» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
29 / 76
»»

6151 ::

Meni vedno okrog 25/5.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Ciklamen ::

Mogoče kdo iz prve roke lahko pove?

Kako je s prenosom številke, je mogoče na HoT ali T-2 ali imajo samo svoje številke (HoT vidim ima 069 xxx xxx)?

Sedaj sem na A1, kjer je 4G hitrost dokaj porazna,
 4G A1

4G A1

- End of the Post ->

modelno1 ::

Številko lahko preneseš h kateremu koli operaterju. Pri HoT-u lahko pričakuješ podobne zmogljivosti kot na A1, HoT namreč gostuje pri A1.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Ciklamen ::

A T-2 pa uporablja Telekomovo omrežje?

Načeloma mi je vseeno katerega operaterja imam, samo da imam čim več podatkovnega prenosa, pa da je hitrost nekje spodobna.

Čudno pa mi je, da je A1 tako slab glede na to da sem še par mesecev nazaj lahko prenašal z 1+ MBps. Čudno, morda se pa je kaj na mojem telefonu zmrdalo, LG G3 so kar znani da zna kaj crknit koliko sem bral.
- End of the Post ->

Modri dirkač ::

Lastne izkušnje, posavski konec:

- Telekom omrežje se je v zadnjem času občutno poslabšalo na dveh lokacijah. V stavbi dobim samo EDGE, na eni lokcaciji zunaj LTE, na drugi ostane EDGE.
- HOT dela na obeh lokacijah na LTE, v stavbi ali zunaj enako.

Ne vem sicer, kam Telekom daje keš, v LTE omrežje sigurno ne ...
Everybody lies!

looser ::

se opravičujem za tole lenobno in n00b vprašanje - kaj se zdaj najbolj splača v slo, max 10€, še raje 7€
spar-mobil je dober, menda, 6,90€ za 6gb (to je ok, samo nima trajnika!)
izimobil je bad za stare uporabnike brez prijateljev na spar-mobil, 6,90€ za 3gb
hot je ok, 9,90€ za 20gb (ampak 20gb je kar precej preveč :-)
še kaj tega ranga, imate kakšne nasvete za "skoraj" zastonjkarje?

OvCa77 ::

looser je izjavil:

se opravičujem za tole lenobno in n00b vprašanje - kaj se zdaj najbolj splača v slo, max 10€, še raje 7€
spar-mobil je dober, menda, 6,90€ za 6gb (to je ok, samo nima trajnika!)
izimobil je bad za stare uporabnike brez prijateljev na spar-mobil, 6,90€ za 3gb
hot je ok, 9,90€ za 20gb (ampak 20gb je kar precej preveč :-)
še kaj tega ranga, imate kakšne nasvete za "skoraj" zastonjkarje?

Telemach revolucija za 7€, 10000 enot sedaj v akciji, drugače je 2000.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

VrtniPalcek ::

A Spar ima samo začasno akcijo to za 6 GB ali zastalno. Ime paketa je še zmeraj 3000

modelno1 ::

Ob aktivaciji 30-dnevnega PAKETA SPAR 3000 od 11. 10. 2017 do 31. 1. 2018 prejmete kar 6000 enot, kjer velja, da je ena enota storitve enaka eni minuti pogovora, enemu poslanemu SMS-/MMS-u ali enemu MB za prenos podatkov. Vključene enote veljajo v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije in tudi znotraj držav območja EU-tarife in so veljavne 30 dni.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

VrtniPalcek ::

Ok. Samo začasno.

trstenjak ::

Danes komedija v poslalnici Telemacha. Če imaš pri njih naročniško razmerje, ti ne morejo prenesti številke na predplačniško naročnino. Lahko pa to isto storijo, če preneseš številko na drugega operaterja in potem nazaj k njim. :)

Mare2 ::

Iz Telemacha na HOT gre. :) Zakaj bi šel k njim nazaj? Jaz sem šel potem na T-2. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

trstenjak ::

Mare2 je izjavil:

Iz Telemacha na HOT gre. :) Zakaj bi šel k njim nazaj? Jaz sem šel potem na T-2. :)

Šel bi na Telemach revolucija 2000 enot, sedaj imam pri njih en star paket in bi me prišlo ceneje. Na HOT pa mi ni preveč všeč, ker ima 1000+1000+1000. Ker sam ne kličem in SMS-am toliko, mi bolj paše Šparmobil, kjer imam 3000 enot že v štartu.

Zgodovina sprememb…

mirkuma ::

Mare2 je izjavil:

Iz Telemacha na HOT gre. :) Zakaj bi šel k njim nazaj? Jaz sem šel potem na T-2. :)

Jaz pa od Telekom na HoT in na T-2. Ampak je tako tako. Dobiš koliko plačaš. HoT je brez MMS, T-2 pa v gostovanju (že v HR, je potrebno ročno vse n-krat preklapljat med roming in ponudniki da začne sploh v tujem omrežju delovat, pa nisem šel dlje od ZG) in pri prejemanju SMS škripa (2SV iz Paypala ne dobim pri T2, je v reševanju uradno, neuradno pa nimajo urejene pogodbe glede avtomatskih SMS odzivnikov s Paypalom). Vse to je prej s Telekomom delalo b.p. Ampak dobro, za 3x nižjo ceno sem pripravljen narediti kompromis.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

jusv ::

trstenjak je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Iz Telemacha na HOT gre. :) Zakaj bi šel k njim nazaj? Jaz sem šel potem na T-2. :)

Šel bi na Telemach revolucija 2000 enot, sedaj imam pri njih en star paket in bi me prišlo ceneje. Na HOT pa mi ni preveč všeč, ker ima 1000+1000+1000. Ker sam ne kličem in SMS-am toliko, mi bolj paše Šparmobil, kjer imam 3000 enot že v štartu.


Pa si jih soočil z dejstvom, da če tega ne bodo porihtali, da bodo izgubili stranko? Jaz bi še probal s tem argumentom. Pač želiš postati predplačnik (kar pomeni, da boš prekinil naročniško razmerje).
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

trstenjak ::

jusv je izjavil:

trstenjak je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Iz Telemacha na HOT gre. :) Zakaj bi šel k njim nazaj? Jaz sem šel potem na T-2. :)

Šel bi na Telemach revolucija 2000 enot, sedaj imam pri njih en star paket in bi me prišlo ceneje. Na HOT pa mi ni preveč všeč, ker ima 1000+1000+1000. Ker sam ne kličem in SMS-am toliko, mi bolj paše Šparmobil, kjer imam 3000 enot že v štartu.


Pa si jih soočil z dejstvom, da če tega ne bodo porihtali, da bodo izgubili stranko? Jaz bi še probal s tem argumentom. Pač želiš postati predplačnik (kar pomeni, da boš prekinil naročniško razmerje).

Nisem jim ravno grozil, pobral sem dokumente in rekel, da grem še malo k drugim pogledat. :) Menda mu je bilo jasno, kaj to pomeni. Se pa izgleda bojijo množičnega prehoda lastnih strank na predplačniško varianto, ki so jo morali uvesti zaradi Hoferja.

Zgodovina sprememb…

modra2000 ::

Prej sem bila na Izimobilu porabila sem več kot 6000tisoč enot.Za hec sem za 1teden napolnila Hofejevo telefonsko in z sabo imela 2 telefona .Na določenih območjih je Izimobilu zmanjkalo signala Hofer pa ga je še kar imel.Kontretno okolica Sovodnja mislim ,da je jasno kam bom šla

TRIROG ::

Kako je z MMSi na HOTu z iPhoni? Že delajo?

brez-imenko ::

trstenjak je izjavil:

Danes komedija v poslalnici Telemacha. Če imaš pri njih naročniško razmerje, ti ne morejo prenesti številke na predplačniško naročnino. Lahko pa to isto storijo, če preneseš številko na drugega operaterja in potem nazaj k njim. :)

Dobr' jutro. Če greš k drugemu operaterju ti pa zaračunajo za prenos ter odjavo. Vsaj v našem primeru so pa nismo bili na nobeno stvar vezani.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Pri Telemach-u so zviti. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

modelno1 ::

Počakaš, da spremenijo splošne pogoje ali pa podražijo storitve, in potem prekineš brez stroškov. V teoriji. Meni so jih zaračunali 2x. Sem jih zatožil AKOSu, potem je pa šlo.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

zzz_side ::

TRIROG je izjavil:

Kako je z MMSi na HOTu z iPhoni? Že delajo?


Meni ne. Prejmem sicer jih, poslati pa jih ne morem.

Mare2 ::

zzz_side je izjavil:

Prejmem sicer jih, poslati pa jih ne morem.


Za pošiljanje MMSov moraš imeti naloženo dobroimetje. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

LeQuack ::

Mene zanima, če lahko tisti USB modem od predplačniškega Simobil/A1 paketa uporabljaš tudi za HOT povezavo, glede na to da je isto omrežje? Ali so ti modemi zaklenjeni zgolj na A1? Ali v Hoferjih mogoče tudi prodajajo kakšne te USB modeme?
Quack !

NejcSSD ::

Predkratkim so nekaj podobnega imeli v hoferju ja.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

tikitoki ::

ALi se komu te dni prenos podatko na HOT dela bolj slabo?

miko22 ::

Kako moral polnit, da ti ne poteče? vsake 3 mesece, kot ostali operaterji?
Zakaj nimajo preko spletna za 5€, kot imajo v trgovini vrednotnico. Buče...

dev ::

Vsake 3 mesece ja. Imajo zapisano na spletni strani v FAQ https://www.hot.si/vprasanja-in-odgovor...
"Kakšna je veljavnost moje SIM-kartice?
SIM-kartica je aktivna 90 dni od zadnjega polnjenja. Po preteku 90 dni od zadnjega polnjenja postane SIM-kartica neaktivna. Če SIM-kartice ne napolnite še nadaljnjih 270 dni, se SIM-kartica deaktivira, dobroimetje na vašem računu pa izniči.

Ključne besede: veljavnost, podaljšanje, SIM-kartica"

Glede zakaj nimajo za 5€ prek spleta sem jih že spraševal, pa so mi odgovorili, da se njihov finančni oddelek ne strinja s tem (nekaj podobnega).
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

OvCa77 ::

miko22 je izjavil:

Kako moral polnit, da ti ne poteče? vsake 3 mesece, kot ostali operaterji?
Zakaj nimajo preko spletna za 5€, kot imajo v trgovini vrednotnico. Buče...

Imaš pa pri samodejnem polnenju možnost 5€.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

zzz_side ::

Mare2 je izjavil:

zzz_side je izjavil:

Prejmem sicer jih, poslati pa jih ne morem.


Za pošiljanje MMSov moraš imeti naloženo dobroimetje. :)


Imam naloženega zadosti dobroimetja :)

M-XXXX ::

Ima še kdo težave z MMS?

Fora je v tem da enkrat mi delajo, enkrat ne. Omrežje ne podpira MMS. 5s nazaj mi je pa drugi osebi ga pa poslalo.

mat11 ::

Ko sem še bil na Hotu, mi ni nikdar poslal osebi, ki je bila na Iziju. Majo precej zmešano glede MMSov.
mat

Delavec 9 ::

Dela ok, mogoče kaksna siva lisa. Ampak omrežje je A1, dobra pokritost, jaz sem zadovoljen.

tikitoki je izjavil:

ALi se komu te dni prenos podatko na HOT dela bolj slabo?

flameir ::

Bi šel kdo na A1 in imel 50% naročnino za 1 leto brez vezave? :) ZS. :)

OvCa77 ::

Po novem bo obstajala nova tarifa HoT Giga: https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Modri dirkač ::

Uff, huda cena ...
Everybody lies!

comabanana ::

Lahko kdo priporoča najbolj ugodno opcijo če želim samo internet?
cca. 100GB mesečno + modem, podobno kot A1 Net Neskončni.

OvCa77 ::

Od naslednjega četrtka bo na voljo HoT Giga 200GB za 15€
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

ivanuscha ::

HoT bo s svojo ponudbo zmlel vse operaterje :) Če še tv ponudijo...

Joseph033 ::

To pa je super novica mogoče bi edino ponudili paket kot ga imajo na voljo pri BOB.AT https://www.bob.at/breitbandtarife/giga... in dodali še možnost 30 dni free TV ogoče kar preko Kodija ali pa kako drugače.

miko22 ::

hehe, telekom pa draži pakete :)
Ne razumem tistih kateri so še vedno pri telekomu ali pri A1.
Zadnjič mi je gospa na A1 rekla, ko sem še informativno vprašat za pakete, da se pri njih začnejo paketi pri 20EUR
Kaj je res folk tak neumen da raje da 20EUR namesto 10EUR?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

cortez ::

@miko22

pač, ta neprecenjiva fuzijska izkušnja stane...Marsikoga premami ta blišč, pol pa pride račun...pa beda.

Heavy ::

https://val202.rtvslo.si/2017/11/zakaj-...



A ni ravno simobil pred par leti prodajal iPhone za 50% cene + naročnina 49,99€. Folk taboril pred vrati... Čez par mesecev pa hodili nazaj, veste, to pa je malo drago :))
#TeamFelix

freezby ::

Hot Giga zveni obetavno, sploh ker včeraj, danes in še jutri operaterji objavljajo podražitve.

Koliko ur HBO Go (po novem samostojna VoD zadeva za 7 evrov), Netflixa, YouTuba itd ... bi šlo v teh 200 GB?
Bi se rad znebil IPTV, teve itak samo še risanke špila iz rednega programa (TV SLO pa je še free to air), za naju dva izključne stvari na zahtevo + kakšen šport, a to bo že.

xxxul ::

@miko22- ce mas samo telefon so telekom ostali prekleto dragi - ampak paketi z tv in internetom so pa še vedno "ugodni"; sej vem zakaj pa rabis tv in internet, matr je xxxul za cajtom

miko22 ::

Heavy je izjavil:

https://val202.rtvslo.si/2017/11/zakaj-...


Hvala za link. Dobro za poslušat. Točno tako je kot jamrajo. Raje bi menjali ženo kot operaterja.

konspirator ::

ivanuscha je izjavil:

HoT bo s svojo ponudbo zmlel vse operaterje :) Če še tv ponudijo...

In sicer Tv brez pro plusa balast :D.


Kakšen info o Alcatel modemu ?


freezby
http://www.tomshardware.co.uk/answers/i...
"1 HOUR" of VIDEO
240p ~ 150 MB
360p ~ 250 MB
480p ~ 400 MB
720p ~ 800-900 MB
1080p ~ 1.2 -1.4 GB



https://help.netflix.com/en/node/87
Low (0.3 GB per hour)
Medium (SD: 0.7 GB per hour)
High (Best video quality, up to 3 GB per hour for HD and 7 GB per hour for Ultra HD)
--

Zgodovina sprememb…

freezby ::

@konspirator
Najlepša hvala. Se pravi cca 100 ur bi se moralo dobiti iz 200 GB oz. 3,3 ure/dan, kar je več kot dovolj za vse potrebe. Zdaj je potrebno dobiti samo še podrobnosti o tej Giga ponudbi. Bo cena 15 € obveljala ali bo po teh 30 dneh višja - zdaj je 15 € Extra s 50 GB. Čeprav vidim, da tale Alcatel hotspot ni ravno najnovejša zadevca, je pa pocen.

konspirator ::

https://www.hot.si/wifi2go.html

info o modemu:
MOBILNI WiFi MODEM Alcatel MW40V s standardom LTE
hkrati lahko povežete do 15 naprav, ki podpirajo brezžično delovanje
podpora za WPS (WPS-tipka)
prenos na strežnik: do 50 Mbit/s
prenos s strežnika: do 150 Mbit/s
1.800-mAh litij-ionska baterija za do 7 h delovanja (35 h v stanju pripravljenosti)
reži microUSB 2.0 in 3FF Micro SIM/USIM
aplikacija za upravljanje
mere: 8,76 x 5,96 x 1,26 cm
--

Zgodovina sprememb…

freezby ::

Res je, dopoldne na HoT.si še ni bilo nič, samo kar je bilo v omenjeni posebni ponudbi, zdaj pa so dodali Giga med tarife. Top shit, to je to, paket samo za data.
««
29 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490149895 (14616) Steinkauz
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578725 (4309) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649232 (11560) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440315 (16661) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035313 (23622) AštiriL

Več podobnih tem