» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
28 / 76
»»

modelno1 ::

Ni res! Če gostuješ v EU omrežju, za klice v EU omrežja (tudi v Slovenijo) uporabljaš zakupljene enote. Enako velja za SMS, MMS in podatke (količino podatkov lahko tvoj ponudnik omeji, ostalega pa ne).

Še link na HOT stran, od kjer je razvidno, da se Scorpia moti (cena 0,039 € velja za paket brez zakupljenih enot).
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

ivanuscha ::

Jao, nekdo nima pojma in sprašuje, potem pa se javi Scorpia, ki mu je še manj jasno.

Iz Slo. v druge države se plača dodatno, glej cenik, iz EU(ko si v tujini) v EU pa se porabljajo zakupljene enote. Tako kot iz Slo. - > Slo.,samo da je zaenkrat še omejitev količine prenosa podatkov.

buttcrack ::

en problemček imam...
fotr je na iziju, ki mu je načeloma OK, ampak na eni lokaciji, kjer se pogosto zadržuje, ima TS porazen signal in je nonstop nedosegljiv oz. je pogovor skoraj nemogoč zaradi prekinjanja.
Vidim da ima hot do 12.10. še brezplačen prenos številke... ker vem da A1 ta dobro lovi, bi ga presedlal na HOT.

Bo problem s tem odpravljen? hvala!

ivanuscha ::

A je problem kupit sim za 2€ in zadevo sprobat?

Mare2 ::

ivanuscha je izjavil:

A je problem kupit sim za 2EUR in zadevo sprobat?

Z 2 EUR ni nič. Moraš še nafilat. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Modri dirkač ::

Če A1 tam dober dela, bo tudi HOT, imam sam podobno situacijo, telekom me vrže na edge!!!, hot lovi pa lte.
Everybody lies!

buttcrack ::

hvala, fotru tudi edge ne vleče tam :(, mat ima A1 pa je BP

kanko ::

butch3r: kupi SIM in vrednotnico za 5 EUR ter sprobaj različne omrežne funkcionalnosti z njegovim telefonom. Eni telefoni imajo probleme s HoT omrežjem. Nekateri windows phoni in iPhoni, če se prav spomnim?
Prenos številke se lahko naknadno naredi.

KTr1sk ::

če rečemo, da je HOT najbolj konkurenčen, mi ni jasno kaj bi načeloma bil boljše za enako ceno 9,99€


ali HoT MAXI
Naročnina € 9,99
Vključene minute v vsa slovenska omrežja 3.000
od tega med gostovanjem v EU 3.000
Vključeni SMS-i v vsa slovenska omrežja 3.000
od tega med gostovanjem v EU 3.000
Vključen prenos podatkov 20 GB
od tega med gostovanjem v EU 2,13 GB
Obračunski interval za klice 60/60
Obračunski interval za prenos podatkov 1 KB
Hitrost do do 20 Mbit/s
Cena storitev izven vključenih količin € 0,039
Cena MMS-sporočila € 0,039



ali T2 brezčasni maxi z "mobitelovim" signalom in vkjučenimi MMS-i
Znotraj fiksnega in mobilnega T-2 omrežja neomejeno
Klici v druga slovenska omrežja 3.000
SMS/MMS 3.000
Podatkovni prenos 20 GB
Podatkovni prenos v EU (max) 2,127 GB**
Mesečna naročnina z DDV 9,99 €
Cena nadgradnje v paketu prvo leto* z DDV 7,19 €*
https://www.t-2.net/brezcasni-maxi
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

M-XXXX ::

Okej, tole je pa tudi dober deal. Pa še LTE vključen... Je kakšen catch?

6151 ::

Jaz uporabljam sedaj 3 dni in deluje vredu
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Mare2 ::

KTr1sk je izjavil:


ali T2 brezčasni maxi z "mobitelovim" signalom in vkjučenimi MMS-i
Znotraj fiksnega in mobilnega T-2 omrežja neomejeno
Klici v druga slovenska omrežja 3.000
SMS/MMS 3.000
Podatkovni prenos 20 GB
Podatkovni prenos v EU (max) 2,127 GB**
Mesečna naročnina z DDV 9,99 €
Cena nadgradnje v paketu prvo leto* z DDV 7,19 €*
https://www.t-2.net/brezcasni-maxi


Če vzameš samo ta paket je 1 leto 20% popust 9,99 € (7,99 EUR).
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Scorpia ::

ivanuscha je izjavil:

Jao, nekdo nima pojma in sprašuje, potem pa se javi Scorpia, ki mu je še manj jasno.

Iz Slo. v druge države se plača dodatno, glej cenik, iz EU(ko si v tujini) v EU pa se porabljajo zakupljene enote. Tako kot iz Slo. - > Slo.,samo da je zaenkrat še omejitev količine prenosa podatkov.


In kaj sem narobe napisal?
////

Scorpia ::

modelno1 je izjavil:

Ni res! Če gostuješ v EU omrežju, za klice v EU omrežja (tudi v Slovenijo) uporabljaš zakupljene enote. Enako velja za SMS, MMS in podatke (količino podatkov lahko tvoj ponudnik omeji, ostalega pa ne).

Še link na HOT stran, od kjer je razvidno, da se Scorpia moti (cena 0,039 € velja za paket brez zakupljenih enot).


Kolikor vem ce klices iz slo v eu omrezja, ti ne porablja enote, ampak po tarifi ki jo ima operater za tujino. Tudi ce si na gostovanju v drzavi eu, klici/sms ne porablja enote, ampak po tarifi ki jo ima operater. Sicer je vec paketov, so tudi paketi z enotami za tujino...
////

Joseph033 ::

Klic ali SMS iz Nemčije v Slovenijo se bo odštel od razpoložljivih enot v vaši tarifi. Če uporabljate tarifo HoT START ali pa ste vključene enote vaše tarife že uporabili, bo vaš klic/SMS obračunan po 0,039 €/min oz. SMS.
Klic ali SMS iz Nemčije v katerokoli državo EU, na primer na Portugalsko se bo odštel od razpoložljivih enot v vaši tarifi. Če uporabljate tarifo HoT START ali pa ste vključene enote storitev vaše posamezne tarife že uporabili, bo vaš klic/SMS obračunan po 0,039 €/min oz. SMS.
Klic ali SMS iz Nemčije v katerokoli državo, ki ni v EU se bo obračunal po ceniku storitev v tujini. Npr. za klic v Srbijo se storitev obračuna po Ceniku kot klic v ostali svet.

Krt3k ::

Pozdravljeni! Sem nov na forumu in me zanima zakaj na spletni strani T-2 ne najdem paketa brezčasni maxi.

M-XXXX ::

Mare2 je izjavil:

KTr1sk je izjavil:


ali T2 brezčasni maxi z "mobitelovim" signalom in vkjučenimi MMS-i
Znotraj fiksnega in mobilnega T-2 omrežja neomejeno
Klici v druga slovenska omrežja 3.000
SMS/MMS 3.000
Podatkovni prenos 20 GB
Podatkovni prenos v EU (max) 2,127 GB**
Mesečna naročnina z DDV 9,99 €
Cena nadgradnje v paketu prvo leto* z DDV 7,19 €*
https://www.t-2.net/brezcasni-maxi


Če vzameš samo ta paket je 1 leto 20% popust 9,99 € (7,99 EUR).

Kaj se bolj splača? HOT ali tole?

Mare2 ::

Krt3k je izjavil:

Pozdravljeni! Sem nov na forumu in me zanima zakaj na spletni strani T-2 ne najdem paketa brezčasni maxi.

Krt3k, njihov izdelovalec spletne strani precej googla in se mu ne zdi vredno narediti pregledne strani. :)

https://www.google.si/search?q=brez%C4%...

M-XXXX je izjavil:



Če vzameš samo ta paket je 1 leto 20% popust 9,99 € (7,99 EUR)
Kaj se bolj splača? HOT ali tole?

Razlika je le 2 EUR, pri T-2 so še MMS-i. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

XS!D3 ::

Scorpia je izjavil:

Tudi ce si na gostovanju v drzavi eu, klici/sms ne porablja enote, ampak po tarifi ki jo ima operater. Sicer je vec paketov, so tudi paketi z enotami za tujino...

So to že drugi napisali, da to pač ni res, saj v skladu z novo EU regulacijo ne sme bit.

MrStein ::

Zakaj APN nastavitev ne dajo zraven na listek?
(velja za vse operaterje)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

KTr1sk ::

Mare2 je izjavil:

Krt3k je izjavil:

Pozdravljeni! Sem nov na forumu in me zanima zakaj na spletni strani T-2 ne najdem paketa brezčasni maxi.

Krt3k, njihov izdelovalec spletne strani precej googla in se mu ne zdi vredno narediti pregledne strani. :)

https://www.google.si/search?q=brez%C4%...

M-XXXX je izjavil:



Če vzameš samo ta paket je 1 leto 20% popust 9,99 € (7,99 EUR)
Kaj se bolj splača? HOT ali tole?

Razlika je le 2 EUR, pri T-2 so še MMS-i. :)



torej za normalno uporabo je ok T2? recimo v Celju dela T2 omrežje, ampak je slab signal, nastaviš ročno na mobitel in dela LTE in internet kakor na telekomovem omrežju? hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Mare2 ::

KTr1sk je izjavil:

recimo v Celju dela T2 omrežje, ampak je slab signal, nastaviš ročno na mobitel in dela LTE in internet kakor na telekomovem omrežju? hvala


Ta trditev je pravilna, resnična. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

M-XXXX ::

Ima še kdo težave?

Prišlo je do napake!
Imamo tehnične težave. Prosimo, poskusite kasneje.

M-XXXX ::

M-XXXX je izjavil:

Ima še kdo težave?

Prišlo je do napake!
Imamo tehnične težave. Prosimo, poskusite kasneje.



PS: manjši file je pomagal (čeprav je bilo pod max velikostjo)... ahko, da je bilo pa kaj drugega...

simnov ::

Odkar imam Hofer imam dve črtici z A1 pa vse črtice. Ko pa kličem pa skoči na štiri črtice v čem je fora.

OvCa77 ::

simnov je izjavil:

Odkar imam Hofer imam dve črtici z A1 pa vse črtice. Ko pa kličem pa skoči na štiri črtice v čem je fora.

Verjetno HoT sim podpira LTE, A1 sim pa ne(ni uSIM), deluje samo na 3G. Ker preko LTE ne poteka klic, preklopi na 3G in potem je enako kot A1.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

M-XXXX ::

MMS-ji so mi že delali, (dobil sem nastavitveni sms). Potem sem nazaj dal telekom kartico preden sem menjal na HOT, sedaj pa mi mmsji delajo (no imam apn in preko njega delajo, ampak moram prestaviti na mms, poslati mms, potem pa nazaj na internet prestavit.

Kako lahko ponovno dobim nastavitveni sms?

Mare2 ::

Pokličeš punce na Hot mobilu. :)
+386 69 699 699
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

SkipEU ::

Da se vam da toliko ubadati s temi nedelujočimi MMSi, pa W10, Appli. Greste na Spar Mobil, kjer za isto ceno dobite vse delujoče in to po celem svetu.

specing ::

SkipEU je izjavil:

Da se vam da toliko ubadati s temi nedelujočimi MMSi, pa W10, Appli. Greste na Spar Mobil, kjer za isto ceno dobite vse delujoče in to po celem svetu.


Magične gobice na delu?

simnov ::

Men nič jasno imam tist paket za 7€ +lte 2€ zdaj se me pa ocurili za 12€ v čem je fora.

dev ::

@x800xt, si mogoče prekoračil zakupljene količine (net)? V aplikaciji imaš izpisek stroškov za pretekli mesec, lahko tam pogledaš.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Mare2 ::

simnov je izjavil:

Men nič jasno imam tist paket za 7€ +lte 2€ zdaj se me pa ocurili za 12€ v čem je fora.


Paket je 9,99 EUR + 2 EUR. To vse štima. Morda si zamenjal s T-2. Pri nas pa je 7,19 €, ja. Pa še MMSi so vključeni. :)

https://www.t-2.net/brezcasni-maxi
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

specing ::

Torej 8.6 eur/mesec za dve leti. IMO je odsotnost naročniške pogodbe vredna tistih 1.4 eur razlike, MMS je pa tako ali tako povozil čas.

Mare2 ::

Po enem letu greš k Hoferju. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

simnov ::

Ah kje nič nisem prekoračil. Tam , ko nastavit avtomatsko trganje ko pade pod 2€ sploh ne moreš dati 7€ najmanj 9€.

kanko ::

Jaz sem lahko nastavil na 7€. Predvidevam, da zato, ker imam paket za 7€ brez LTE doplačila?

trstenjak ::

Malo primerjam HOT pakete in Sparovo ponudbo za 6,99. Zelo me mika 3000 enot pri Sparu, v primerjavi z 1000+1000+1000 pri Hoferju. Je kakšen hakeljc?

modelno1 ::

AFAIK ni avtomatskega podaljševanja in polnjenja. Po novem pa lahko polniš preko spleta.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

kanko ::

Spar ponudba zgleda kul, ampak se nisem poglobil v pogoje poslovanja ipd.
Jaz, ki nisem na paketu, mi je Hofer ugodnejši. Mogoče kdaj v prihodnosti, glede nato da jim omrežje zagotavlja TS.

ivanuscha ::

Pomoje je Izimobil boljši od spara, ponuja pa tudi 3000 enot.

XS!D3 ::

Špar ima trenutno 6000 enot za 6,99€, gratis SIM, pa za prenos ševilke vrnejo 5€ na račun. Maš pa pri Iziju akciko za 50% off, če pripelješ prijatelja.

trstenjak ::

ivanuscha je izjavil:

Pomoje je Izimobil boljši od spara, ponuja pa tudi 3000 enot.

Izimobil izgleda zanimivo. Kakšen je njegov status, govorilo se je, da jih bo kupil Telekom. To kaj spremeni?

jusv ::

trstenjak je izjavil:

ivanuscha je izjavil:

Pomoje je Izimobil boljši od spara, ponuja pa tudi 3000 enot.

Izimobil izgleda zanimivo. Kakšen je njegov status, govorilo se je, da jih bo kupil Telekom. To kaj spremeni?


Baje se samo še čaka, da bo izvršen nakup. Torej Izi ne bo več dolgo med živimi.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Cruz ::

Za naročnike Debitela se nič ni spremenilo, so lahko dalje uporabljali njihov paket.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

thinkdaddy ::

Je že komu uspelo usposobiti prijavo s prstnim odtisom v novi verziji aplikacije?
Ob vklopu te funkcije app zahteva "uporabniško geslo", ki pa ga nimam? (Uporabljam PUK za prijavo).

Lp

Koko007 ::

Cruz je izjavil:

Za naročnike Debitela se nič ni spremenilo, so lahko dalje uporabljali njihov paket.

To pa sploh ni res. Moja mama je imela pri debitelu paket z 2000 enotami za 14,95, telekomovci so ji pa hoteli podkuriti dva evra dražji paket z samo 1000 enotami... Podkuriti ne mislim na tak način da so ji ponujali ta paket, ampak samo pismo je dobila da se ji z 01.07.2015 paket spremeni v ta in ta paket.
Ker je izimobil v osnovi predplačniški in ne naročniški jim telekom ne bo mogel direktno spremeniti paketa v naročniškega, tako da bojo vsi na izimobilu preklopili na ponudbo mobi...
@trstenjak
Če iščeš dolgotrajno rešitev pol raje premisli, če pa te ne moti da koristiš dokler je izi poceni, ko pa pride do tega(če sploh pride do tega) da telekom kupi izi in se izi tudi pripoji telekom pol pa hop na drugega operaterja.
Ps: za 7EUR se mi najbol mikaven predplačniški paket zdi telemachova revolucija. neomejeni klici znotraj telemacha ter vsi smsi, 10 000 enot za prenos podatkov ali klice v druga omrežja. Res pa da si moreš vsak mesec poslat sms da se ti to aktivira, ter imet gor dobroimetje, če te to ne moti ti priporočam da kupiš predplačniško sim ter malo preizkušaj omrežje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Koko007 ()

OvCa77 ::

Koko007 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Za naročnike Debitela se nič ni spremenilo, so lahko dalje uporabljali njihov paket.

To pa sploh ni res. Moja mama je imela pri debitelu paket z 2000 enotami za 14,95, telekomovci so ji pa hoteli podkuriti dva evra dražji paket z samo 1000 enotami... Podkuriti ne mislim na tak način da so ji ponujali ta paket, ampak samo pismo je dobila da se ji z 01.07.2015 paket spremeni v ta in ta paket.
Ker je izimobil v osnovi predplačniški in ne naročniški jim telekom ne bo mogel direktno spremeniti paketa v naročniškega, tako da bojo vsi na izimobilu preklopili na ponudbo mobi...
@trstenjak
Če iščeš dolgotrajno rešitev pol raje premisli, če pa te ne moti da koristiš dokler je izi poceni, ko pa pride do tega(če sploh pride do tega) da telekom kupi izi in se izi tudi pripoji telekom pol pa hop na drugega operaterja.
Ps: za 7EUR se mi najbol mikaven predplačniški paket zdi telemachova revolucija. neomejeni klici znotraj telemacha ter vsi smsi, 10 000 enot za prenos podatkov ali klice v druga omrežja. Res pa da si moreš vsak mesec poslat sms da se ti to aktivira, ter imet gor dobroimetje, če te to ne moti ti priporočam da kupiš predplačniško sim ter malo preizkušaj omrežje.

Če si malo ekonomičen kupi Telemach kartice ko so 50% znižane in imaš 10000 za 3,5€.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Trismegistus ::

specing je izjavil:

Torej 8.6 eur/mesec za dve leti. IMO je odsotnost naročniške pogodbe vredna tistih 1.4 eur razlike, MMS je pa tako ali tako povozil čas.


Točno tako! Ne pozabite poračunati še stroškov plačila položnic! Na leto se lahko nabere tudi za eno mesečno naročnino stroškov plačil položnic, če jih hodiš plačevat na kako oderuško banko. Pravzaprav mi paše, da ko grem po fasngo, kupim še vrednotnico.

S t-2 imam obupne uporabniške izkušnje, tako da me žive ne zvlečejo v pogodbeno razmerje, pa naj imajo zaradi mene zastonj. Pri prekinitvi pogodbe (ni bilo časovne vezave) so si računali kar neke stroške, za katere so menili, da so upravičeni, njihov support je kontradiktoren ... Jaz jih štejem med oderuhe.

KTr1sk je izjavil:

če rečemo, da je HOT najbolj konkurenčen, mi ni jasno kaj bi načeloma bil boljše za enako ceno 9,99€


ali HoT MAXI
Naročnina € 9,99
Vključene minute v vsa slovenska omrežja 3.000
od tega med gostovanjem v EU 3.000
Vključeni SMS-i v vsa slovenska omrežja 3.000
od tega med gostovanjem v EU 3.000
Vključen prenos podatkov 20 GB
od tega med gostovanjem v EU 2,13 GB
Obračunski interval za klice 60/60
Obračunski interval za prenos podatkov 1 KB
Hitrost do do 20 Mbit/s
Cena storitev izven vključenih količin € 0,039
Cena MMS-sporočila € 0,039



ali T2 brezčasni maxi z "mobitelovim" signalom in vkjučenimi MMS-i
Znotraj fiksnega in mobilnega T-2 omrežja neomejeno
Klici v druga slovenska omrežja 3.000
SMS/MMS 3.000
Podatkovni prenos 20 GB
Podatkovni prenos v EU (max) 2,127 GB**
Mesečna naročnina z DDV 9,99 €
Cena nadgradnje v paketu prvo leto* z DDV 7,19 €*
https://www.t-2.net/brezcasni-maxi


Pri t-2 manjka hitrost LTE prenosa. Kako hitro jim pa vleče preko Telekoma? Samo vprašam, na to je tudi treba misliti.

Zgodovina sprememb…

modelno1 ::

T-2 na Telekom LTE je hiter.

Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modelno1 ()
««
28 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578988 (4572) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649939 (12267) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116184 (10145) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440908 (17254) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035641 (23950) AštiriL

Več podobnih tem