» »

Playerunknown's Battlegrounds

Playerunknown's Battlegrounds

««
5 / 10
»»

next3steps ::

veqlargh je izjavil:

Mislim, mislil bi, da je tisto kar je videl nasprotnik? Saj pravim, s tistega vidika vse čisto. Sam se pa samo režim, ker na mojem PC-ji sem "long gone".

Ne, to omogoča le igra Skullgirls, druge ne.

meho7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

Tomy ::

ah ni mi jasno zakaj imam zdaj še majn FPS,kot prej na test serverju.Skoraj vedno je pod 60fps in ni neke velike razlike,če mam na ultra ali na low grafiko.Inštaliran imam zadnji nvidia grafični gonilnik.

Gtx 1060 6gb
intel core i5 6500
16gb RAM

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomy ()

ZaphodBB ::

intel core i5 6500

Pri PUBG se hyerthreading zelo pozna.

Nižje FPS imaš pa sedaj zato, ker so dodali dodatne anti-cheat mehanizme, ki žrejo CPU. Tudi pri meni je podobno.

Da ni razlike med Ultra in Low grafiko je pa v tem, da si omejen s CPU-jem, isto kot jaz. Meni na low GPU idla na 30%, če dam na high pa pride do 80% - cpu je pa skos zabit na 100%.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

veqlargh ::

Jup. Špil je tko zakon zoptimiziran, da zna fest izkoristit dobr CPU. TO pol leti. Vsi na threadripperje! 200+ FPS zagovorljenih.

Alien123 ::

Ni vazno če je zoptimiziran, če je koda za fkoj pi... ko nas več prileti v mesto začne lagirat u pm, še posebej če se več stvari dogaja..

next3steps ::

Lag je samo na začetku, v nasprotnem primeru je težava na tvoji strani.

meho7 ::

chucki ::

Če bi imeli ryzen bi bil cpu lepo na 30% :) Moj se niti segreje ne :P
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

meho7 ::

Kaj ti ryzen pomaga, ce je pa igra buggasta do amena. ;((


https://streamable.com/9ew2w
Se komu tole dogaja, ko se zaleti v ograjo?

ZaphodBB ::

Evo, tale benchmark lepo pokaže, da je PUBG CPU bound.

https://www.techspot.com/article/1532-p...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

veqlargh ::

Mam jaz 1080 ti, na i7 3770K. Mam enake FPS-je kot tam na i7 8700K... Dej no. To je crap zadeva spisana.

Alien123 ::

Moj cpu je na 30%.. konstantno na 50ih stopinjah pri 3440×1440p

veqlargh ::

Jup.

ZaphodBB ::

veqlargh je izjavil:

Mam jaz 1080 ti, na i7 3770K. Mam enake FPS-je kot tam na i7 8700K... Dej no. To je crap zadeva spisana.

Seveda, meni pa z i5-4460 trokira kot pri norcih. Če bi imel HT, bi bilo vse skupaj precej bolje.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

next3steps ::

ZaphodBB je izjavil:

Evo, tale benchmark lepo pokaže, da je PUBG CPU bound.

https://www.techspot.com/article/1532-p...

Ne zmore biti CPU bound, ko ni ne GPU ne CPU na 100%.

ZaphodBB ::

Ne zmore biti CPU bound, ko ni ne GPU ne CPU na 100%.

Lej model, takim kot si ti se itak ne da nič dopovedat, ker se zakopljete kot osel k točno tisti poanti katero želite gledat ne glede na kontekst.

Autism overload.

p.s.: Pubg je omejen na 4 main threade - zato pa je na Ryzenih max obremenitev 25%.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

edi45 ::

veqlargh je izjavil:

Jup. Špil je tko zakon zoptimiziran, da zna fest izkoristit dobr CPU. TO pol leti. Vsi na threadripperje! 200+ FPS zagovorljenih.


ne se hecat, samo štrom bo žrlo več fpsjev pa še majn..i7 is the way to go, najvišji single core performance+hyperthreading.

veqlargh ::

Aja, ni blo zaznat sarkazma. My pardons.

meho7 ::

1.0 Benchmarks

Blue3D ::

Vabljeni v discord, na duo, squad igro...

https://discord.gg/4Guu9P8
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

meho7 ::

44 gpujev testiranih :O

Sssaga ::

ZaphodBB je izjavil:

Ne zmore biti CPU bound, ko ni ne GPU ne CPU na 100%.

Lej model, takim kot si ti se itak ne da nič dopovedat, ker se zakopljete kot osel k točno tisti poanti katero želite gledat ne glede na kontekst.

Autism overload.

p.s.: Pubg je omejen na 4 main threade - zato pa je na Ryzenih max obremenitev 25%.


Razlog zakaj sam ne pišem v teh temah, ampak lepo furam svoj tred!

next3steps ::

ZaphodBB je izjavil:

Ne zmore biti CPU bound, ko ni ne GPU ne CPU na 100%.

Lej model, takim kot si ti se itak ne da nič dopovedat, ker se zakopljete kot osel k točno tisti poanti katero želite gledat ne glede na kontekst.

Autism overload.

p.s.: Pubg je omejen na 4 main threade - zato pa je na Ryzenih max obremenitev 25%.

Torej ni CPU bound temveč Software bound.
A imamo kakšen dober argument, da to ni res? Ker sam praviš točno to, kar sem tudi jaz napisal.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::


Torej ni CPU bound temveč Software bound.
A imamo kakšen dober argument, da to ni res? Ker sam praviš točno to, kar sem tudi jaz napisal.

Ves software je software bound. To je tavtologija. Kot je tavtologija, da je ves softver slabo optimiziran.

Moja izjava morda ni dovolj točna ali splošna zate. Je pa koristna za ljudi, ki imajo težave s hitrostjo, da ne bodo po nesreči kupovali grafičnih kartic, ko rabijo CPU.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

next3steps ::

V danem primeru kupiš kar se da dobro in upaš (če rabiš tudi še za kaj drugega), da bo nekoč in nekdaj igra to tudi uporabljala.

ZaphodBB ::

next3steps je izjavil:

V danem primeru kupiš kar se da dobro in upaš (če rabiš tudi še za kaj drugega), da bo nekoč in nekdaj igra to tudi uporabljala.

Ja, tako kot sem jaz kupil best price/performance CPU/GPU par in sedaj ugotavljam, da me v PUBG scat peljejo starejši in počasnejši CPU-ji, ker imajo hyperthreading. GPU pa leži na plaži in srka mojite.

Pa da sem imel 1070Ti že v nakupovalnem vozičku, potem sem pa le šel benchmarkat zadevo in sem ugotovil, da je GPU obremenjen 30%.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

chucki ::

V čem je sploh problem? Moj ryzen je na 25 do 30%, gpu pa skoraj vedno nad 90%. Fpsji pa od 90 do 144, ker jih blokiram zaradi gsync ekrana :) 1080gtx+ryzen se odlično obnese.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ZaphodBB ::

chucki je izjavil:

V čem je sploh problem? Moj ryzen je na 25 do 30%, gpu pa skoraj vedno nad 90%. Fpsji pa od 90 do 144, ker jih blokiram zaradi gsync ekrana :) 1080gtx+ryzen se odlično obnese.

Tvoj ryzen je na 25% ker ima 16 threadov, PUBG pa zna koristit samo 4.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

next3steps ::

Kot sem že povedal, kupiš kar se da dobro kombinacijo CPU in GPU ter upaš, da bodo igre to znale izkoristiti v bodočnosti.

tomjaz ::

bajsibajsi ::

Citanja je v PUBG res ogromno. Zdaj, ko so implementirali Killcam, je pogosto povsem opazno in ocitno.

Klemzz ::

Sploh ko imaš helmo in west lvl3 in padeš z enim strelom iz m16.

meho7 ::

Pred kaksnim tednom je nekdo na r/pubg objavil sliko kitajskega webcafeja, kjer imajo pod default cheatanje vklopljeno :))

next3steps ::

Klemzz je izjavil:

Sploh ko imaš helmo in west lvl3 in padeš z enim strelom iz m16.

Not posibru

meho7 ::

Possibru, possibru. Vcasih recimo sploh ne registrira hita pa si 5 metru stran. A najbolj mi gre na k... ko se sezujes pa se te se vedno slisi kot da bi hodil obut ;((

Alien123 ::

meho7 je izjavil:

Possibru, possibru. Vcasih recimo sploh ne registrira hita pa si 5 metru stran. A najbolj mi gre na k... ko se sezujes pa se te se vedno slisi kot da bi hodil obut ;((


To mene tudi moti. Sem navajen CSja, da ko hodiš po tiho se te nič ne sliši. Tukaj pa se te sliši na 50m pa tudi, če kleče počasi hodiš.

next3steps ::

Če kleče počasi hodiš, si skoraj neslišen za sovražnika. Slišiš tako glasno samo svoje korake.

spanoul39 ::

fantje kakšne nastavitve si naj nastavim za najbolše možno delovanje pubg?
imam 8gb ram
i7
ssd
Nvidia GeForce GTX1050
nimam pojma o nastavitvah tako da prosim za pomoč, ker ko gledam imam zelo malo fps (30)

Alien123 ::

vse very low, dodaj pa si reshade za barvo in ostrino

next3steps ::

Reshade ne uporabljaj več, ker po novem spada med nedovoljena pomagala.

Alien123 ::

ki to piše?

next3steps ::

Vsepovsod. Na test serverjih ga verjetno že zazna kot pomagalo, te pa še zaradi njega ne kaznuje. Menda...
https://www.pcgamer.com/pubg-banned-ove...
Zraven tega ti GeForce (Experience?) ponuja podobno spremembo slike, če ga znaš pripraviti do tega.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Odigranih 50 solo ur, pa še vedno lačno čakam na prvi chicken dinner. :S Zadeva je preveč realistična in me zgrabi prpa proti koncu. Surround zvok na polno in tista napetost proti koncu, ko vas ostane le še 5-10. Enostavno se userjem od strahu. :) Še posebej je težko nabirat experience, ker ~98% časa tavaš naokrog, tistih pravih gun fight izkušenj pa zgolj za vzorec. Sicer bi lahko bolj pogosto pristal nekje skupaj z množico, kjer so takoj koline, ampak tisto je too much za nas snowflake. :D

Sej bi vprašal, koliko časa ste ostali potrebovali za prvo zmago oz. kako pogosto obedujete chicken dinner, ampak se boste kot vedno oglasili večinoma tisti, ki se imate s čem za pohvalit, bodisi ker ste res dobri, ali pa srečkoti. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

next3steps ::

Solo SQUAD je zate.

Alien123 ::

imam že kar nekaj čikenof, pa večinoma sem med prvimi petimi. Problem je, da naprimer odzivnost med CSjem in PUBGijem je malo drugačna, mogoče je kriv prešfoh komp ki mi ne drži konstantnih fpsjev. Zato pa me jebe vse :D
+ par fast keyev od csja pogrešam tule in bom rabil vsaj ene 200 ur da se nadrkam do konca. Moti me naprimer, da ne moreš menjat orožja s scrolom če gledaš skoz scope. Me je parkrat pokralo.

en nasvet darwin, če se hočeš čimprej nadrkat skači v mesta.. Ker če skačeš nekam bogi za hrbtom se ne boš nič naučil

next3steps je izjavil:

Vsepovsod. Na test serverjih ga verjetno že zazna kot pomagalo, te pa še zaradi njega ne kaznuje. Menda...
https://www.pcgamer.com/pubg-banned-ove...
Zraven tega ti GeForce (Experience?) ponuja podobno spremembo slike, če ga znaš pripraviti do tega.


žal nimam nvidie, sem jo hotel kupit pa se žal s toto lopovščino od cen ke majo nem spuščal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

next3steps ::

Igra ima z namenom vključen delay prvega strela, ki je lahko tudi 100 ms.

veqlargh ::

To je bil/je bug, kot se spomnim. Bo tud odpravljeno z enim od naslednjih patchov.

next3steps ::

Nič ni to bug.

3 minute 20.

Zgodovina sprememb…

Gejspodar ::

veqlargh je izjavil:

To je bil/je bug, kot se spomnim. Bo tud odpravljeno z enim od naslednjih patchov.


A to informacijo si pa potegnil iz riti? Govora o map select knofu je bilo že v decembru, ob releasu 1.0, a ga vidiš kje?
Igra je v obupnem stanju, sicer milje pred tem kjer je bila leto nazaj, a še vedno obupna.
Input lag je preveč zaznaven, še posebej ko prideš iz kakšne druge igre, kjer je ta veliko manjši.

Po 500 urah je edina stvar, ki bi me veselila v igri nova mapa, pa še to mogoče za kakšnih 30 ur. Tale Miramar je bila brca v temo, cca 40% mape je neizkoriščene, če ni v direktni poti aeroplana.
««
5 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15117138 (858) Ijus
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19124529 (7421) D3m
»

Call of Duty: Warzone (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
545462 (2591) sm1x
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273931 (30530) oo7
»

Fortnite (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5312375 (7349) yayo

Več podobnih tem