» »

Nakup drona ,quadcopter za hobby

Nakup drona ,quadcopter za hobby

sočan ::

POzdrav ,

verjetno nisem v pravi temi ,a bolj primerne ne najdem.

Torej kateri dron za hobby kupiti , da je še cenovno sprejemljiv in pa da ni navaden klump.

Med ogledi sem si zastavil nekakšen nepoznavalski minimum.

- kamera za snemanje / fotografije
-wlan povezava na telefo da vidiš kje leti

-domet vsaj sigurnih 100m

-čas poleta nekje realnih 10 minut

-cena do nekje 100 evrov.


Drugače paprosim kakšnega poznavalca ,da pojasni kaj je najbolj bistveno pri teh hobby dronih ?

Baterija ? Koliko maH naj vsaj ima ?
Vidim da eni imajo 200,400,500 maH ?? Koliko je nekje minimum baterije za cca realnih 10 minut poleta ?

Tako informativno sem gledal tega :
http://www.ebay.de/itm/XXL-Quadcopter-6...


Ali pa tako laično mi tale deluje dokaj sprejmljiv:
http://www.ebay.de/itm/3-Akkus-SYMA-X8W...


Mnenja ? Informacije ? Nasveti ?7


Hvala.lp

pegasus ::

Oglasi se v najbližjem modelarskem društvu. In preštudiraj dronbonton.si. Hvala.

Assass1n ::

Na quadkopterje za snemanje se ne spoznam najbolje, sem pa kar domač v dirkalnih kopterjih, in bi znal reči da za 100€ nima smisla da se trudiš, ker boš po domače dobil krš, še posebej ker hočeš z kamero wlan... dvomim da je za tak denar kaj pametnega (lahko da se motim) , ker jaz dam toliko za 3 baterije.
Najbolje bo zate in za tvoje živce, da se stegneš in kupiš kaj od preverjenega proizvajalca snemalnih quadkopterjev Dji, te imajo moji kolegi za snemat in so zadovoljni.

Res ti priporočam, premisli, ali te veseli, boš snemal, si dost pameten da ga ne boš spustil med ljudi...potem pa si kupi dobrega, tudi če te mine vse skupaj ga boš vrjetno lahko prodal naprej iz mininalno izgubo, na žalost pa te na določen model ne znam usmerit, ker osebno nisem nikoli delal z njimi.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

hamez66 ::

Kaj je pa razlika recimo med Dji Phantom 3 standard in Phantom 4, da je slednji še enkrat dražji? Se mi ne da brskat po netu in bi raje slišal iz prve (ali druge) roke.

Predvidevam, da pri Phantom 3 dobiš več za svoj denar, posebej, če si amater.. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dron in zakonodaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10822029 (3335) MacGyver141
»

Quadcopter (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
523113475 (24043) helonational
»

1155 matična

Oddelek: Pomoč in nasveti
161868 (1636) r3dkv1c4
»

Katero HD kamero?

Oddelek: Kaj kupiti
324248 (3332) assez

Več podobnih tem