» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
103 / 127
»»

Machete ::

Jaz imam C9 in ni ničesar nikjer poznat, s tem, da imam samo PC gor, kar pomeni veliko desktopa in pa fiksnih stvari v brskalniku. Predvsem rdeč O levo zgoraj v Opera browserju. NIČ. Nobenih težav niti s TVjem. Res pa je, da ni na netu in ne uporabljam samrt funkcij. PRavtako je prišel z enim poškodovanim HDMI vhodom (ni prebavljal UHD vsebin) in nisem kompliciral, ker so ostali 3je OK.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

Gregex ti samo vzemi, ni pene.

Djole ::

Gregex je izjavil:

Zdaj, ko je 55 inčni LG C1 Oled pod jurja, so me zasrbeli prsti. Kako je zdaj z burn inom? Uporaba PS5, filmi, gledanje športa na programih. Kake so izkušnje?

Mam cx(predhodni model)...zaenkrat super

__Devil__ ::

Torej se bolj splača vzet LG C1 za 960€ kot C2 Evo 55" modele? C2 Evo imajo malo višjo svetilnost in to je to? Če je to res glavna razlika potem je res vredno premislit za 300+ eur razlike.

andrej69 ::

__Devil__ je izjavil:

Torej se bolj splača vzet LG C1 za 960€ kot C2 Evo 55" modele? C2 Evo imajo malo višjo svetilnost in to je to? Če je to res glavna razlika potem je res vredno premislit za 300+ eur razlike.


Sama svetilnost je tudi kar pomembna..Najvišja svetilnost ni samo svetilnost sama po sebi temveč omogoča boljše ohranjanje svetlih podrobnosti HDR za natančno reprodukcijo ustvarjalčevega namena. Višja kot je svetilnost televizorja, večji je kontrast med svetlimi in temnimi deli na zaslonu in bolj realističen postane učinek HDR. Najbolj opazna razlika pa je sicer pri vsebinah SDR, kjer je C2 kar opazno boljši. Pa tudi nasploh je sam procesing boljši na C2.

NejcSSD ::

Močnejša svetilnost in manjši odsev je pomemben tudi za svetle prostore, če ne maš špegu
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

darck ::

Za običajnega uporabnika sploh ni pomembna svetilnost sploh, če se gleda samo te naše programe in nobenih HDR ali Dolby Vision zapisov.

NejcSSD ::

Za običajnega uporabnika sploh ni OLED ker mu težko razložiš že da začne videt pravo črnino. Navaden LCD mu je OK
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

darck ::

Jaz v vsakem primeru sploh ne smem imeti OLED televizorja čisto vsepovsod po forumih kjer sem omenil,da TV mi povprečno od 12 ur in še kaj je prižgan vsak dan. Vsi so mi odsvetovali stran od OLED sploh, če še risanke se vrtijo na istem kanalu kjer je tisti znak od programa ves čas gor.

Hvala lepa potem za tak televizor in to tehnologijo prikazovanja slike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

Machete ::

NejcSSD je izjavil:

Za običajnega uporabnika sploh ni OLED ker mu težko razložiš že da začne videt pravo črnino. Navaden LCD mu je OK


Vsak bo videl razliko. Ker - 'once you go black..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

andrej69 ::

I Challenged 9 Video Professionals to Pick The "Best TV of 2022" in a Blind Test

darck ::

OLED ni nikakor zame ti temni prizori so ubitačni kaj sovražim to temnost :)

Pa lahko je bilo kakšen model OLED TV pa bo vedno prikazal tako temno sliko in v takih primerih mi je pa celo že malenkost IPS panel že boljši saj sliko razbije tisti ubitačni kontrast in črno barvo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

jsuln ::

Živjo,

Precej "ugodne" cene OLED TVjev so me malce potegnile in v kratkem načrtujem posodobitev TVja - ciljam oz. upam predvsem na kak dodaten popust v novembru (black friday), ker je moj budget max do 1000, raje manj .. :)

Najprej sem gledal Philips 806 (lanski model), ki je na voljo za dobrih 800 eur. Potem sem hitro prišel na 807 (letošnji model) z novim panelom, ki ima tudi kar ugodno ceno trenutno pri nas, tudi glede na tujino. Potem sem pa videl še precej ugodne LGje C2 (letošnji), ki imajo menda isti panel kot 807 serija? Načeloma me vleče k philipsu zaradi ambilighta in Androida, kjer sem domač. Gledam 48 ali 55 inč varjante, trenutno sem na 50. 55 je pri meni res res max, zaradi velikosti stene, tako da je 48 tudi sprejemljiva opcija, da ne bo čisto do roba stene.

Je še kakšna druga cenovno ugodna alternativa tem dvem (torej philips 806 / 807 in ali LG C1 / C2), da sem jo spregledal? Ima kdo iz prve roke izkušnje z omenjenima modeloma? Se pa nagibam k Philipsu, predvsem zaradi Androida in fleksibilnosti (uporabljam precej appov).

Hvala vnaprej in v kolikor je bila debata že na te modele - se opravičujem. Tema je gigantska :)

lpj

fpbs ::

jsuln je izjavil:

Precej "ugodne" cene OLED TVjev so me malce potegnile in v kratkem načrtujem posodobitev TVja - ciljam oz. upam predvsem na kak dodaten popust v novembru (black friday), ker je moj budget max do 1000, raje manj .. :)Najprej sem gledal Philips 806 (lanski model), ki je na voljo za dobrih 800 eur. Potem sem hitro prišel na 807 (letošnji model) z novim panelom, ki ima tudi kar ugodno ceno trenutno pri nas, tudi glede na tujino. Potem sem pa videl še precej ugodne LGje C2 (letošnji), ki imajo menda isti panel kot 807 serija? Načeloma me vleče k philipsu zaradi ambilighta in Androida, kjer sem domač. Gledam 48 ali 55 inč varjante, trenutno sem na 50. 55 je pri meni res res max, zaradi velikosti stene, tako da je 48 tudi sprejemljiva opcija, da ne bo čisto do roba stene.Je še kakšna druga cenovno ugodna alternativa tem dvem (torej philips 806 / 807 in ali LG C1 / C2), da sem jo spregledal? Ima kdo iz prve roke izkušnje z omenjenima modeloma? Se pa nagibam k Philipsu, predvsem zaradi Androida in fleksibilnosti (uporabljam precej appov).

Lanskim modelom cena nebo več padla. Za letošnje modele pa lahko pričakuješ najbolj ugodne cene koncem leta, še bolje januar-februar. Model 48 še nima vgrajenega najnovejšega panela, je pa precejšnja verjetnost, da ga bo koncem leta od LGeja C2 že imel. Tudi LG ti nudi ogromno appov, preko 1000.

zavajon ::

fpbs je izjavil:

Tudi LG ti nudi ogromno appov, preko 1000.

A tudi Kodi? Ker če ne, potem je brez veze.

fpbs ::

zavajon je izjavil:

fpbs je izjavil:

Tudi LG ti nudi ogromno appov, preko 1000.

A tudi Kodi? Ker če ne, potem je brez veze.

https://es.lgappstv.com/main/tvapp

jsuln ::

fpbs je izjavil:

jsuln je izjavil:

Precej "ugodne" cene OLED TVjev so me malce potegnile in v kratkem načrtujem posodobitev TVja - ciljam oz. upam predvsem na kak dodaten popust v novembru (black friday), ker je moj budget max do 1000, raje manj .. :)Najprej sem gledal Philips 806 (lanski model), ki je na voljo za dobrih 800 eur. Potem sem hitro prišel na 807 (letošnji model) z novim panelom, ki ima tudi kar ugodno ceno trenutno pri nas, tudi glede na tujino. Potem sem pa videl še precej ugodne LGje C2 (letošnji), ki imajo menda isti panel kot 807 serija? Načeloma me vleče k philipsu zaradi ambilighta in Androida, kjer sem domač. Gledam 48 ali 55 inč varjante, trenutno sem na 50. 55 je pri meni res res max, zaradi velikosti stene, tako da je 48 tudi sprejemljiva opcija, da ne bo čisto do roba stene.Je še kakšna druga cenovno ugodna alternativa tem dvem (torej philips 806 / 807 in ali LG C1 / C2), da sem jo spregledal? Ima kdo iz prve roke izkušnje z omenjenima modeloma? Se pa nagibam k Philipsu, predvsem zaradi Androida in fleksibilnosti (uporabljam precej appov).

Lanskim modelom cena nebo več padla. Za letošnje modele pa lahko pričakuješ najbolj ugodne cene koncem leta, še bolje januar-februar. Model 48 še nima vgrajenega najnovejšega panela, je pa precejšnja verjetnost, da ga bo koncem leta od LGeja C2 že imel. Tudi LG ti nudi ogromno appov, preko 1000.



Hvala - če prav razumem tole glede panela - 48 inč varjante philipsa (807) in LGja (C2) torej nimajo novega "evo" panela z boljšim brightnessom? Povsod je pisalo o panelu generalno za celotno serijo, nič o kakšnih izjemah pri velikostih. Sem pa opazil da ima 48 inč LG drugačno "promo" fotko, kot 55 inč.

Appi so mi dodaten plus na androidu zaradi raznega sideloadanja, pa tudi čisto vse kar potrebujem je gor že na playstore-u (vsi streaming appi, plex, kodi in še razni mikro appi od raznih radiev etc). Morda so tudi pri LGju, ampak sem nekako navajen na android (zadnja 2 TVja sta ga imela). Ubistvu mi je ambilight še največja tehnica.

lpj

zavajon ::

fpbs je izjavil:

zavajon je izjavil:

fpbs je izjavil:

Tudi LG ti nudi ogromno appov, preko 1000.

A tudi Kodi? Ker če ne, potem je brez veze.

https://es.lgappstv.com/main/tvapp

Torej Kodi ne dela. Morda je res na voljo kakšen media player, a dvomim, da doseže Kodi, ki tudi ni popoln, pa čeprav ga razvijajo že toliko let.
Ne razumem, zakaj delajo proizvajalci svoje OS, zaradi katerih je uporabnost TV-ja precej manjša.
Meni danes ne bi padlo na pamet, da bi kupil smart TV, kjer ne dela Kodi. Saj TV uporabljam le za gledanje TV-ja in filmov.
Potem raje kupim "neumnega" in TV box. Čeprav ne vem, ali se takega sploh še dobi. Pa če se , so to tisti najnižjega ranga, torej nnajnižje kvalitete.

andrej69 ::

jsuln je izjavil:

Živjo,

Precej "ugodne" cene OLED TVjev so me malce potegnile in v kratkem načrtujem posodobitev TVja - ciljam oz. upam predvsem na kak dodaten popust v novembru (black friday), ker je moj budget max do 1000, raje manj .. :)

Najprej sem gledal Philips 806 (lanski model), ki je na voljo za dobrih 800 eur. Potem sem hitro prišel na 807 (letošnji model) z novim panelom, ki ima tudi kar ugodno ceno trenutno pri nas, tudi glede na tujino. Potem sem pa videl še precej ugodne LGje C2 (letošnji), ki imajo menda isti panel kot 807 serija? Načeloma me vleče k philipsu zaradi ambilighta in Androida, kjer sem domač. Gledam 48 ali 55 inč varjante, trenutno sem na 50. 55 je pri meni res res max, zaradi velikosti stene, tako da je 48 tudi sprejemljiva opcija, da ne bo čisto do roba stene.

Je še kakšna druga cenovno ugodna alternativa tem dvem (torej philips 806 / 807 in ali LG C1 / C2), da sem jo spregledal? Ima kdo iz prve roke izkušnje z omenjenima modeloma? Se pa nagibam k Philipsu, predvsem zaradi Androida in fleksibilnosti (uporabljam precej appov).

Hvala vnaprej in v kolikor je bila debata že na te modele - se opravičujem. Tema je gigantska :)

lpj


Philips model 807 ti je vsekakor best buy.. Kar pa se tiče EX panela, imajo ta panel vgrajeni modeli velikosti 55˝ in več. Kar se tiče kodija ga omogočajo samo Android televizorji.

darck ::

zavajon je izjavil:

fpbs je izjavil:

zavajon je izjavil:

fpbs je izjavil:

Tudi LG ti nudi ogromno appov, preko 1000.

A tudi Kodi? Ker če ne, potem je brez veze.

https://es.lgappstv.com/main/tvapp

Torej Kodi ne dela. Morda je res na voljo kakšen media player, a dvomim, da doseže Kodi, ki tudi ni popoln, pa čeprav ga razvijajo že toliko let.
Ne razumem, zakaj delajo proizvajalci svoje OS, zaradi katerih je uporabnost TV-ja precej manjša.
Meni danes ne bi padlo na pamet, da bi kupil smart TV, kjer ne dela Kodi. Saj TV uporabljam le za gledanje TV-ja in filmov.
Potem raje kupim "neumnega" in TV box. Čeprav ne vem, ali se takega sploh še dobi. Pa če se , so to tisti najnižjega ranga, torej nnajnižje kvalitete.



Ne rabijo vsi uporabniki prav KODI ali še kaj drugega in nekaterim je potrebna samo slika. Jaz imam poln kufr Kodija non stop nekaj spreminjajo ali posodabljajo in kadar grem na njega ne deluje skoraj nič to je drek od dreka.:))

Če že moram imeti programe raje vzamem aplikacijo katera podpira vse programe na svetu in plačam tistih par EUR in deluje ne kot neki posrani brezplačni KODI

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

andrej69 ::

Kodi deluje brez kakšnih težav.. Ne vem kako imaš ti venomer nekakšne težave..?8-O

darck ::

andrej69 je izjavil:

Kodi deluje brez kakšnih težav.. Ne vem kako imaš ti venomer nekakšne težave..?8-O


Na vsake par mesecev grem probat Kodi in ne deluje kar po prilično veliko vsega. Sedaj sem nalašč šel v Kodi in noben film ne zažene a recimo serije mi pa zažene in pa v živo gledanje programov spet nič. Saj itak pa ne rabim nič kaj gledati posebej zato mi je tudi Kodi in vse podobno ne uporabno imam kaj drugega za gledat ali počet.:D

 1

1



 2

2

andrej69 ::

Katero verzijo kodija pa imaš..?

darck ::

andrej69 je izjavil:

Katero verzijo kodija pa imaš..?



 kodi

kodi

andrej69 ::

A si poskusil verzijo 18.6 ali 19.4..?

Ales ::

darck je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kodi deluje brez kakšnih težav.. Ne vem kako imaš ti venomer nekakšne težave..?8-O


Na vsake par mesecev grem probat Kodi in ne deluje kar po prilično veliko vsega. Sedaj sem nalašč šel v Kodi in noben film ne zažene a recimo serije mi pa zažene in pa v živo gledanje programov spet nič.

Ne vem, a se zajebavaš al ti to resno?

Je treba pa le ločit, ali imaš problem s Kodijem ali z nekim travniškim Balkan Green. Ni to kar eno in isto.

Kodi je tole tu: https://kodi.tv/

Imaš potem še a) kup neuradnih buildov Kodija, ki jih jaz ne bi priporočal niti sovražniku in b) razne vtičnike za Kodi, travniške in te in one in druge.

Če že moraš, potem uporabi vtičnik, ne pa cel nepreverjen build. Pa še to bi bilo dobro, da pogledaš dejansko kodo vtičnika, ne pa kar na pamet... :P

In itak da ni garancije, da bodo travniški viri ali sami travniški vtičnki in buildi v nedogled delali. Pa ni zato kar Kodi zanič!

Djole ::

zavajon je izjavil:

fpbs je izjavil:

zavajon je izjavil:

fpbs je izjavil:

Tudi LG ti nudi ogromno appov, preko 1000.

A tudi Kodi? Ker če ne, potem je brez veze.

https://es.lgappstv.com/main/tvapp

Torej Kodi ne dela. Morda je res na voljo kakšen media player, a dvomim, da doseže Kodi, ki tudi ni popoln, pa čeprav ga razvijajo že toliko let.
Ne razumem, zakaj delajo proizvajalci svoje OS, zaradi katerih je uporabnost TV-ja precej manjša.
Meni danes ne bi padlo na pamet, da bi kupil smart TV, kjer ne dela Kodi. Saj TV uporabljam le za gledanje TV-ja in filmov.
Potem raje kupim "neumnega" in TV box. Čeprav ne vem, ali se takega sploh še dobi. Pa če se , so to tisti najnižjega ranga, torej nnajnižje kvalitete.


Tv uporabljas za gledanje filmov in tvja, in tocno to ti vsak tv omogoca, podpirajo vec ali manj vse formate ce to mislis, s kodijem ali brez :)

Kodrnusa ::

Kodi je najboljša stvar na tvju. Jaz uporabljam nba league pass, hbo vticnik, gledanje filmov... Vse dela super. Zato zame ne pride drugega v upoštev kot android/google tv na tvju...

zavajon ::

Djole je izjavil:

Tv uporabljas za gledanje filmov in tvja, in tocno to ti vsak tv omogoca, podpirajo vec ali manj vse formate ce to mislis, s kodijem ali brez :)

Aha, tega pa nisem vedel, da lahko na vsakem TVju gledaš filme, ki jih imaš spravljene na NASu. Res da menjavam TV na 10 le (oz. ko crkne), tako da najbrž nisem na tekočem z vsemi standardnimi featuri.

darck ::

Na TV programih imaš že tako vsega preveč :D kaj še rabiš dodatne zadeve vsak gleda tisto kar misli in to je to. Jaz sploh ne gledam več nobenih filmov me sploh ne prime imam dosti vsega drugega in večino časa sem za prenosnikom in ne pred TV.

spegli ::

Se odločam za zamenjavo moje stare Panasonic plazme med Philips in LG OLED 55. LG C1 sploh ni več nikjer na zalogi. Tuhtam, če se mogoče splača počakat na črni petek, pa vzet zadnjo verzijo. A to deluje pri TV ?

andrej69 ::

spegli je izjavil:

Se odločam za zamenjavo moje stare Panasonic plazme med Philips in LG OLED 55. LG C1 sploh ni več nikjer na zalogi. Tuhtam, če se mogoče splača počakat na črni petek, pa vzet zadnjo verzijo. A to deluje pri TV ?


Kar se tiče Lg-ja C2, mislim, da letos saj pri nas ne bo več kaj dosti ceneje od trenutne cene.. Kar pa se tiče Philips modela 807, ima že sedaj zelo dobro ceno, in bo še proti koncu leta nekaj ceneje.

https://www.mimovrste.com/oled-televizo...

darck ::

Cena je še vedno orenk prevelika za Philips 807 in drugo leto bo tista prava cena isto kot je bilo za model 806 kateri se je prodajal izpod 1.000 EUR. Trenutno 55" OLED TV za 1.500 EUR je še prevelika cena bolje počakati vsaj pasti mora na 1.200 ali manj drugače brez veze toliko denarja dati,ko je za odtenek boljši od 806 ali pa še to ne za običnega uporabnika.

neocodexx ::

Pred časom sem večkrat omenjal kako temen je C2 na PCju, za kar bi se rad opravičil ker to ni res. Bila je moja napaka.

Nisem vedel, da obstaja v Win10 nastavitev za intenzivnost HDR svetlosti in sicer pod imenom "SDR content appearance" ki je po defaultu nekje na 40%. Sedaj ko sem to povečal je HDR zelo svetel tudi brez tone mappinga.

Tole opcijo sem popolnoma spregledal, ker kolikor se spomnim si imel včasih samo tako:



Sedaj pa imaš še tole:



Tako čudno je narejeno, da tudi če je to že nekaj časa bilo tam, nisem niti vedel da se da spreminjati. Krivim Windows UI, ki je v celoti že tako ena polomija, in še to je tako dvoumno čudno narejeno.. V glavnem, če ma še kdo HDR zaslon za PC tu se nastavi svetleje.

Zgodovina sprememb…

j3rn3jk ::

Počasi si moram omisliti nov TV,

gledam LG OLED65C21 za 1700€, je to dober deal? ali boljše počakat še kakšen mesec dva. ?

fpbs ::

j3rn3jk je izjavil:

Počasi si moram omisliti nov TV,
gledam LG OLED65C21 za 1700€, je to dober deal? ali boljše počakat še kakšen mesec dva. ?

Če se ti ne mudi, počakaj na konec leta, še boljw januar-februar.

AudioVideo ::

LG C2 je dober dil.

Drugace pa serija G2 dobi za 2000 EUR.

Govorimo o 65 palcih.

Machete ::

neocodexx je izjavil:

Pred časom sem večkrat omenjal kako temen je C2 na PCju, za kar bi se rad opravičil ker to ni res. Bila je moja napaka.

Nisem vedel, da obstaja v Win10 nastavitev za intenzivnost HDR svetlosti in sicer pod imenom "SDR content appearance" ki je po defaultu nekje na 40%. Sedaj ko sem to povečal je HDR zelo svetel tudi brez tone mappinga.

Tole opcijo sem popolnoma spregledal, ker kolikor se spomnim si imel včasih samo tako:



Sedaj pa imaš še tole:



Tako čudno je narejeno, da tudi če je to že nekaj časa bilo tam, nisem niti vedel da se da spreminjati. Krivim Windows UI, ki je v celoti že tako ena polomija, in še to je tako dvoumno čudno narejeno.. V glavnem, če ma še kdo HDR zaslon za PC tu se nastavi svetleje.


Ja sem HDR mode v winsih izklopil, ker sem imel same probleme. Ni nobene potrebe po tem, ker itak je odvisno of aplikacije (datoteke - filma, igre) in takrat TV itak zazna HDR.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

j3rn3jk ::

Kaj so razlike med;
OLED65G23LA
OLED65G26LA
OLED65G29LA

ter
OLED65C21LA
OLED65C22LB

mAXTER ::

C ter G oznaka pomenita sam model oz rang tv-a nato 2 pomeni modelno leto 2022 ostali znaki za tem pa za katero trzisce je delan tv... se pravi 65 vekikost, G/C model, 2 modelno leto, 7LA pa npr delano za Svico

Aja pa tu pa tam pomenijo zadnji znaki tudi drugo barvo ohisja ter mogoce vcasih kaksno malo razliko ala dvojni tv tuner ipd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

darck ::

j3rn3jk je izjavil:

Kaj so razlike med;
OLED65G23LA
OLED65G26LA
OLED65G29LA

ter
OLED65C21LA
OLED65C22LB



Model G2 ali kakor mu pravijo Gallery je namenjem izrecno za vgradnjo na steno saj baje kakor piše,da sploh nima podstavka,če bi ga hotel imeti na kakšni TV mizici.
https://www.whathifi.com/advice/lg-c2-v...




j3rn3jk ::

mAXTER je izjavil:

C ter G oznaka pomenita sam model oz rang tv-a nato 2 pomeni modelno leto 2022 ostali znaki za tem pa za katero trzisce je delan tv... se pravi 65 vekikost, G/C model, 2 modelno leto, 7LA pa npr delano za Svico

Aja pa tu pa tam pomenijo zadnji znaki tudi drugo barvo ohisja ter mogoce vcasih kaksno malo razliko ala dvojni tv tuner ipd


Hvala za razlago.

Tv bom obesil na steno, nosilec pa mora omogočati 180° obračanje. Ima kdo kakšne izkušnje? Gledal sem vogels TVM 3443

fpbs ::

darck ::

fpbs je izjavil:

Zelo ugodna cena: https://www.ceneje.si/Izdelek/26338366/...


Ampak tudi pri HISENSE OLED je vgrajen VIDAA sistem kar je spet slabša izbira in sigurno bi raje imel dražjega LG OLED ali koga drugega z drugim sistemom.

andrej69 ::

Samo za informacijo.. Smo že dobili nazaj par OLED televizorjev Samsunga in Sonya zaradi BURN-INA in pa težavami glede prikaza barv.. Tako, da bo izgleda treba še kakšno leto počakat, da Samsung odpravi določene težave s paneli.. Tako, da so trenutno še vedno najboljša izbira OLED televizorji kateri imajo vgrajene Lg panele.

spegli ::

Sem nabavil C2 in je res huda slika.

fpbs ::

spegli je izjavil:

Sem nabavil C2 in je res huda slika.

Malo si še poglej ta video:

darck ::

AKCIJA v Big bangu na LG televizorje in sicer dodatnih 10% popusta s plačilom MASTER CARD. Lg C2 55" velikost s tem popustom stane 1.169,99 EUR in velikost 65" stane 1.709,99 EUR

 Big bang in televizorji LG

Big bang in televizorji LG

Tsunamii ::

darck je izjavil:

AKCIJA v Big bangu na LG televizorje in sicer dodatnih 10% popusta s plačilom MASTER CARD. Lg C2 55" velikost s tem popustom stane 1.169,99 EUR in velikost 65" stane 1.709,99 EUR

 Big bang in televizorji LG

Big bang in televizorji LG



Je tudi na G serijo *?

darck ::

Tsunamii je izjavil:

darck je izjavil:

AKCIJA v Big bangu na LG televizorje in sicer dodatnih 10% popusta s plačilom MASTER CARD. Lg C2 55" velikost s tem popustom stane 1.169,99 EUR in velikost 65" stane 1.709,99 EUR

 Big bang in televizorji LG

Big bang in televizorji LG



Je tudi na G serijo *?



kakor jaz zastopim je na vse televizorje LG popust
««
103 / 127
»»