» »

NLB Klik težave

NLB Klik težave

Gaius ::

A ima še kdo podobno težavo kot jst. Namreč, če grem pod stanje na računih in prikaz zadnjih 10 sprememb stanja, se mi vsakič odpre prazno okno, ravno tako nikjer več ne najdem sporočil, ki sem jih poslal banki oz. jih prejel od nje. Do sedaj to ni bil nikoli problem.

Zdej nevem ali so samo precej spremenili spletno stran NLB klik (zdi se mi sicer ista, pa ne povsem enaka) ali je težava v čem drugem.

VelkBla ::

Meni zaenkrat dela. Tudi ce grem po prometu ali po pregledu kartic (recimo Master), mi zadevo normalno prikaze. Zadnjih 10 sprememb stanja na računu tudi.

branc ::

Gaius je izjavil:

A ima še kdo podobno težavo kot jst. Namreč, če grem pod stanje na računih in prikaz zadnjih 10 sprememb stanja, se mi vsakič odpre prazno okno, ravno tako nikjer več ne najdem sporočil, ki sem jih poslal banki oz. jih prejel od nje. Do sedaj to ni bil nikoli problem.

Zdej nevem ali so samo precej spremenili spletno stran NLB klik (zdi se mi sicer ista, pa ne povsem enaka) ali je težava v čem drugem.


To je zaradi Avast plugina, ki ga imaš v browserju. Na zgornjem pasu v browserju klikni na 'Don't show this again'.
Rešeno.

Apple ::

Klikin, Klikpro in Klik delajo BP.
LP, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NKBM Predplačniška visa

Oddelek: Loža
203964 (2613) GupeM
»

[Opozorilo] Nova KBM phishing e-maili! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512491 (10518) stb
»

Je možno nekako rezervirati stanovanje?

Oddelek: Loža
112854 (2510) Ziga Dolhar
»

[c++] Branje/ pisanje datotek

Oddelek: Programiranje
8979 (861) Isotropic
»

Vodenje Financ

Oddelek: Programska oprema
62955 (2702) sese12

Več podobnih tem