HoT. Kvaliteta je enaka, oziroma malo boljša kot pri Telekomu, tam sem imel omejitev 20/5 v paketu Modri Net, na 4G dobim ~30/7, drugi uporabniki, na T2 forumu poročajo celo o ~80/20 hitrostih. V primerjavi z HoT je pa veliko bolje (Razen v tujini, T2 nima LTE roaminga)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

-valvoline- ::

Kolk interneta recimo na uro se porabi ce spremljas tv v hd formatu (ne rabim ful hd) preko kodi ali kasen podoben android tv box sistem? Pocasi koncno se bomo znebil frdamanih kablov in lopovskih trojcek cetvercek vezav in ponudb. Giga paket z 200gb je tist korak v pravo smer. Zdaj se 1000gb ponudba in je z kabli game over.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

a ma Hofer kako prednost pred BOBom?

facepalm ::

Kot bivsi bob uporabnik, sem opazil le, da ima hot sms-e o zgresenem klicu in uporabno aplikacijo. Ostalo je enako.

Vazelin ::

torej grem na hot zaradi zgrešenih klicev:D

w4nkst4 ::

Sem testiral hofer zadnji mesec vse dela brez problema...edino moti me ker sem navajen da velik stvari prek telefona placujem oz prek monete...hofer ne bo nikol meu monete ali?...

M.B. ::

Še nekaj je treba pazit, da če se vzame plačevanje po porabi je treba na 90dni kupit vsaj za 5€ kartico (oz. napolnit prek kreditne kartice/paypala). Sam sem mel nareto da se ko pade pod 2€ stanje samo napolni pa me je v začetku decembra preseneto SMS da mi bojo čez 14dni številko ukinli če ne plačam 5€ in podalšam veljavnost kartice. Kar pomeni da me bo to prišli minimalno 20€ (12/3 *5€) na leto, kar je kar več kot pa je moja poraba.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

W6fxBzMDqg ::

Zdravo
Samo še eno trivialno vprašanje. Predvidevam da ima Hot tako kot Bob, da te obvesti ko presežeš 90% zakupljenih enot z smsom?
Oziroma ko prenašaš telefonsko številko ti račun pri starem ponudniku avtomatsko prekinejo?

Zgodovina sprememb…

hanek ::

> [...] kar je kar več kot pa je moja poraba
Če se ti bo nabralo denarja, ti ga bojo nakazali na TRR. Vsaj tako so rekli, ne vem kako je v praksi.
Jaz sem mislil, da bom tudi imel ta problem, ampak zaenkrat je OK. Porabim ~5€ na 2-3 mesece.

> Oziroma ko prenašaš telefonsko številko ti račun pri starem ponudniku avtomatsko prekinejo?
Jap.

Mato989 ::

Torej, ker me je dokončno ujezil čisto predragi račun za telefon na telekomu 14,95€ za neomejene klice/sms/mms in 250MB podatkov, se odločam o drugih zadevah.... najraje bi HOT (ali mogoče t2 brezčasni ampak še raje se rešim položnice)

Dejansko mi je 1.000/1.000/1.000 (sms/klic/podatki) dovolj... torej kako je ta HOT zadevica? App mi je všečen, tudi cene so dobre, sem pa štajerc, je pokritost ok, vidim da gostujejo na A1, pač najbolj rabim da lahko opravim tistih nekaj 10 klicev tedensko in da imam 1GB podatkov za mail ter nekaj facebooka...

So predporodni krči že over?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Qcube ::

Meni dela ok od vsega začetka. Sicer če ne veš lahko kupiš samo sim 2€ in 5€ kartico in si tvojo staro številko začasno preusmeriš in par dni uporabljaš da vidiš kako je pokritost na tvojih najpogostejših lokacijah.

OK.d ::

-valvoline- je izjavil:

Kolk interneta recimo na uro se porabi ce spremljas tv v hd formatu (ne rabim ful hd) preko kodi ali kasen podoben android tv box sistem? Pocasi koncno se bomo znebil frdamanih kablov in lopovskih trojcek cetvercek vezav in ponudb. Giga paket z 200gb je tist korak v pravo smer. Zdaj se 1000gb ponudba in je z kabli game over.

cca. 1GB
LPOK.d

MrStein ::

W6fxBzMDqg je izjavil:

... ko prenašaš telefonsko številko ti račun pri starem ponudniku avtomatsko prekinejo?

Če si na prošnji za prenos številke obkrožil "prosim prekinite pogodbo pri starem ponudniku" potem ja, sicer ne.

PS: Včasih prekinejo tudi če ne obkrožiš... ;((
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

freezby ::

HoT Giga škrnicl vroča roba. Sam sem ga ob 10. dobil predzadnjega, takoj za mano je šel pa še zadnji. Imeli so jih 20 kom.

kixs ::

Kje?

Pa porocaj, ko ga sprobas.

theVB ::

Verjetno je ze kdo vprasal, pa nekako ne najdem. Je mozno met ta paket (200gb) z sim kartico in na nek nacin imet "zvezano" na domaci ruter, da imam wifi po hisi ter zicno priklopljene racunalnike gor? Hvala

cekr ::

theVB je izjavil:

Verjetno je ze kdo vprasal, pa nekako ne najdem. Je mozno met ta paket (200gb) z sim kartico in na nek nacin imet "zvezano" na domaci ruter, da imam wifi po hisi ter zicno priklopljene racunalnike gor? Hvala


Natürlich!
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

badabim ::

Kako ?

Thunder wave ::

Rabiš USB LTE modem in pa ustrezen router, ki ima USB priključek in ki podpira tak modem. Nato vtaknes modem v router in konfiguriraš zadevo.

facepalm ::

Ali pa konfiguriras router, da deluje kot ap.

neooo ::

Ta giga paket me je lepo presenetil. Že dlje časa imam podoben modem kot je ta alcatel ampak od zte. In sedaj mi bo prišel prav, ko bom kje rabil več neta... si lepo zakupim ta paket ;) bomba!
««
30 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578976 (4560) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649913 (12241) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116169 (10130) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440879 (17225) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035622 (23931) AštiriL

Več podobnih tem