» »

Playerunknown's Battlegrounds

Playerunknown's Battlegrounds

««
6 / 10
»»

next3steps ::

Miramar je že kul, ampak je zgleda preveč različna od Erangela in se igralci navajeni na grmovje in travo ne znajdejo najbolje v njej. Meni je všeč, ker od tebe zahteva drugačen slog igranja.

veqlargh ::

Bodta pametna no... faking 2s googlanja. Ni bug bug, samo lenoba, kot ponavadi. Saj je cel špil tak kot je ker jih je premalo, rabijo še ene 200 folka.
https://www.patreon.com/posts/pubg-firs...

DarwiN ::

Po ~70 odigranih urah končno solo prvenec. #ChickenDinner :P



8 killov. Rekord slo-techa. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ZaphodBB ::

Komu so se bolj tresle roke, tebi ali onemu na drugi strani?

Jaz sem menda ob svoji prvi zmagi falil skoraj dva cela saržerja.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

DarwiN ::

Ta realističnost in napeto ozračje, ja. Tole mora bit najboljša streljačina in koncept ever! Res ni čudno, da igra podira rekorde. Na koncu sem bil čist v šoku, čutila na 110% in kar malo pretresen. Sploh ko si daš surround zvočnike na polno in poslušaš korake, gledaš v vse smeri, orožje, steroidi, play zone, itd.. V nobeni drugi igri te ne vrže po stolu, ko se stikaš po okolici in te nenadoma preseneti glasen rafal. Podobno kot si včasih doživel v kino pri kakšni grozljivki in kakšni sceni, ko te vrže. :) Si predstavljam isti koncept igre čez 10-20 let v VR in na tekalni stezi. Tole bo dobesedno NEVERJETNO! Pravzaprav bo smrtno nevarno. Že vidim članek v medijih o prvi smrtni žrtvi. Srčni infarkt zaradi adrenalina. :D

Kdor nima te igre, res ne vem, kaj čakate.. Dobite jo že za ~15EUR, cloud activation verzija.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

z3ro ::

DarwiN je izjavil:

Kdor nima te igre, res ne vem, kaj čakate..

Čakam PC na katerem bo igra laufala tako kot se spodobi :D

DarwiN ::

Ne rabiš nič vrhunskega. Jaz imam 1070Ti in 4670k in lepo poganja 4k resolucijo. Za 1080p bo najbrž dovolj že 1050Ti in I5.

Pa ne pozabi na avdio/video komponento.. Zvok in slika sta polovico doživetja pri tej igri. Če imaš kak usrani 22" monitor in stereo zvočnike, potem boš grobo prikrajšan, in hkrati hendikepiran v igri. Surround je pravzaprav obvezen. Če nimaš 5.1 zvočnikov, obvezno nabavi ene kvalitetne surround slušalke.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Alien123 ::

mam 3440x1440 monitor, doživetje pa pregled v igri je neverjeten :D sam čakam na boljšo grafo da bo stabilnih 100fpsjev

DarwiN ::

In pol tista scena, ko lahko pogledaš replay cele runde s prosto letečo kamero oziroma iz zornih kotov drugih igralcev.. Ko vidiš, kako blizu ste se stikali, brez da bi se zavedal, da sta v tvoji neposredni okolici še dva ali trije sovražniki, in kolikokrat ti je zmanjkal le korak do smrti, nič hudega sluteč. Fascinantno. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

veqlargh ::

Najbol, ko si v kritju, pa jih fašeš pol saržerja. Ni ga čez tist občutek ja :D Early game je res najbol prekampirat. Drugače pa bravo! Je vedno dobr občutek teh zmeg ja.

oo7 ::

Jaz ponavadi igram svojo igro :))

Čim bližje mostu pri otoku se izstrelim grem v najbližje hiše poberem opremo in se zakampiram na sredini mosta in čakam avte, ki bežijo pred zoožanjem igralne karte :)

Puščavska karta mi je zanič tista prva pa zakon.

Alien123 ::

špil ma dosti problemov.. od čiterjev do lagiranja .. včeraj blo leglo čiterjev.. zadevali me skozi meglo, do merjenja 20 metrov bek od mene in me je zadeval.. prosim..

next3steps ::

DarwiN je izjavil:

Ne rabiš nič vrhunskega. Jaz imam 1070Ti in 4670k in lepo poganja 4k resolucijo. Za 1080p bo najbrž dovolj že 1050Ti in I5.

Pa ne pozabi na avdio/video komponento.. Zvok in slika sta polovico doživetja pri tej igri. Če imaš kak usrani 22" monitor in stereo zvočnike, potem boš grobo prikrajšan, in hkrati hendikepiran v igri. Surround je pravzaprav obvezen. Če nimaš 5.1 zvočnikov, obvezno nabavi ene kvalitetne surround slušalke.

IT does not run on 144FPS

Alien123 je izjavil:

špil ma dosti problemov.. od čiterjev do lagiranja .. včeraj blo leglo čiterjev.. zadevali me skozi meglo, do merjenja 20 metrov bek od mene in me je zadeval.. prosim..

desync. Letalska do Koreje in dati PlayerUnknownu focen.

Zgodovina sprememb…

veqlargh ::

3much5me: it does on main menu :D

Prej je blo super ja, autoaimal so me da je bilo veselje. Mmmmm, much fun was had. Drugače pa je bug, menda, ako sprožiš kamuflažni dim pred zono se vidi skoz :D

6151 ::

DarwiN je izjavil:

Po ~70 odigranih urah končno solo prvenec. #ChickenDinner :P



8 killov. Rekord slo-techa. ;)


Čestitke :)
Jaz imam nekje okrog 16 killov max, ampak nikoli ne droppam v school, oziroma direktno na plane path. sicer pa ne igram solo, primarno duo, pa tudi squads (fpp) (pri obojem v top 0.15% )
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

veqlargh ::

Daj kakšen reply uplaodaj, da se ostali naučimo teh masters skillz. Jaz samo šunjam po šumi do top par, zmagujem z 1 al 2mi fragi max. Zato ne maram puščobne mape.

6151 ::

veqlargh je izjavil:

Zato ne maram puščobne mape.


Jaz sem jo kar zbrisal.. Imam pa 700h trenutno
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

next3steps ::

Takšen način je meni dokaj brezvezen. Nalootaš starter pack in za en soliden gun, ubiješ drugega, morda še tretjega in že si pripravljen za end game.
School je pa glede loota brezvezen.

Zgodovina sprememb…

veqlargh ::

Ah, midgame je boooooooo... oooooooooring tko ali drugače. Pač, na konc je najbol fletno vse peteline počakat, da se med sabo, ko se zadnji heala pa metek u glavo in večerja :D

Klemzz ::

Hm, death cam ne dela... Cheater?

next3steps ::

bug

Alien123 ::

špil še je vedno svetlobna leta pred zanesljivim igranjem.. Čiterji vsepovsod, ko se streljaš z nekom na blizu začne štekat u pičko mater, ko imaš vklopljen AA je vse zamegljeno, lagira konstantno ...
nimajo niti stabiln netcode pr 17hz, medtem ko CS pa battlefield gladko delata pr 60+..
bom verjetno šel nazaj na cs:go al pa bf4.. ker špil je drek ko hočeš špilat bolj competitive.. za začetnike je ok

veqlargh ::

Saj bo CS:GO pomoje kmalu dobil Battle Royale modus. Potem bo pa fajn! To zdaj je samo fest za pičkarjenje.

meho7 ::

veqlargh je izjavil:

Saj bo CS:GO pomoje kmalu dobil Battle Royale modus. Potem bo pa fajn! To zdaj je samo fest za pičkarjenje.

Ze mas - fan made

veqlargh ::

Tx!!

Alien123 ::



ena gladka zmaga.. sam je v 3D načinu, tak da pač easy game

veqlargh ::

Mi je žal, da nisem shranu od zadnjič, ko sem mel točno 1 kill :D Tist je res proper! Ampak ja, nice one!

oo7 ::

Mene pri tej igri najbolj moti razpored opreme, ki se na enem mestu preveč ponavlja. Prideš v kraj z 5 hišami in v vsaki hiši pištola ali pa v vsaki hiši po 5 dalnogledov za puške puške pa nikjer. Spet igraš drugič same puške pa nobenega dalnogleda.

Včeraj sem igral sem prišel v en večji kraj najdem dalnogled 8x in v 10 hišah samo pištole ali en kup šrotarc ;((

ZaphodBB ::

Randomness is random?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Alien123 ::

M-power.. saj to je poanta :D

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

M-power.. saj to je poanta :D


No ja oprema bi lahko bila bolj mešana v enem kraju ne pa, da v vsaki hiši najdeš skoraj identično:)

ZaphodBB ::

oo7 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

M-power.. saj to je poanta :D


No ja oprema bi lahko bila bolj mešana v enem kraju ne pa, da v vsaki hiši najdeš skoraj identično:)

Zakaj pa hodiš samo po hišah, ki spawnajo shit loot :D :D
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

oo7 ::

ZaphodBB je izjavil:

oo7 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

M-power.. saj to je poanta :D


No ja oprema bi lahko bila bolj mešana v enem kraju ne pa, da v vsaki hiši najdeš skoraj identično:)

Zakaj pa hodiš samo po hišah, ki spawnajo shit loot :D :D



Kje pa je potem najboljša lokacija ? Saj niso vedno ena in ista orožja vedno na istem mestu.

ZaphodBB ::


Kje pa je potem najboljša lokacija ? Saj niso vedno ena in ista orožja vedno na istem mestu.

Imaš območja z boljšim lootom, potem imaš posamične tipe objektov, ki spawnajo boljši loot. Še vedno je vse random, ampak so ponekod verjetnosti za boljši loot višje.

Malo poglej po netu, ne morem ti pisat celega seznama, ker nimam dovolj časa.

V grobem imajo 2 story zgradbe boljši loot kot atrijske (tudi zato ker imajo več spawn pointov), pa one dolge hiše z zaobljeno streho in podstrešjem. Pa seveda posebne lokacije, kot je Military Base...

Malo pogooglaj za guide ter change-loge, kjer so nerfali posamične lokacije.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

veqlargh ::

miraldi ::

Po nevem kok mescih se spravim igrat PUBG, zalavfam v Steamu igro in še predno sploh pride v meni igra crasha z "bad_module_info has stopped working" error.

Sem dal v Steamu verify integrity of game cache, pa nič ne pomaga

Ve kdo kakšen fix?


To je kakšna zahvala avtorjev al kko?8-)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Alien123 ::

Meni nič ne šteka.. zbriši pa ponovno naloži

oo7 ::

veqlargh je izjavil:

M-Power:

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/...



Hvala bom šel pogledati na te lokacije :)

Alien123 ::

če je kdaj komu za playat se lahko zmenmo

oo7 ::

Lahko udarimo kakšno skupaj. Jaz sicer nimam slušalk in mikrofona ampak sem že večkrat odigral skupinsko ponavadi me vrže s kakšnimi Kitajci :))
Tudio brez mikrofona se, da dobro sodelovati :)

veqlargh ::

miraldi: to se je meni dogajalo ja. Če je v igri sploh nisem kliknil na OK samo potegnil sem okno v en skrajni kot, da ga nisem videl, špil je deloval OK :D Sem pa rešil tako, da sem šel na omenjen exe fajl pa onemogočil neke full-screen optimizacije, ki jih win10 tera. Če maš win10 mogoče vredno poizkusit.

Alien123 ::

Decki.. v launch optionsih si nastavite -koreanrating, boste namesto rdeče krvi imeli modro. Pa še bolj izrazita je ko koga zadenete.

oo7 ::

Evo tudi meni končno uspelo :D




Ko je bilo še živih okoli 35 sem bil jaz že izven cone umiral sem šel pogledati še bolj ven z cone kaj je letalo spustilo z padalom notri sem našel adrenalinsko inekcijo in snajperko obleko zdraven je bil pa buggy :)
Se oblečem painkilerje medkit adrenalisnko inekcijo v bugija in hitro v krog. Tokrat sem imel prvič snajpersko obleko dobesedno nobeden me ni videl v travi.
Na koncu smo bili samo še trije in že čisto majhen krog. enega sem non stop gledal v hrbet in čakal kje je tretji. Tretji kot kaže je umrl izven cone tega sem pa zrešetal in bum #1 8-)

Alien123 ::

Nice :D..
V 3d načinu je najboljše igrat da se premikaš z modro cono. Vedno ti mora biti odzadaj da maš vsaj hrbet pokrit. Ker lahko ležijo za drevo al pa kamnom, pa te čakajo s kamero. Zato pa je najboljše igrat first person da nisi takoj viden, je pa težje.

theVB ::

Alien123 je izjavil:

Decki.. v launch optionsih si nastavite -koreanrating, boste namesto rdeče krvi imeli modro. Pa še bolj izrazita je ko koga zadenete.



Tole bo za sprobat, sm vidu strimerje ko to uporabljajo pa da vidmo kak se res obnese:)
Ceprav korejsko besedilo po zaslonu pa ni lih zame:))

Klemzz ::

Sej nimaš korejščine... Samo rdečo kri v modro spremeni.

Tomy ::

Dodajte me na steam(fukmajster)pa vsekamo kakšno

veqlargh ::

Bramo M-Power, my kind of play, samo da sem FPP. :) Tisto z modro krvjo se pa res pozna, sploh pri daljših zadetkih, ko nikoli ne veš a si al nisi zadel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veqlargh ()

ZaphodBB ::

veqlargh je izjavil:

Bramo M-Power, my kind of play, samo da sem FPP. :) Tisto z modro krvjo se pa res pozna, sploh pri daljših zadetkih, ko nikoli ne veš a si al nisi zadel.

Ali pa če imaš barvno slepoto in itak nikoli ne veš ali si zadel ali ne.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

oo7 ::

Evo danes še enkrat tokrat z ekipo Kitajcev :D



Ko so mene fentali so ostali samo še štirje pa je potem tale z moje ekipe zaključil :)

Kaj je se nas bo nabralo 4 za eno ekipno ? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
6 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15117048 (768) Ijus
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19124380 (7272) D3m
»

Call of Duty: Warzone (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
545438 (2567) sm1x
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273565 (30164) oo7
»

Fortnite (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5312309 (7283) yayo

Več podobnih tem