» »

Android SMS blokiranje

Android SMS blokiranje

...:TOMI:... ::

Na nexusu 5 je popolnoma neuporabno blokiranje sporočil. Ob blokiranju teksta ni, zvok in obvestilo še vedno. Wtf?

Iščem način oz. app, ki bi opravil svojo funkcijo. Pogoj je, da app nima reklam in 500 zahtev oz. dovoljenj, ki sploh niso pomembne za delovanje appa.
Tomi

xardas ::

Te stvari si že vse poskusil?

Tilen ::

Razmisli o prehodu na iOS. Ta funkcionalnost je že integrirana v operacijski sistem in deluje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

...:TOMI:... ::

Vajina odgovora mi ne pomagata. Prvi zadetek iz googla znam tusi sam obiskat in sem ga obiskal. IOS ne pride v poštev. Tusi na drugih androidih je zadeva delala bp, tu pa ne.

Torej, iščem app, ki je točno določen za to zadevo, brez neštwto permisionov, ki niso potrebni.
Tomi

xardas ::

Če imaš Android >= 6.0 lahko, ko je aplikacija enkrat nameščena, spreminjaš pravice, ki jih določena aplikacija ima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xardas ()

...:TOMI:... ::

To ni to.

Torej, ima kdo kaj uporabnega?
Tomi

shadeX ::

Imaš prevelike zahteve.

- Brez reklam (kdo sploh dela zastonj danes?)
- Brez permissionov, ki jih app ne potrebuje (če ima reklame ima tudi druge permissione vezane na same reklame).

Na Playu je teh appov ogromno, ampak ene delujejo druge pa ne (pred časom sem tudi sam iskal podobno app. Dobil ampak sem prej preizkusil nekje 4 appe preden sem dobil tisto, ki je delala na mojem modelu).

Pod črto, da dobiš tako app s pogoji, ki jih zahtevaš lahko le sanjaš, oz. je možnost majhna.

SaXsIm ::

AFAIK ima to android že po defaultu vgrajeno, vsaj samsungi. Greš na prejeto sporočilo, več, blokiraj. Je fotr na S3 pomotoma to storil za sestrina sporočila, pa sem precej časa razbijal glavo, zakaj ne dobiva sporočil.
SaXsIm

xardas ::

Tole, ki se hvali z malim številom pravic, si poskusil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xardas ()

...:TOMI:... ::

V prvem postu sem omenil, da se gre za nexusa in da je kompletno neuporabno vgrajeno blokiranje.

Predlagana aplikacija z malo permišni ne dela.
Tomi

SaXsIm ::

Si kdaj pomislil, da je morda kaj narobe s tvojim telefonom?
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2469837868 (484) Ales
»

Fitness tracker zapetnica (in app) - kateri je najmanjše zlo?

Oddelek: Mobilne tehnologije
252509 (1571) Kvinta
»

Android 10 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5416600 (11403) pirlo
»

Prihaja Android 6.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5323843 (20373) MrStein
»

Prehod iz Androida na iOS, mnenja za in proti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13236083 (31411) klinker

Več podobnih tem