» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
129 / 129
»
»»

Gambino ::

Sam imam sedaj nekaj dni LG OLED55G3. In se samo smejim, res neverjeten TV :)
Edino zvok za kakšne audiofile ne bo zadovoljiv (TV je čisto ob steni), vse ostalo je res top.

Sicer pa pomojem v tem rangu SAMSUNG oz SONY tudi ne bi smela razočarati.

Tsunamii ::

JAz si bom drugo leto moral nabavit OLEDa.. sam bi raje 77'letosnjo serijo .. upam da bo cena kaj konkretno nizja. Drugace pa 65' .. Sem videl pri parih frendih LG G3 serijo..mac vsaj meni WooW efekt..imam pa plazmo Panasonic prek desetljetje staro.

easyrider3 ::

LG G3 je prava zadeva ampak letošnji G4 je pa še nekaj konkretno boljši vendar za pad cene bo potrebno počakati do konca leta ali naslednje pomladi. Baje,da je letošnji G4 res prava zverina je še toliko bolj dodelan kakor lanski G3.

mgermo ::

77g4 je 3400€ pri Hrvatih. Bi rekel, da je cena hitro padla.

Tsunamii ::

Nice.. ma med OLED brati :D me mika G4 77' :D

Likalnik ::

je pri nas že na voljo G4 77 oz 83?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

zmelkoow ::

LP!

Katerega bolj priporočate 65"; Samsung S90C ali LG c3?

andrej69 ::

zmelkoow je izjavil:

LP!

Katerega bolj priporočate 65"; Samsung S90C ali LG c3?


Če boš gledal večinoma HDR vsebine je Samsung vsekakor boljša izbira. Zato, ker je slika svetlejša in ima boljši prikaz barv. Treba pa pazit pri Samsungu, da na sam panel ne pade preveč svetlobe, ker bo drugače črna

izgledala nekoliko sivkasto, to pa je posledica same tehnologije panela. Če pa boš gledal večinoma ostale vsebine, pa je Lg boljša izbira.

fpbs ::

zmelkoow je izjavil:

LP!Katerega bolj priporočate 65"; Samsung S90C ali LG c3?

Vsekakor C3. Samsung še ni dovolj preizkušen glede burn-ina.

andrej69 ::

Kar se tiče burn-ina na lanskem Samsungu je zadeva kar nekaj boljša, napram modelom 2022..

Samsung uporablja na lanskih OLED modelih nekoliko boljši panel, kateri uporablja hiper-učinkovit elektroluminiscentni material.

Kar pomeni, da je svetilnost še nekoliko boljša kakor sama zanesljivost panela.

undertacker ::

Sam sem isto razmišljal da bi vzel Samsung S90C, vendar po vseh testih in pogledu v živo se odločil za C3, in moram povedat, da sem ful zadovoljen, kar se same slike tiče. Pa še cena 900EUR za 55" lg c3 - top.

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

Vsi OLED televizorji so odlični, in so med njimi zelo majhne razlike.. Edino pri gledanju HDR vsebin nekoliko odstopajo modeli z MLA in QD OLED paneli.

Torej najvišji rang OLED televizorjev.

8Bit ::

undertacker je izjavil:

Sam sem isto razmišljal da bi vzel Samsung S90C, vendar po vseh testih in pogledu v živo se odločil za C3, in moram povedat, da sem ful zadovoljen, kar se same slike tiče. Pa še cena 900EUR za 55" lg c3 - top.


Kje, če ni skrivnost?

mihaelo ::

Zanima me ali je ekran 48" potem tudi z EX panelom ali ne?

OLED809 - The highest performance from a mid-range OLED TV

The Philips OLED 800 Series has consistently proven to be one of the most popular OLED ranges thanks to its combination of Ambilight with premium PQ and audio performance in an OLED set.
Available in 42", 48", 55", 65" and 77" screen sizes the new OLED809 continues to set the sector performance standard by combining the new 8th Gen P5 AI processor with new higher output OLED_EX panels - offering a peak light output of 1300 Nits - and a three-sided version of immersive Ambilight technology.

https://www.tpvision.com/blog/philips-2...

easyrider3 ::

««
129 / 129
»
»»