» »

Playerunknown's Battlegrounds

Playerunknown's Battlegrounds

««
4 / 10
»»

Seljak ::

O, ti pa me boš še nekaj naučil, kajne 8-)

dreta ::

Kjer je volja tam je pot! 8-)

Alien123 ::

bajsibajsi je izjavil:

@Alien123
Ves, da imas na tipkovnici tipko ALT?


Vem.. nisn šprintal da bi okolico gledal..

Drugače pa mi je vseeno al špilam fpp al 3d..

veqlargh ::

3rd person view je veliko manj taktičen, jaz samo še FPP. Dejansko lahko za hrbet prideš komu... Ampak zmagoval sem pa samo v 3rd :D

edi45 ::

nevem kak lahko igrate na taki slabi grafiki :D rajši mam da mi magari šteka kot da igram na low/medium>:D

kak mate steam da se mal dodamo ker vedno en manjka pri nas ali pa 2 za polni squad:O

Klemzz ::

Če imaš teksture in AA na ultra, ostalo na low je za tole streljačino več kot dovolj.

ZaphodBB ::

edi45 je izjavil:

nevem kak lahko igrate na taki slabi grafiki :D rajši mam da mi magari šteka kot da igram na low/medium>:D

kak mate steam da se mal dodamo ker vedno en manjka pri nas ali pa 2 za polni squad:O

Mogoče pa zato ker nam je bolj pomembno, da kak boj zmagamo kot pa da fašemo epilepsijo?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Alien123 ::

edi45 je izjavil:

nevem kak lahko igrate na taki slabi grafiki :D rajši mam da mi magari šteka kot da igram na low/medium>:D

kak mate steam da se mal dodamo ker vedno en manjka pri nas ali pa 2 za polni squad:O


Mogoče zato ker hitreje opaziš nasprotnika?
Se vidi da si še devičn pr takih igricah

Seljak ::

edi45 ::

Alien123 je izjavil:

edi45 je izjavil:

nevem kak lahko igrate na taki slabi grafiki :D rajši mam da mi magari šteka kot da igram na low/medium>:D

kak mate steam da se mal dodamo ker vedno en manjka pri nas ali pa 2 za polni squad:O


Mogoče zato ker hitreje opaziš nasprotnika?
Se vidi da si še devičn pr takih igricah


nevem no, jaz brez problema opazim na ultra nasprotnika. Pri cod in cod2 in kasneje pri cod4 sem mel na low ja da je blo konstant 333fps edino pri cod4 250fps na promod pa da si prej opazil nasprotnika, samo tu pa nevem glih, če bi trpel tako slabo grafiko :D

pa brez zamere>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Alien123 ::

Saj ni zamere.. meni je boljše da igrate na ultra settingsih, da me težje opazite :D

edi45 ::

Bom probal za hec zdaj ko grema z kolegom malo igrat, si bom nastavo na low, da vidim če se splača žrtvovat grafiko al ne pa poročam. Daj kak mate kaj steam da se malo dodamo :D

edi45 ::







evo sem spremenil nastavitve na medium/low(mi je kolega narekoval) in mi drži 130fps+ ko si na tleh. Je pa igra locked na 144fps :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Alien123 ::

Kar mej tak.. pa view distance mej na low, da ti ne bo na daleč bajt pa dreves rendiralo, da hitreje opaziš igralca..

next3steps ::

edi45 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

edi45 je izjavil:

nevem kak lahko igrate na taki slabi grafiki :D rajši mam da mi magari šteka kot da igram na low/medium>:D

kak mate steam da se mal dodamo ker vedno en manjka pri nas ali pa 2 za polni squad:O


Mogoče zato ker hitreje opaziš nasprotnika?
Se vidi da si še devičn pr takih igricah


nevem no, jaz brez problema opazim na ultra nasprotnika. Pri cod in cod2 in kasneje pri cod4 sem mel na low ja da je blo konstant 333fps edino pri cod4 250fps na promod pa da si prej opazil nasprotnika, samo tu pa nevem glih, če bi trpel tako slabo grafiko :D

pa brez zamere>:D

V Call of Duty potato enginu se je to namerno delalo, saj se je pri teh FPSih pogon zgličal.
Sicer pa meni v third person modu tudi drži solidne fpse. Ampak tisti mode je za tiste z vaginami.

Đabe meni nastavitve, ko pa igra koristi samo tretino GPUja in CPUja.

Zgodovina sprememb…

edi45 ::

next3steps je izjavil:

edi45 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

edi45 je izjavil:

nevem kak lahko igrate na taki slabi grafiki :D rajši mam da mi magari šteka kot da igram na low/medium>:D

kak mate steam da se mal dodamo ker vedno en manjka pri nas ali pa 2 za polni squad:O


Mogoče zato ker hitreje opaziš nasprotnika?
Se vidi da si še devičn pr takih igricah


nevem no, jaz brez problema opazim na ultra nasprotnika. Pri cod in cod2 in kasneje pri cod4 sem mel na low ja da je blo konstant 333fps edino pri cod4 250fps na promod pa da si prej opazil nasprotnika, samo tu pa nevem glih, če bi trpel tako slabo grafiko :D

pa brez zamere>:D

V Call of Duty potato enginu se je to namerno delalo, saj se je pri teh FPSih pogon zgličal.
Sicer pa meni v third person modu tudi drži solidne fpse. Ampak tisti mode je za tiste z vaginami.

Đabe meni nastavitve, ko pa igra koristi samo tretino GPUja in CPUja.


to je first person mode lol

next3steps ::

Saj pravim, špil je neoptimizirani. Če mi laufa na 70FPSih in low grafiki ali na 65 in HIGH, mi je vseeno.

Zgodovina sprememb…

edi45 ::

next3steps je izjavil:

Saj pravim, špil je neoptimizirani. Če mi laufa na 70FPSih in low grafiki ali na 65 in HIGH, mi je vseeno.



se sliši kot neki bottleneck..če maš močn komp že žene 120+

next3steps ::

Saj pravim, špil je neoptimizirani

meho7 ::

edi45 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Saj pravim, špil je neoptimizirani. Če mi laufa na 70FPSih in low grafiki ali na 65 in HIGH, mi je vseeno.



se sliši kot neki bottleneck..če maš močn komp že žene 120+

Ce igra ne tece enako na 2 identicnih pcjih potem ves koliko je ura :))

oo7 ::

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - The Game Awards 2017 Gameplay Trailer

veqlargh ::

20.12.2017 torej, za magix update.

hyuga ::

kaj res je tak dobra!? :)) koliko igralcev je v eni rundi?

St235 ::

100 igralcev.

Bawagan ::

Koncno, camel toe v PUBG :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bawagan ()

ZaphodBB ::

Ne bo Camel Toe-a, ker je jype že skočil in preprečil masovno posilstvo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Bawagan ::

Klinc, sigurno bi se povecala "zenska" populacija :))

Alien123 ::

ZaphodBB je izjavil:

Ne bo Camel Toe-a, ker je jype že skočil in preprečil masovno posilstvo.


Kaj bo on.. on še ne prepreči ženino ljubimkanje z drugimi

meho7 ::



lol

MacoLa27 ::

Ne vem, če se bo poznalo tudi na XBoX verziji, ampak meni je špil na test serverju laufal s 30-40 FPS več kot live verzija. Mogoče je pogojeno z Miramar mapo, ampak ziher so tudi nekaj optimizirali...

edi45 ::

MacoLa27 je izjavil:

Ne vem, če se bo poznalo tudi na XBoX verziji, ampak meni je špil na test serverju laufal s 30-40 FPS več kot live verzija. Mogoče je pogojeno z Miramar mapo, ampak ziher so tudi nekaj optimizirali...


game engine so malo popravli, od 20.12. bo tudi na normalnih serverah lepše delalo.

Klemzz ::

MacoLa27 je izjavil:

Ne vem, če se bo poznalo tudi na XBoX verziji, ampak meni je špil na test serverju laufal s 30-40 FPS več kot live verzija. Mogoče je pogojeno z Miramar mapo, ampak ziher so tudi nekaj optimizirali...


Sam sem včeraj prvič pognal test server in dela na ULTRA nastavitvah od 80-100FPSjov, na navadnem pa nekje 50-80. Drugače igram z vsem na LOW razen tekstur in AA.

meho7 ::

6151 ::

Na test buildu ima trenutno PUBG zjeban AA, vse postane blurry, in kar se je dobilo z zvišanjem FPSov, si morem spet izničiti z še več nastavitvami v ReShade. AA off ne prenesem, na live buildu imam na HIGH, na test buildu pa lavfa reshade z MSAA opcijo čez AA:OFF, poleg ostalih za izboljšanje barve, kontrasta, ter ostrine. Pobere pa ~20% FPS =(

Še posebej se to opazi na Erangelu, v puščavi zaradi manjke dreves ravno ne. Če pride to na live build morda naredim guide ter malo bolj raziščem kako se da tole izboljšati z čimmanjšo izgubo FPS.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Alien123 ::

Lahko tudi scale povisas pa ne bo blury..
Jaz igram test server na 3440x1440 z downscalom na 85 in z reshadom pa je slika ostra ko nož :P bi špilal na 100 sam je grafa prešfoh

next3steps ::

Katera grafa ?

Alien123 ::

r9 390

Tr0n ::

Igra je danes tudi uradno zunaj, verzija 1.0. :)

1.0 Release Patch Notes

Na voljo so tudi NVIDIA PUBG gonilniki v388.71.

Alien123 ::

hvala bogu da so dež odstranili

ZaphodBB ::

Jaz pa nisem navdušen. V dežju je bilo več in boljše CQC akcije...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

veqlargh ::

Pa meglo so tud. YEA.

Zdaj pa vsi v en glas: MAGIX UPDAAAATEEEEEE!

edi45 ::

bolano lepo dela zdaj, dobro so engine popravli

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

veqlargh ::

Niso resni kreteni. Lag na začetku je nor. Sem skočil v palačinko, najprej 15s klikal po AR, da je registriral, potem ponovil vajo za municijo, nato fasal v glavo, ko sem na svojem zaslonu bil približno polovico hiše stran, v zaklonu. Sicer pa kill cam pokaže, da je un čisto postreljal.

Skratka, gonit naj se grejo debili korejski s tako net kodo. Da si upajo to ven dat kot v1.0. Bomo vsi skakal na samotne kraje, I guess. Obol.

Alien123 ::

Ja to mene tudi zanima ki so toti drek od kode našli

veqlargh ::

Je pa res fajn pogledat kill cam. Dejansko vidiš kako fucked up net kodo majo. Kar se mene tiče je tole zdaj pa čist neigralno. Že da prideš v lobby čakaš par minut. Geniji.

next3steps ::

Killcam ne odraža realnega stanja, niti ne kaže tega, kar server vidi. Je le nek približek.

veqlargh ::

Mislim, mislil bi, da je tisto kar je videl nasprotnik? Saj pravim, s tistega vidika vse čisto. Sam se pa samo režim, ker na mojem PC-ji sem "long gone".

Tr0n ::

Nekaj analize PUBG network kode.



ZaphodBB ::

Ja to mene tudi zanima ki so toti drek od kode našli

Baje je težava v novih anti-cheat orodjih.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

veqlargh ::

To so moral ugotovit že na testnih strežnikih, samo tam je folk jamral predvsem v squad igrah. Tle je tud single zdaj neigraln... pa saj, da to rollajo ven kot 1.0 je cringeworthy.
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15116840 (560) Ijus
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123990 (6882) D3m
»

Call of Duty: Warzone (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
545355 (2484) sm1x
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272701 (29300) oo7
»

Fortnite (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5312168 (7142) yayo

Več podobnih tem