» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
75 / 126
»»

Cveto ::

Jaz vseeno bolj računam na Philipsa, temu pa cena kar ne pade.

Oziroma, zakaj bi recimo vzel CX in ne 805? A je LG res toliko bolj kvalitetno narejen oziroma a je pri Philipsu res tako bolj možno da crkne?

Kar, če gledam po funckijah, je Philips boljši, RAZEN če se ti gre za 5g gaming (HDMI 2.1, VRR itd...). CX nima HDR10+, nima DTS podpore, nima Androida, nima Ambilighta... Slika je pri obeh dobra, po testih je sicer CX malenkost boljši, a živo jaz te razlike nisem videl.

Edino, kar torej res ostane, je da je 805 vseeno "kitajc" in da lahko crkne. Je to res? Crkujejo oziroma zahtevajo več obiska servisa kot ostali?

darck ::

Saj nekaj se je spustila cena pri Philipsu isto kot pri Sony ampak izpod 1.350 Eur še ni šla za 55"model. Na začetku je bila cena obeh,če se ne motim 1.599 Eur ali 1.699 Eur itak je bil pa LG CX že v samem štartu cenejši in normalno,da je tudi sedaj cenejši in to bo tako tudi ostalo. Recimo za velikost 65" je pa cena še kar velika 1.999 Eur. Sedaj,če se ti dopade Philips potem si ga kupi in pozabi tistih 150 Eur ali koliko moraš dati več pa boš zadovoljen,če pa gledaš da bi poceni skoz prišel potem pa kupi LG CX. Jaz za sebe bi sigurno drugače vzel Sony A8 samo ne vem kako bi res bil zadovoljen z OLED zaslonom zato pravim,da bi ga moral poprej doma probati in to take temne video prizore šele na podlagi tega bi lahko vedel ali je zame. Jaz imam na seznamu Sony 55" XH9505 ali morda bi celo 65" XH9505 ali pa 55" Oled A8. Vsak naj se odloči tako,kar mu najbolj ugaja pa bo zadovoljen in včasih ni vse denar-cena da moraš najcenješo stvar kupiti.

Cveto ::

Ni mi toliko problem tistih par sto eur, že dam če je treba, bolj me moti da ima Philips res slab sloves. Vedno berem tukaj gor, pa še kje, da Philipsa ne. Zakaj? Lastne izkušnje ali govorice oziroma pobrano iz forumov?

A8 je sicer tudi v igri, upam da cena vseeno še malo pade. Glede 9505 pa ga moram enkrat v trgovini malo bolj pogledati. Nikoli nisem imel LCD-ja (trenutno Panasonic plazma) ker me je motila ravno "izprana" slika.

andrej69 ::

Cveto je izjavil:

Ni mi toliko problem tistih par sto eur, že dam če je treba, bolj me moti da ima Philips res slab sloves. Vedno berem tukaj gor, pa še kje, da Philipsa ne. Zakaj? Lastne izkušnje ali govorice oziroma pobrano iz forumov?

A8 je sicer tudi v igri, upam da cena vseeno še malo pade. Glede 9505 pa ga moram enkrat v trgovini malo bolj pogledati. Nikoli nisem imel LCD-ja (trenutno Panasonic plazma) ker me je motila ravno "izprana" slika.


Nikoli ne smeš popolnoma zaupat kar nekateri pišejo na forumih:) Seveda lahko verjameš določenim ne pa vsem.. Ker nekateri namerno delajo antireklamo za določenega proizvajalca:)) Lahko pa ti iz prve roke povem, da Philips ni nič slabši in nič kvalitetnejši od ostalih poznanih proizvajalcev.. Tukaj imam v mislih kar se tiče elektronike in podobnih zadev. Kar pa se tiče kvalitete slike, pa je povsem odvisno od televizorja do televizorja.

Ondre ::

Še moja izkušnja s Philips 65OLED804.
Sedaj ga imam eno leto in BP. Dela kot mora. Res je bil enkrat na servisu, vendar ne po Philipsovi krivdi. Udarila je strela in je šel napajalnik. Burn in-a ni (upam da ga ne bo 8-O)

Meni osebno je slika vedno boljša kot na LG-ju.

darck ::

Ondre je izjavil:

Še moja izkušnja s Philips 65OLED804.
Sedaj ga imam eno leto in BP. Dela kot mora. Res je bil enkrat na servisu, vendar ne po Philipsovi krivdi. Udarila je strela in je šel napajalnik. Burn in-a ni (upam da ga ne bo 8-O)

Meni osebno je slika vedno boljša kot na LG-ju.


 o.k.

o.k.

Machete ::

andrej69 je izjavil:

Cveto je izjavil:

Ni mi toliko problem tistih par sto eur, že dam če je treba, bolj me moti da ima Philips res slab sloves. Vedno berem tukaj gor, pa še kje, da Philipsa ne. Zakaj? Lastne izkušnje ali govorice oziroma pobrano iz forumov?

A8 je sicer tudi v igri, upam da cena vseeno še malo pade. Glede 9505 pa ga moram enkrat v trgovini malo bolj pogledati. Nikoli nisem imel LCD-ja (trenutno Panasonic plazma) ker me je motila ravno "izprana" slika.


Nikoli ne smeš popolnoma zaupat kar nekateri pišejo na forumih:) Seveda lahko verjameš določenim ne pa vsem..


Dokaj zanimiv nasvet nekoga, ki svetuje na forumih, nekomu, ki sprašuje na forumu :]

haha
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

BorutK-73 ::

Cveto je izjavil:

Jaz vseeno bolj računam na Philipsa, temu pa cena kar ne pade.

Oziroma, zakaj bi recimo vzel CX in ne 805? A je LG res toliko bolj kvalitetno narejen oziroma a je pri Philipsu res tako bolj možno da crkne?

Kar, če gledam po funckijah, je Philips boljši, RAZEN če se ti gre za 5g gaming (HDMI 2.1, VRR itd...). CX nima HDR10+, nima DTS podpore, nima Androida, nima Ambilighta... Slika je pri obeh dobra, po testih je sicer CX malenkost boljši, a živo jaz te razlike nisem videl.

Edino, kar torej res ostane, je da je 805 vseeno "kitajc" in da lahko crkne. Je to res? Crkujejo oziroma zahtevajo več obiska servisa kot ostali?


Ambilight je itak samo na Philipsu. Če ti je to must have, potem itak nimaš nobene izbire.

Machete je izjavil:

Dokaj zanimiv nasvet nekoga, ki svetuje na forumih, nekomu, ki sprašuje na forumu :]

haha

In takoj pod andrejevim postom, nov post ki hvali Philips.;((

Zgodovina sprememb…

fpbs ::

scipascapa ::

Smisel A1 modela?

fpbs ::

scipascapa je izjavil:

Smisel A1 modela?
Čim bolj se približat cenam LCDejev. 55" model ima začetno ceno 1600€ ,in se bo ob koncu leta spustila na okrog 800-900€.

Cveto ::

Panel je verjetno enako temen, kot serija B?

darck ::

fpbs je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Smisel A1 modela?
Čim bolj se približat cenam LCDejev. 55" model ima začetno ceno 1600€ ,in se bo ob koncu leta spustila na okrog 800-900€.



Ni šans,da se bo tako nizko spustila saj model BX ni še do sedaj prišel izpod 900 Eur in sigurno tudi ta ne bo.

Iz 1.600 Eur ne bo nikoli noben televizor prišel izpod 900 Eur tudi izpod 1.000 Eur ne bo prišel ta model katerega omenjate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

fpbs ::

darck je izjavil:

fpbs je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Smisel A1 modela?
Čim bolj se približat cenam LCDejev. 55" model ima začetno ceno 1600€ ,in se bo ob koncu leta spustila na okrog 800-900€.

Ni šans,da se bo tako nizko spustila saj model BX ni še do sedaj prišel izpod 900 Eur in sigurno tudi ta ne bo.

Iz 1.600 Eur ne bo nikoli noben televizor prišel izpod 900 Eur tudi izpod 1.000 Eur ne bo prišel ta model katerega omenjate.

Že od vsega začetka spremljam cene LG OLEDov, in se skoraj vedno znižajo od začetne cene za cca 40-50%. Začetna cena BX modela je bila 2300€, znižala se je pa na cca 1100€.

darck ::

Ma kje,kdaj je bila 2100 EUR cena BX modela 55" in ni res da se za 50% pocenijo. Kar povej koliko so stali 55" LG oled BX in CX v samem štartu in koliko je najmanjša cena sedaj.

c3fizl ::

Kje si pa ti našel te cene? BX je bil na začetku okoli 1600€ in je padel na 1100€. CX pa 1800€ in je zdaj okoli 1100€.

fpbs ::

darck je izjavil:

Ma kje,kdaj je bila 2100 EUR cena BX modela 55" in ni res da se za 50% pocenijo. Kar povej koliko so stali 55" LG oled BX in CX v samem štartu in koliko je najmanjša cena sedaj.
Če mi ne verjameš, si tu poglej letošnje začetne cene, in jih drugo leto v tem času primerjaj s prodajnimi cenami.

OLED55G19LA.AEU (55 "): Available from April 2021, price 2,399 euros
OLED65G19LA.AEU (65 "): Available from April 2021, price 3,499 euros
OLED77G19LA.AEU (77 "): Available from April 2021, price 6,499 euros

OLED48C17LB.AEU (48 "): Available from April 2021, price 1,649 euros
OLED55C17LB.AEU (55 "): Available from April 2021, price 1,999 euros
OLED65C17LB.AEU (65 "): Available from April 2021, price 2,799 euros
OLED77C17LB.AEU (77 "): Available from April 2021, price 5,299 euros
OLED83C17LB.AEU (83 "): Available from June 2021, price 7,999 euros

OLED55B19LA.AEU (55 "): Available from April 2021, price 1,799 euros
OLED65B19LA.AEU (65 "): Available from April 2021, price 2,699 euros
OLED77B19LA.AEU (77 "): Available from April 2021, price 4,999 euros

c3fizl ::

Jaz ti pa pravim kakšne so bile lanske cene in kakšne so trenutne. In to ni 40%-50% ceneje, ker si že v onovi napisal višje začetne cene.

fpbs ::

c3fizl je izjavil:

Jaz ti pa pravim kakšne so bile lanske cene in kakšne so trenutne. In to ni 40%-50% ceneje, ker si že v onovi napisal višje začetne cene.

To so cene,ki jih je najavil LG.

mrData ::

Sony KD-65A8 na www.electronic4you.si 1899 EUR.

darck ::

Bomo videli kakšne bodo res cene sploh potem ko pridejo k nam v trgovine in potlej boste videli kaj bo v enem letu. Nikoli in nikdar ne bo 55" Oled za 800 EUR vsaj ti novi modeli tudi za 900 EUR ne bodo razen,da njim pride neka konkurenca kar pa težko,da bo sploh kar se tiče okrog cene.

c3fizl ::

fpbs je izjavil:

c3fizl je izjavil:

Jaz ti pa pravim kakšne so bile lanske cene in kakšne so trenutne. In to ni 40%-50% ceneje, ker si že v onovi napisal višje začetne cene.

To so cene,ki jih je najavil LG.


Napisal si, da je bil lani bx 2300€, kar ni bil nikoli.

hunter01 ::

darck je izjavil:

Bomo videli kakšne bodo res cene sploh potem ko pridejo k nam v trgovine in potlej boste videli kaj bo v enem letu. Nikoli in nikdar ne bo 55" Oled za 800 EUR vsaj ti novi modeli tudi za 900 EUR ne bodo razen,da njim pride neka konkurenca kar pa težko,da bo sploh kar se tiče okrog cene.


55BX se je že letos dobila za pod 1000€ (primer: https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/l... - ni več na zalogi, je pa bil po takšni ceni)

Vsako leto se ta čas nekoliko nižje spustijo kot so se leto pred tem. In dejansko se prodajajo po cca 40-50% nižji ceni od prvotne.
CX: https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/l... (-43%)

Kaj ti daje pri teh cenah takšno zaupanje, da si prepričan, da ne bodo novi modeli za 900€? Če govorimo o 55inch bi jaz prej rekel da pa bodo tak čas drugo leto res okrog 900€ (B1 model skoraj zagotovo)... A-model se je pa po 1000€ dobil že 2-3 leta nazaj v nemških akcijah ;)

darck ::

Ne bluzit kar nekaj u tri dni. Ja letos se je LG Oled 55" BX spustila nekaj čez 900 EUR in to bo tudi vse ne mislite,da bo padla na 800 EUR in sigurno letošnji modeli bodo na koncu čez eno leto dražji kakor lanski modeli in nikoli ne se bo cena nižje spustila. Itak pa kaj ima to veze z nekaterimi katere bolj malo briga kaj bo z LG oledi.

fpbs ::

hunter01 je izjavil:

55BX se je že letos dobila za pod 1000€ (primer: https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/l... - ni več na zalogi, je pa bil po takšni ceni)
Vsako leto se ta čas nekoliko nižje spustijo kot so se leto pred tem. In dejansko se prodajajo po cca 40-50% nižji ceni od prvotne.
CX: https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/l... (-43%)


Kaj ti daje pri teh cenah takšno zaupanje, da si prepričan, da ne bodo novi modeli za 900€? Če govorimo o 55inch bi jaz prej rekel da pa bodo tak čas drugo leto res okrog 900€ (B1 model skoraj zagotovo)... A-model se je pa po 1000€ dobil že 2-3 leta nazaj v nemških akcijah ;)

Točno tako, kot si zapisal.

darck ::

Začetna cena 55" oled CX televizorja je bila nič več kakor nekih 1600 EUR in kje vam je sedaj teh 40%-50% manj če se ga ne dobi tudi ne za 1100 EUR.

Bwaze6 ::

LG cenejši modeli OLED TVjev so zdaj že leta okrog tisočaka tik pred ali ob prihodu nove generacije. A to je res le kako tretjino manj od začetne cene. 2021 modeli so štartali precej višje, dodali pa so oskubljeno A serijo, ki pa ponuja precej manj kot lanskoletni "BX" za isti denar.

Čisto možno, da bodo cene odslej pač višje - globalne težave s proizvodnjo, skrita inflacija, visoka prodaja kljub dvignjenim cenam, ker je TV v lockdownu središče sveta mnogih, razlog niti ni pomemben.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

scipascapa ::

Imaš prav, Bwaze6

Nova "A" serija je jajc, in potem hočejo še 1800€ za 55''....CX je best buy.

Cveto ::

Pomen teh nižjih serij je, da se naredi mainstream malo dražji. Konkurenca (805, A8) je pa sto eur dražja, svoje CX pa mora LG prodajati "prepoceni". Zdaj bo pa verjetno A1 okoli jurja (ko se cene po obiranju early adopterjev uskladijo na normalne), B1 bo okoli 1200 in C1 okoli 1400-1500.

Aja, še to, po vaših izkušnjah, do kdaj se ponavadi v letu dobijo lanski modeli? Do maja-junija bi se verjetno še morali? Govorim o mainstream trgovinah, ne o kakšnem kosu zaloge v kakšni obskurni online trgovini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cveto ()

darck ::

Ja lanski modeli OLED 55" televizorjev so se z ceno gibali krepko izpod 2.000 eur in sicer kot vedno je bil LG CX okrog 1.600 eur ali še manj Philips in Sony sta si bila z isto ceno 1.700 Eur ali 1.800 Eur edini kateri vedno izstopa je pa Panasonic seveda njihov boljši model kateri je vedno krepko preko 2.0000 eur. Nikjer nobeden televizor ni padel z ceno dol za 40%-50% in bi se vsi OLED televizorji morali prodajati izpod 900 Eur recimo CX bi moral biti že za 800-900 EUR in kje ga imate res po tej ceni NIKJER in NIKOLI ne bo podoben televizor izpod 1.000 EUR razen da je kaka akcija in čistijo zalogo se pravi televizorje iz izložbenih polic to počnejo v Nemčiji že kar pomnim 30 let.

hunter01 ::

Še dobro, da imamo tebe, da boš narekoval globalne cene televizorjev od sedaj pa za vedno in da cene nikoli nikoli nikoli (sem ze napisal nikoli?) ne bodo 900EUR za 55inch OLED.

Prvi LCD tv pri bajti smo kupili za cca 300k SIT in je bil 27inch. Poglej kaj zdej dobis za 1200EUR (kljub inflaciji in vsemu).

Pa če kdo bluzi nekaj v 3 dni si to izključno ti ;)

Edit: da ne bom "na prazno", dam še kakšen link, kateremu bi bistveno bolj verjel kot tebi:
https://www.tomsguide.com/news/lg-oled-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hunter01 ()

fpbs ::

hunter01 je izjavil:

Še dobro, da imamo tebe, da boš narekoval globalne cene televizorjev od sedaj pa za vedno in da cene nikoli nikoli nikoli (sem ze napisal nikoli?) ne bodo 900EUR za 55inch OLED.

Prvi LCD tv pri bajti smo kupili za cca 300k SIT in je bil 27inch. Poglej kaj zdej dobis za 1200EUR (kljub inflaciji in vsemu).

Pa če kdo bluzi nekaj v 3 dni si to izključno ti ;)

Edit: da ne bom "na prazno", dam še kakšen link, kateremu bi bistveno bolj verjel kot tebi:
https://www.tomsguide.com/news/lg-oled-...

Lahko mu tisočkrat argumentirano dokažeš, pa bo še vedno svoje tišal ko buldožer.

darck ::

Argumente in vse,kar se piše in objavlja v svetu me sploh nič ne zanima,kaj me briga za kako ceno so v Ameriki prodajali ali Aziji nas večina dobro pozna kakšne so bile cene v Sloveniji ali Evropi. Kot sem že omenil za 55" OLED televizor je bilo večina modelov že v samem štartu izpod 2.000 Eur res,da so izstopali določeni Panasonic boljši model ali Philips z Bowers&Wilkins ozvočenjem. Najcenje od lanskih modelov se je prodajal LG BX, Panasonic HZ980 in potem LG CX za njima sta potem bila Philips 805 pa Sony A8 in vsi ti televizorji so bili izpod 2.000 Eur in to v samem štartu in to v Sloveniji ali drugod v Evropi. Zdaj pa vsi ta pametni poiščite koliko je danes cena teh televizorjev in si izračunajte za koliko % je cena dol padla. Za letošnje modele se že piše kolikšne bodo cene in to spet,kar nekaj na podlagi teh oglaševalcev samo realna cena bo pa tista katera bo v trgovini postavljena in ne kar objavljajo sedaj.
Sedaj pa mi kar pokažite tiste modele televizorjev kateri so se za 40-50% pocenili od samega začetka do sedaj ajde,da vas vidim???

Briga me za ameriko ali celi svet kakšne cene imajo nismo tam ampak v Sloveniji.

Kje si sedaj ti LJUBČEK zaljubljeni LG daj povej cene teh tvojih LG OLED televizorjev,da vidim ali si se zlagal ali je res. Boš ti neko pamet delil tukaj na forumu k dobro vemo kakšne so bile cene televizorjev,lahko se gre pogledat še nazaj za eno leto pa bomo videli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

SlimDeluxe ::

TL;DR :))
Je zdaj ok čas za kupiti OLED55CX3LA? Cena se začne pri 1123€.
V kateri trgovini bi ga vi kupili?
Bi vzeli podaljšano garancijo? Trenutnega LG LED imam že 11 let in vse bp :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

easyrider3 ::

SlimDeluxe je izjavil:

TL;DR :))
Je zdaj ok čas za kupiti OLED55CX3LA? Cena se začne pri 1123€.
V kateri trgovini bi ga vi kupili?
Bi vzeli podaljšano garancijo? Trenutnega LG LED imam že 11 let in vse bp :)


Cena je zelo dobra-enkratna za tak televizor in ja podaljšanje garancije je pa tudi smiselno.

scipascapa ::

Kje pa je opcija podaljšanja zraven? Moj-tv, makspro?

SlimDeluxe ::

Makspro ponuja 5 let za 130 € (skupaj 1.289,89 €), moj-tv stran pa mi ne vzbuja nekega zaupanja...
Bigbang ima za 85, ampak je že v štartu toliko višja cena, da pride skupaj 1385€). Harvey je še dražji.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

fpbs ::

SlimDeluxe je izjavil:

Je zdaj ok čas za kupiti OLED55CX3LA? Cena se začne pri 1123€.V kateri trgovini bi ga vi kupili? Bi vzeli podaljšano garancijo? Trenutnega LG LED imam že 11 let in vse bp :)
Pohiti, dokler so še na zalogi.

Cveto ::

Dvomim da bi tako hitro pošli, saj C1 še ni širše dobavljiv (po mainstream trgovinah).

SlimDeluxe ::

Meh, sem vseeno naročil na moj-tv, ker imajo nekaj pozitivnih mnenj na ceneje.si :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

scipascapa ::

So v redu, res pa mi ni jasno razlike CX3/CX6/CX9.

NejcSSD ::

Za različne trge, ni nobenih razlik. Eno je za UK trg, drugo za Nemški trg, tretje za vzhodno evropo
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

SlimDeluxe ::

Tukaj piše...
"The CX9 has a Twin Tuner for USB recording, while the CX3 and the CX6 don't."
"It means CX9 has 2 of each of the 3 TV tuners (cable, satellite, aerial) so you can watch TV and record a different channel at the same time. This is not possible with the CX3/CX6 models."
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Cveto ::

Nekje sem zasledil, da naj bi C6 imel drugačne zvočnike.

Glede tunerjev ti pa nič ne pomaga, če nima dve Ci slotov. Razen če gre ravno za katerega od redkih nekodiranih programov (recimo tvslo). Sploh je pa večina danes na IPTV.

Videl sem sicer, da določeni trgovci pri nas ponujajo vse tri verzije, s tem da CX6 in CX9 občutno dražja. Kdo bo to kupil mi ni jasno. Razlika je 500+ eur.

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/l...

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/l...

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/l...

janma1 ::

V makspro je cena 55 cx6 1230EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janma1 ()

fpbs ::

andrej69 ::


kody ::

Dva dni imam seday Sony A8...
Je malo trajalo z moj-tv - ampak razen časovno je bilo vse brez problema

Prehod iz Samsung 46F6500 na Oled je bolj brutalen, kot sem pricakoval...barve so res noro lepe in kljub temu, da imam velik odprt prostor z stekleno steno je slika dovolj svetla.

Wifi dela veliko boljse kot na Samsungu, predvsem pa je bolj stabilen.

Prej sem imel za zvok Panasonic 2x20W zvocnike z ojačevalcev (boljse kot zvok iz tv)...ampak tukaj pa je zvok res lep...in takoj se opazi, da je govor veliko, res veliko bolj razločen.

Drugace sem z nakupom izredno zadovoljen in še želja se mi je uresnicila po montazi na steno, ker je omarica odspodaj bila premajhna. Zena bila vedno proti temu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kody ()

easyrider3 ::

kody je izjavil:

Dva dni imam seday Sony A8...
Je malo trajalo z moj-tv - ampak razen časovno je bilo vse brez problema

Prehod iz Samsung 46F6500 na Oled je bolj brutalen, kot sem pricakoval...barve so res noro lepe in kljub temu, da imam velik odprt prostor z stekleno steno je slika dovolj svetla.

Wifi dela veliko boljse kot na Samsungu, predvsem pa je bolj stabilen.

Prej sem imel za zvok Panasonic 2x20W zvocnike z ojačevalcev (boljse kot zvok iz tv)...ampak tukaj pa je zvok res lep...in takoj se opazi, da je govor veliko, res veliko bolj razločen.

Drugace sem z nakupom izredno zadovoljen in še želja se mi je uresnicila po montazi na steno, ker je omarica odspodaj bila premajhna. Zena bila vedno proti temu.



 super

super

Jan50 ::

V Italiji stane LG OLED65BX3 1395€. Je kdo v Italiji že kupil televizor preko spleta?
Tudi ne vem zakaj so takšne razlike v cenah. Pri nas je dražji za 300€.
««
75 / 126
»»