» »

Reklama za 24ur

Reklama za 24ur

ZUM ::

Ste že vidli reklamo za 24ur oz. spremljanje POP-TV prek satelita, ki jo zdej na poptv vrtijo? Ko pravi kako nastavit anteno (hotbird ..blablabla). Tam na koncu reče, da oddajo 24ur spremlja neki več kot 300 milijonov gledalcev. :D

Kako so to oni meril? >:D >:D

Matek ::

Verjetno mislijo da je 24ur dostopna 300 milijonom, ker jih pač tolko gleda tv preko hotbirda in majo s tem tut poptv.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

motorc ::

Ko sem js to reklamo videl sem si mislil, da so to ene budale na popu. 300 mio bo gledal poročila 2 mio naroda. yeah right!

@ljash ::

sej spremlja že lohk 300 mio ljudi 24ur, sam od tega jih zastop kva eni butasti evropejčki čvekajo borih 2 500 000 ljudi. Kje je smisu?

Thomas ::

Ja pretirana reklama pač. To je smisel.

Sicer se pa tudi na Radiu Slovenija hvalijo, da jih lahko pa internetu poslušajo po celem svetu.

Heh ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ali3n ::

Oboji so pozabili na besedico "lahko" - namenoma... itak!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

perci ::

Dobra reklama je. Mogoče malček nelojalna, ampak dobra.

Asgard ::

Sej jest pa frend tud gledava arabske porocila pa kvize pa ne da bi kaj zastopila sam je ql ka si pocen ko marela pa ti zacne en arabc tupit kako je vreme v arabiji :D

TheHijacker ::

Pa je kdo dejansko probal gledat 24 ur po satelitu? Jaz sem na digitalni satelitski preko Dreambox receiverja. Kot da bi gledal ASF film pod windowsi. Sploh ne vejo kaj je mpeg 2 kvalitega. Cela TV Pika je bolj klavrno enkodirana. Zgledovati bi se morali po Hrvatih, kjer je slika občutno boljša.
http://www.google.si

krneki ::

Jest sm gledal, sam mam en bl klinčev TV na vikendu kjer mam sat, pa je bla slika uredu. Vem pa da k sm mel sprejemnik doma pa sem gledal Piko ko so začeli prvič oddajat, je bla slika grozna, pa še zvok/slika ni blo sinhronizirano.

CaqKa ::

@asgard


hijacker: lahko daš kakšne bolj podrobne podatke kje je program?

Zheegec ::

Na Hotbirdu je TV Pika. Najbrž je tudi na analogni, jaz imam digitalno. Slika je še dokaj OK, recimo z MTV na Astri se pa ne more primerjati.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TheHijacker ::

Da. TV Pika. Mislim, da je kodiran. Sam uporabljam Dreambox komponento in s dekodiranjem nimam težav.

Tako kot je ALIEN3001 rekel. Slika je tako tako, samo s ostalimi kanali na digitalni satelitski se ne more primerjat. Pa že rajši gledam na navadni sobni anteni. Pa še zamika dveh sekund nimam :D.
http://www.google.si

Zheegec ::

TV Pika je odkodirana 24/7.
Tisti zamik 2s me pa ne moti:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

CaqKa ::

aha to da je na hotbirdu so za vas podrobni podatki? čjo... vsaj ime kanala kot ga prikaze receiver bi lahko povedali.

TheHijacker ::

Emm...

TV Pika
http://www.google.si

CaqKa ::

ja nevem čuj.. slovenija tudi ni SLO 2 poimenovana.... pač vprašam
pop tv pa je poptv al kak?

krneki ::

12.149 GHz V, FEC se mi zdi da je 3/4...ti sam dej search na tisti frekvenci pa ti bo našlo par reči med njimi je tudi "TV Pika".

CaqKa ::

ok

Cokolesnik ::

No, jaz sem si že nekajkrat ogledal 24 ur prek interneta oz. www.tevepika.net in sem kar vesel, da lahko omenjeno oddajo spremljamo tudi ostali lastniki širokopasovnih povezav, ne le naročniki SiOL-a.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447817 (5319) Tarzan
»

sobna antena ljubljana - črnuče

Oddelek: Zvok in slika
101815 (1593) Jakka
»

Satelitska tv

Oddelek: Zvok in slika
2012720 (12006) Tody
»

Digitalna satelitska DA ali NE?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
365708 (4147) radiator
»

SLO1,2 preko satelita?

Oddelek: Zvok in slika
52149 (2082) krneki

Več podobnih tem