» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
95 / 127
»»

neocodexx ::

Imajo v bigbangu 42" po kriminalno nizki ceni, meni ni jasno: https://www.bigbang.si/lg-oled-42c21la-...

Na amazonu je, in kolikor sem gledal planirana cena za EU 1,650€?

V glavnem jaz sem svojega že naročil in plačal.. Čakam dostavo.. Tole je zadetek v polno.

Sicer pa za 950€ dobiš lanskega 48". Jaz grem raje na 42" ker gre na mizo kot PC monitor.

Ne vem pa če ima C1 tudi te enake funkcionalnosti kot so jih predstavili v C2 z novim softwerom; npr imaš še bolj razširjene gaming funkcije, meni je še najbolj všeč da, da z klikom na gumb spremeniš aspect ratio na ultrawide in celo sliko spremeni v UW brez dodatnih prčkanj po windows nastavitvah, ne vem kako so to sploh naredili ker kaj takega na TVjih še nikoli nisem videl, kaj šele da bi hkrati laufali v 120hz, VRR itd. ampak ta C2 vse to zmore.

To je super uporabno za igre ko ti je 42" 16:9 z razdalje pol metra vsekakor preblizu, je na 21:9 ravno prav (tak UW monitor imam sedaj), torej v bistvu greš na enako razmerje kot da bi imel 34" monitor, je ta C2 kot dva zaslona v enem, ko pa rabiš več prostora pa greš nazaj na 16:9. Zakon.

scipascapa ::

aja štimaš lahko tudi AR? noro.

neocodexx ::

Ja poglej kak video, men še zdaj ni jasno kak to deluje samo pritisnil je tipko in Halo mu je v sekundi zamenjal AR brez kakšnih popačenj ali dodatnih nastavitev. Je bilo v Vincentovem, HDTV test video.

scipascapa ::

Vincent my man :)

neocodexx ::



Ja preveč je bil fokus na razlikah oz. celo nekaj slabših lastnostih v C2 predvsem pri tem kako deluje ABL in da to ni pravi "evo" panel ki so ga reklamirali, kar je tudi pravilno, da se take stvari preizkusi in pove, ampak za gaming zaslon pa so te nove funkcije (ki jih tudi ni v celoti predstavil) zelo dobrodošle in je to vsekakor nadgradnja od C1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

scipascapa ::

ravno hotel to objaviti :)

Slightly narrower bezels
Nicer more premium looking design (subjectively)
Better cable management (but still not great)
Composite materials vastly reduce TV weight by ~40% (but 48" still uses heavier C1 design)
Weighs far less than any other comparable sized TV
All inputs now face sideways so wont get blocked by wall mounting (except on the 48")
EX panel on the 55" and larger screen sizes is brighter
EX panel has larger subpixels (maybe less susceptible to burn-in)
Slightly higher colour gamut (possibly only on EX panels)
Reds and greens look more vibrant in particular (possibly only on EX panels)
Overall less washed out colours at brighter HDR levels (possibly only on EX panels)
New processing/SoC (with more potential improvements via firmware updates)
Far more responsive menu navigation even for basic tasks like volume control
Better motion handling with less stutter
Far better TruMotion settings at 1 - 3 with little to no soap opera effect and far less artefacts
Clearer more detailed upscaling
Slightly smoother gradation especially at 4K 120Hz
Better tone mapping
Game Optimiser menu now has controls for contrast, black level, sharpness and colour depth
Less noise/dithering on near blacks
Less black crush with out-of-the-box settings or calibrated (at least for UK models)
21:9 and 32:9 ultrawide aspect ratio modes (but they both triple input latency)
Picture-in-picture modes
Ability to disable pop-up settings tips (but still can't disable menu ads!)
4x full 48Gbps bandwidth HDMI 2.1 ports, which means...
120Hz 12-bit colour on PC (C1 and XSX are limited to 10-bit. PS5 is limited to 8-bit)


C2 negatives compared to C1:

More black crush on US models (but improves over time then roughly matches C1)
No 120Hz Black Frame Insertion
No low/medium/high settings for BFI just an on/off toggle
A bug that randomly appears which causes BFI to skip a frame every 8 seconds
42" C2 uses an older WBC panel (2020) but will use the new EX panel later this year
No 4-Way Zoom setting in Game Optimiser mode (useful for removing borders on retro games)
3x worse latency (~27ms) with the 4:3 aspect ratio mode (this affects retro games. The 16:9 aspect ratio has identical latency to C1, so this is not an issue on XO/PS4/XSX/PS5/PC/Switch)
Far more expensive


C1 and C2 bugs and quirks:

480p with Game Optimiser in Boost mode increases input latency to ~27ms. Again this only affects retro gaming (but not emulation).
720p with Game Optimiser in Boost mode has obvious screen tearing at the top of the screen. It can be avoided on the C1 by not using the 'PC' input label, but this doesn't work on the C2. Disabling Boost mode will fix it.
BFI will add ~16ms of input latency at 60Hz (and ~8ms at 120Hz on C1).
VRR can cause flicker on dark scenes (affects all OLED's but rarely happens).

kdor kupuje mali OLED 42 C2, kdor 55 pa je C1 za slabih 1000EUR bomba.

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

21:9 and 32:9 ultrawide aspect ratio modes (but they both triple input latency)


Ouch...

Sicer je 3x latency v 120hz načinu (5ms>15ms?) verjetno še vedno manj kot na mojem sedanjem oledu, ampak triple se sliši kar huda ko preber.

Game Optimiser menu now has controls for contrast, black level, sharpness and colour depth


To je tudi zelo, zelo uporabno. Fini nadzor nivoja črne, brez da bi spreminjal brightness/gammo.

darkz ::

@neocodexx
Javi kakšno mnenje ko ga dobiš, mene tudi srbijo prsti.
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

scipascapa ::

papasmrk ::

Ima kdo kakšen predlog za 55" televizor do jurja?
Za komentiranje se moraš prijaviti

klempo ::

andrej69 ::

papasmrk je izjavil:

Ima kdo kakšen predlog za 55" televizor do jurja?


Najboljša izbira sta ti Philips OLED 806 in LG C1.

darck ::

Danes mi je povedal kolega sodelavc kateri ima Samsung TV,da je bolje imeti Android saj Tizen ni sploh res tako stabilen. Glede te informacije pa res ne vem ali res to drži.

fpbs ::

LG Display considering applying micro lens to TV OLED panel:
http://www.thelec.net/news/articleView....

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

LG Display considering applying micro lens to TV OLED panel:
http://www.thelec.net/news/articleView....


Kar se tiče doseganja svetlosti panela, je kar nekaj več kakor 800 nitov kakor je opisano v članku. Že recimo Lg G2 doseže okoli 1000 nitov. Philips in Panasonic bosta še dosegla najverjetneje nekaj več.

scipascapa ::

Ales ::

scipascapa je izjavil:

OMG

https://www.dilellashop.it/tv/lg-oled55...

Zgleda kul ampak za izdelek, ki ni na zalogi in ga ne moreš naročiti, lahko dajo ceno tudi 50 EUR. :D

Constantine ::

Ravnokar se odločam o nakupu OLED tvja.

Bi naredil napako če bi jutri vzel Sony A90J 65"? Ker očitno bo cena A95K kar 4k EUR. V tujini. Pri nas še vsaj 500EUR gor.

mgermo ::

Ne, pri tem tvju ne moreš zgrešit.

neocodexx ::

darkz je izjavil:

@neocodexx
Javi kakšno mnenje ko ga dobiš, mene tudi srbijo prsti.


Torej ta LG C2 42" kot PC monitor

Prvi dan vtisi tako na hitro, kaj naj rečem vse tako kot pričakovano, super.

Ultrawide switch deluje dobro, slika je ostra in sicer na resoluciji 3840 x 1600 @ 120hz. Lahko tudi postaviš sliko gor/dol/sredino.

Za večino iger je 42" preblizu, preveliko. Kakšna strategija (npr AOE 2 Definitive + 4K dlc) pa je wow.

Za kakšen fps je tako bolj primeren ultrawide način, ali pa borderless window v 1440p na črnem ozadju. Odvisno od igre, če podpira nativno ultrawide resolucijo. Indie platformščine recimo mi odgovarjajo v tem UW načinu. Če jo podpira, lahko hotswapaš iz 16:9 na 21:9 v borderless fullscreen. Če pa ne podpira, pa zgubiš center in deluje normalno samo če predhodno zamenjaš v 21:9 preden zaženeš igro, in imaš potem (sicer popolnoma neopazne in nemoteče) black borderje. Je še vedno malo igračkanja, ampak opcije so.

Da ga imaš na stojalu na mizi pa je vsekakor prenizko. Mora iti na steno, bo šel. Malo višje, pa še par cm bolj stran.

Za delo, in večopravilnost, itak samoumevno, nikoli ni prevelik zaslon. Tu bo vedno največji plus.

Prednost pri oledu je ravno to, da si lahko prilagodiš velikost zaslona (na ultrawide, ali 1440p v oknu) glede na potrebe, in ne zgubiš na kvaliteti oz. splošnem vtisu slike.

V glavnem odlično. Ne bi menjal nazaj.

Ne vem kaj bi še povedal. Vprašajte če vas kaj zanima.

Aja samo še to dodam, ostrina fontov in udobje kontrasta v Windowsih sta odlična tako v 16:9 in 21:9, in tudi bela ozadja so manj bodeča v oči kot na mojem prejšnjem monitorju, ki je takoj začel izpirati podrobnosti na beli čim si povišal svetlost/kontrast, nikakor nisem mogel nastaviti kontrasta in gamme za udobno delo in je bil dark mode edini način ki mi je odgovarjal, tu pa zdaj sploh ni tega problema, oči občutno manj trpijo in to je nekaj kar moraš preizkusit in ne morem z besedami opisat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

waits321 ::

Gledam osnovni OLED 55" za cca 1000 eur. Kakšna je konkretno razlika med
LG C1
Philips 706
?

Prodajata se za isto ceno. Prednosti, slabosti?

darck ::

waits321 je izjavil:

Gledam osnovni OLED 55" za cca 1000 eur. Kakšna je konkretno razlika med
LG C1
Philips 706
?

Prodajata se za isto ceno. Prednosti, slabosti?



To misliš med Philips 806 ker za tak denar je ta model .

waits321 ::

ok, lahko tudi Philips 806 - kje pa je takšna cena?

andrej69 ::

waits321 je izjavil:

ok, lahko tudi Philips 806 - kje pa je takšna cena?


https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...

neocodexx ::

Še ena zelo, zelo uporabna funkcija ki mi je všeč na LG C2 v game profilu - za PC uporabo:

Znotraj game profila imaš več dodatnih pod-profilov (5) zlahka dostopnih s dvemi kliki na daljincu, in v okviru njih se shranijo še dodatno nastavitve:

- fine tune dark areas
- black stabiliser
- white stabiliser

S tem nastaviš končni white point in black point, in to je ravno tisto kar je manjkalo pri mojem prejšnjem monitorju: za internet in delo je bila bela prebela - izprana, bodeča, povsod drugod pa je bil monitor pretemen. To lahko zdaj tu na fino prilagodiš, in si shraniš v profil.

Tako imam nastavljen profil za internet z nizkim white in višjim black pointom, nevtralen profil, ter različne profile za igre ali video, kjer če želiš ohraniti HDR efekt, je najbolje popolnoma izklopiti white stabiliser (0), oz. si prilagodiš še kak vmesen profil po okusu.

Znotraj tega game menija je z 1 klikom dostopen tudi dark room mode, t.i. senzor za svetlobo, ki ga lahko na hitro menjaš med level 1/2/off, namesto da hodiš v nastavitve spreminjati svetlost oleda, tudi pride prav.

To so ene takšne QoL zadeve ki veliko pomenijo da si lahko ne samo prilagodiš, ampak tudi zlahka menjaš nastavljeno s par kliki. Kar me je pri Philipsu vedno motilo, če si hotel karkoli spremeniti je bilo vedno minimalno 5-10 klikov, meniji zakopani pod neskončnimi podmeniji za najbolj preprosto stvar, nobenega reda ne logike. Preostanek menijev na LGju ni ogromen napredek in niti nič hitrejši niso (bi rekel da skoraj malo počasnejši od 2020 Philips androida), je pa ta namenski game mode meni res dobro posrečen glede funkcionalnosti in ponuja točno tisto kar rabiš če uporabljaš kot PC monitor.

waits321 ::

Philips 806 za 1000 eur ni nikjer na zalogi.

Kakšno mnenje LG C1 vs Philips 806?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: waits321 ()

andrej69 ::

waits321 je izjavil:

Philips 806 za 1000 eur ni nikjer na zalogi.

Kakšno mnenje LG C1 vs Philips 806?


Potem pa vzemi Philips model 706. Kar se tiče slike, je v rangu modela 806 in C1. Edino osvetlitev panela ima nekoliko manjšo napram omenjenima modeloma. In pa Philips 806 ima 4 stranski ambilight in nekoliko kvalitetnejši daljinski. Sicer pa ne rabiš komplicirat, ker so vsi ti modeli odlični:) Vzemi pač tistega za katerega meniš, da ti najbolj ustreza:)
Nekoliko kvalitetnejši od teh, so potem višji rang OLED televizorjev.. V tem rangu pa je vseeno kaj vzameš kar se tiče kvalitete slike. Seveda je potem odvisno kateri sistem preferiraš, kateri ti je vizualno najlepši itd..

darck ::

A si pogledal tudi v trgovini ESVET tam je za ceno 1.012 EUR. https://esvet.com/izdelek/philips-55ole...

Potem v Mediamarket.si jo imaš za 1090 EUR https://www.mediamarket.si/ads/philips_...

Zdaj lahko edino jih pokličeš in povprašaš,če je na zalogi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

waits321 ::

Hvala za nasvete! Naročil sem 806, bolj mi je bilo všeč stojalo :-)

darck ::

waits321 je izjavil:

Hvala za nasvete! Naročil sem 806, bolj mi je bilo všeč stojalo :-)


Kje si ga naročil in za kako ceno si ga dobil???

waits321 ::

Makspro 999 eur. Dobava menda en teden.

darck ::

waits321 je izjavil:

Makspro 999 eur. Dobava menda en teden.


No super potem je še vedno po tej ceni.

Anney ::

....izbris.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Tsunamii ::

Constantine ::

Sem vzel A90J po znižani ceni in je TV res vrhunski. Sony dela čudeže s procesiranjem slike. Priporočam.

scipascapa ::

necodexx omg hvala :)

neocodexx ::

scipascapa je izjavil:

necodexx omg hvala :)


Eh malo nakladam, če zanima kaj konkretno kar vprašaj. Zdaj po par dnevih uporabe sem se že malo navadil in tudi igral s postavitvijo. Mi je vsak dan bolj všeč.

Ima pa opazno veliko zelenaga tinta na robovih. Nisem tega opazil na philipsovem 65" oledu, tu pa se na beli podlagi takoj vidi. Pač jebiga. Vse drugo super. Užitek delat s tem ekranom, karkoli, je na 200%.

Pa input lag, to je zelo zelo *zelo* odziven monitor, ga ne morem prehvalit. Se mi zdi da še bolj kot moj prejšnji 144hz monitor. V kombinaciji s gsyncom, sem za foro preizkusil Overwatch v 4K na 119 fps limita, in se mi zdi da bolj gladke in čiste slike v tej igri še nisem videl, kljub temu da je malo manj herzov, to preprosto moraš dožviet. Sem tudi mislil, da bo preblizu razdalja na mizi za fullscreen 4K, pa niti ni bilo. Je kar lepo doživetje.

V glavnem ta stvar je bomba... Ne morem prehvalit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

scipascapa ::

Jaz bi ga hipotetično imel na mizi...ko bi sedel na stolu bi bila oddaljenost nekje razteg moje roke. Kar me skrbi, da bi bil preblizu.

Lahko kaj slik objaviš?

neocodexx ::

Razteg (moje) roke je po mojem preblizu, to bi pri meni bilo 60 cm. Jaz ga imam trenutno 80cm stran, merjeno do nosa. Ko bo montiran na zid, bo bil planirano cca 85-90 cm.

Sicer pa odvisno za kaj se rabi. S te razdalje so črke in elementi na 80-90 cm na privzetem 100% scalingu v 4K premajhni, uporabljam 125% scaling, ki ga pa določeni appi ne ubogajo in izpadejo megleni, in je potrebno uporabiti tale popravek, ali kar za celotne windowse.



S scalingom zna biti na splošno kar nekaj težav, ki se bolj ali manj, dajo odpraviti, in je odvisno od programa.

Trenutno me moti bolj to ker je rahlo prenizko, in če ima igra ali program elemente v spodnjem delu ekrana kjer je v windowsu opravilna vrstica, je to praktično izven vidnega polja. Čeprav se tudi na to že navajam.

https://preview.redd.it/x49ewi1o2wz81.j...

Dobro bi ga bilo malo dvigniti kot v tem primeru npr, vendar bi kmalu tu bil že zgornji rob izven vidnega polja. Meni je trenutno še ravno na meji, tole na sliki je že skoraj rahlo preveč dvignjeno, jaz bom poskusil nekje vmes ko gre na steno, na cca 10, max 15 cm (s privzetim stojalom je 5).

In če bi sedel 60cm stran, bi (jaz) že s privzetim stojalom moral zvijati vrat da bi pogledal na tabe v brskalniku. Na 80 cm oddaljenosti so še na sprejemljivi višini, tudi če dvignem ekran za dodatnih 10cm, bo pa to doseglo zgornjo mejo, bi pa končno bil spodnji rob znotraj normalnega vidnega polja, ki se mi zdi rahlo bolj pomemben.



Je pa tole v bistvu največji problem.

Aja, pa moj model ima opazno veliko zelenga tinta ob robovih,in se mi nasplošni zdi slika rahlo umazano zelenkasta, kar sem poskusil zmanjšati s kalibracijo, kolikor se je dalo. Je pa gray uniformity fenomenalen, eden najbolj čistih kar sem videl do zdaj. Vendar se mi huje zdijo, še posebej za PC uporabo, te zelene packe na robovih, ki naj bi bile.. normalne? Zanimivo mi je, da jih na philipsovem 65" oledu sploh nisem opazil, oz. tam res nimam nobenega tinting problema, tu pa je zelo vidno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

fpbs ::

World's first true QLED display with 8K resolution unveiled:
https://www.flatpanelshd.com/news.php?s...

neocodexx ::

Če še kdo razmišlja o 42" oledu kot pc monitorju sam še to povem, po tednu uporabe - udobna razdalja je cca 100cm. Moja, tako kot večina miz je 75cm globine kar pomeni da je ekran vedno preblizu (cca 70cm ko tipkam, 80cm če se naslonim nazaj in samo klikam), še posebej če tipkaš in imaš rad roke naslonjene na mizo, si čisto noter. Če kaj gejmaš na kontrolerju ni problema, se umakneš na udobno razdaljo cca 100+, kar se mi zdi optimalno vidno polje za to velikost, ko pa tipkam pa moram biti čisto noter, vsaj jaz, in takrat je to absolutno preblizu za normalno uporabo, predvsem zarad vidnega polja (in tudi tinting ob strani je bolj očiten, se mi zdi).

Jaz bom to pri sebi rešil da bom mizo podaljšal za cca 25cm (sicer ni obvezno, če te ne moti luknja zadaj), TV pa gre na steno na nosilec, in se po potrebi približa.

scipascapa ::

Blagor tebi, ko imaš prostor. Jaz ga pri sebi žal nimam.

darkz ::

Se popolnoma strinjam Neo.
gledam malo youtuberje in izgledajo kot največji amaterji papaki na svetu ko si dajo na 50-70cm razdalje ta ekran in ga ne morejo prehvalit. facepalm

Je padlo kar nekaj unsubov glede na to temo.

Jaz imam 32ko na 70cm in že to mi je včasih preblizu. definitivno nekje 100cm priporočena razdalja. Velik + ja če montiraš gibljiv nosilec. Tako imam jaz in ga po potrebi samo potegneš proti sebi.
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

neocodexx ::

Ja, pa tudi to je da ga imajo prenizko če je samo na original standu (cca 10 cm višje bi že bilo v redu). Eni si podstavijo knjige, ali Ikea deske, jaz ga imam raje na steni samo vprašanje je če bom najdel tak nosilec da bi po potrebi mogoče še višino lahko nastavljal, ampak dobro tudi če bo fiksen ne bo hudega, 10-15 mora iti višje in 100cm razdalje (prilagodljiva z nosilcem), raje malo v plus kot v minus.

Pa še appi ki jih uporabljam v tem novem oled svetu:

http://www.itsamples.com/taskbar-hider.... (1 klik popolnoma zbriše taskbar, mi je to bolje kot auto-hide funkcija, imam bližnjico na miški in če dlje časa ne uporabljam taskbarja ga izklopim)

https://docs.microsoft.com/en-us/window...



Timestamp 4:22 lepo prikaže kako uporablja custom zone za okna na 48". Zelo uporabna zadeva. Nastaviš zone po želji in aktiviraš z LBM+RMB hkrati ko vlečeš okna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

darck ::

jaz bi pa rad tak stenski nosilec kateri se lahko nastavlja po višini in naklonu ostalo ni važno.

neocodexx ::

Sem še enkrat vzel meter v roke in za 42" bi pri predlagal:

100cm+ FPS gaming (večje vidno polje), fullscreen video
90cm splošen gaming, ultrawide video in aplikacije
80cm produktivnost in delo s tekstom (odvisno kako dobro vidiš, meni paše malo bližje)
70cm.. bi šlo tudi za zgornjo točko, ampak moram že kar konkretno obračati glavo, malce preveč stvari je izven vidnega polja.

Nekaj fps iger sem igral tudi na kontrolerju z 90cm razdalje in je tudi še kar v redu, če pa se usedem za m&k, pa kot sem že povedal, je to skoraj 20cm razlike ker morajo iti komolci na mizo oz. vsaj jaz tako sedim, in potem si pa preblizu.

Stenski nosilec se pa še išče. Z naklonom mislim da še ni tak problem dobiti, za višino bi tudi bilo lepo če bi bila, ampak ne vem, na EnaA imajo čez 500 nosilcev v katalogu in se mi res (še) ni dalo raziskovati kaj bi bilo najbolj primerno.

__Devil__ ::

Sem prebral zadnjo stran teme in vidim, da priporocate Philips OLED 806 in LG C1. Kateri bi bil boljši za igre in filme? Uporaba spotify, youtube aplikacije?

Philips mi je všeč, ker ima ambilight osvetlitev (ampak to se lahko tudi naknadno dokupi na LG? Pozna kdo dobro alternativo iz amazona?) LG je tudi zelo popularen, vendar pa nima ANdroida, kar mi je bolj všeč kot WebOS 6.0.

Kaj bi vzeli vi in zakaj? Kvaliteta slike je najbrž enaka? Bom še malo raziskal.

Joze_K ::

hmn, glede na tvoje predispozocije edino Philips potem.. drugi nimajo ambilighta (je patentiran od philipsa), je pa tudi na Androidu..

andrej69 ::

__Devil__ je izjavil:

Sem prebral zadnjo stran teme in vidim, da priporocate Philips OLED 806 in LG C1. Kateri bi bil boljši za igre in filme? Uporaba spotify, youtube aplikacije?

Philips mi je všeč, ker ima ambilight osvetlitev (ampak to se lahko tudi naknadno dokupi na LG? Pozna kdo dobro alternativo iz amazona?) LG je tudi zelo popularen, vendar pa nima ANdroida, kar mi je bolj všeč kot WebOS 6.0.

Kaj bi vzeli vi in zakaj? Kvaliteta slike je najbrž enaka? Bom še malo raziskal.


Philips ima nekoliko boljšo kvaliteto slike, Lg pa je nekoliko bolj primeren za igre. Kar se tiče različnih Ambilight sistemov, ne bo nobeden deloval tako kot na Philips televizorjih:) In pa Android je vsekakor boljša izbira kakor Webos, kar se tiče samih aplikacij in možnosti.

Joze_K ::

««
95 / 127
»»