» »

Predsedniške volitve v Sloveniji 2017

Predsedniške volitve v Sloveniji 2017

Temo vidijo: vsi
««
2 / 14
»»

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev> če ljudem ni všeč predsednik, ki išče kompromise naj ga ne volijo. simple.

Dobro si to povedal. A lahko zdaj mi še dvakrat povemo, zakaj je Pahor slab predsednik?
zarad mene lahko napišeš tudi esej zakaj ti ni všeč. tebe pa nisem prašal ali ti reko, da me zanima, če ti je pahor všeč ali ne.

nevone je izjavil:

@imagodei

A se res ne da brez tega, da se analizira mtoseva osebno namesto zgolj njegove ideje in izjave?

Pa kaj če je že 10x povedal, da bi volil Pahorja. Res velik greh.

Zgolj zaradi tega, ker se ne strinjate z njim, ga ni treba osebno napadati.

o+ nevone
thx
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Zagor_tenay ::

jype je izjavil:

Dobro si to povedal. A lahko zdaj mi še dvakrat povemo, zakaj je Pahor slab predsednik?


Naj uganem? Za tebe je Pahor slab, ker je zmeren in ni levičarski skrajnež, se trudi da je predsednik vseh in nikogar ne bi fojbal?

imagodei ::

Zagor_tenay je izjavil:

jype je izjavil:

Dobro si to povedal. A lahko zdaj mi še dvakrat povemo, zakaj je Pahor slab predsednik?


Naj uganem? Za tebe je Pahor slab, ker je zmeren in ni levičarski skrajnež, se trudi da je predsednik vseh in nikogar ne bi fojbal?

Katerega dela "mi še dvakrat povemo" ne razumeš?

Zakaj je Pahor slab predsednik, smo že povedali. Fojbe niso bile omenjene.
- Hoc est qui sumus -

mtosev ::

imagodei je izjavil:

Zagor_tenay je izjavil:

jype je izjavil:

Dobro si to povedal. A lahko zdaj mi še dvakrat povemo, zakaj je Pahor slab predsednik?


Naj uganem? Za tebe je Pahor slab, ker je zmeren in ni levičarski skrajnež, se trudi da je predsednik vseh in nikogar ne bi fojbal?

Katerega dela "mi še dvakrat povemo" ne razumeš?

Zakaj je Pahor slab predsednik, smo že povedali. Fojbe niso bile omenjene.
user jype pogosto fojbira druge ljudi. dovolj je, da se ne strinjaš z njim in si že nazi al te hoče fojbirat.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

imagodei ::

nevone je izjavil:


A se res ne da brez tega, da se analizira mtoseva osebno namesto zgolj njegove ideje in izjave?

1.) Mislim, da sem bil na meji okusnega. Se pa mtosev sam daje v zobe, ker je precej vztrajen pri ponavljanju, zakaj je Pahor po njegovem mnenju OK.

2.) Kako so izjave in ideje od mtoseva ločene od njega? Meni je zelo blizu ideja subjektivnih realnosti, zato razumem, da ena krajša ali daljša seansa prepričevanja na forumu mtoseva ne bo prepričala v nasprotno. Vsi gledamo iste stvari, jih pa interpretiramo drugače. Celo več, iste dogodke, fakte, dejstva vidimo kot potrditev svojih lastnih, diametralno nasprotnih stališč. Mtosev kreira svojo subjektivno realnost, svoje izjave in svoje ideje.

nevone je izjavil:

Zgolj zaradi tega, ker se ne strinjate z njim, ga ni treba osebno napadati.

Nikjer v temi nisem napadel njegove persone kot take.

mtosev je izjavil:

user jype pogosto fojbira druge ljudi. dovolj je, da se ne strinjaš z njim in si že nazi al te hoče fojbirat.

Ni res. Mnogi tu gor ne razumete, kaj jype hoče povedat. Samo ogledalo nastavlja. Njegove metode so marsikdaj neokusne in čisto objektivno večkrat derailajo temo, tako da se z njegovimi metodami večkrat ne strinjam. Ampak zato mi na pamet ne pride, da bi mu podtikal pozivanja k fojbiranju.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

Poldi112 ::

mtosev je izjavil:

imagodei je izjavil:

Zagor_tenay je izjavil:

jype je izjavil:

Dobro si to povedal. A lahko zdaj mi še dvakrat povemo, zakaj je Pahor slab predsednik?


Naj uganem? Za tebe je Pahor slab, ker je zmeren in ni levičarski skrajnež, se trudi da je predsednik vseh in nikogar ne bi fojbal?

Katerega dela "mi še dvakrat povemo" ne razumeš?

Zakaj je Pahor slab predsednik, smo že povedali. Fojbe niso bile omenjene.
user jype pogosto fojbira druge ljudi. dovolj je, da se ne strinjaš z njim in si že nazi al te hoče fojbirat.


Nope. Ti si prebutast, da bi razumel, kaj jype pravi - da bodo fojbe posledica nacionalizma - ker so še vedno v zgodovini bile. Ali pa zgolj širiš svojo propagando. Kdo bi vedel.

Oprosti, ampak tvoji komentarji so smetje, saj nisi sposoben nobenega mnenja podkrepiti z argumenti, oz. ovreči argument nasprotne strani. Če hočeš debato, argumentiraj stališče. Tvoji prispevki tipa "putun je norec", "pahorja imam rad", "jype fojbira", "mi smo demokracija, ergo ne verjamem, da nam prisluškujejo", "cnn je kul, ker je boljši od rt", ... so dobesedno smeti, ki kršijo pravila foruma:
Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.

Tako da mi ni jasno, zakaj te moderatorji ne brišejo, bi te pa ponižno prosil, da dvigneš nivo debate, pa naj bo s tišino ali argumenti. Oboje dobrodošlo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

jaz argumentiram kako mislim, da je primerno. tiho ne bom bil, ker imam pravico, da povem svoje mnenje o stuffu.

jype pa, če bil normalen sogovornik ne bi pisal vsakemu o nacistih ko se nekdo ne strinja z njim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

nevone ::

2.) Kako so izjave in ideje od mtoseva ločene od njega?


Tako, da ko jih komentiraš, se izogneš nanašanja na avtorja, ampak obravnavaš tematiko, ki jo je avtor izpostavil. Na ta način se precej dvigne nivo debate.

Recimo, ta komentar se nanaša na avtorja: Kako lahko voliš Pahorja, ko je vendar bedak.
ta pa ne: Mislim, da Pahor ni dobra izbira, ker je bedak.

(Seveda se tudi besedo bedak lahko nadomesti s čim primernejšim, recimo s konkretno zadevo, ki nas pri njem moti.)

Če pa avtor v prispevku izpostavi sebe, potem je lahko tudi sam predmet razprave.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

mtosev> jype pa, če bil normalen sogovornik ne bi pisal vsakemu o nacistih ko se nekdo ne strinja z njim.

Ti nisi nacist, pa se ne strinjam s tabo.

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev> jype pa, če bil normalen sogovornik ne bi pisal vsakemu o nacistih ko se nekdo ne strinja z njim.

Ti nisi nacist, pa se ne strinjam s tabo.
kak lepo od tebe. mogoče bi se lahko lepše obnašal tudi do drugih ljudi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

imagodei ::

mtosev je izjavil:

in kaj, če je mehkužec?

Ja, a res, no? A ti sploh bereš, ali jaz zapravljam svoj čas. Ta nezmožnost branja ravnokar napisanega ni težava subjektivne realnosti, ampak enostavno (intelektualne) lenobe in nespoštovanja sogovornika.

Ravno sem ti napisal, da predsednik po "common sense" mora bit sposoben po mizi udarit, ko vidi, da dvorna politika dela narobe. To počne s svojo moralno avtoriteto. Predsednik je neposredno voljen in kot tak naj bi bil nek "starešina", h kateremu greš po nasvet oz. ki je zmožen opozarjat na napake, kršitve... Ima neke omejene pristojnosti, te ki jih pa ima, bi pa moral orenk pretehtati. Poleg klasičnih pristojnosti pa ima tudi drugačno možnost vplivat na dnevno politiko: če to ni klovn, ampak spoštovana osebnost, potem se lahko v določenih trenutkih tudi oglasi z bolj ali manj neposredno kritiko oziroma celo grajo posameznika in institucije, ter npr. tudi preko tega ustvari (moralni) pritisk. Celo do te mere, da kdo odstopi, če ga orenk serje (Štefanec?).

Predsednik naj bi bil tudi najbolj apolitičen med politiki, nad strankarskim kupčkanjem. Kupovanje naklonjenosti nekih politikov in strank s predlaganjem ustavnih sodnikov, ki so očitno strankarsko pobarvani, je nevredno predsednika.

mtosev je izjavil:

hoče, da se vsi razumeli in to mu nekakor uspeva.

Ne, ni res. A ti živiš v isti državi, kot mi?
- Hoc est qui sumus -

mtosev ::

imagodei je izjavil:

mtosev je izjavil:

in kaj, če je mehkužec?

Ja, a res, no? A ti sploh bereš, ali jaz zapravljam svoj čas. Ta nezmožnost branja ravnokar napisanega ni težava subjektivne realnosti, ampak enostavno (intelektualne) lenobe in nespoštovanja sogovornika.

Ravno sem ti napisal, da predsednik po "common sense" mora bit sposoben po mizi udarit, ko vidi, da dvorna politika dela narobe. To počne s svojo moralno avtoriteto. Predsednik je neposredno voljen in kot tak naj bi bil nek "starešina", h kateremu greš po nasvet oz. ki je zmožen opozarjat na napake, kršitve... Ima neke omejene pristojnosti, te ki jih pa ima, bi pa moral orenk pretehtati. Poleg klasičnih pristojnosti pa ima tudi drugačno možnost vplivat na dnevno politiko: če to ni klovn, ampak spoštovana osebnost, potem se lahko v določenih trenutkih tudi oglasi z bolj ali manj neposredno kritiko oziroma celo grajo posameznika in institucije, ter npr. tudi preko tega ustvari (moralni) pritisk. Celo do te mere, da kdo odstopi, če ga orenk serje (Štefanec?).

Predsednik naj bi bil tudi najbolj apolitičen med politiki, nad strankarskim kupčkanjem. Kupovanje naklonjenosti nekih politikov in strank s predlaganjem ustavnih sodnikov, ki so očitno strankarsko pobarvani, je nevredno predsednika.

mtosev je izjavil:

hoče, da se vsi razumeli in to mu nekakor uspeva.

Ne, ni res. A ti živiš v isti državi, kot mi?
sem seveda prebral, ampak me to ne moti. zame je najbolj pomembno, da ne razdvaja ljudi. zame je to njegova primarna funkcija. koliko vem je funkicija predsednik bolj neformalne narave.

kaj, da rečem meni je Pahor pač všeč takšen kot je. ljudstvo pa bo odločilo kdo je komu bolj všeč.
zakaj ti misliš, da mene moti isti stuff kot tebe?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

mtosev> zame je najbolj pomembno, da ne razdvaja ljudi. zame je to njegova primarna funkcija. koliko vem je funkicija predsednik bolj neformalne narave.

Ampak tudi moja bivša soseda, ki je sicer frizerka, ne razdvaja ljudi. Zakaj nje ne voliš?

mtosev ::

a ona kandidira in ma boljše ideje kot Pahor?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

Poleg tega da Pahor nima nobenih idej me zanima tudi, zakaj je pomembno, kaj je funkcija predsednika "zate", namesto kaj je dejansko?

mtosev ::

ker to ni moj problem. jaz ga gledam samo kot osebo. obstajajo pravniki kateri bi že kaj rekli, da krši ustavo al podobno pa nisem še nič slišal okoli tega.

slabo, da mu kot PM ni nič uspelo. bi tisti referendum okoli penzij in še nekaj je bilo bi podprl.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

mtosev> slabo, da mu kot PM ni nič uspelo. bi tisti referendum okoli penzij in še nekaj je bilo bi podprl.

Podprl bi lahko tudi referendum za enake pravice vseh državljanov, pa ga IMO nisi.

mtosev ::

ni se mi dalo iti. drugače bi glasoval za poroke, okoli posvojitev pa bil pustil prazen listek
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> ni se mi dalo iti. drugače bi glasoval za poroke, okoli posvojitev pa bil pustil prazen listek

Nihče ni spraševal o posvojitvah, zgolj o tem, ali sprejmeš družinski zakonik (ki se je tičal ogromno reči, ne le istospolnih družin in ga je še vedno treba sprejeti, ker je trenutna zakonodaja strahotno zastarela), ali pa če sprejmeš definicijo zakonske zveze kot zveze dveh oseb (namesto moškega in ženske).

Žalostno, da ti je tako vseeno za pravice drugih ljudi, da se ti niti do volišča ne ljubi.

mtosev ::

ja vse to je bilo skupaj, če bi bilo posebej bi mogoče šel na volišče.
mi je malo žal, da leta 2015 nisem šel in bi glasoval kak sem prej napisal.

aja sem googlal in sem se spomnil, da v končen osnutku ni bilo nič o same sex posvojitvah. my bad. na zečetku je bilo, pol so pa umaknili. referendum 2012
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

imagodei ::

mtosev je izjavil:

ker to ni moj problem. jaz ga gledam samo kot osebo.

Türka pa nisi gledal samo kot osebo? Milana Jazbeca ne gledaš samo kot osebo? Dvojna merila? Ali zgolj nočeš priznat, da ti je Pahor všeč kot predsednik in se hočeš poceni izmazat?

mtosev je izjavil:

obstajajo pravniki kateri bi že kaj rekli, da krši ustavo al podobno pa nisem še nič slišal okoli tega.

Obstajajo delovna mesta, kjer ti ni treba kršiti zakonodaje, da bi bil neprimeren za opravljanje del in nalog. Funkcija predsednika države je že eno tako delovno mesto.
- Hoc est qui sumus -

hamez66 ::

Tudi meni je Pahor všeč. Super, da sem zaradi svojih preferenc spet označen za bedaka.. he he. Všeč mi je, da posluša več strani. Vlogi predsednika vlade ni bil kos, ker je stvari vodil v težkem obdobju in se mu pač ni dobro izšlo, ali pa pač ni kompetenten. Niso vsi za vse, in Pahorju osebnostno bolj ustreza vloga, ki jo ima sedaj, kot prejšna. Po mojem mnenju je tudi boljši predsednik od Kučana in Turka.

jype ::

mtosev> aja sem googlal in sem se spomnil, da v končen osnutku ni bilo nič o same sex posvojitvah. my bad. na zečetku je bilo, pol so pa umaknili. referendum 2012

To ni odvisno od tvojega glasu. Če ima raznospolni par pravico posvojiti otroka, ga na podlagi 14. člena ustave _mora_ imeti pravico posvojiti tudi istospolni par. Glede tega pravno gledano ni možno nobeno odstopanje, ker so vse kategorije jasno navedene znotraj ustave in je sprenevedanje popolnoma odveč.

btctrader> Super, da sem zaradi svojih preferenc spet označen za bedaka..

Za bedaka si lahko označen predvsem zaradi navedb v tvojem prispevku, na primer:

btctrader> Všeč mi je, da posluša več strani.

Kako veš? Kako veš, da jih drugi predsedniki niso?

btctrader> Pahorju osebnostno bolj ustreza vloga, ki jo ima sedaj, kot prejšna.

Na podlagi česa to trdiš?

btctrader> Po mojem mnenju je tudi boljši predsednik od Kučana in Turka.

Kaj pa tole?

Seveda imaš pravico do svojega mnenja, a dokler ga samo izražaš, argumentiraš pa ne, se lahko iz njega poljubno norčujemo, kadar ga javno oznaniš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

49106 ::

jype je izjavil:

mtosev> jype pa, če bil normalen sogovornik ne bi pisal vsakemu o nacistih ko se nekdo ne strinja z njim.

Ti nisi nacist, pa se ne strinjam s tabo.


Ja, pa je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jype ::

Messiah> Ja, pa je.

Nah, ni, zgolj slaboumen je. Razlika je majhna, a pomembna.

hamez66 ::

Nah, saj se ni nihče norčeval iz mene. Sicer nikjer nisem trdil, da drugi niso poslušali več strani. Da je Pahor boljši od Kučana in Turka, je pač moje mnenje. Pahor mi je bolj všeč. Všeč mi je iz mnogih razlogov, ampak je brezveze zgubljati čas in jih razlagati.

Če nekateri mislijo, da so volivci Pahorja vsi po vrsti bedaki, je to seveda njihova pravica, kakor je tudi moja pravica, da se nasmejem takemu razmišljanju in to tudi javno napišem.

Poldi112 ::

Čakaj, pomembno ti je povedati, kaj ti je všeč, razlagati zakaj je pa izguba časa? A si sigurem, da je vzrok res izguba časa in ne zgolj odsotnost argumentov?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev> aja sem googlal in sem se spomnil, da v končen osnutku ni bilo nič o same sex posvojitvah. my bad. na zečetku je bilo, pol so pa umaknili. referendum 2012

To ni odvisno od tvojega glasu. Če ima raznospolni par pravico posvojiti otroka, ga na podlagi 14. člena ustave _mora_ imeti pravico posvojiti tudi istospolni par. Glede tega pravno gledano ni možno nobeno odstopanje, ker so vse kategorije jasno navedene znotraj ustave in je sprenevedanje popolnoma odveč.

slabo razumeš ti to. če so dali ljudem možnost glasovati je očitno vse ok. in še kje drugje po svetu so glasovali da ali ne.


---
okoli pahora se mi več ne da pogovarjati. tipo mi je všeč in to je to.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Zagor_tenay ::

imagodei je izjavil:

Ni res. Mnogi tu gor ne razumete, kaj jype hoče povedat. Samo ogledalo nastavlja.


Kolesar iz Malmeja ni nikakršna moralna ali kakršna koli druga avtoriteta, da bi komerkoli ogledalo nastavljal. On trola, žali vsepovprek in hoče metati v fojbe vsakogar, ki si se strinja s Soroševo radikalno agendo.

jype ::

mtosev> slabo razumeš ti to. če so dali ljudem možnost glasovati je očitno vse ok. in še kje drugje po svetu so glasovali da ali ne.

Morda nisi opazil sodb ustavnega sodišča v zadnjem letu, ki so ena za drugo izničile vse razlike med zakonsko in partnersko zvezo. Me ne čudi, glede na to kako zgrešene predstave imaš. A 14. člen ustave si že prebral?

Zagor_tenay> Kolesar iz Malmeja ni nikakršna moralna ali kakršna koli druga avtoriteta, da bi komerkoli ogledalo nastavljal. On trola, žali vsepovprek in hoče metati v fojbe vsakogar, ki si se strinja s Soroševo radikalno agendo.

Desničarji pogosto narobe interpretirate reči. V fojbe se boste zmetali kar sami, z zahtevami po nasilju zoper druge ljudi - enako kot ste se že večkrat v zgodovini.

mtosev ::

sorry jype. glas ljudstva je zame nad ustavnim sodiščem. lahko pa gredo in probajo tožiti državo pred EU sodiščem za človekove pravice. lahko probajo, če mislijo, da jim bo uspelo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

next3steps ::

Ljudstvo je že prevečkrat pokazalo, da o sebi niso zmožni odločati, temveč to počne elita, ki jo izbere ta neumna množica ljudi. Včasih je tudi elita neumna ravno toliko, kot množica, ki jo izglasuje. Pomaga, če množica ni preneumna...

Zagor_tenay ::

Zagor_tenay je izjavil:

Kolesar iz Malmeja ni nikakršna moralna ali kakršna koli druga avtoriteta, da bi komerkoli ogledalo nastavljal. On trola, žali vsepovprek in hoče metati v fojbe vsakogar, ki si se strinja s Soroševo radikalno agendo.


se opravičujem. Lapsus. Kolesar bi v fojbe metal vsakogar, ki se NE strinja s Soroševo agendo.

Poldi112 ::

mtosev je izjavil:

sorry jype. glas ljudstva je zame nad ustavnim sodiščem. lahko pa gredo in probajo tožiti državo pred EU sodiščem za človekove pravice. lahko probajo, če mislijo, da jim bo uspelo.


Aja? A nisi za demokracijo?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

referendum je zame najboljši pokazatelj demokracije.

enim ljudjem pač niso všeč referendumi/volitve, ker se lahko zgodi, da ne zmaga njihov kandidat ali njihove ideje.

ps če bi bilo kaj narobe z referendumom bi ga ustavno sodišče prepovedalo pa ni. eni tukaj mislite, da eni ne znamo misliti.

Zagor_tenay je izjavil:

Zagor_tenay je izjavil:

Kolesar iz Malmeja ni nikakršna moralna ali kakršna koli druga avtoriteta, da bi komerkoli ogledalo nastavljal. On trola, žali vsepovprek in hoče metati v fojbe vsakogar, ki si se strinja s Soroševo radikalno agendo.


se opravičujem. Lapsus. Kolesar bi v fojbe metal vsakogar, ki se NE strinja s Soroševo agendo.
meni ni jasno kak nekateri ljudje povsod vidijo tega sorosa. se mi ne zdi tolk vpliven

ps fojbe so me spet nasmejale.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Zagor_tenay ::

meni ni jasno kak nekateri ljudje povsod vidijo tega sorosa. se mi ne zdi tolk vpliven


Toše, Soroš ima prste povsod. Tudi pri nas finacira levičarske skrajneže. Kučan mu je podelil najvišje državno odlikovanje. Njegova zadnja žrtev pa je Mekdonija.

jype ::

mtosev> sorry jype. glas ljudstva je zame nad ustavnim sodiščem.

Sorry mtosev, glas ljudstva pravi, da bi ti moral storiti samomor, pravni red Slovenije (vključno z ustavnim sodiščem) pa pravita, da je spodbujanje k samomoru kaznivo.

Na čigavo stran se boš postavil?

mtosev> ps če bi bilo kaj narobe z referendumom bi ga ustavno sodišče prepovedalo pa ni. eni tukaj mislite, da eni ne znamo misliti.

Čemu je potem Ustavno sodišče zavrnilo rezultate referenduma?

Zagor_tenay> Toše, Soroš ima prste povsod. Tudi pri nas finacira levičarske skrajneže. Kučan mu je podelil najvišje državno odlikovanje. Njegova zadnja žrtev pa je Mekdonija.

Verjetno si mislil Putina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mtosev ::

nikjer ne vidim, da je sodišče zavrnilo veljavnost referenduma in reklo, da ni štelo.

na druge debilizme ne bom odgovarjal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

mtosev> nikjer ne vidim, da je sodišče zavrnilo veljavnost referenduma in reklo, da ni štelo.

Saj ga ni. Izdalo je vrsto odločb, na podlagi katerih je zakonodaja v Sloveniji zdaj že praktično enaka, kot bi bila, če bi US zavrnilo referendum.

Nisi vedel?

Zagor_tenay ::

Verjetno si mislil Putina.


Putin je glede Makedonije spet na pravi strani, to je na strani Makedoncev.

Soroš, američani, slovenski levičarji, Vajgl, Fajonova, Janša, Cerar ste pa na strani šiptarjev.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

nisem še opazil, da lahko istosploni ljudje posvojijo otoke. drugače mi je vseeno, če lahko ali ne, ker nimam mnenja o tem
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

konspirator ::

Institut predsednika države bi morali ukiniti, škoda denarja za te norčke in njihove plače, varovanje in ne vem kaj.
Skupaj z ekonomsko in pravno fakulteto.
Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena press

Itak pa bo PutinTM poskrbel, da bo izvoljen pravi kandidat, ane pakman :)) ?


mtosev je izjavil:

jaz bom bil za pahorja. razen, če nekaj velikega ne zajebe

Na novo ali velja tudi za stara dejanja ?
--

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

konspirator je izjavil:

Institut predsednika države bi morali ukiniti, škoda denarja za te norčke in njihove plače, varovanje in ne vem kaj.
Skupaj z ekonomsko in pravno fakulteto.
Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena press

Itak pa bo PutinTM poskrbel, da bo izvoljen pravi kandidat, ane pakman :)) ?


mtosev je izjavil:

jaz bom bil za pahorja. razen, če nekaj velikega ne zajebe

Na novo ali velja tudi za stara dejanja ?
Putina ne zanima malo in nepomembna slovenija
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> nisem še opazil, da lahko istosploni ljudje posvojijo otoke.

Motiš se.

mtosev ::

v sloveniji tega nisem še opazil. drugače mi je vseeno, ker nimam formiranjega mnenja.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

Pogovori med jypom in mtosevom so vedno zanimivi, ker oba ponavadi nimata prav oba razmišljata čudno potem se pa še med seboj kregata kdo ima porav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

trenerkar ::

mtosev je izjavil:

jaz bom bil za pahorja. razen, če nekaj velikega ne zajebe

Taki kot si ti, sploh nebi smeli imeti volilne pravice...

mtosev ::

trenerkar je izjavil:

mtosev je izjavil:

jaz bom bil za pahorja. razen, če nekaj velikega ne zajebe

Taki kot si ti, sploh nebi smeli imeti volilne pravice...
hvala, da se ti vtikaš v to, če lahko jaz volim ali ne.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

next3steps ::

trenerkar je izjavil:

mtosev je izjavil:

jaz bom bil za pahorja. razen, če nekaj velikega ne zajebe

Taki kot si ti, sploh nebi smeli imeti volilne pravice...

Ne, ne. Le njegov glas naj šteje kot blank vote. Sicer bi bilo nekako bolje, če se mnenja 90% volivcev sploh ne bi upoštevalo, ker vedno znova dokazujejo, da delajo v svoje slabo.

ohnowhy ::

next3steps je izjavil:

trenerkar je izjavil:

mtosev je izjavil:

jaz bom bil za pahorja. razen, če nekaj velikega ne zajebe

Taki kot si ti, sploh nebi smeli imeti volilne pravice...

Ne, ne. Le njegov glas naj šteje kot blank vote. Sicer bi bilo nekako bolje, če se mnenja 90% volivcev sploh ne bi upoštevalo, ker vedno znova dokazujejo, da delajo v svoje slabo.

Ja, saj predlog je že davno bil, da bi vsak imel nek ponder pri glasovanju, glede na vplačane davke.
To pa spet ne bi, a ne?
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SLOVENIJA , politika, volitve, predsedniške volitve

Oddelek: Problemi človeštva
428334 (7156) Kamran
»

Predsedniški kandidat Miro Žitko (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
548600 (6738) Matija82
»

SDS ponareja dokumente (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
814102086 (86271) imagodei

Več podobnih tem