» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
80 / 126
»»

fpbs ::

darck ::

fpbs je izjavil:

Zelo ugodno: https://www.ceneje.si/Izdelek/21141806/...


Ne odpre povezavo :|

fpbs ::

Meni jo odpre. Poskusi še tu: https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/...

darck ::

Ja sedaj mi pa odpre oba linka poprej pa vrglo ven error spet nekaj z windowsi ali pa Bitdefender kaj zaštekal.

gansta ::

Kje je "fora", ker za LG oled smo dali za to velikost dve leti nazaj 2000€ :)? Mi je jasno, da so cene malenkost padle vendar ne na 1/4?

pwn3rrr ::

Do 1/4 cene je pa še precej daleč, se ti ne zdi? Če malo spremljaš trg, boš hitro opazil, da cene TV-jev po več kot enem letu in ko pridejo ven že novi modeli, padejo tudi za 50%. Ko si ti kupoval TV, so bili OLED TV-ji nekaj čisto novega na trgu, zato je bila temu primerno tudi navita cena.

darck ::

Saj 65"OLED televizorji inajo se vedno dost veliko ceno Saj nikjer pri Nas ga ne dobis izpod 1.500 eur in lahko bi ali morala biti cena Malo vec kakor 55" OLED. Okrog 1.300 eur bi sedaj morala biti cena 65" OLED televizorja.

hunter01 ::

darck, se spomniš svojih trditev tam nekje sredi marca letos? Še vedno meniš, da ne bodo 55 OLED pod 900 (to je že) ali celo pod 800?

Samo vprašanje časa je... Tehnologija napreduje, proizvodnja se veča, ljudi pripravljenih plačat 2-3k za 65inch bo vsakič manj. Cene bodo počasi lezle dol, oz bodo na voljo modeli TVjev, kot sedaj pri LCD, ki bodo low budget kupce lovili in takrat si bo OLED lahko "privoščil" praktično vsak. Obstajale bodo pa spet velike razlike v procesorjih, OSu, ozvočenju itd, to bo pa treba malo več stisnit od najcenejših modelov OLED.

mat xxl ::

Kako pa da ni OLED večjih iščem kakega 75 Philipsa, da ima ambrilight ?

lazni ::

Saj so 77" oledi.

cordoba ::

Lahko za kakšen nasvet, kupil 65 oled, rad bi tudi android oz kaj podobnega. Pogoj je 2.1 hdmi, zaradi ps5.
Budget recimo do 1500, lahko malo več..

TOP ::

Nimaš dosti izbire,če želiš Android potem Sony ali pa Philips.Mislim da Sony ma tole in pa LG sam nima Androida.

darck ::

cordoba je izjavil:

Lahko za kakšen nasvet, kupil 65 oled, rad bi tudi android oz kaj podobnega. Pogoj je 2.1 hdmi, zaradi ps5.
Budget recimo do 1500, lahko malo več..


Težko,da boš dobil kje OLED 65 za 1.500 Eur so cene kar višje.

6151 ::

cordoba je izjavil:

Lahko za kakšen nasvet, kupil 65 oled, rad bi tudi android oz kaj podobnega. Pogoj je 2.1 hdmi, zaradi ps5.
Budget recimo do 1500, lahko malo več..


V Avstriji se da dobiti 65CX za 1360€, ampak ga moraš spraviti v avto/najeti kombi.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

fpbs ::

cordoba je izjavil:

Lahko za kakšen nasvet, kupil 65 oled, rad bi tudi android oz kaj podobnega. Pogoj je 2.1 hdmi, zaradi ps5.
Budget recimo do 1500, lahko malo več..

Tu imaš najcenejšega OLEDa: https://www.ceneje.si/Izdelek/21141807/...
Boljša izbira bi bila model CX. Ne vem, zakaj hočeš Androida ki je slabši od Webosa. Poleg tega za igranje iger ti je daleč najboljša izbira LG.
https://www.ceneje.si/L3/638/avdio-vide...

cordoba ::

Kot sem napisal, lahko tudi malo več. Klinc, tv kupiš za 10 let... Webos ne poznam, je to boljše?
Se splača počakati do novega leta, če pride kaj novega? Se mi ne mudi z nakupom.
Lg je vredu? Sem imel plazmo lg, pa mi je po 2 letih crknila. Načeloma sem sony fan :) Zakaj je lg boljši za igre? Ima manjši input lag?

_njc ::

Če malo pogooglaš za OLED55C11LB ali OLED65C11LB lahko najdeš slovensko trgovino, ki ima trenutno dobre cene (1047EUR za 55" in 1540EUR za 65").
Kot je fpbs omenil je LG (CX ali C1) trenutno najbolj priporočljiv OLED za igre.

The 5 Best 4k Gaming TVs - Summer 2021 @rtings.com

polde66 ::

https://www.mimovrste.com/televizorji-o... -200 eur kupon če kdo rab
polde

ETI3n ::

A kdo ve, kdaj pridejo novi Phillips modeli?

Nikonja ::

Po parih letih gledanja cen tevejev - so najboljše cene v Decembru (ali če za B.Friday najdeš kakšno dobro akcijo) in najslabše v Oktobru ker jih takrat vsi dvignejo tko da lahko za B.Friday akcijo vrnejo staro ceno ampak zdaj lahko nalimajo -30/40/50% nalepko gor :)

fpbs ::

cordoba je izjavil:

Kot sem napisal, lahko tudi malo več. Klinc, tv kupiš za 10 let... Webos ne poznam, je to boljše? Se splača počakati do novega leta, če pride kaj novega? Se mi ne mudi z nakupom.Lg je vredu? Sem imel plazmo lg, pa mi je po 2 letih crknila. Načeloma sem sony fan :) Zakaj je lg boljši za igre? Ima manjši input lag?

Webos je hitrejši, nikdar ne zablokira in uporabniku je bolj prijazen. Vsekakor se ti splača počakat do novega leta, ali še bolje do februarja, marca, ko bodo cene letošnjih modelov najnižje.
Poleg HDMI 2.1 je pomembna podpora AV1, eARC za igre VRR/FreeSync/G.

savo333 ::

cordoba je izjavil:

Lahko za kakšen nasvet, kupil 65 oled, rad bi tudi android oz kaj podobnega. Pogoj je 2.1 hdmi, zaradi ps5.
Budget recimo do 1500, lahko malo več..


Tu imaš zelo dobro ceno. LG OLED65C12LA Ni android....

https://priporocam.si/izdelek/lg-4k-hdr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: savo333 ()

cordoba ::

Ok hvala, bom počakal. Freesync obvezno...

cordoba ::

https://www.mimovrste.com/televizorji-o...
Vseeno gledam tale model, je pa že lanski model drugače?

fpbs ::

cordoba je izjavil:

https://www.mimovrste.com/televizorji-o...
Vseeno gledam tale model, je pa že lanski model drugače?

Zelo ugodna cena, in dvomim, da mu bo še kaj padla.

polde66 ::

Ok noben ne rab Philips oled 55oled805 za 1200 iz mimovrste? Imam vip kodo veljavno do nedelje.
polde

lazni ::

Dobiš boljši TV za isti denar brez kupona.

https://www.mimovrste.com/oled-televizo...

skyline ::

Ja, brez ambilighta.

NejcSSD ::

lazni je izjavil:

Dobiš boljši TV za isti denar brez kupona.

https://www.mimovrste.com/oled-televizo...


Ubistvu za 1040:
https://www.makspro.si/oled-tv-sprejemn...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

darck ::

skyline je izjavil:

Ja, brez ambilighta.


Jebemti ti in Ambilight in posran Philips k ne veš kaj bo čez eno leto z njim saj Android je zmeraj bil in bo vedno šibka točka vseh naprav.

gansta ::

Ambilaght je zastarela thenologija iz prejsnjega desetletja:)

ETI3n ::

https://www.harveynorman.si/smart-tv-sp...

Haha, me kar vlece da vzamem, za to ceno ne vem, ce bom kje dobil tako ugodno.Kaksne so vase izkusnje z omejenim modelom?

scipascapa ::

Ambilight je sranje.

_njc ::

ETI3n je izjavil:

https://www.harveynorman.si/smart-tv-sp...

Haha, me kar vlece da vzamem, za to ceno ne vem, ce bom kje dobil tako ugodno.Kaksne so vase izkusnje z omejenim modelom?


cordoba je izjavil:

https://www.mimovrste.com/televizorji-o...
Vseeno gledam tale model, je pa že lanski model drugače?


Še enkrat;

_njc je izjavil:

Če malo pogooglaš za OLED55C11LB ali OLED65C11LB lahko najdeš slovensko trgovino, ki ima trenutno dobre cene (1047EUR za 55" in 1540EUR za 65").

ETI3n ::

_njc je izjavil:

ETI3n je izjavil:

https://www.harveynorman.si/smart-tv-sp...

Haha, me kar vlece da vzamem, za to ceno ne vem, ce bom kje dobil tako ugodno.Kaksne so vase izkusnje z omejenim modelom?


cordoba je izjavil:

https://www.mimovrste.com/televizorji-o...
Vseeno gledam tale model, je pa že lanski model drugače?


Še enkrat;

_njc je izjavil:

Če malo pogooglaš za OLED55C11LB ali OLED65C11LB lahko najdeš slovensko trgovino, ki ima trenutno dobre cene (1047EUR za 55" in 1540EUR za 65").

Pa ti si car, dobis za pir :D
Pravkar narocil 65 inchi model, upam da pride cimprej.

cordoba ::

Kaj pa je razlika med OLED65C11LB in oled65cx3 modelom? Po specifikacijah žal ne vidim....

cordoba ::

Mogoče bi vzel tale tv, me pa zanima , ima kdo izkušnje s podjetjem priporocam.si in pa, če prevzamem tv osebno, je možno plačilo na obroke z kreditno mastercard do 12 mesecev?

XS!D3 ::

cordoba je izjavil:

Kaj pa je razlika med OLED65C11LB in oled65cx3 modelom? Po specifikacijah žal ne vidim....

C1 je 2021 model, CX je 2020. Nekih ogromnih razlik ni, so pa recimo spotoma izpostavljene v revieweju C1 modela. Med drugim ima C1 novejši WebOS in glede na to, da načeloma starejši TVji ne dobivajo novih major verzij WebOS, si z novejšim nekoliko bolj future proof glede podpore aplikacij (npr. Telemach EON in T-2 TV danes podpirata WebOS 3.0+ torej 2016 in novejše).

Na kratko pa:
The LG C1 OLED replaces the LG CX OLED, and overall they're very similar TVs. The biggest differences are that the C1 comes in a larger 83 inch variant, has the newest version of webOS, and includes new 'Game Optimizer' settings, including an input lag boost that reduces input lag by a few milliseconds. Our unit of the C1 has poor out-of-the-box color accuracy and lower brightness compared to the CX, but this could just be due to panel variation. All things considered, if none of the minor additions are essential to you, the CX may offer a slightly better value.

darck ::

Ne ga srat to glede WebOs sistema in njihove podpore je brez veze pisati saj se že dolgo ve,da imajo verjetno najboljšo podporo glede posodabljenja in tukaj ne sme biti nobenega straha. Lanski model CX in letošnji modeli 2021 recimo C1 ima lanski boljšo malo boljšo vetilnost ampak zanimivo da ima C1 model boljšo odsevnost zaslona in Black Uniformity. Verjetno so to malenkosti ampak vseeno tako pač je samo sedaj ne vem kako je z tistimi LG C11 pa C12 in še drugimi modeli kake razlike so to med njimi. A so vsi C modeli z istimi specifikacijami.

poper ::

darck je izjavil:

... saj Android je zmeraj bil in bo vedno šibka točka vseh naprav.


darck je izjavil:

Ne ga srat to glede WebOs sistema in njihove podpore je brez veze pisati saj se že dolgo ve,da imajo verjetno najboljšo podporo glede posodabljenja in tukaj ne sme biti nobenega straha. ...


Ali lahko prosim podkrepiš te trditve?

Kodrnusa ::

Nehajte klobasati da je android sibka tocka tvjev. Imam 2016 philips in android odlicno laufa, kaj je šele na novih tvjih to poštiman... Web os ne poznam, ampak čim nimaš kodija, nba league passa.. je za veliko ljudi neuporabno...
Danes so vsi tvji malo višjega razreda top sploh glede na stare tvje.. vse je odvisno od preferenc in cene. Če bi jaz sedaj kupoval tv bi najbrz vzel sony 9000 serijo, ampak bi ziher pogrešal ambilight :(
Vsak se pa odloči sam kar rabi, ampak s tem lg jem pa eni res pretiravate no. Kot da vsi igrajo igrice.. Povprečen uporabnik gleda programsko shemo enega ponudnika in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Ales ::

Kodrnusa je izjavil:

Nehajte klobasati da je android sibka tocka tvjev. Imam 2016 philips in android odlicno laufa ...

In katero verzijo Androida ima? Dobiva sploh še posodobitve?

Ni sploh problem v tem, da ne bi dobro laufal, problem je v tem, da ti v naslednjih letih vse več programov ne bo delalo zaradi prestarega OS. Sicer pa boš do takrat verjetno nanj priklopil nek zunanji box, sam TV pa uporabljal za osnovne funkcije. Ali pa ga boš zabrisal v kanto.

Zajebavanje z neobstojem posodobitev v svetu, kjer za normalno uporabo posodobitve potrebuješ, je sicer čista nesramnost proizvajalcev, mi sami smo pa krivi, ker jim to dopuščamo in kupujemo vedno nove naprave. Modelno leto 2020? Zastarelo!

darck ::

Ne me zajebavat glede Androida sploh pa glede PHILIPS televizorja sem lansko leto v maju kupil PHILIPS THE ONE super televizor eden najboljših,špica od televizorja......:D Sajs bi bilo vse v redu za ta denar samo kaj ko me že ves čas od začetka zajebava zvok na televizorju. Od samega začetka na televizorju eden od HDMI priključkov ne predvaja zvoka,da gremo naprej vsake toliko časa mi enostavno zmanjka zvoka in je potrebno televizor izključiti čisto iz električne napeljave ven. Takih problemov jaz nočem imeti z televizorjem in ali je kriv ANDROID ali pa PHILIPS. LG televizorjev po drugi strani sploh ne maram ampak bi pa jih imel raje samo zaradi njihovega sistema saj imam tudi SAMSUNG televizor kateri je tudi zajebal vso situacijo po posodobitvi in sedaj mi ni omogočeno da bi lahko imel VOYO aplikacijo ali še katero drugo. Po domače povedano so nekateri prasci ali pa nalašč vse počenjajo,da ne funkcionira zadeva. Samsungu ne zaupam nikoli več glede smart funkcij ali njihovega sistema in Android ima tudi vsepovsod probleme in kako naj bo potem človek zadovoljen glede tega,ko že vnaprej lahko pričakuješ probleme in polno sranja. Tudi pri telefonih ne bo nobeden sistem še lep čaš tako dober kot sistem od Iphona pa se je Samsung šel pred leti,da bo imel svoj sistem WAVE sem iumel ta telefon pa je potem vse izumrlo,brez vezna zadeva. LG televizorja ne maram sploh LED zadevo,da pa bi hotel OLED potem pa bi verjetno vzel prav LG OLED televizor in kot prvi razlog za to bi bil sam sistem in vse kar televizor ponuja za tako ceno. Philips se lahko hvali in omenja tisti Ambilight amak to sploh nima nobene veze z samo sliko in funkcionalnostjo televizorja itak Ambilight je čist mimo vsekana zadeva razen za tiste k so nori na tisto žmigatanje okrog televizorja. Enkrat sem kupil Smart Philips televizor in nikoli več

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

z3ro ::

Mislim da je problem v tebi, ne v TVjih :))

darck ::

z3ro je izjavil:

Mislim da je problem v tebi, ne v TVjih :))


Nikoli nobenem nočem nič slabega ampak takim kot si ti pa bi si želel,da tebi televizor tako zajebava kot mene in bi potem si drugačno mnenje imel. Z starim običnim Philipsom je vse v redu seveda on sploh nima smart funkcij a s tem Philips The One pa od samega štarta je nekaj z zvokom in posodabljanjem skregano in tukaj ni z mano nič narobe kakor ti praviš.8-)

Kodrnusa ::

Mene nič ne zajebava, se ne sesuva. Je na androidu 8, kar pomeni, da bojo api delal se vsaj 4 leta vsi. V kodiju imam Nba leugea pass, hbo, vse laufa super zaenkrat, netflix voyo vse fajn, youtube 4k laufa (tv je na kablul. Takrat bo tv star 8 let ze... In bo čas za novega, če ne crkne prej.
Me zanima kako pri lgju po 8h letih, samsung od tašče bil top pa po 8h letih cist u kurcu..
Tko da ne govorte da android sucks, web os je top. Vse je odvisno kaj ti odgovarja...
Je pa res da je tv pocasnejsi od novih lgjev, samo najbrz je to poštiman v novih serijah z novim čipi..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

z3ro ::

darck je izjavil:

z3ro je izjavil:

Mislim da je problem v tebi, ne v TVjih :))


Nikoli nobenem nočem nič slabega ampak takim kot si ti pa bi si želel,da tebi televizor tako zajebava kot mene in bi potem si drugačno mnenje imel. Z starim običnim Philipsom je vse v redu seveda on sploh nima smart funkcij a s tem Philips The One pa od samega štarta je nekaj z zvokom in posodabljanjem skregano in tukaj ni z mano nič narobe kakor ti praviš.8-)

Ravno pred mescem in pol sem kupil Philipsa The One 65" in sem super zadovoljen, vse štima. Pred tem sem imel (oziroma ga še imam ampak ne v dnevni) 49" LGja z WebOS in mi je tudi super, še vedno deluje povsem zadovoljivo. Če ti nagaja zvok se pogovori s serviserjem pa naj porihtajo, očitno je nekaj narobe.

darck ::

z3ro je izjavil:

darck je izjavil:

z3ro je izjavil:

Mislim da je problem v tebi, ne v TVjih :))


Nikoli nobenem nočem nič slabega ampak takim kot si ti pa bi si želel,da tebi televizor tako zajebava kot mene in bi potem si drugačno mnenje imel. Z starim običnim Philipsom je vse v redu seveda on sploh nima smart funkcij a s tem Philips The One pa od samega štarta je nekaj z zvokom in posodabljanjem skregano in tukaj ni z mano nič narobe kakor ti praviš.8-)

Ravno pred mescem in pol sem kupil Philipsa The One 65" in sem super zadovoljen, vse štima. Pred tem sem imel (oziroma ga še imam ampak ne v dnevni) 49" LGja z WebOS in mi je tudi super, še vedno deluje povsem zadovoljivo. Če ti nagaja zvok se pogovori s serviserjem pa naj porihtajo, očitno je nekaj narobe.



Serviser sigurno ne bo kaj veliko se ukvarjal,če mu povem da mi je nazadnje pred kakimi 15 dnevi zmanjkalo zvoka in to samo na aplikacijah drugod je bil ampak tudi tam ni bil pravilen je nekako čudno odmevalo. Nato sem televizor izklopil iz elektrike ven in nazaj priklopil pa je zvok spet nazaj prišel in to je sigurno nekaj glede samega sistema saj se je že pri prvi posodobitvi ko je bil še novi nekaj podobnega dogajalo.

Ales ::

darck je izjavil:

... Serviser sigurno ne bo kaj veliko se ukvarjal ...

Se pravi, vnaprej veš kaj bi ti serviser rekel, zato sploh nisi nič ukrenil? :|

Ne zveni mi lih konstruktivno.

darck ::

Ales je izjavil:

darck je izjavil:

... Serviser sigurno ne bo kaj veliko se ukvarjal ...

Se pravi, vnaprej veš kaj bi ti serviser rekel, zato sploh nisi nič ukrenil? :|

Ne zveni mi lih konstruktivno.


V vsakem primeru bi morda ostal brez televizorja,če ga serviser odpelje ali pa,da ga moram na servis poslati.Brez televizorja pa jaz ne mislim ostati sem enkrat že bil v isti situaciji z Samsung televizorjem in sem bil primoran takoj kupiti drugega. Nisem serviser sem pa siguren da je pri televizorju nekaj narobe glede androida in Philips sistema ali kaj že saj da ti vse normalno deluje in potem občasno pride do izgube zvoka na aplikacijah je samo to lahko vzrok in nobena druga stvar. Televizor izklopiš iz elektrike ven in nazaj priklopiš pa vse deluje isti drek je ponavadi pri mobitelih ko te kaj zajebava in narediš samo ponovni zagon. Podobna sranja se dogajajo tudi pri Windowsu 10 na računalniku,ko se posodobi in potem mi niti eden računalnik več ni povezan preko Wi-fi z tiskalnikom in se je treba zajebavati,da nazaj vse porihtam. To so stvari katere niso dodelane in to se sploh ne sme dogajati.

Zato pa NIKOLI več Philips televizorja pa celo ne verjamem že več,če bi kupil Sony televizor saj je tudi android sistem.

Samso pa verjamem da ima Sony vse bolje pošlihtano glede tega kakor Philips.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()
««
80 / 126
»»