» »

Kateri 40-50" LCD televizor?

Kateri 40-50" LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
29 / 66
»»

andrej69 ::

Horas je izjavil:

kakšen 47 4k 350€ mogoče??


Na voljo so velikosti 43¨, 49¨ in 50¨

Horas ::

no pol pa 49-50:)

andrej69 ::

Horas je izjavil:

no pol pa 49-50:)


Recimo ta dva modela.

https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

Horas ::

lg se mi zelo dopade, kaj pa pri philipsu je kakšen ki ima ambilight v tem razredu?

darkz ::

Z ambilight so 500€+ 49/50 inčne
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

gpuljak ::

bedarija je izjavil:

vsaka firma ima svoj kriterij po katerem sliko ocenjujejo. indexe lahko priemrjaš zgolj s televizroji znotraj firme in ne med firmami. imam 8 let starega samsunga 3D ki bi rekel da ima boljšo sliko kot polovica današnjih novih televizorjev. se pa kvaliteto mora plačat. cheap philipsi imajo boljšo sliko kot cheap samsungi, medtem ko v višjem rangu razlike ni več take.

te pa edino prosim da ne kupuješ v bigbangu ker niso najcenejši. na moj-tv je 50EUR ceneje.

Hm se pravi da se kakovost panelov, zaslonov ni nič izboljšala? Kupujem nov tv,imam trenutno Samsung serijo 6400, star 5-6 let in če kupim nov tv bo slika iste kvalitete?

DarwiN ::

gpuljak, gre za zakon pojemajočih donosov. Med katodnimi televizorji in LED zasloni je bil velik korak v kakovosti. Prav tako pri prehodu iz SD na HD.. Zdaj pa smo tukaj - 4k, 8k, HDR, FALD, OLED, micro LED, ipd.. Gre za manjše korake v kakovosti, ki prinašajo drobec v primerjavi z omenjenima kvantnima preskokoma.

Analogija iz področja trdih diskov: od HDD na SSD je bila razlika kot dan in noč, naslednji preskok od SSD na M.2 PCIE pa je drek na palci, a ne. Diminishing returns oz. pojemajoči donosi. Vsaka naslednja stopnjička prinaša manj.

Ampak ljudje še kar trošijo in trošijo. Marketing dela svoje. Osebno ne nasedam in se požvižgam na te 2x dražje tehnologije, ki prinašajo malo lepšo sliko. Še največ, kar lahko narediš je to, da kupiš optimalno velikost zaslona za tvojo razdaljo gledanja. Ta vizualni učinek je še edina stvar, ki je dejansko vredna denarja.

Skratka, med H6400, ki mimogrede velja za odličen FHD TV, in novimi ne bo veliko razlike. 4k resolucija prinaša bore malo, sama kakovost slike pa tudi kot rečeno terja eksponentni davek na ceni.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gpuljak ::

Aha. No vsaj pri enem elementu so novi tvji boljši in to je da predvajajo v youtube aplikaciji 4k. To me najbolj moti pri mojem tv, ker podpira samo 720p...

andrej69 ::

gpuljak je izjavil:

Aha. No vsaj pri enem elementu so novi tvji boljši in to je da predvajajo v youtube aplikaciji 4k. To me najbolj moti pri mojem tv, ker podpira samo 720p...


Kar se tiče današnjih 4K televizorjev so vsekakor kvalitetnejši kakor pa tvoj Samsung:)) Pa ne samo zaradi resolucije temveč tudi v ostalih segmentih.. Če recimo vzamemo kakšen kvaliteten 4K televizor v primerjavo, imajo 4k televizorji vsekakor občutneje kvalitetnejše procesiranje slike, boljšo barvno reprodukcijo, ostrino slike, prikaz samih detajlev v sliki, samo osvetlitev panela itd.. Tudi strojna in programska oprema sta že kvalitetnejši pri 4K televizorjih:) Seveda, da ne govorim o smart možnostih. Toda to velja kakor sem napisal za že kvalitetne 4k televizorje.. Recimo če bi vzel v primerjavo kakšen VOX 4K televizor ali podobne znamke, te prednosti ne bi bile tako očitne razen seveda resolucije..

zavajon ::

DarwiN je izjavil:

4k resolucija prinaša bore malo

Jaz sem nekje bral, da predvajanje nižjih resolucij na 4k TV-ju lahko celo poslabša sliko, ker jo je treba upscalat, nekateri TV-ji pa da naj bi to delali zelo slabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zavajon ()

gpuljak ::

zavajon je izjavil:

DarwiN je izjavil:

4k resolucija prinaša bore malo

Jaz sem nekje bral, da predvajanje nižjih resolucij na 4k TV-ju lahko celo poslabša sliko, ker jo je treba upscalat, nekateri TV-ji pa da naj bi to delali zelo slabo.

Hm za katere znamke to velja?
Mislim da se bom odlocil kar za Panasonic tv...

MrStein ::

DarwiN je izjavil:

gpuljak, gre za zakon pojemajočih donosov. Med katodnimi televizorji in LED zasloni je bil velik korak v kakovosti. Prav tako pri prehodu iz SD na HD.. Zdaj pa smo tukaj - 4k, 8k, HDR, FALD, OLED, micro LED, ipd.. Gre za manjše korake v kakovosti, ki prinašajo drobec v primerjavi z omenjenima kvantnima preskokoma.

Tu si malo poenostavil.
Razen prednosti je LCD (napram CRT) imel (in še danes ima nekatere) tudi slabosti, samo za okus:
- višja cena
- slabše barve
- veliko slabši vidni koti
- veliko slabši prikaz gibajoče slike
In še kaj.

In predvsem na teh slabostih se je delal razvoj. Primerjaj neki 10-20 let stari LCD (tekoči kristali, tudi najnovejši "QLED" je le prikazovalnik s tekočimi kristali), s kakim letošnjim (dovolj je srednji cenovni razred) in bo podoben velik preskok kot iz CRT na (prvo generacijo) LCD.
OLED pa je spet en (sicer manjši) skok naprej.


Skratka, med H6400, ki mimogrede velja za odličen FHD TV, in novimi ne bo veliko razlike. 4k resolucija prinaša bore malo, sama kakovost slike pa tudi kot rečeno terja eksponentni davek na ceni.

Če kupi kaj za 350 EUR, potem mogoče res ne bo bistveno boljša slika kot na starem.
Če imaš plazmo (dobro), se tudi ne splača kupiti nič pod, zaokrožimo, 1000 EUR, ker ne bo dosti boljša slika.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Pinturicchio ::

zavajon je izjavil:

DarwiN je izjavil:

4k resolucija prinaša bore malo

Jaz sem nekje bral, da predvajanje nižjih resolucij na 4k TV-ju lahko celo poslabša sliko, ker jo je treba upscalat, nekateri TV-ji pa da naj bi to delali zelo slabo.

Res je. Imam 4k TV in je na SD programih (tudi na nekaterih HD) slabša slika kot je bila na prejšnjem Full HD tv-ju.

MrStein ::

Kaki aparati točno?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gpuljak ::

MrStein je izjavil:

Kaki aparati točno?

Tudi mene to zanima...

Pinturicchio ::

Jaz imam tega https://www.samsung.com/si/tvs/uhdtv-nu.... In slika na tv programih je včasih katastrofalna (predvsem kak športklub), medtem ko je na youtube recimo, ko gledam kak 4k posnetek kristalno čista.

MrStein ::

Kaki pa je prejšnji TV?

športklub ima baje katastrofalno sliko, ne glede na TV
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Horas ::

a tudi v hd sportklub je slika na 4k tvju slaba??

kaj potem se ne splača kupvat tv 4k na katwrem se bo gledalo iz tv programov fhd??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Horas ::

no kako je s tem, ali tv 4k pretvarja tv programe v fhd v 4k?? ali moram imeti 4k programsko shemo?

MrStein ::

Itak da pretvarja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Horas ::

aha pol ni potrebe po 4k programski shemi pri ponudniku??

kako je pa kaj z odprtimi embalažami? je to igra na srečo?

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Horas ::

sem ga naroču. v petek ga dobim pa da vidim kk pa kaj. al bom :)8-) al pa :'(;(

DarwiN ::

Odprta embalaža pomeni, da je prvotnega kupca nekaj zmotilo in je artikel vrnil v roku 15 dni od nakupa. Zdaj, zakaj ga je vrnil, o tem lahko samo ugibaš. Lahko ima 27 mrtvih pikslov, hud banding, katastrofalno uniformnost ali karkoli.. Ali pa ni povsem nič narobe s TVjem in je imel kupec kak drug razlog.
Sicer pa ga lahko ti ravno tako vrneš. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Horas ::

sem že živčn, pisalo je da je samo embalža poškodovana. možno je da še ni imel lastnika ta tv.

darwin izdelke z napako pa ja menda ne prodajajo naprej? sploh tale z več mrtvimi pixli ali kaj podobnega, a jih ne dajo v servise ali kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

DarwiN ::

Mrtvi piksli do določenega števila ne štejejo kot napaka. Zgoraj sem sicer pretiraval s 27 mrtvimi piksli. ;)

Je imel lastnika za kratek čas. To je ravno point teh znižanih cen. Kupec preko spleta ima pravico izdelk vrniti, nakar tak izdelek ne morejo ponovno naprej prodat kot nedotaknjenega. Zato pač popust na odprto embalažo.

Sicer pa kot rečeno ni panike. Embalaže ne raztrgaj, podrobno preveri TV in če ti kaj ne bo pasalo, jih kontaktiraš v roku 15 dni in ga neseš osebno v najbližjo poslovalnico Mimovrste.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

andrej69 ::

Horas je izjavil:

sem že živčn, pisalo je da je samo embalža poškodovana. možno je da še ni imel lastnika ta tv.

darwin izdelke z napako pa ja menda ne prodajajo naprej? sploh tale z več mrtvimi pixli ali kaj podobnega, a jih ne dajo v servise ali kako?


Ne rabiš biti nič živčen.. Ker najverjetneje gre za poškodbo embalaže, ki se lahko zgodi med transportom televizorjev, ali pa za poškodbo , ki se lahko zgodi tudi v samem skladišču:) Tudi pri nas se kaj takšnega zgodi.

DarwiN ::

Andrej, za takšne primere se običajno uporablja drugačna terminologija, in sicer "poškodovana embalaža". ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Horas ::

ok, hvala vama, sem spil en radler sem bolš :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Horas ::

DarwiN je izjavil:

Andrej, za takšne primere se običajno uporablja drugačna terminologija, in sicer "poškodovana embalaža". ;)


saj takonje tudi navedeno,poglej na link ko piše odprta embalaža je klicaj, in piše poškodovana embalaža.

Pinturicchio ::

Mene pa zanima ali je mogoče finta v HDMI kablih? Ali lahko slabši kabel povzroči slabšo sliko?

zavajon ::

Horas je izjavil:

a tudi v hd sportklub je slika na 4k tvju slaba??

kaj potem se ne splača kupvat tv 4k na katwrem se bo gledalo iz tv programov fhd??

Najbrž se res ne splača, a tega noben trgovec ne bo rekel. Žal pa je fhd TV tudi vedno težje kupiti.
Plus vsaj pri meni je tako, da hd kanalov ni prav dosti, sploh ne tistih, za katere bi bil omogočen ogled nazaj, tako da gledam v glavnem SD.
SK pa je res tako grozen, da bi ga morali operaterji ukiniti, ali pa vsaj zamolčati, da ga imajo v shemi.

Pinturicchio je izjavil:

Mene pa zanima ali je mogoče finta v HDMI kablih? Ali lahko slabši kabel povzroči slabšo sliko?

To lahko hitro ugotoviš. Priklopi HDMI na komp in predvajaj en BR ali mkv. Običajno ni problem v kablu, če pa je, se to najbrž ne bo odrazilo v slabi sliki, ampak v prekinitvah ali šumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zavajon ()

Pinturicchio ::

Pa je možno da se recimo Sportklub razlikuje v kvaliteti od operaterja do operaterja?

zavajon ::

Ne vem tega, jaz imam kabelski Telemach in SK je obup.

Horas ::

jaz pa t2 pa je slika res grozna, zrnata na 47 fhd tv. na fhd shemi bi morala biti lepša. ostale programe recimo fox, hbo, šport tv, eurosport so v fhd res lepe slike.

Pinturicchio ::

Tudi jaz imam Telemach in 4k televizijo preko optike in se mi zdi da sem včasih imel lepšo sliko ko sem imel telekom in Lg FullHd.

gpuljak ::

V € kje se začne meja med dobrimi in odličnimi tv-ji?

DarwiN ::

Ha! Hudo vprašanje. :)

Pejt na Flatpanels.com/Articles/Samsung 2019 line-up, zaskrolaj dol do polovice, kjer so podrobno opisani modeli od najboljšega do najslabšega, in primerjaj. Do RU8000 modela je recimo nižji rang, od Q60R do Q80R recimo tvoji "dobri" TV-ji, od Q85 do Q95R pa "odlični" TVji.. Nato poglej cene teh modelov na trgu, in ponovi vajo še za preostale priznane znamke. Izsledke te raziskave lahko deliš z nami tukaj. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Grega3 ::

Tudi jaz imam namen kupiti nov tv, ker je tastari crknil. Velikost tv tam okoli 50'. Potrebujem ga predvsem za gledanje športnih vsebin in občasno za kakšno ps4 igro. Moj budget je 500€. Kaj bi mi priporočali?

andrej69 ::

Grega3 je izjavil:

Tudi jaz imam namen kupiti nov tv, ker je tastari crknil. Velikost tv tam okoli 50'. Potrebujem ga predvsem za gledanje športnih vsebin in občasno za kakšno ps4 igro. Moj budget je 500€. Kaj bi mi priporočali?


Jaz bi ti vsekakor priporočil tale model Philipsa:)

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...

Ali pa tale model Sonya ali Panasonica.

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...

DoOb ::

Živjo,
tudi sam se odločam za nakup novega TV-ja (50-60") in ker je trenutno polno različnih akcij, me zanima vaše mnenje za naslednji TV:

Philips 58PUS6504/12 58-Inch 4K UHD Smart TV with HDR 10+, Dolby Vision, Dolby Atmos, Smart TV - Black (2019/2020 Model) [Energy Class A+]
https://www.amazon.co.uk/Philips-58PUS6...

V Šparu je namreč na voljo za 400€, kar se mi zdi sumljivo ugodno, sam pa ne najdem pretiranih razlik med tem (ki je manjši)...

Philips 43PUS6504
https://www.mimovrste.com/televizorji/p...

...oziroma tem:

Philips 55PUS6814/12 55-inch 4K UHD Smart TV with Ambilight, HDR 10+, Dolby Vision, Dolby Atmos, Alexa Built-in - Silver (2019/2020 Model) [Energy Class A+]
https://www.amazon.co.uk/dp/B07RJX1FTB/...

...ki je ocenjen kot eden boljših Philipsovih TV-jev (razen da ima ta še Ambilight, katerega pa mislim da ga ne potrebujem):

Hvala za odgovore in lep pozdrav.

andrej69 ::

DoOb je izjavil:

Živjo,
tudi sam se odločam za nakup novega TV-ja (50-60") in ker je trenutno polno različnih akcij, me zanima vaše mnenje za naslednji TV:

Philips 58PUS6504/12 58-Inch 4K UHD Smart TV with HDR 10+, Dolby Vision, Dolby Atmos, Smart TV - Black (2019/2020 Model) [Energy Class A+]
https://www.amazon.co.uk/Philips-58PUS6...

V Šparu je namreč na voljo za 400€, kar se mi zdi sumljivo ugodno, sam pa ne najdem pretiranih razlik med tem (ki je manjši)...

Philips 43PUS6504
https://www.mimovrste.com/televizorji/p...

...oziroma tem:

Philips 55PUS6814/12 55-inch 4K UHD Smart TV with Ambilight, HDR 10+, Dolby Vision, Dolby Atmos, Alexa Built-in - Silver (2019/2020 Model) [Energy Class A+]
https://www.amazon.co.uk/dp/B07RJX1FTB/...

...ki je ocenjen kot eden boljših Philipsovih TV-jev (razen da ima ta še Ambilight, katerega pa mislim da ga ne potrebujem):

Hvala za odgovore in lep pozdrav.


Jaz ti definitivno, za nekaj malega več denarja priporočam tale model:)

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...
https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

DoOb ::

andrej69

hvala za odgovor, vendar še vedno ne razumem kaj je tista stvar v kateri je priporočeni TV toliko boljši od tega, da je vredno plačati 25% več (za 5" manjši TV)?
...ambilight pa kot že rečeno mislim da ne potrebujem.
Hvala in lp

SumTingWong ::

43PUS6504 za 295€, na dom.
https://edigital.at/led-fernseher/phili...

bedarija ::

DoOb je izjavil:

andrej69

hvala za odgovor, vendar še vedno ne razumem kaj je tista stvar v kateri je priporočeni TV toliko boljši od tega, da je vredno plačati 25% več (za 5" manjši TV)?
...ambilight pa kot že rečeno mislim da ne potrebujem.
Hvala in lp


7304 ima abolutno lepšo sliko kot nižji modeli 6804 in 6504, ima tudi android, druga dva sapphi (meni osebno gnil OS) ampak če nisi zahteven uporabnik ne boš brskal po spletu s TV-jem in nalagal miljon aplikacij potem se ne izplača dati več za več. ta da podpirajo HDR10 in ne vem kaj vse pa ni pomembno, ker ti nižji modeli niso zmožni prikazat osnovne slike odlično kaj šele HDR.

andrej69 ::

DoOb je izjavil:

andrej69

hvala za odgovor, vendar še vedno ne razumem kaj je tista stvar v kateri je priporočeni TV toliko boljši od tega, da je vredno plačati 25% več (za 5" manjši TV)?
...ambilight pa kot že rečeno mislim da ne potrebujem.
Hvala in lp


Kot prvo, ima model 7304 nekoliko kvalitetnejši panel. Kot drugo, ima že kar občutneje kvalitetnejši P5 procesor, kar se takoj opazi pri sami kvaliteti slike, ima že Android, daljinski s glasovnim upravljanjem, bluetooth povezavo itd.. In se vsekakor isplača, primaknit teh nekaj evrov več:))

DoOb ::

Živjo,
sem šel včeraj v BigBang na posvet in sem skoraj odločen, da vzamem lanski model LG 55" :
LG 55uk6470plc 4k uhd
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-55UK6470PLC

Kakšno je vaše mnenje o tem TV-ju?
Predvsem me je prepričal IPS zaslon, saj mi je slika bolj všeč kot pa na podobnem Samsungovem modelu (za isto ceno = 480€), ki nima IPS panele.
Sem si ogledal tudi Philips model 7304 pa nisem opazil neke velike razlike, kot že rečeno pa so mi bile barve na IPS zaslonu od LG-ja res všeč.
Hvala in lep pozdrav.

DarwiN ::

DoOb, ne tega kupovat. Sploh pa ne kupovat v BigBangu in ne poslušat tamkajšnje nategovalce. ;)

Lanski LG modeli nižjega ranga imajo RGBW panele. Nekakšne fake 4k panele, ker LG špara pri proizvodnji. Dejansko gre za "3k panel s slabšimi barvami". Tukaj si preberi, če te zanima.

Medtem pa imajo letošnji LG modeli vsi RGB panele (razen vstopnega modela UM7000), in ravno tako IPS (razen 50" in 70" velikosti)..

Skratka, raje na primer LG 55UM7400 (čez vikend cena 430€).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

andrej69 ::

DoOb je izjavil:

Živjo,
sem šel včeraj v BigBang na posvet in sem skoraj odločen, da vzamem lanski model LG 55" :
LG 55uk6470plc 4k uhd
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-55UK6470PLC

Kakšno je vaše mnenje o tem TV-ju?
Predvsem me je prepričal IPS zaslon, saj mi je slika bolj všeč kot pa na podobnem Samsungovem modelu (za isto ceno = 480€), ki nima IPS panele.
Sem si ogledal tudi Philips model 7304 pa nisem opazil neke velike razlike, kot že rečeno pa so mi bile barve na IPS zaslonu od LG-ja res všeč.
Hvala in lep pozdrav.


Jaz ti še vedno raje priporočam Philips model 7304 velikosti 55˝ki ima tudi IPS panel, in je vsekakor kvalitetnejši:)) Ker v prodajalni, če ti ne boš prenastavil televizorja iz tovarniških nastavitev v kakšen drugi mode, ne boš dobil realno oceno kar se tiče kvalitete slike..! Ker Philips ima slabe tovarniške nastavitve.. Potem moraš tudi gledat, da so vsebine, ki jih primerjaš enake kvalitete itd.. Ta Lg se nikakor ne more primerjat recimo z Philips modelom 7304, ko je ta nastavljen tako kot treba:)) Poleg tega pa ta Philips omogoča že dinamične metapodatke ( Dolby Vision in HDR10+ )Pa recimo daljinski z glasovnim upravljanjem, pa Ambilight, ki je posebej prednost na modelih z IPS paneli, ker se v mraku zakrijejo nekatere anomalije IPS panelov.. Omogoča že tudi Dolby Atmos zvok itd.. Če bi kupil tale Lg je nekako takole, kot, da bi se vrnil iz današnjega časa v kameno dobo..! Saj televizor ne boš verjetno menjal že čez kakšno leto, tako, da je dobro imet televizor, ki ti bo služil tudi v prihodnje.. Sicer pa je seveda odločitev tvoja..

DarwiN ::

andrej69 je izjavil:

Ker Philips ima slabe tovarniške nastavitve..

Kako lahko sploh kaj takšnega izjaviš?

Po vseh teh letih izkušenj, ki so si jih podjetja nabrala, danes kot pribito velja, kot črno proti belemu, da ima na primer LG odlične tovarniške nastavitve slike, Philips pa katastrofalne, ali kaj? Ker pač v 10 letih niso imeli dovolj časa, da bi porihtali nastavitve, in ker nočejo naredit dobrega vtisa na potrošnike v štacunah. Ali kaj? Povrh tega gre za zelo subjektivno zadevo. Enemu bodo všeč takšne nastavitve, bolj žive barve ali whatever, drugega pa bo to zmotilo.
In BTW, če ima Philips slabe tovarniške nastavitve, ali to ne pomeni, da so nesposobni in se jih je bolje izogibat?

S takšnimi apologetičnimi izjavami daješ samo vedeti, da nisi objektiven in da vsiljuješ določene izdelke. Ne vem, če si plačan oz. imaš kakršnokoli korist od promoviranja Philipsov, ampak dejansko daješ tak vtis.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

andrej69 ::

DarwiN je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Ker Philips ima slabe tovarniške nastavitve..

Kako lahko sploh kaj takšnega izjaviš?

Po vseh teh letih izkušenj, ki so si jih podjetja nabrala, danes kot pribito velja, kot črno proti belemu, da ima na primer LG odlične tovarniške nastavitve slike, Philips pa katastrofalne, ali kaj? Ker pač v 10 letih niso imeli dovolj časa, da bi porihtali nastavitve, in ker nočejo naredit dobrega vtisa na potrošnike v štacunah. Ali kaj? Povrh tega gre za zelo subjektivno zadevo. Enemu bodo všeč takšne nastavitve, bolj žive barve ali whatever, drugega pa bo to zmotilo.
In BTW, če ima Philips slabe tovarniške nastavitve, ali to ne pomeni, da so nesposobni in se jih je bolje izogibat?

S takšnimi apologetičnimi izjavami daješ samo vedeti, da nisi objektiven in da vsiljuješ določene izdelke. Ne vem, če si plačan oz. imaš kakršnokoli korist od promoviranja Philipsov, ampak dejansko daješ tak vtis.


Drži kot pribito kar sem napisal, seveda pa ni nujno da se strinjaš z menoj:)
««
29 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri 65-70'' televizor?

Oddelek: Zvok in slika
165229 (3894) neocodexx
»

Kateri televizor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5117643 (7376) Mirkokovačec
»

Samsung qled televizije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11127224 (17311) Mirkokovačec

Več podobnih tem