» »

Predsedniške volitve v Sloveniji 2017

Predsedniške volitve v Sloveniji 2017

Temo vidijo: vsi
««
3 / 14
»»

jype ::

Če vsi začnemo z nule, je to legit, če pa podeduješ državo, čeprav imaš downov sindrom, pa ni tako super.

ohnowhy ::

jype je izjavil:

Če vsi začnemo z nule, je to legit, če pa podeduješ državo, čeprav imaš downov sindrom, pa ni tako super.

Ob resetu družbenega/ekonomskega sistema je bil pravi čas, takrat smo vsi začeli s skoraj nule.

jype ::

fartman> takrat smo vsi začeli s skoraj nule.

Dobra šala :)

mtosev ::

hehe jypetu nisem všeč, ker mi je vseeno, če bodo istospolni lahko posvajali otroke, ane jype?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> hehe jypetu nisem všeč, ker mi je vseeno, če bodo istospolni lahko posvajali otroke, ane jype?

Ne. Nisi mi všeč, ker ti je vseeno, če nismo enakopravni.

mtosev ::

kaj bi mi le napisal, če bi bil proti.

zakaj sem neodločen nobena stran me še ni prepričala v svoj prav.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> zakaj sem neodločen nobena stran me še ni prepričala v svoj prav.

Si slabo premislil? Gre za enakopravnost: Ustava ne dovoli, da eni bi imeli z zakonom podeljeno določeno pravico, drugi pa ne bi imeli z zakonom podeljene te iste pravice.

Zagor_tenay ::

Ne. Nisi mi všeč, ker ti je vseeno, če nismo enakopravni.


In kdaj vam bo dovolj, da boste enakopravni? Po novem zahtevate tudi, da se seksualnim pervertom, ki se oblačijo v ženska oblačila, omogoči obiskovanje ženskih toalet.

mtosev ::

čudno, da je v dosti državah tako. mogoče bom podprl ko bo sodišče za človekove pravice reklo, da je tako. to tedaj bom neodločen. sem pa za poroke.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

Zagor_tenay> In kdaj vam bo dovolj, da boste enakopravni? Po novem zahtevate tudi, da se seksualnim pervertom, ki se oblačijo v ženska oblačila, omogoči obiskovanje ženskih toalet.

Definitivno. Glede na to, da zakon zagotavlja, da imajo tudi pedofili pravico do posvojitve otrok, se meni zdi nedopustno, da transseksualci ne bi smeli hodit v tisto stranišče, ki se jim zdi primernejše.

Jaz zelo redko zaidem v stranišče z ustrezno sličico, ker... Kakšen anarhist bi pa bil, če bi upošteval prometno signalizacijo?

mtosev> čudno, da je v dosti državah tako. mogoče bom podprl ko bo sodišče za človekove pravice reklo, da je tako. to tedaj bom neodločen. sem pa za poroke.

Sodišče za človekove pravice ne bo nič reklo, dokler bodo not sami "kulturni katoliki".

K sreči so države, katerih politika temelji na razumu in enakopravnosti, že omogočile posvojitve otrok istospolnim parom. Tudi ni čudno, da so te države najbolj visoko razvite in ponujajo najvišjo kvaliteto življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

cirecire ::

Definitivno. Glede na to, da zakon zagotavlja, da imajo tudi pedofili pravico do posvojitve otrok, se meni zdi nedopustno, da transseksualci ne bi smeli hodit v tisto stranišče, ki se jim zdi primernejše.


A pa si ženske sploh kdaj vprašal, če se strinjajo, da na njihova stranišča hodi nekdo, ki ima moški spolni organ, oblači se pa v ženska oblačila?

mtosev ::

Joint adoption by same-sex couples is legal in 25 countries and in some territories.

res dosti 25 držav. drugače mi je še vedno vseeno.

cirecire je izjavil:

Definitivno. Glede na to, da zakon zagotavlja, da imajo tudi pedofili pravico do posvojitve otrok, se meni zdi nedopustno, da transseksualci ne bi smeli hodit v tisto stranišče, ki se jim zdi primernejše.


A pa si ženske sploh kdaj vprašal, če se strinjajo, da na njihova stranišča hodi nekdo, ki ima moški spolni organ, oblači se pa v ženska oblačila?
jaz mam rešitev. en wc za vse ljudi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Scaramouche ::



Definitivno. Glede na to, da zakon zagotavlja, da imajo tudi pedofili pravico do posvojitve otrok, se meni zdi nedopustno, da transseksualci ne bi smeli hodit v tisto stranišče, ki se jim zdi primernejše.


Pedofilom ne dajo in tudi posranetom kot si ti ne bodo...
Če zvejo da si pedo nimaš šans, če zvedo da si posrane kot ti je takojšna aretacija!

Zgodovina sprememb…

jype ::

cirecire> A pa si ženske sploh kdaj vprašal, če se strinjajo, da na njihova stranišča hodi nekdo, ki ima moški spolni organ, oblači se pa v ženska oblačila?

Ne. Zakaj bi to spraševal ženske? Saj tudi moških nihče ni vprašal, če smejo v njihova stranišča hoditi ljudje z ženskimi spolnimi organi, oblečenimi v moška oblačila.

Scaramouche> Pedofilom ne dajo

Po zakonu imata pedofila v zakonski zvezi pravico posvojiti otroka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Scaramouche ::

Po zakonu imata pedofila v zakonski zvezi pravico posvojiti otroka.


To je pot pretvezo da nekdo neve da si ti PEDO,drugače če zvedo, ti nedajo!

Posvojitelj ne more biti:

oseba, ki ji je odvzeta roditeljska pravica;
oseba, za katero se utemeljeno domneva, da bi posvojitev izrabila v škodo posvojenca;
oseba, ki ne daje jamstva, da bo izvrševala roditeljsko pravico v otrokovo korist;
oseba, ki ji je odvzeta poslovna sposobnost, ali ki je tako duševno prizadeta ali bolna, da utegne spraviti posvojenčevo zdravje in življenje v nevarnost.

http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podr...

jype ::

Scaramouche> To je pot pretvezo da nekdo neve da si ti PEDO,drugače če zvedo, ti nedajo!

In? Zakoj ne še vedno jasen: Pedofilski par ima pravico posvojiti otroka.

Scaramouche> Posvojitelj ne more biti:

Biti pedofil ne pomeni, da boš posvojitev izrabil v škodo posvojenca.

Scaramouche ::

Biti pedofil ne pomeni, da boš posvojitev izrabil v škodo posvojenca.

Pomeni točno to, pokliči CSD in poročaj!
Predstavi se kot PEDO!

jype ::

Scaramouche> Pomeni točno to

Ne.

Scaramouche> pokliči CSD in poročaj!
Scaramouche> Predstavi se kot PEDO!

Imam boljšo idejo: Poklical bom na CSD in vprašal, če menijo, da imajo istospolni pari po njihovem poseben status pri posvojitvah zaradi desničarske politike in katoliške morale ustavnega sodišča, ali zaradi tega, ker ne bi bili sposobni zagotoviti vseh potreb otroku?

Poročam, zdi se mi pa, da so katoliki edini, ki pri vzgoji otrok nujno potrebujejo genitalije obeh spolov.

mtosev ::

ne pozabi posneti in postati :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Scaramouche ::

jype je izjavil:

Scaramouche> Pomeni točno to

Ne.

Scaramouche> pokliči CSD in poročaj!
Scaramouche> Predstavi se kot PEDO!

Imam boljšo idejo: Poklical bom na CSD in vprašal, če menijo, da imajo istospolni pari po njihovem poseben status pri posvojitvah zaradi desničarske politike in katoliške morale ustavnega sodišča, ali zaradi tega, ker ne bi bili sposobni zagotoviti vseh potreb otroku?

Poročam, zdi se mi pa, da so katoliki edini, ki pri vzgoji otrok nujno potrebujejo genitalije obeh spolov.


Nehaj menjati temo!
Pokliči kot pedo in posnami, potem ti verjamem, drugače bomo mislili da si eden od njih ki poriva to agendo!

jype ::

Scaramouche> Nehaj menjati temo!

Ti se najprej sprijazni s tem, da ste samo katoliki tolk usekani na seks, da se ne morete brzdati in potrebujete debele stene med vašimi in ženskimi stranišči, da se vam ne zmeša od pohote.

Potem se pa lahko naprej pogovarjamo o tem, kaj otroci potrebujejo za zdrav razvoj.

Scaramouche ::

jype je izjavil:

Scaramouche> Nehaj menjati temo!

Ti se najprej sprijazni s tem, da ste samo katoliki tolk usekani na seks, da se ne morete brzdati in potrebujete debele stene med vašimi in ženskimi stranišči, da se vam ne zmeša od pohote.

Potem se pa lahko naprej pogovarjamo o tem, kaj otroci potrebujejo za zdrav razvoj.


Sem ateist, cerkev ne podpiram, če pa bomo obsojali brez dokazov si ti feminazi PEDO simatizer.

Tukaj sploh o seksu ne govorimo ampak o tvoji trditvi da lahko posvajajo pedoti!

In še vedno ni dokaza! Kot vedno...

mtosev ::

jype vsak, ki se ne strinja s tabo je zabit kristjan ne?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

Scaramouche> simatizer

Whatever, mate.

mtosev> jype vsak, ki se ne strinja s tabo je zabit kristjan ne?

Ne, ne vsak, so pa mnogi!

cirecire ::

Ti se najprej sprijazni s tem, da ste samo katoliki tolk usekani na seks, da se ne morete brzdati in potrebujete debele stene med vašimi in ženskimi stranišči, da se vam ne zmeša od pohote.


na seks je usekan vsak normalen človek. Na seks pomisli normalen moški 34x na dan.

mtosev ::

cirecire je izjavil:

Ti se najprej sprijazni s tem, da ste samo katoliki tolk usekani na seks, da se ne morete brzdati in potrebujete debele stene med vašimi in ženskimi stranišči, da se vam ne zmeša od pohote.


na seks je usekan vsak normalen človek. Na seks pomisli normalen moški 34x na dan.
zanimivo. jaz ne. sem asexual.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

cirecire> na seks je usekan vsak normalen človek.

Ne. Za bit usekan potrebuješ religijo, ki normalno seksualnost spremeni v smrdljivo, izprijeno mentalno močvirje, polno histeričnega hihitanja in obupanega nerazumevanja lastnih potreb.

cirecire> Na seks pomisli normalen moški 34x na dan.

Jasno, tisti, ki imamo visok libido celo pogosteje.

Zagor_tenay ::

mtosev je izjavil:

meni ni jasno kak nekateri ljudje povsod vidijo tega sorosa. se mi ne zdi tolk vpliven


Toše, poglej kako ima Soroš celo Eu komisijo pod svojo kontrolo. Nemesto, da bi se Eu komisija postavila na stran svoje članice, raje pleše po notah tega finančega vampirja.

http://nova24tv.si/svet/zahteva-da-odst...

next3steps ::

mtosev je izjavil:

kaj bi mi le napisal, če bi bil proti.

zakaj sem neodločen nobena stran me še ni prepričala v svoj prav.

Oprosti, ampak v življenju največje zgube izpadejo tisti, ki se ne odločijo. Ali se odloč levo ali desno, gor ali dol, pravilno ali narobe, le odloči se!

mtosev ::

Zagor_tenay je izjavil:

mtosev je izjavil:

meni ni jasno kak nekateri ljudje povsod vidijo tega sorosa. se mi ne zdi tolk vpliven


Toše, poglej kako ima Soroš celo Eu komisijo pod svojo kontrolo. Nemesto, da bi se Eu komisija postavila na stran svoje članice, raje pleše po notah tega finančega vampirja.

http://nova24tv.si/svet/zahteva-da-odst...
jaz resno ne vidim povsod sorosa. al sem jaz glup al je to še ena conspiracy theory.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

next3steps ::

mtosev je izjavil:

cirecire je izjavil:

Ti se najprej sprijazni s tem, da ste samo katoliki tolk usekani na seks, da se ne morete brzdati in potrebujete debele stene med vašimi in ženskimi stranišči, da se vam ne zmeša od pohote.


na seks je usekan vsak normalen človek. Na seks pomisli normalen moški 34x na dan.
zanimivo. jaz ne. sem asexual.

Če boš pogledal nezaželene učinke drog, ki jih uživaš, boš vedel zakaj!

mtosev ::

next3steps je izjavil:

mtosev je izjavil:

kaj bi mi le napisal, če bi bil proti.

zakaj sem neodločen nobena stran me še ni prepričala v svoj prav.

Oprosti, ampak v življenju največje zgube izpadejo tisti, ki se ne odločijo. Ali se odloč levo ali desno, gor ali dol, pravilno ali narobe, le odloči se!
politično sem najbolj center.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

next3steps ::

Center je za tiste, ki se opredelijo delno levo, delno desno. Ti se sploh ne opredeliš. Majketi

Zagor_tenay ::

mtosev je izjavil:

politično sem najbolj center.


Glede na to pa podpiraš Clintonovo, Macrona, Cerarja in da ti je Soroš kul, si neoliberalec in globalist

mtosev ::

ne soros mi ni kul. za njega mi je vseeno.

pozabil si dodati, da podpiram tudi mekrlovo in še koga.

neoliberalec zagotovo nisem, sem pa globalist.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Gaius ::

Med temi tremi kandidati, ki so trenutno aktualni, bi volil Pahorja.
To pa zato ker ima izmed vseh največ političnih izkušenj. Bil je že predsednik DZ, predsednik vlade, predsednik republike, vodil je slovensko delegacijo v Svetu Evrope, bil evropski poslanec...
Človek z izkušnjami na toliko različnih političnih funkcijah ima neprecenljiv vpogled in razumevanje delovanja politike in države. In za predsednika bi si želel ravno tako osebo, ki je že vse preizkusila in ve kako stvari tečejo.

Poleg tega je v naši državi predsednik figura brez velikega vpliva, zato me njegovi otročji izpadi niti ne toliko motijo. Označil bi ga celo za najboljšega predsednika v zgodovini Slovenije. On je bil rojen za to funkcijo.

jype ::

No, če bi tole napisal mtosev, njegovega mnenja ne bi nihče zasmehoval.

jest10 ::

mtosev je izjavil:

cirecire je izjavil:

Ti se najprej sprijazni s tem, da ste samo katoliki tolk usekani na seks, da se ne morete brzdati in potrebujete debele stene med vašimi in ženskimi stranišči, da se vam ne zmeša od pohote.


na seks je usekan vsak normalen človek. Na seks pomisli normalen moški 34x na dan.
zanimivo. jaz ne. sem asexual.

Saj je napisal... Normalen moški.

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

sem pa globalist.


In v kaj verjameš in kakšna dejanja te postavljajo na mesto globalista? Lahko razložiš?

mtosev ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

sem pa globalist.


In v kaj verjameš in kakšna dejanja te postavljajo na mesto globalista? Lahko razložiš?
zdi se mi, da je globalizem prineso več kot škode.


Globalizacija je sklop sprememb v družbi, politiki in ekonomskem sistemu, ki so posledica razširjenega trgovanja in kulturnih izmenjav na globalni ravni. V specifično ekonomskem kontekstu se nanaša na posledice trgovanja, še zlasti liberalizacije in proste trgovine.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nevone ::

jest10 je izjavil:

mtosev je izjavil:

cirecire je izjavil:

Ti se najprej sprijazni s tem, da ste samo katoliki tolk usekani na seks, da se ne morete brzdati in potrebujete debele stene med vašimi in ženskimi stranišči, da se vam ne zmeša od pohote.


na seks je usekan vsak normalen človek. Na seks pomisli normalen moški 34x na dan.
zanimivo. jaz ne. sem asexual.

Saj je napisal... Normalen moški.


Glavno, da se ti sedaj bolje počutiš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

pirat ::

jype je izjavil:

Ti se najprej sprijazni s tem, da ste samo katoliki tolk usekani na seks, da se ne morete brzdati in potrebujete debele stene med vašimi in ženskimi stranišči, da se vam ne zmeša od pohote.

Potem se pa lahko naprej pogovarjamo o tem, kaj otroci potrebujejo za zdrav razvoj.


Jype, vse bolj in bolj spominjas na Janeza Janso oz. mu postajas podoben. Ce on vidi povsod v ozadju zarote M. Kucana, vidis ti povsod zarote rimokatoliske cerkve. Tudi nacin komuniciranja je vse bolj podoben.

jype ::

pirat> Jype, vse bolj in bolj spominjas na Janeza Janso oz. mu postajas podoben.

To ni naključje - njegova retorika se definitivno prenaša na družbo (kar preberi prispevke janševikov v tej temi).

pirat> Ce on vidi povsod v ozadju zarote M. Kucana, vidis ti povsod zarote rimokatoliske cerkve. Tudi nacin komuniciranja je vse bolj podoben.

Drži. Treba je jasno pokazat, kam vodi takšna debata: V psihozo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

nevone ::

Gaius je izjavil:

Med temi tremi kandidati, ki so trenutno aktualni, bi volil Pahorja.
To pa zato ker ima izmed vseh največ političnih izkušenj. Bil je že predsednik DZ, predsednik vlade, predsednik republike, vodil je slovensko delegacijo v Svetu Evrope, bil evropski poslanec...
Človek z izkušnjami na toliko različnih političnih funkcijah ima neprecenljiv vpogled in razumevanje delovanja politike in države. In za predsednika bi si želel ravno tako osebo, ki je že vse preizkusila in ve kako stvari tečejo.

Poleg tega je v naši državi predsednik figura brez velikega vpliva, zato me njegovi otročji izpadi niti ne toliko motijo. Označil bi ga celo za najboljšega predsednika v zgodovini Slovenije. On je bil rojen za to funkcijo.


Pahor je bil edini politik, ki je dejansko hotel združiti dobre stvari levega in desnega pola. Jasno, da so se levičarji šlogirali, kot se šlogirajo na desnici, če kdo omeni, da bi malo omilili svojo retoriko glede "nasprotnika". No potem, ko je Pahor ravno s to delno spravno retoriko pripeljal levico spet na oblast, ga je bilo treba sesuti in so potem poskušali postaviti na prestol bolj "zaved(e)nega" levičarja kot je bil Igor Lukšič, ki Pahorju po zmožnostih vodenja in nastopanja v javnosti ni segel do kolen.

Potem je Pahor pač pogruntal, da je vsakršnen trud glede mehčanja stališč vplivnih ljudi na levi in desni jalovo početje in da vse kar lahko doseže je, da izkoristi voljnost/naklonjenost desnih volilcev in poskuša zmagati na predsedniških volitvah. To mu je tudi uspelo. Kot predsednik je pa postal popolnoma benigen.

Lahko, da je ta moj pogled glede Pahorja idealiziran, ampak v grobem mislim, da kar drži.
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ADIJOOO ::

Pahor je definitivno boljši kot pa turčin tu sploh ni dvoma.

Zagor_tenay ::



Pahor zna tud bobnat. Boljšega predsednika ne bomo imeli nikoli več.

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

nevone je izjavil:

jest10 je izjavil:

mtosev je izjavil:

cirecire je izjavil:

Ti se najprej sprijazni s tem, da ste samo katoliki tolk usekani na seks, da se ne morete brzdati in potrebujete debele stene med vašimi in ženskimi stranišči, da se vam ne zmeša od pohote.


na seks je usekan vsak normalen človek. Na seks pomisli normalen moški 34x na dan.
zanimivo. jaz ne. sem asexual.

Saj je napisal... Normalen moški.


Glavno, da se ti sedaj bolje počutiš.

o+ nevone

Se vedno dobro počutim

nevone ::

Se vedno dobro počutim.


Super. Verjetno tudi drugim privoščiš, da bi se.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jest10 ::

nevone je izjavil:

Se vedno dobro počutim.


Super. Verjetno tudi drugim privoščiš, da bi se.

o+ nevone

Seveda. Zato pa naj se skipajo izpred računalnika. Pokroviteljsko zavijanje v vatko ne bo pomagalo.

nevone ::

jest10 je izjavil:

nevone je izjavil:

Se vedno dobro počutim.


Super. Verjetno tudi drugim privoščiš, da bi se.

o+ nevone

Seveda. Zato pa naj se skipajo izpred računalnika. Pokroviteljsko zavijanje v vatko ne bo pomagalo.


Zafrkavanje z nenormalnostjo tudi ne.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.
««
3 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SLOVENIJA , politika, volitve, predsedniške volitve

Oddelek: Problemi človeštva
428321 (7143) Kamran
»

Predsedniški kandidat Miro Žitko (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
548577 (6715) Matija82
»

SDS ponareja dokumente (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
814101779 (85964) imagodei

Več podobnih tem