» »

Escape from Tarkov

Escape from Tarkov

1 2 3
4
5

oo7 ::

Escape from Tarkov Beta - 0.9 Patch trailer

Shadow666 ::

bomba je.trije kolegi igramo ... lepo so popravl gejm v zadnje pol leta
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

mastazeko ::

Scav bossa je že kdo srečal? Dober patch je zaenkrat...

Shadow666 ::

Sem ampak nisem mel za burek, ker sem mel samo vepra, pa skoraj prazen seržer ... :D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

oo7 ::

Scav boss to je NPC ?

Rokomah ::

Kaj kdo ve kako se uporablja povečani zoom, kot je na video (6 minuta)?

mastazeko ::

Ne gre to tako :) to je model zoomiral, ko je video sestavljal zato, da gledalec vidi kje je bil sovražnik ;)

V igri ne gre tako...

lonewolf_ ::

Kaki macro bi se dalo nardit, da ti sredinski del slike približa, pojma pa nimam kateri program uporabit za to... verjetno bi bil itak ban, ker sistem je kar zaščiten proti zunanjim programom - vsaj kolko jaz vem.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

oo7 ::

Še vedno ni datuma izida igre ?

oo7 ::

Hrvaški you tuber Erokticv sporu z razvijalci igre Escape from Tarkov


Escape from Tarkov developer Battlestate Games has filed over 40 DMCA takedown notices against YouTuber Eroktic for allegedly spreading "misinformation" and "negative hype" about the game.

Polygon reports that Battlestate issued the takedown due to two of Eroktic's videos containing claims that player information, passwords, and personal information had been leaked from the company's database. Battlestate says this was misinformation, untrue, and damaging to the company.

As for the remaining 40 or more of Eroktic's videos, Battlestate says "negative hype" was the reason for the takedowns. The company says it is reviewing the content of all the videos to determine whether or not it will call back its strikes.

Več tukaj: https://www.gamesindustry.biz/articles/...



oo7 ::

Escape from Tarkov. Raid. Episode 1. Uncensored 18+



Escape from Tarkov. Raid. Episode 2. Uncensored 18+

oo7 ::

Escape from Tarkov Beta - 0.12 Patch trailer featuring Rezerv Base

oo7 ::

Escape From Tarkov is a daunting and savage evolution of battle royale

Forget chicken dinners, Tarkov makes getting out alive a real achievement.

https://www.pcgamer.com/escape-from-tar...


Escape From Tarkov -- Beta Preview
https://game-enthusiast.com/2020/01/17/...

odbitko ::

Igra kdo ?
Super špil, kupil par dni nazaj, špil neverjetno težek, kaj takega še nisem igral :D Kot droga je, spim po 3 ure na dan :D Šiht trpi!:))

yayo ::

kaj ga niso prepovedali potem, ko so ameriški sjwji napadli razvijalca, ker ni ženskih likov pa jim je ta povedal, da jih verjetno tudi ne bo? :))

DrDre95 ::

odbitko je izjavil:

kaj takega še nisem igral :D Kot droga je


Malo sem gledal na Twiču, samo izpade kot nek PUBG upočasnjen za 1000x?

romex ::

pubg is not even close to tarkov... sem preigral ogromno ur obeh iger.. koncept je isti, ampak igri nista niti podobni..

escape je hardcore survival. grafika je pri tarkovu next level, prav tako moddanje characterja in ostalo.. pri tarkovu loot lahko ob uspešnem extactu odneseš ven, v mapi je manj igralcev, tarkov je samo fps, skratka nemoreš primerjat.

odbitko ::

DrDre95 je izjavil:

odbitko je izjavil:

kaj takega še nisem igral :D Kot droga je


Malo sem gledal na Twiču, samo izpade kot nek PUBG upočasnjen za 1000x?


Ne. Tarkov je dosti bolj kompleksen gejm. Vse se v bistvu vrti okrog denarja. Cilj ti je, da zbereš čimveč keša, da kupiš boljšo opremo, amunicijo, mode za puške itd... Je pa igra počasna, ker ti je cilj da preživiš in odneseš loot ki si ga nabral.

Leprechaun ::

Največja težava Tarkova je (za občasne igralce) ravno njegov hardcore princip, kjer je spočetka učna krivulja izjemno, IZJEMNO strma. Svoje doda, za beto, zgrešeno zamuden način pridobivanja stopenj in odklepanja trgovcev (mislim, če v preteklih dveh letih sistema niso uspeli preizkusiti... da misij niti ne omenjam). Odkar sem pred dobrima 2 letoma prvič prišel do lvl 32+ se igre resneje nisem dotaknil, čeravno gre za kakovostno stvaritev.


https://hop.si/2017/12/06/predogled-esc...

- ni več popolnoma ažuren
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Jaz bom počakal da bo ven z bete.

romex ::

Se boš pa načakal.. Se splača vzet in igrat že sedaj. Je en level nad vsemi alfa in beta igrami..

oo7 ::

romex je izjavil:

Se boš pa načakal.. Se splača vzet in igrat že sedaj. Je en level nad vsemi alfa in beta igrami..


Misliš, da ne bo kmalu ven z bete ?

romex ::

Glede na to da je trenutna verzija 0.1215413 ... bi rekel da še encajt nebo... lahko pa da se motim :)

grem mal v customse pogledat :D

odbitko ::

Pravkar prišel do 1 miljona keša :D Raidam pa zaenkrat samo customs saj je edina mapa ki jo poznam: Raidam z ADAR puško na katero dam silencer in pa 2.5x scope, seveda obvezno z M995 metki. Za vso opremo s katero grem v raid odštejem okrog 200k, brez metkov seveda.

AirBladE ::

Bi gdo igral v party-u? airblade.si@gmail.com
Če si kdaj okusil leteti, boš vedno hodil z očmi obrnjenimi v nebo. Od tukaj si in tja se boš dolgo vračal. Leonardo da Vinci

oo7 ::

Escape from Tarkov je tretja najbolj popularna igra na twitchu ?

https://twitchstats.net/game/491931-Esc...

romex ::

me ne čudi, vsi profi streamerji jo igrajo.

max00slo ::

Top igra :) Res addictive... ampak glede na to koliko težav imajo in si jih še delajo... ter ne vidim izhoda iz bete še vsaj 2-3 leta. Je pa vseeno kul.

AirBladE je izjavil:

Bi gdo igral v party-u? airblade.si@gmail.com

Na Discordu je kanal Slo EFT... se mi zdi da potrebno povabilo, vsaj tako je bilo. Ti pošljem? So pa gor Slovenci in kakšen Hrvat... pa se kar da igrat z vsakim, tudi če si čisti začetnik.


PS: Igra ni pay2win ampak edge of darkens al pa standard... takšna velika razlika :) Nisem upgradeal pa trpim :)
Si non confectus, non reficiat.

oo7 ::

Ima igra že kaj problemov z hekerji ?

odbitko ::

nekaj videov je na yt in redditu o hackerjih, jaz še nisem naletel na nobenega, tako kot cca 95% igralcev. Največji problem BSGja so serverji in stabilnost igre. čez vikend in ob peak urah med tednom je igra praktično unplayable.

AndreAS ::

Bi bil kdo za kako rundo zvecer? Noob sem

Micho22 ::

Top igra je pa tako, kot pri vsaki. Igra je še v beta verziji, to ne pomeni, da je slaba. Daleč od tega. Za igrati je pa tako, da za marsikoga bodo začetki bedni, saj ni preprosto začeti, potem pa postane super.

Trenutni problemi so hekerji. Zaradi viralnosti same igre pridejo tudi podjetja, ki prodajajo hake. To bodo rešili s časom. Serverji so zaradi viralnosti problem, saj težko regulirajo s kapacitetami sploh sedaj.

Za nasvete se obrnem na reddit ali pa Escape From Tarkov Settings

odbitko ::

Youtube, Twitch, Tarkov Wiki. Tako se učim jaz. Bi pa rekel da so večji problem serverji in pa buggi kot pa sami cheaterji.

Tilen88 ::

Jaz sem začel igrat par dni nazaj pa ne opažam da bi bila ob peakm urah unplayable,.. mogoče so od frebruarja do sedaj kaj poštimali

odbitko ::

Baza igralcev se je malce zmanjšala pa tudi veliko je bilo updejtov v smeri stabilizacije serverjev.

oo7 ::

Se že kaj ve kdaj bo končna verzija ?

Kurzweil ::

Je dejansko tole playable? Ker zgleda malce češko, kolikor gledam posnetke na YT...

To je free zadeva? oz. bo tudi v bodoče free?

Je možno, da se gliste iz Slo-techa spravimo klofat med sabo ?

Tilen88 ::

Ja je playable brez večjih težav. Zakaj bi zgledalo češko ? :p

Ne ni free maš pakete(acc-je) od 35€ do 110€. In tudi v bodoče ne bo free.

romex ::

Čeh si ti kateri misliš, da je najbolj advanced simulacija free. Ali pa da bo free :)

oo7 ::

Escape from Tarkov - Official 4K Gameplay Teaser | "Streets of Tarkov"

Tilen88 ::

To bo še jebena mapa,.. že čakamo :D

mastazeko ::

Me zanima fps na teli mapi :P upam, da pride z .12.7 patchom...

OhhnoeTTV ::

Hey,

Ne vem koliko vas je EFTjarjev tukaj. Ce bi sel kdo rad kaksen "chad" game or 2. Sem na discordu Ohhnoe#2941 ali twitchu. Moj prvi wipe, lvl 54. Edini problem je da bi morali igrati ma East Coast NA zarad ping limita ker zivim v Vancouvru.

Lp,
Gregor

odbitko ::

Prvi wipe pa že lvl 54 ? Vsa čast!

oo7 ::

ESCAPE FROM TARKOV - New Patch Featuring Trailer 2020

odbitko ::

Zakon patch! Nov boss, super predelana mapa, novi ammo in bolj napreden AI! 10/10

Tilen88 ::

Scavi so zdej pravi "jajčrji" ;D

oo7 ::

Ekipa igre Escape from Tarkow ima še velike načrte preden igra izide.

The team behind Escape from Tarkov still have big plans for the game ahead of the release of the massive Streets of Tarkov location.

https://gamerant.com/escape-from-tarkov...

odbitko ::

Igra keri novi wipe ? Jaz sem spet pado noter, dosti stvari so popravli in izboljšali je pa res da so serverji še vedno v riti. Desync je ob najbol obremenjenih urah neverjeten... škoda

oo7 ::

Se že kaj ve kdaj bo igra izšla ?
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unity močno razburil s spremembo načina licenciranja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6911734 (7783) bavebah
»

Cloud gaming storitve

Oddelek: Igre
5606 (529) matobeli
»

Valorant

Oddelek: Igre
343141 (1828) bedarija
»

AMD ryzen 5 3600 6 core Procesor glasen? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
505999 (5028) brbr21
»

Najboljša survival igra?

Oddelek: Igre
486089 (2836) Berserker

Več podobnih tem