» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
224 / 534
»»

andrej69 ::

Kateremu pa je primarna kvaliteta slike, sta best buy ta dva modela ( maxpro)

-Philips 55OLED754 1.151,30 EUR
-Panasonic 55GZ950E 1.319,23 EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

edi45 ::

Ne vem od kod tebi takšni vici, da je Philips boljši in glede na to da je slika tu tu pri vseh teh oledih, rajše vzamem LG in imam dosti boljšo uporabniško izkušnjo, kot pa s tem buggastim androidom in še slabšim firefoxom. Pri LGju vsaj deluje TV tako kot mora in ne kot ta jajca od androida. Ne vem kako jih ni sram, da kupiš TV za 2k in že prvi dan izgubiš živce, ko hočeš Kodi potegnit iz google storea in šteka ter crasha.

Senior Dev ::

Mislim da tale Philips ni v rangu ostalih oledov s podobno ceno. Tale nima niti Andorida pač pa Saphi, ki ga najdeš na televizorjih za 300 do 500 EUR. Niti Panasonic niti Philips nista best buy, edi45 ima v tem primeru prav.

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

Ne vem od kod tebi takšni vici, da je Philips boljši in glede na to da je slika tu tu pri vseh teh oledih, rajše vzamem LG in imam dosti boljšo uporabniško izkušnjo, kot pa s tem buggastim androidom in še slabšim firefoxom. Pri LGju vsaj deluje TV tako kot mora in ne kot ta jajca od androida. Ne vem kako jih ni sram, da kupiš TV za 2k in že prvi dan izgubiš živce, ko hočeš Kodi potegnit iz google storea in šteka ter crasha.


Kot prvo, razlike seveda niso velike so pa vidne:))Predvsem Lg zaostaja kar se tiče procesiranja slike, in pa kar se tiče gibanja slike.. Kot drugo ta Philips nima Androida temveč Saphi smart.. Kot tretjo pa sem ti že povedal, da ne primerjaj starejše OLED modele z letošnjimi..! Ker je na letošnjih modelih sam Chipset že zmoglivejši, tudi pomnilnika imajo ti televizorji več.. Pa tudi imajo že Android 9.0, kjer je samo delovanje boljše:)) Kar pa se tiče Androida moraš vedet, da je najboljši smart sistem v dobesednem pomenu.. Kaj ti pomaga Webos, če je zaprt sistem in lahko naložiš samo legalne aplikacije..!

krepki ::

Torej po tvojem mišlenju Andrej moj philips 9002,ki si ga hvalil,ko je izšel ,sedaj ni več tako dober,kot je bil in so novejši Philipsi sedaj toliko boljši,da bo potrebna zamenjava ali kako?
Mislim,da je ob vsakem novejšem izzidu tvja samo eno veliko nakladanje,kako je ta boljši od lanskega modela,po pravici povedano pa v uporabniški izkušnji ni nobenih razlik.
Enaka zgodba kot pri telefonih,le da folk telefone menja vsako leto,ampak ne zato ker je telefon toliko boljši ampak da si pač večji frajer,ker imaš najnovejši telefon na mizi.

skyform ::

neocodexx je izjavil:

skyform je izjavil:

neocodexx je izjavil:

Škoda le, ker noben ni na to opzoril da ne samo "da HDR ni pravi" ampak da izgleda popolnoma napačno in slabše kot SDR. In najhuje je to, ko se ga ne da izklopiti. Zdaj pa imaš mačka v žaklju.


Edina varijanta da izklopiš DV ali HDR v netlflixu je da si naložiš aplikacijo kodi, in v aplikaciji kodi preneseš netflix applikacijo v kateri lahko po želji vklopiš in izklošpiš vse povprek. Tako sme si naredil jaz, ker sovražim HDR in DV, sploh DV na Sonyju ki je meni osebno obupn, razen tu pa tam kak film je dober, drugače pa vse pretemno, pretemne barve, black crush, svetle zadeve pa žarijo tako da ti oči skuri, z nastavitvami lahko počneš kar koli. Sedaj pa lepo vse gledam v barvnem SDRju in to 4k, ker lahko v kodi netflixu vse forsiraš in nastaviš po svoji želji. SDR je tudi dosti boljši, če kaj gledaš cez dan, ker je lahko zelo svetl, v HDR in DV še pogledam samo odaje ali filme ki zgledajo solidno, ostalo ki je pretemno in brez barv sploh več ne povoham.


Izgleda, da imaš mogoče podoben problem kot jaz, HDR deluje samo na določenih vsebinah..? Kateri TV sploh imaš?

To, da SDR izgleda bolje kot DV se sploh ne bi strinjal. Jaz sem bil prisiljen forsirati napravo na SDR ker HDR ni deloval zaradi (vsaj prepričan sem da) slikovnega razmerja. Dolby Vision, tam ko je deloval, je vsekakor bil superioren napram vsemu ostalemu in sploh ni primerjati s SDR. Problem je samo, ko ti TV prikaže HDR signal kot SDR, kar se dogaja pri meni vsakič, ko zadeva ni točno v 16:9 še zdaj ne vem ali je to bug ali kaj, bo pa to najverjetneje šlo v reklamacijo..


Ne nimam enak problem kot ti, jaz enostavno ne maram HDR in DV od netflixa, za moj okus pretemn in brezbarvn sloh DV in to na tvjih, ki bi naj HDR in DV opravili brez težav XF9005 in XG9500. Na XE9005 je ok HDR tanovejših dveh XF in XG pa pretemn, to ga Sony nekaj serje, imajo daleč najbolj temn DV, DV na LGjih in Panasonicih je lepši in svetlejši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

edi45 ::

krepki je izjavil:

Torej po tvojem mišlenju Andrej moj philips 9002,ki si ga hvalil,ko je izšel ,sedaj ni več tako dober,kot je bil in so novejši Philipsi sedaj toliko boljši,da bo potrebna zamenjava ali kako?
Mislim,da je ob vsakem novejšem izzidu tvja samo eno veliko nakladanje,kako je ta boljši od lanskega modela,po pravici povedano pa v uporabniški izkušnji ni nobenih razlik.
Enaka zgodba kot pri telefonih,le da folk telefone menja vsako leto,ampak ne zato ker je telefon toliko boljši ampak da si pač večji frajer,ker imaš najnovejši telefon na mizi.


Seveda ni razlike, vidiš da je andrej dobesedno bolan. Drugo leto bomo pa poslušali kak so novi philipsi oh in ah in da so dosti boljši kot stari(letošnji) da se ne morejo primerjat itd..človek že sam sebi verjame. Sem testiral tudi 803 65" pri kolegu in je isto kot 9002. Nisem opazil nič drugačnega, da bi boljše delalo. Sem hotel samo kodi potegnit iz google store in sem skor znorel zraven. Kak je to štekalo, že tipkovnica, sama aplikacija, pol je še crashnla 2x preden je uspelo dol potegnit kodi. To je res samo za filme gledat, čeprav tudi netflix ni delal tak gladko kot pri meni, iz usb je tudi štekal 4k remux iz partisa. Brezveze...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

andrej69 ::

krepki je izjavil:

Torej po tvojem mišlenju Andrej moj philips 9002,ki si ga hvalil,ko je izšel ,sedaj ni več tako dober,kot je bil in so novejši Philipsi sedaj toliko boljši,da bo potrebna zamenjava ali kako?
Mislim,da je ob vsakem novejšem izzidu tvja samo eno veliko nakladanje,kako je ta boljši od lanskega modela,po pravici povedano pa v uporabniški izkušnji ni nobenih razlik.
Enaka zgodba kot pri telefonih,le da folk telefone menja vsako leto,ampak ne zato ker je telefon toliko boljši ampak da si pač večji frajer,ker imaš najnovejši telefon na mizi.


Saj nisem dejal, da ne deluje dobro Android na tvojem OLEDU.. Samo se vidi razlika, napram letošnjim Philips modelom:))

edi45 ::

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Ne vem od kod tebi takšni vici, da je Philips boljši in glede na to da je slika tu tu pri vseh teh oledih, rajše vzamem LG in imam dosti boljšo uporabniško izkušnjo, kot pa s tem buggastim androidom in še slabšim firefoxom. Pri LGju vsaj deluje TV tako kot mora in ne kot ta jajca od androida. Ne vem kako jih ni sram, da kupiš TV za 2k in že prvi dan izgubiš živce, ko hočeš Kodi potegnit iz google storea in šteka ter crasha.


Kot prvo, razlike seveda niso velike so pa vidne:))Predvsem Lg zaostaja kar se tiče procesiranja slike, in pa kar se tiče gibanja slike.. Kot drugo ta Philips nima Androida temveč Saphi smart.. Kot tretjo pa sem ti že povedal, da ne primerjaj starejše OLED modele z letošnjimi..! Ker je na letošnjih modelih sam Chipset že zmoglivejši, tudi pomnilnika imajo ti televizorji več.. Pa tudi imajo že Android 9.0, kjer je samo delovanje boljše:)) Kar pa se tiče Androida moraš vedet, da je najboljši smart sistem v dobesednem pomenu.. Kaj ti pomaga Webos, če je zaprt sistem in lahko naložiš samo legalne aplikacije..!


Eh..amater en. Saphi je še večjo sran*e kot android, philips tudi nima nič kaj posebne slike, če smo iskreni, Sony ima lepšo od LGja, Philips ne. Chipset sam po sebi tud ne dela čudežev, že 803 ima android 9 in je še vedno za en drek. Počasno, neodzivno nestabilno itd..Ti kar prodajaj tistim upokojencem ko še kupijo philipsa bučke, nam ne rabiš. Sem imel več televizij in telefonov z androidom kot ti in iz prve roke povem da ni to to, boljše bolj zaprt sistem in deluje tak kot mora, hitro, gladko, odzivno itd. Ne vem no kaj bi ti vse nalagal na TV, da rabiš tako hudo odprt sistem?? :) v sedmih mescih odkar imam ta tv, še ene aplikacije nisem naložil, ima vse kar rabim (youtube, netflix, prime). Iz androida sem jih še brisal, ker je sam nepotreben balast in že tako dela počasi kot hudič, ampak nič kaj ni pomagalo, da sem skoraj vse zbrisal. Saj drugo leto bomo pa poslušali, kak bo philips imel spet neverjetno boljše tvje kot lanski modeli(letošnji) da se ne morejo primerjati itd ::))

andrej69 je izjavil:

krepki je izjavil:

Torej po tvojem mišlenju Andrej moj philips 9002,ki si ga hvalil,ko je izšel ,sedaj ni več tako dober,kot je bil in so novejši Philipsi sedaj toliko boljši,da bo potrebna zamenjava ali kako?
Mislim,da je ob vsakem novejšem izzidu tvja samo eno veliko nakladanje,kako je ta boljši od lanskega modela,po pravici povedano pa v uporabniški izkušnji ni nobenih razlik.
Enaka zgodba kot pri telefonih,le da folk telefone menja vsako leto,ampak ne zato ker je telefon toliko boljši ampak da si pač večji frajer,ker imaš najnovejši telefon na mizi.


Saj nisem dejal, da ne deluje dobro Android na tvojem OLEDU.. Samo se vidi razlika, napram letošnjim Philips modelom:))


ne deluje dobro android na 2017 pos9002, ne dela dobro na 2018 803 in se grem stavit da še ne dela dobro na letošnjih, kakor tudi prihodnje leto ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

andrej69 ::

@edi45
Izgleda, da imaš ti res takšno smolo, da samo tebi Android ne deluje kakor treba:)):D

Recimo tukaj si lahko prebereš kar je napisal eden uporabnik iz Hrvaškega foruma za Android:)Saj jaz ne govorim nekaj na pamet, kakor ti.. Ker za razliko od tebe, lahko testiram najnovejše zadeve.. Ti pa si obstal z Androidom v letu 2017..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

edi45 ::

z nobeno televizijo, ki je imela android nisem bil najbolj zadovoljen, saj 3/4 problemov je izhajalo iz tega beta softwara. Tudi kolega z 803 ni preveč zadovoljen, ravno zaradi androida. Skratka vse kar jih poznam, ki imajo androida ne morejo rečt nič pozitivnega o androidu. Samo da so razočarani, ker so misli da je isto kot na telefonih.

andrej69 je izjavil:

@edi45
Izgleda, da imaš ti res takšno smolo, da samo tebi Android ne deluje kakor treba:)):D

Recimo tukaj si lahko prebereš kar je napisal eden uporabnik iz Hrvaškega foruma za Android:)Saj jaz ne govorim nekaj na pamet, kakor ti.. Ker za razliko od tebe, lahko testiram najnovejše zadeve.. Ti pa si obstal z Androidom v letu 2017..



ne vem no če je android na 803 iz 2017?

andrej69 je izjavil:

@edi45
Izgleda, da imaš ti res takšno smolo, da samo tebi Android ne deluje kakor treba:)):D

Recimo tukaj si lahko prebereš kar je napisal eden uporabnik iz Hrvaškega foruma za Android:)Saj jaz ne govorim nekaj na pamet, kakor ti.. Ker za razliko od tebe, lahko testiram najnovejše zadeve.. Ti pa si obstal z Androidom v letu 2017..



Drugače pa to so sami amaterji po domače povedano, nezahtevni uporabniki, ko bi jim še saphi bil všeč :)) Taka ti je ciljna publika pri philipsu. Upokojenci ali pa nezahtevni uporabniki :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

skyform ::

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Ne vem od kod tebi takšni vici, da je Philips boljši in glede na to da je slika tu tu pri vseh teh oledih, rajše vzamem LG in imam dosti boljšo uporabniško izkušnjo, kot pa s tem buggastim androidom in še slabšim firefoxom. Pri LGju vsaj deluje TV tako kot mora in ne kot ta jajca od androida. Ne vem kako jih ni sram, da kupiš TV za 2k in že prvi dan izgubiš živce, ko hočeš Kodi potegnit iz google storea in šteka ter crasha.


Kot prvo, razlike seveda niso velike so pa vidne:))Predvsem Lg zaostaja kar se tiče procesiranja slike, in pa kar se tiče gibanja slike.. Kot drugo ta Philips nima Androida temveč Saphi smart.. Kot tretjo pa sem ti že povedal, da ne primerjaj starejše OLED modele z letošnjimi..! Ker je na letošnjih modelih sam Chipset že zmoglivejši, tudi pomnilnika imajo ti televizorji več.. Pa tudi imajo že Android 9.0, kjer je samo delovanje boljše:)) Kar pa se tiče Androida moraš vedet, da je najboljši smart sistem v dobesednem pomenu.. Kaj ti pomaga Webos, če je zaprt sistem in lahko naložiš samo legalne aplikacije..!


LG se izboljšuje kar se tiče procesiranja slike, C9 ima processing slike na nivoju Sonyjevega X1 extreme procesorja, ki nič ne zaostaja za Philipsovem P5, za enkrat je še vedno najboljši Sonyjev ultimate X1.

OLED754 in GZ950 pa sploh ne moreš primerjati, ker sta različn boudget TVja, če že primerjaš potem z 804 ali 854 in še ta je slabši. GZ950 je letos daleč najboljši OLED za denar, poglej si reviewe, vsepovsod piše da ima daleč najboljšo sliko za ceno. Panasonic ima tudi najboljši, shadow detail in uniformity, najmajn DSEja in bandinga, Philips pa žal najslabši uniformity od OLEDTVjev, Philips je že od nekdaj slab kar se tiče čistoče panela, sam sem že imel polno Philips TVjev in so vedno imeli težave z bandingom in DSE, nima veze ali, IPS, VA ali bilo kaj, tudi pri dragih TVjih, sicer to velja tudi za Samsung. Najbolj čiste panele imate Panasonic in Sony sicer ne vem kako jim to uspe, ker ne proizvajata svojih panelov, razen GZ2000 ki ima nek kostum panel. Poglej si video review od HDTV test, kaki uniformity ima panel od 854, tudi AVforums je ocenil uniformity pri Philipsu najslabše in so napisali da zaostaja za ostalimi. 754 pa je v bistvu malo izboljšan lanski 803 in to brez Androida.

Ne pravim da je Philips OLED slab, za večino ljudi je več kot dovolj dober, v bistvu je 854 letos zelo dober in se je pribljižal konkurenci ampak še vedno zaostaja. 754 pa res ne spada v enako klaso kot GZ950, saj je tudi zato 200€ cenejši. Za večino uporabnikov pa so najcenejši OLEDi seveda več kot dovolj v bistvo še overkill.

andrej69 ::

@edi45
Drugače pa to so sami amaterji po domače povedano, nezahtevni uporabniki, ko bi jim še saphi bil všeč :)) Taka ti je ciljna publika pri philipsu. Upokojenci ali pa nezahtevni uporabniki :)

A ti pa se profesionalno ukvarjaš z televizorji.....?:)):)) Daj prosim te prenehaj že z takšnimi izjavami.. Kakorkoli kateri pohvali Philips televizor je po tvoje slep, star, totalni nevednež itd.. Res si že smešen z tvojimi antireklamami za Philips televizorje :))

andrej69 ::

@skyform
Kar se tiče slikovnih procesorjev je najkvalitetnejši Philipsov P5 procesor tretje generacije, je pa tu nekje tudi letošnji Panasonicov HCX Pro procesor. Sony letos zaostaja , kar se tiče procesiranja slike:)



Philips excels at video processing, and the new 3rd generation P5 processor is particularly impressive. Of course, there are those that prefer their images 'au naturale' and without any processing, but if it is your bag then the 2019 OLEDs will delight you. The upscaling is exceptional, and the noise reduction is state-of-the-art. There are also features for boosting contrast, and squeezing every last detail from lower resolution content. You can even make SDR into HDR and also add brightness and change tone mapping with HDR10 content. The P5 is also incorporated into the Dolby Vision Bright mode. As image purists, we tend to move away from such processing, but the motion and upscaling performance are excellent so, even when not using all the processing tricks, the Philips TVs are great for all users. The P5 is certainly a powerful processor that offers the user choice and flexibility and is by far the best on the market at this moment in time.

edi45 ::

andrej69 je izjavil:

@edi45
Drugače pa to so sami amaterji po domače povedano, nezahtevni uporabniki, ko bi jim še saphi bil všeč :)) Taka ti je ciljna publika pri philipsu. Upokojenci ali pa nezahtevni uporabniki :)

A ti pa se profesionalno ukvarjaš z televizorji.....?:)):)) Daj prosim te prenehaj že z takšnimi izjavami.. Kakorkoli kateri pohvali Philips televizor je po tvoje slep, star, totalni nevednež itd.. Res si že smešen z tvojimi antireklamami za Philips televizorje :))


Do zdaj še vsak ko je pohvalil philipsa je točno takšen kot sem napisal :)

fun fact, še moji omi gre na živce kak je počasen philips, kako dolgo rabi da se vžge in kako počasi menjuje kanale8-) Ne vem zakaj se tak zavzeto zavzemaš za to drugo razredno znamko in jo promoviraš in vsiljuješ vsakemu, kaj imaš kake delnice od philipsa ali kaj?

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@edi45
Drugače pa to so sami amaterji po domače povedano, nezahtevni uporabniki, ko bi jim še saphi bil všeč :)) Taka ti je ciljna publika pri philipsu. Upokojenci ali pa nezahtevni uporabniki :)

A ti pa se profesionalno ukvarjaš z televizorji.....?:)):)) Daj prosim te prenehaj že z takšnimi izjavami.. Kakorkoli kateri pohvali Philips televizor je po tvoje slep, star, totalni nevednež itd.. Res si že smešen z tvojimi antireklamami za Philips televizorje :))


Do zdaj še vsak ko je pohvalil philipsa je točno takšen kot sem napisal :)

fun fact, še moji omi gre na živce kak je počasen philips, kako dolgo rabi da se vžge in kako počasi menjuje kanale8-) Ne vem zakaj se tak zavzeto zavzemaš za to drugo razredno znamko in jo promoviraš in vsiljuješ vsakemu, kaj imaš kake delnice od philipsa ali kaj?


Veš kaj mi je zanimivo, da imajo naenkrat vsi tvoji kolegi in vsi tvoji bližnji ravno Philips televizore:)):D

Skylord ::

Splošno znano je, da Philips TVje kupujejo tisti, ki nimajo denarja za kaj boljšega. Sony je bil vedno med najboljšimi in tudi med najdražjimi. LG in Samsung pa odvisno od serije do serije.
Ko ni bilo denarja sem kupil Philipsa, ki pa je kmalu šel od doma. Pa ne zaradi mene ampak zaradi njega samega, ker je pač crknil. Kupil še enega, ki prav tako ni zdržal več kot leto dni. Od takrat nikoli več Philipsov pa se lahko vsi na glavo postavite. Potem sem kupil LGja, cca 8 let nazaj, ki še danes dela. Kmalu za tem še Samsunga, ki je bil takrat med najboljšimi model 50H6400, še vedno dela brez problema, slika olala, prekaša še marsikateri novejši model. Tako da pljuvanje čez določene znamke (razen Philipsa:P) je neupravičeno. No trenutno pa imam spet najboljši model v svojem razredu;)

scipascapa ::

to pa je? :)

Skylord ::

Najboljši TV 2019
Če ne bi moderatorji(bigvale al kaj že je, sploh ne vem kaj je to za en tip) brisal za brezveze prispevke, brez kakršnega koli vzroka in pojasnila bi vedel. Razen če ja kaj v navezi z andrejem;) pa mu andrej plačuje za izbris komentarjev. Sem malo nazaj nalimal slikco;)

edi45 ::

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@edi45
Drugače pa to so sami amaterji po domače povedano, nezahtevni uporabniki, ko bi jim še saphi bil všeč :)) Taka ti je ciljna publika pri philipsu. Upokojenci ali pa nezahtevni uporabniki :)

A ti pa se profesionalno ukvarjaš z televizorji.....?:)):)) Daj prosim te prenehaj že z takšnimi izjavami.. Kakorkoli kateri pohvali Philips televizor je po tvoje slep, star, totalni nevednež itd.. Res si že smešen z tvojimi antireklamami za Philips televizorje :))


Do zdaj še vsak ko je pohvalil philipsa je točno takšen kot sem napisal :)

fun fact, še moji omi gre na živce kak je počasen philips, kako dolgo rabi da se vžge in kako počasi menjuje kanale8-) Ne vem zakaj se tak zavzeto zavzemaš za to drugo razredno znamko in jo promoviraš in vsiljuješ vsakemu, kaj imaš kake delnice od philipsa ali kaj?


Veš kaj mi je zanimivo, da imajo naenkrat vsi tvoji kolegi in vsi tvoji bližnji ravno Philips televizore:)):D


moja starša imata philipsa, oma ima philipsa in dva kolega imata philipsa, eden izmed njiju ima 65" 803 in noben ni ravno najbolj navdušen. Par jih pa ima sony z androidom in nasploh niso najbolj zadovoljni z androidom, ker so mislili da je isto kot na telefonu, je pa dosti bolj porazna zadeva. Saj sem ti rekel, po večini imajo philipsa starejši ali pa popolnoma nezahtevni uporabniki, ker je poceni :)

scipascapa je izjavil:

to pa je? :)


C98-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

scipascapa ::

sej gledam faq C9 povsod hvalijo......samo jebeno 2 plači.

andrej69 ::

Skylord je izjavil:

Splošno znano je, da Philips TVje kupujejo tisti, ki nimajo denarja za kaj boljšega. Sony je bil vedno med najboljšimi in tudi med najdražjimi. LG in Samsung pa odvisno od serije do serije.
Ko ni bilo denarja sem kupil Philipsa, ki pa je kmalu šel od doma. Pa ne zaradi mene ampak zaradi njega samega, ker je pač crknil. Kupil še enega, ki prav tako ni zdržal več kot leto dni. Od takrat nikoli več Philipsov pa se lahko vsi na glavo postavite. Potem sem kupil LGja, cca 8 let nazaj, ki še danes dela. Kmalu za tem še Samsunga, ki je bil takrat med najboljšimi model 50H6400, še vedno dela brez problema, slika olala, prekaša še marsikateri novejši model. Tako da pljuvanje čez določene znamke (razen Philipsa:P) je neupravičeno. No trenutno pa imam spet najboljši model v svojem razredu;)


Napisal si toliko neumnosti, potem pa si začuden, ko ti brišejo komentarje:)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Skylord ()

alenh ::

Ima kdo izkušne z bigbang glede garancije koliko casa rabijo, da popravijo tv.Čez ekran se mi je naredila črtica,ki utripa pa ne bi bil rad brez tv 1 mesec..

scipascapa ::

Big Bang nima nič s tem, pogledaš spisek servisov in se tja obrneš.

andrej69 ::

@edi45

A si ti res tako nerazgledan, ali pa uživaš v provociranju..? Od kje pa tebi informacije, da se Philips kupuje ker je poceni..? Če bi malo spremljal cene bi videl, da so najcenejši Lg in Samsung televizori, poleg seveda Hisense.. Tako, da res prenehaj z takšnim pisanjem.. Kako pa to, da ima Philips tržni prodajni delež v Sloveniji okoli 50%..? Pa je dražji napram Samsungu in Lg-ju..!

alenh je izjavil:

Ima kdo izkušne z bigbang glede garancije koliko casa rabijo, da popravijo tv.Čez ekran se mi je naredila črtica,ki utripa pa ne bi bil rad brez tv 1 mesec..


Kakšnih 14 dni lahko pričakuješ , da boš brez televizorja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Skylord ()

Skylord ::

andrej69 je izjavil:

Skylord je izjavil:

Splošno znano je, da Philips TVje kupujejo tisti, ki nimajo denarja za kaj boljšega. Sony je bil vedno med najboljšimi in tudi med najdražjimi. LG in Samsung pa odvisno od serije do serije.
Ko ni bilo denarja sem kupil Philipsa, ki pa je kmalu šel od doma. Pa ne zaradi mene ampak zaradi njega samega, ker je pač crknil. Kupil še enega, ki prav tako ni zdržal več kot leto dni. Od takrat nikoli več Philipsov pa se lahko vsi na glavo postavite. Potem sem kupil LGja, cca 8 let nazaj, ki še danes dela. Kmalu za tem še Samsunga, ki je bil takrat med najboljšimi model 50H6400, še vedno dela brez problema, slika olala, prekaša še marsikateri novejši model. Tako da pljuvanje čez določene znamke (razen Philipsa:P) je neupravičeno. No trenutno pa imam spet najboljši model v svojem razredu;)


Napisal si toliko neumnosti, potem pa si začuden, ko ti brišejo komentarje:)

Ja res žalostno.
Meni brišejo tebe pa prenašajo že 300 strani.
S tem da nobeden ne ukrepa proti tvojim vsiljevanjem preko ZS.
Sem bil tiho, samo ne, moraš izzivat.
Pazite se Andreja, ker ko bo zavohal plen vam bo težil preko ZS do onemoglosti. Nekaj časa ga prijazno prenašaš potem pa se ga ne moreš na lep način znebit. Pa je toliko glup, da ne razume, da jih je s tem več odgnal od nakupa kot pridobil. Če bi njegovi nadrejeni ali pa Philip kot tak, vedel koliko jim je naredil škode z svojim neumnim blebetanjem in vsiljevanjem, ga že zdavnaj odstranijo (šus v glavo).
Hijena prve vrste.

andrej69 ::

Skylord je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Skylord je izjavil:

Splošno znano je, da Philips TVje kupujejo tisti, ki nimajo denarja za kaj boljšega. Sony je bil vedno med najboljšimi in tudi med najdražjimi. LG in Samsung pa odvisno od serije do serije.
Ko ni bilo denarja sem kupil Philipsa, ki pa je kmalu šel od doma. Pa ne zaradi mene ampak zaradi njega samega, ker je pač crknil. Kupil še enega, ki prav tako ni zdržal več kot leto dni. Od takrat nikoli več Philipsov pa se lahko vsi na glavo postavite. Potem sem kupil LGja, cca 8 let nazaj, ki še danes dela. Kmalu za tem še Samsunga, ki je bil takrat med najboljšimi model 50H6400, še vedno dela brez problema, slika olala, prekaša še marsikateri novejši model. Tako da pljuvanje čez določene znamke (razen Philipsa:P) je neupravičeno. No trenutno pa imam spet najboljši model v svojem razredu;)


Napisal si toliko neumnosti, potem pa si začuden, ko ti brišejo komentarje:)

Ja res žalostno.
Meni brišejo tebe pa prenašajo že 300 strani.
S tem da nobeden ne ukrepa proti tvojim vsiljevanjem preko ZS.
Sem bil tiho, samo ne, moraš izzivat.
Pazite se Andreja, ker ko bo zavohal plen vam bo težil preko ZS do onemoglosti. Nekaj časa ga prijazno prenašaš potem pa se ga ne moreš na lep način znebit. Pa je toliko glup, da ne razume, da jih je s tem več odgnal od nakupa kot pridobil. Če bi njegovi nadrejeni ali pa Philip kot tak, vedel koliko jim je naredil škode z svojim neumnim blebetanjem in vsiljevanjem, ga že zdavnaj odstranijo (šus v glavo).
Hijena prve vrste.


Malo lepše se obnašaj, in se ne spuščaj na osebni nivo:)) Ker se midva ne poznava.. In nikomur ne vsiljujem preko ZS, ker ni potrebe..!

Skylord ::

andrej69 je izjavil:


Malo lepše se obnašaj, in se ne spuščaj na osebni nivo:)) Ker se midva ne poznava.. In nikomur ne vsiljujem preko ZS, ker ni potrebe..!

Kaj sedaj boš še lagal, da mi nisi težil in se vsiljeval preko ZS?
Res hočeš, da ti prilimam tista sporočila!

andrej69 ::

Skylord je izjavil:

andrej69 je izjavil:


Malo lepše se obnašaj, in se ne spuščaj na osebni nivo:)) Ker se midva ne poznava.. In nikomur ne vsiljujem preko ZS, ker ni potrebe..!

Kaj sedaj boš še lagal, da mi nisi težil in se vsiljeval preko ZS?
Res hočeš, da ti prilimam tista sporočila!


Nisem napisal, da nikomur nisem priporočal preko ZS.. Samo eno je priporočanje drugo pa vsiljevanje.. Najverjetneje pa sem ti moral poslat kakšno sporočilo več, ker najverjetneje nisi kaj razumel najbolje..

Skylord ::

andrej69 je izjavil:

Skylord je izjavil:

andrej69 je izjavil:


Malo lepše se obnašaj, in se ne spuščaj na osebni nivo:)) Ker se midva ne poznava.. In nikomur ne vsiljujem preko ZS, ker ni potrebe..!

Kaj sedaj boš še lagal, da mi nisi težil in se vsiljeval preko ZS?
Res hočeš, da ti prilimam tista sporočila!


Nisem napisal, da nikomur nisem priporočal preko ZS.. Samo eno je priporočanje drugo pa vsiljevanje.. Najverjetneje pa sem ti moral poslat kakšno sporočilo več, ker najverjetneje nisi kaj razumel najbolje..

Nisem razumel aja;)

Na začetku sem bil hvaležen za priporočila ja samo kar je pa preveč je pa preveč.
To je zadnje sporočilo po tem, ko sem ga imel vrh glave, ker mi je v nedogled vsiljeval neke njegove predloge in linke in ne vem kaj še vse. Potem sem se ga komaj na lep način znebil.
Lahko pa pokažem še ostale sporočila že hočeš.

andrej69 ::

@RokFeler

Zradi mene lahko prilimaš karkoli hočeš.. Sicer pa ne vem, kaj je sploh namen toje prijave tukaj na tem forumu.. Kakor vidim predvsem to, da narediš nekaj antireklame za Philips televizorje:))

MrStein ::

scipascapa je izjavil:

Big Bang nima nič s tem, pogledaš spisek servisov in se tja obrneš.

Če je kupil pri BigBang, potem še kako ima.

Naj zaprosi za nadomestni izdelek.

Če proizvajalec kupcu ne zagotovi nadomestnega proizvoda v začasno uporabo, ima kupec pravico uveljavljati škodo, ki jo je utrpel, ker proizvoda ni mogel uporabljati od trenutka, ko je zahteval popravilo ali zamenjavo, do njune izvršitve.


andrej69 je izjavil:


Of course, there are those that prefer their images 'au naturale' and without any processing,

without any processing ne obstaja.
To je kot slika brez svetlobe. Je nesmisel.


the noise reduction is state-of-the-art.

Hmm, kaki noise? Za analogne kanale?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

edi45 ::

andrej69 je izjavil:

@edi45

A si ti res tako nerazgledan, ali pa uživaš v provociranju..? Od kje pa tebi informacije, da se Philips kupuje ker je poceni..? Če bi malo spremljal cene bi videl, da so najcenejši Lg in Samsung televizori, poleg seveda Hisense.. Tako, da res prenehaj z takšnim pisanjem.. Kako pa to, da ima Philips tržni prodajni delež v Sloveniji okoli 50%..? Pa je dražji napram Samsungu in Lg-ju..!

alenh je izjavil:

Ima kdo izkušne z bigbang glede garancije koliko casa rabijo, da popravijo tv.Čez ekran se mi je naredila črtica,ki utripa pa ne bi bil rad brez tv 1 mesec..


Kakšnih 14 dni lahko pričakuješ , da boš brez televizorja.


Ne vem ne, če je kdo nerazgledan tu si to ti. Sploh s tvojim hvaljenjem in kovanjem philipsa med zvezde, čeprav se vsi zavedamo realnosti, samo ti ne očitno. In še vseeno veselo zavajaš ljudi in vsiljuješ te drugo razredno turško sranje vsem, ki hočejo dober tv, kar pa philips definitivno ni. Slika res mogoče ni slaba, vse ostalo se pa lahko skrije. Sploh operacijski sistem, saj ne vem kaj je bolj porazno na philipsu, android dosti lepše dela na Sonyu, ker je optimiziran za Sony in ne za philips, tisti saphi je pa še večji K. 3/4 ciljne publike pri Philipsu sem pa ti že tako povedal, stari ljudje, nezahtevni uporabniki in takšni, ki jih božične lučke na zadnji strani televizije fascinirajo:8)

DarwiN ::

andrej69 je izjavil:

Kako pa to, da ima Philips tržni prodajni delež v Sloveniji okoli 50%..?

Z osvojitvijo naše žepne državice se ni ravno za hvalit.

Ti se raje vprašaj, kakšen tržni delež ima Philips v Nemčiji, ZDA (TP Vision), Japonski, Koreji in drugih najbolj razvitih državah. Tam ima Philips drobtinice in se sploh ne sili zraven. Praktično so dvignili roke od marketinga.. Škoda denarja za boj, kjer nimaš realnih možnosti.

Tako pa se štuli na teh manj konkurenčnih slabše razvitih trgih, ker za nas je itak vse dovolj dobro. Pa v Indiji menda Philips na veliko prodira na trg.

Zaradi tega tudi večina priznanih spletnih strani in recenzistov ne obravnava Philipsov. Istočasno pa namesto resnih priznanj Philips pobira neke kvazi madžarske in slovaške nagrade.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

scipascapa ::

V tujini, forumih, yt nikjer ne vidiš Philipsa.

Senior Dev ::

Tržni delež LG v Sloveniji je 54%. Podatkov sicer nimam. LG je tudi najboljši pri televizorjih - best buy.

DarwiN ::

V Vukojebini ima bojda skoraj vsako gospodinjstvo Philipsa in so vsi navdušeni. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

fpbs ::

Skylord je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Skylord je izjavil:

Splošno znano je, da Philips TVje kupujejo tisti, ki nimajo denarja za kaj boljšega. Sony je bil vedno med najboljšimi in tudi med najdražjimi. LG in Samsung pa odvisno od serije do serije.
Ko ni bilo denarja sem kupil Philipsa, ki pa je kmalu šel od doma. Pa ne zaradi mene ampak zaradi njega samega, ker je pač crknil. Kupil še enega, ki prav tako ni zdržal več kot leto dni. Od takrat nikoli več Philipsov pa se lahko vsi na glavo postavite. Potem sem kupil LGja, cca 8 let nazaj, ki še danes dela. Kmalu za tem še Samsunga, ki je bil takrat med najboljšimi model 50H6400, še vedno dela brez problema, slika olala, prekaša še marsikateri novejši model. Tako da pljuvanje čez določene znamke (razen Philipsa:P) je neupravičeno. No trenutno pa imam spet najboljši model v svojem razredu;)


Napisal si toliko neumnosti, potem pa si začuden, ko ti brišejo komentarje:)

Ja res žalostno.
Meni brišejo tebe pa prenašajo že 300 strani.
S tem da nobeden ne ukrepa proti tvojim vsiljevanjem preko ZS.
Sem bil tiho, samo ne, moraš izzivat.
Pazite se Andreja, ker ko bo zavohal plen vam bo težil preko ZS do onemoglosti. Nekaj časa ga prijazno prenašaš potem pa se ga ne moreš na lep način znebit. Pa je toliko glup, da ne razume, da jih je s tem več odgnal od nakupa kot pridobil. Če bi njegovi nadrejeni ali pa Philip kot tak, vedel koliko jim je naredil škode z svojim neumnim blebetanjem in vsiljevanjem, ga že zdavnaj odstranijo (šus v glavo).
Hijena prve vrste.

Ja res je žalostno, da proti temu vsiljevanju in zavajanju nihče nič ne ukrepa, in da tisti, ki resnično rabi pomoč pri nakupu TVeja nesluteče postane plen, kot si omenil, hijene prve vrste.

MrStein ::

Senior Dev je izjavil:

Tržni delež LG v Sloveniji je 54%. Podatkov sicer nimam.

Na Marsu živijo pingvini. Podatkov sicer nimam.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Konlov ::

Ma sej če se Lg pa Philips kregata, nas niti ne gane:)).

Senior Dev ::

Andrej je naredil v Sloveniji preboj s Philipsi. V razviti Evropi je Philipsov okoli 5%, pri nas pa bojda 50-60%. Svaka čast.

fpbs ::

Skylord je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Nisem napisal, da nikomur nisem priporočal preko ZS.. Samo eno je priporočanje drugo pa vsiljevanje.. Najverjetneje pa sem ti moral poslat kakšno sporočilo več, ker najverjetneje nisi kaj razumel najbolje..

Nisem razumel aja;)

Na začetku sem bil hvaležen za priporočila ja samo kar je pa preveč je pa preveč.
To je zadnje sporočilo po tem, ko sem ga imel vrh glave, ker mi je v nedogled vsiljeval neke njegove predloge in linke in ne vem kaj še vse. Potem sem se ga komaj na lep način znebil.
Lahko pa pokažem še ostale sporočila že hočeš.
Hvaležen si bil, dokler nisi spoznal, da si se ujel v Andrejevo past. Zaželjeno bi bilo, da pokažeš še druga sporočila, ker kolikor mi je poznano, na ZS obdeluje svoje žrtve še bolj agresivno, ker ve, da njegovim "nasvetom" ne
bo nihče ugovarjal.

andrej69 ::

DarwiN je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kako pa to, da ima Philips tržni prodajni delež v Sloveniji okoli 50%..?

Z osvojitvijo naše žepne državice se ni ravno za hvalit.

Ti se raje vprašaj, kakšen tržni delež ima Philips v Nemčiji, ZDA (TP Vision), Japonski, Koreji in drugih najbolj razvitih državah. Tam ima Philips drobtinice in se sploh ne sili zraven. Praktično so dvignili roke od marketinga.. Škoda denarja za boj, kjer nimaš realnih možnosti.

Tako pa se štuli na teh manj konkurenčnih slabše razvitih trgih, ker za nas je itak vse dovolj dobro. Pa v Indiji menda Philips na veliko prodira na trg.

Zaradi tega tudi večina priznanih spletnih strani in recenzistov ne obravnava Philipsov. Istočasno pa namesto resnih priznanj Philips pobira neke kvazi madžarske in slovaške nagrade.


Pišeš neumnosti, kot nekateri drugi:) Kot prvo TPV trži Philips televizore samo v Evropi, dočim se prodajajo na drugih celinah Philips televizori, ki se prodajajo pod blagovno znamko Funai..! In ti televizorji nimajo nič skupnega.. Kot drugo, pa imaš kar precej testov Philips televizorjev, ki jih testirajo najbolj priznani strokokovnjaki. Recimo HDTV-Test, AVforums, Trusted Reviews, HDTV Polska,itd..

DarwiN ::

TP Vision engages in developing, manufacturing and marketing Philips branded TV sets in Europe, Russia, Middle East, Brazil, Argentina, Uruguay, Paraguay and selected countries in Asia-Pacific excluding China.
Ok, ampak point ostaja, v ZDA in drugih razvitih državah imajo le drobtinice. Zares razširjeni so predvsem v "s-hole countries".

Ja, za njihove OLEDe že najdeš kak pravi test tu in tam.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

andrej69 ::

DarwiN je izjavil:

TP Vision engages in developing, manufacturing and marketing Philips branded TV sets in Europe, Russia, Middle East, Brazil, Argentina, Uruguay, Paraguay and selected countries in Asia-Pacific excluding China.
Ok, ampak point ostaja, v ZDA in drugih razvitih državah imajo le drobtinice. Zares razširjeni so predvsem v "s-hole countries".

Ja, za njihove OLEDe že najdeš kak pravi test tu in tam.


Philips televizorji, ki jih trži TPV Technology Group na Poljskem, kjer je tovarna se prodajajo samo v Evropi:)

LeQuack ::

A je kakšen TV ki ne bo čez 2 leti zastarel ko proizvajalec neha posodabljati sistem?
Quack !

andrej69 ::

LeQuack je izjavil:

A je kakšen TV ki ne bo čez 2 leti zastarel ko proizvajalec neha posodabljati sistem?


Philips in pa Sony sta edina, ki na dolgi rok redno poosodabljata OS.. Vsi ostali televizorji, čez določen čas ne omogočajo več nadgradnje.. Predvsem so kar se tega tiče, najzaneslivejši televizorji z Androidom, ker Android je platforma katera ima bodočnost:))Vsi ostali zaprti sistemi so tukaj nezanesljivi..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

A je kakšen TV ki ne bo čez 2 leti zastarel ko proizvajalec neha posodabljati sistem?

Philips in pa Sony sta edina, ki na dolgi rok redno poosodabljata OS.. Vsi ostali televizorji, čez določen čas ne omogočajo več nadgradnje.. Predvsem so kar se tega tiče, najzaneslivejši televizorji z Androidom, ker Android je platforma katera ima bodočnost:))Vsi ostali zaprti sistemi so tukaj nezanesljivi..
Pa normalno, tisto, kar je napravljeno slabo, moraš stalno nekaj popravljati in nadgrajevati, če pa je narejeno dobro, pa vse to odpade.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

A je kakšen TV ki ne bo čez 2 leti zastarel ko proizvajalec neha posodabljati sistem?

Philips in pa Sony sta edina, ki na dolgi rok redno poosodabljata OS.. Vsi ostali televizorji, čez določen čas ne omogočajo več nadgradnje.. Predvsem so kar se tega tiče, najzaneslivejši televizorji z Androidom, ker Android je platforma katera ima bodočnost:))Vsi ostali zaprti sistemi so tukaj nezanesljivi..
Pa normalno, tisto, kar je napravljeno slabo, moraš stalno nekaj popravljati in nadgrajevati, če pa je narejeno dobro, pa vse to odpade.


Saj iz tvoje strani, tako nisem pričakoval kakšen pameten odgovor:));((

polde66 ::

Imam en Philips android tv z androidom 5 pa ni vec posodobitev zanj. Prav tako verjamem, da zata android 9 cez 2 do 3 leta tudi ne bo vec nadgradnje. Tako da meni osebno android tv kvecjemu pomeni problem kot pa napredek. Kupi si box za 50 eur vrzi ga stran cez par let in kupi druzga.
Ze pri tem mojem android tv koristim zraven box ker mi vec stvari podpira in ni omejen z prostorom ali procesorjem in ramom.
V preteklosti pri prodaji dvd predvajalnikov je bil Philips znan po tem da ni posodabljal firmwerja temvec raje izdajal nove predvajalnike.
polde
««
224 / 534
»»