» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
86 / 132
»»

Zvezdica27 ::

pičku mater... oni doom je samo prevzem v muellerjih v nemčiji...


je kdo v D, da bi mi to prinesel?

zz

katimm ::

Zvezdica27 je izjavil:

pičku mater... oni doom je samo prevzem v muellerjih v nemčiji...


je kdo v D, da bi mi to prinesel?

zz


Sem klical v muller za povprasevanje. In prejsni teden so imeli se 4 po Sloveniji in ti jo lahko brezplacno premaknejo v poslovalnico... mozno pa da so jih ze prodali...

neocodexx ::

Ganon je izjavil:

neocodexx je izjavil:

Nisem na to pomislil. Jaz pa cenim bolj kot zbirateljsko vrednost.


Digitalna distribucija in zbirateljska vrednost? Do-bra. :))


Ja vem da je malce kontra logike, odvisno od tega koliko slepo zaupaš digitalni distribuciji in lastništvu.

Glede na to da Sony zaradi pritožb ni ukinil PS3 trgovine (in bi kljub temu tudi če bi jo, še vedno lahko downloadal kar si lastiš - popravite me če se motim) je to za mene bil še kar v redu signal za prihodnost kar si lastimo od PS4 in PS5, da ne bo kar tako izginilo.

Bi še omenil da je PS3 online trgovina bila prva svoje vrste in tekla na kar bi sedaj lahko rekli "legacy" sistemu ki ni future proof kompatibilen, je to bolj verjetno da izklopijo kot to kar imaj sedajo postavljeno za PS4 in prihodnost. In da je danes večji delež softwera prodan digitalno si to ne morejo kar tako privoščiti, če si še za PS3 niso, jaz ostajam precej optimističen.

Prej bi predvidel izumrtje fizičnih medijev, kot pa da zaprejo online distribucijo, že glede na to kam razvoj stremi (digital ps5 ki je še najbolj razprodan od vseh, jaz bi ga tudi raje imel).

Če misliš, da bo ob prodaji digital only konzol vse to nekega dne kar prenehalo delovati, moraš pa res biti že zelo črnogled. Poglej npr. mobilni trg, največji gaming biznis na svetu pa nimajo nobenih fizičnih medijev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

yayo ::

moj problem s PS digitalnimi vsebinami je, da sem najprej imel slovenski account, potem angleški in zdaj ameriški. Nekaj digitalnih iger imam le na angleškem, ampak, če bodo kdaj šli preverjat kje sem dejansko lociran domnevam, da bi jih lahko izgubil, če me banajo. Na Steamu, EGS, GOG ipd teh problemov ni, ker ni nekega močnega razloga, da bi zblefiral, da sem iz druge geografske regije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

neocodexx ::

Ja to se pa strinjam da je Sonyjeva politika trgovine in regionalizem totalen bs. Niti PSN kartice za napolnit ne moreš kupit za slovenijo, imajo pa hrvaške v kunah :))

scipascapa ::

yayo: nikoli ne bodo banali....1/2 folka na svetu ima tako.

filip007 ::

Fizični medij bo vedno cenejši, ker je pač večja izbira, rabljeno in novo.

Shoppster ima pa igre po 5€ naprej.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

PlayStation Now Cards Being Pulled in UK, Hinting Sony's Game Pass Challenger Coming Soon

https://wccftech.com/playstation-now-ca...

MTm2H37rqt7B ::

Končno dočakal Delta ventilator za PS5, če bo šla namestitev in test tako kot morata, bom imel en NMB ventilator viška.

Če ima kdo željo, se lahko kaj dogovorimo :)

Zgodovina sprememb…

MTm2H37rqt7B ::

Evo, test uspel, NMB je višek, če kdo želi, 70 EUR, ZS

oo7 ::

Sony is dealing with PlayStation 5 shortage by making more PS4s

https://gulfbusiness.com/sony-is-dealin...

Slopek ::

oo7 je izjavil:

Sony is dealing with PlayStation 5 shortage by making more PS4s

https://gulfbusiness.com/sony-is-dealin...

Sem nekaj gledal, da bi menjal ps4pro, za kaj novejšega, pa vidim, da še do stare konzole ne moreš. Vsaj ne v trgovinah. Pomanjkanje na vseh nivojih ;)
Glede na vse igre, ki so se nabrale, pa Ps plus račun in glede na to, da je konzola ravno očiščena, sem se odločil, da raje kupim volan. Igramo predvsem gt šport in ostale racing igre, pa je to, verjetno še najboljša odločitev.
Bo volan odprl nova obzorja, ps5 pa počaka....čeprav me mika forza, ampak to lahko na PC.

neocodexx ::

Nobene logike zdaj nabavljat PS4, a se je Sonyju čisto odpeljalo...

Ali pa je folku čisto vseeno če špila na 30 fps, verjetno v življenju še niso več vidli... Je tudi takih.

Jaz sem šel iz pcja na konzole samo zato ker prvič v zgodovini imamo igralne fpse. Sem se nekaj ubadal s PS4 pred tem, pa hitro opustil. PS5 pa je game changer.

MTm2H37rqt7B je izjavil:

Končno dočakal Delta ventilator za PS5, če bo šla namestitev in test tako kot morata, bom imel en NMB ventilator viška.

Če ima kdo željo, se lahko kaj dogovorimo :)


Kaj je to, lahko malo več o tem razložiš? In kaj je narabe z defo PS5 ventilatorjem? (jaz imam še taprvo verzijo z velikim hladilnikom)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

MTm2H37rqt7B ::

@Slopek

kaj pa kakšen psvr?

@neocodexx
Če te ne moti karkoli, potem nisi ciljna publika :)

Jaz sem dobil tudi PS5 z tavelkim hladilnikom in Nidec ventilatorjem, katerega zvok me je spravljal ob živce. Pa sem menjal za drugi model (obstajajo 3je), ki je tišji in me ne moti - pač stvar okusa.

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

@Slopek
Jaz sem dobil tudi PS5 z tavelkim hladilnikom in Nidec ventilatorjem, katerega zvok me je spravljal ob živce. Pa sem menjal za drugi model (obstajajo 3je), ki je tišji in me ne moti - pač stvar okusa.


To me pa ful zanima, a maš kak vir ko to malo več pove o tem, nisem vedel da so celo 3 že. Mene zvok ventilatorja načeloma ne moti (velika izboljšava od ps4/pro), tako zelo lepo počasi prede. Je en takšen, počasen t-r-r-r-r-r-r zvok, res malo neobičajen, ampak ni moteč. Če me kaj moti, so kondenzatorji (dosti glasnejši od ventilatorja), ampak če imaš neko sredno glasnost na tvju jih preslišiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

MTm2H37rqt7B ::

Za ventilatorje sem našel rešitev - menjava za NMB ali Delta model. Garancija po mojem mnenju ostane, saj se nikjer ne vidi posledic posega.

Rešitve za coil whine/kondenzatorje/karkoli pač nisem našel, ker karkoli bi se šel, bi bil hardcore poseg v elektroniko (napajalnik?) - posledično bi bil ob garancijo.

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

Kolikor sem gledal po youtubu jim tudi ni uspelo najti dobre rešitve za coil whine. Je kar je, jaz sem ga pač sprejel in je v celoti izkušnja še vedno veliko boljša od karkoli na PS4.

Za ventilatorje pa še zdaj ne vem kaj je razlika, kje si dobil vse te informacije? In veš kateri je moj, ko sem dobil še prvo generacijo PS5? (februar-marec 2021) Katero generacijo maš ti ko te je tako motila, kaj je razlika?

MTm2H37rqt7B ::

Kaj imaš, lahko preveriš tako, da ostraniš stranico kjer je bluray in pogledaš kaj piše na ventilatorju - šraufat ni treba.

Informacije iz reddita, youtube, vsivetrovi :)

Na mojemu NIDEC ventilatorju, me je motil woowooowooo (ufo) zvok, ki je šel skozi ušesa, najedal je tudi skozi slušalke, pa nisem edini :) + da rad prčkam zadeve, da so take kot bi morale biti že ob izidu :P pa še dober sluh imam, ki je prej slaba kot dobra stvar....

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

Aha, ne pri meni ni nobenega wooo zvoka. Ko se prižge je t-r-r-r-r zelo počasi in to je to. Najedajo samo kondenzatorji pri določenih špilih, ne povsod. Na splošno zadovoljen, ne bi nič menjal. Me pa take stvari vedno zanimajo.

MTm2H37rqt7B ::

Uživaj v svojem PS5 :)

neocodexx ::

PS5+OLED TV = čisti win. Nisem gejmal nič konkretno na svojem pcju že skoraj celo leto.

Me še jebe ker nimam občutka za aim na kontrolerju, ampak bom se navadil. Je že dosti bolje odkar sem začel.

MTm2H37rqt7B ::

Jaz imam tak vid kot ga imam, rabim od blizu bult, in mi 65" oled ne pride prav. Bi bil pa presrečen z 24-27 oledom :)

oo7 ::

Slopek je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sony is dealing with PlayStation 5 shortage by making more PS4s

https://gulfbusiness.com/sony-is-dealin...

Sem nekaj gledal, da bi menjal ps4pro, za kaj novejšega, pa vidim, da še do stare konzole ne moreš. Vsaj ne v trgovinah. Pomanjkanje na vseh nivojih ;)
Glede na vse igre, ki so se nabrale, pa Ps plus račun in glede na to, da je konzola ravno očiščena, sem se odločil, da raje kupim volan. Igramo predvsem gt šport in ostale racing igre, pa je to, verjetno še najboljša odločitev.
Bo volan odprl nova obzorja, ps5 pa počaka....čeprav me mika forza, ampak to lahko na PC.


Letos bo PS4 še kar aktualen saj vse večje ekskluzive še vedno pridejo tudi za PS4.

neocodexx ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

Jaz imam tak vid kot ga imam, rabim od blizu bult, in mi 65" oled ne pride prav. Bi bil pa presrečen z 24-27 oledom :)


34" oled ultrawide monitor prihaja letos, za ostale dimenzije še ne vem, mogoče tudi kaj.

Jaz sem tudi ravnokar na ultrawide ipsu in bi bila to logična nadgradnja, ampak sem se nekak že pripravljal na 42", ker za marsikaj pa ultrawide še vedno ni tako uporaben, toliko večji pa spet ni. Ti še vedno zmanjka placa, in ni isto kot 2 monitorja, na 42" pa mislim da bi lažje appe razporedil da bi nadomestil dual monitor setup.

oo7 je izjavil:

Slopek je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sony is dealing with PlayStation 5 shortage by making more PS4s

https://gulfbusiness.com/sony-is-dealin...

Sem nekaj gledal, da bi menjal ps4pro, za kaj novejšega, pa vidim, da še do stare konzole ne moreš. Vsaj ne v trgovinah. Pomanjkanje na vseh nivojih ;)
Glede na vse igre, ki so se nabrale, pa Ps plus račun in glede na to, da je konzola ravno očiščena, sem se odločil, da raje kupim volan. Igramo predvsem gt šport in ostale racing igre, pa je to, verjetno še najboljša odločitev.
Bo volan odprl nova obzorja, ps5 pa počaka....čeprav me mika forza, ampak to lahko na PC.


Letos bo PS4 še kar aktualen saj vse večje ekskluzive še vedno pridejo tudi za PS4.


Pridejo ja, samo grem raje nazaj na pc kot da jih igram na 30 fps v nižji kvaliteti.

Sem isto še v debati glede določenih starejših PS4 špilov - Nier Automata in Replicant žal ne izgledata več tako dobro v 1080p na 65" brez kakršnegakoli antialiasa, tudi na PS5... Ja res lepo teče na 60 fps, vendar če imaš preko pcja možnost nativni 4K, pa še kakšen gameplay mod.. Se bolj nagibam k temu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Slopek ::

Saj vas razumem....ps5+65"oled, pa še volan, stol, vr....čista zmaga, hahaha.
Bom za 1x ostal na ps4pro, pa še en g29 in bo spet veselja. Vsaj dokler Sony zares ne štarta s prodajo oz.proizvodnjo. Tole je prav hecno. Konzole ne moreš kupit, koliko od izida?

oo7 ::

neocodexx je izjavil:


Pridejo ja, samo grem raje nazaj na pc kot da jih igram na 30 fps v nižji kvaliteti.

Sem isto še v debati glede določenih starejših PS4 špilov - Nier Automata in Replicant žal ne izgledata več tako dobro v 1080p na 65" brez kakršnegakoli antialiasa, tudi na PS5... Ja res lepo teče na 60 fps, vendar če imaš preko pcja možnost nativni 4K, pa še kakšen gameplay mod.. Se bolj nagibam k temu.


Ja saj jaz igram večina na PC-ju. Na PS samo ekskluzive , ki jih ni PC-ju. Nimam pa 4K ekrana niti televizije.

Horizon zero Dawn 2 bom igral na Ps4, God of War Ragnarok pa verjetno že na PS5.

neocodexx ::

oo7 je izjavil:

neocodexx je izjavil:


Pridejo ja, samo grem raje nazaj na pc kot da jih igram na 30 fps v nižji kvaliteti.

Sem isto še v debati glede določenih starejših PS4 špilov - Nier Automata in Replicant žal ne izgledata več tako dobro v 1080p na 65" brez kakršnegakoli antialiasa, tudi na PS5... Ja res lepo teče na 60 fps, vendar če imaš preko pcja možnost nativni 4K, pa še kakšen gameplay mod.. Se bolj nagibam k temu.


Ja saj jaz igram večina na PC-ju. Na PS samo ekskluzive , ki jih ni PC-ju. Nimam pa 4K ekrana niti televizije.

Horizon zero Dawn 2 bom igral na Ps4, God of War Ragnarok pa verjetno že na PS5.


Po moje se bolj splača počakat da najprej igro popatchajo (HFW) in počakat na popust ultimate verzija z DLC.

HZD je imel čez 50 patchev na PS4, ne pričakujem nič manj za sequel, pa še zamaknit so morali release, nikoli dober znak.. Kdor kupi ob releasu, bo plačal dvojno da je beta tester. Do takrat pa boš imel že PS5, za katerega je bila ta igra tudi predvidena. Pametno pa počakat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

oo7 ::

neocodexx je izjavil:

oo7 je izjavil:

neocodexx je izjavil:


Pridejo ja, samo grem raje nazaj na pc kot da jih igram na 30 fps v nižji kvaliteti.

Sem isto še v debati glede določenih starejših PS4 špilov - Nier Automata in Replicant žal ne izgledata več tako dobro v 1080p na 65" brez kakršnegakoli antialiasa, tudi na PS5... Ja res lepo teče na 60 fps, vendar če imaš preko pcja možnost nativni 4K, pa še kakšen gameplay mod.. Se bolj nagibam k temu.


Ja saj jaz igram večina na PC-ju. Na PS samo ekskluzive , ki jih ni PC-ju. Nimam pa 4K ekrana niti televizije.

Horizon zero Dawn 2 bom igral na Ps4, God of War Ragnarok pa verjetno že na PS5.


Po moje se bolj splača počakat da najprej igro popatchajo (HFW) in počakat na popust ultimate verzija z DLC.

HZD je imel čez 50 patchev na PS4, ne pričakujem nič manj za sequel, pa še zamaknit so morali release, nikoli dober znak.. Kdor kupi ob releasu, bo plačal dvojno da je beta tester. Do takrat pa boš imel že PS5, za katerega je bila ta igra tudi predvidena. Pametno pa počakat.



Hmm HZD sem igral na PS4 ob izidu pa se ne spomnim, da bi bile kakšne težave ? Na PC-ju pa so imeli težave.

neocodexx ::

https://horizon.fandom.com/wiki/Horizon...

Je kar lep seznam. Ne vem zakaj bi plačeval 80€ za igro polno bugov. Jaz bom počakal vsaj pol leta in kakšnih 30% znižano, v bistvu se mi gre bolj za popravke kot ceno.

oo7 ::

neocodexx je izjavil:

https://horizon.fandom.com/wiki/Horizon...

Je kar lep seznam. Ne vem zakaj bi plačeval 80€ za igro polno bugov. Jaz bom počakal vsaj pol leta in kakšnih 30% znižano, v bistvu se mi gre bolj za popravke kot ceno.


Saj imaš prav.
Drugače pa igro, ko preigraš prodaš naprej tako, da zgubiš 15-20 eur odvisno za koliko jo prodaš.

neocodexx ::

oo7 je izjavil:

neocodexx je izjavil:

https://horizon.fandom.com/wiki/Horizon...

Je kar lep seznam. Ne vem zakaj bi plačeval 80€ za igro polno bugov. Jaz bom počakal vsaj pol leta in kakšnih 30% znižano, v bistvu se mi gre bolj za popravke kot ceno.


Saj imaš prav.
Drugače pa igro, ko preigraš prodaš naprej tako, da zgubiš 15-20 eur odvisno za koliko jo prodaš.


Ahaha ne, kot smo se že menili sem bolj zbiratelj (čeprav samo digitalnih kopij, meni pač to nekaj pomeni) čeprav je tvoja metoda verjetno še najboljša.

Ampak vseeno še ne razumem, recimo kupiš ob izidu za polno ceno, in preigraš to zbugano nepopolno verzijo igre in prodaš naprej, ok nisi veliko zgubil - si pa dal glavno skozi. Kaj pa ko dodajo kakšne nove featurje in vsebino, te ne mika da bi kasneje vrnil in naredil new game+ ali dlcje? Greš potem še enkrat začasno kupovat?

Miham0 ::

@neocodexx: Jaz naprimer raje kupim igro v fizični obliki, je pa res da ko jo preigram jo tudi ne bom več pogledal. Kupil sem igro za 70, po enem petu pa prodal za od 30 do 35, kar pomeni da sem potrošil natanko toliko kot sem dobil zanjo,to se mi zdi čist super cen za AAA igro.

Spet drugi jih zbirajo in potem spet igrajo za 10 let nazaj stare igre. Skratka kakor komu paše, mislim pa da ie ekonomsko najbolje prodat, ko smo jo tudi preigrali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Miham0 ()

Slopek ::

Miham0 je izjavil:

@neocodexx: Jaz naprimer raje kupim igro v fizični obliki, je pa res da ko jo preigram jo tudi ne bom več pogledal. Kupil sem igro za 70, po enem petu pa prodal za od 30 do 35, kar pomeni da sem potrošil natanko toliko kot sem dobil zanjo,to se mi zdi čist super cen za AAA igro.

Spet drugi jih zbirajo in potem spet igrajo za 10 let nazaj stare igre. Skratka kakor komu paše, mislim pa da ie ekonomsko najbolje prodat, ko smo jo tudi preigrali.

Vse to velja ob predpostavki, da si preigral že vse kar je na trgu in čakaš samo na najnovejše. Se pravi, da vse te tebi zanimive igre, si že preigral in čakaš samo na izid večjih naslovov. Igro potem kupiš takoj ob izidu za polno ceno. Po enem mesecu jo prodaš za 15-25% ceneje in čakaš novo. Plačal si 20-30EUR, za mesec igre, ki je potem nimaš več, si jo pa igral takoj ob izidu, kar je danes itak najpomembnejše, hehe.
Najbolj ekonomično je biti en korak zadaj in kupovati tako fizično, ali pa digital, ko cena pade. Jaz kupujem precej prek ps stora, a ker nisem v koraku s časom, lahko kupujem dobre igre, tudi pod 10EUR in popolno vseeno mi je, če igre ne bom mogel prodati naprej. Res mi je vseeno.
Sicer pa, a ni neka fora, da lahko tudi tiste igre z računa, deliš z nekom?
Edit: gledam zdaj ps store, pa je en nfs 5EUR, drugi pa 7EUR. Marsikdo je kupil fizično za mnogo višjo ceno. Zdaj je pa cena na nivoju žetona za ringlšpil, al pa za tiste avtomobilčke v lumaparkih, haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

filip007 ::

NFS Heat je 70€, za Xbox rabljena 20€. PS4 je šla naprej, sem se odločil poskusiti, nekaj drugega.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

springfield ::

NFS Heat Deluxe Edition sem dobil pred letom in pol na PS store za 35€. Niso vse igre vedno znizane, se pa rotirajo vsaj enkrat mesecno, tako da se da vedno dobit kaj ugodno.
Kar se pa prodajanja naprej tice, si pa jaz vedno preracunam koliko me to delo stane. Ce hocem igro naprej prodat, mi bo vzelo vsaj eno uro (objavit, se zmenit, poslat/it na lokacijo). Realno je celo x2, ker moram igro po istem postopku tudi kupit. Glede na to da igre ze zdaj kupujem znizane na PS store, bi mogoce s prodajo "prihranil" v povprecju 15€, pa se to dvomim, prej 10. Ce to primerjam z mojo urno postavko, se mi nikakor ne splaca. Ima pa vsak svojo racunico.

oo7 ::

Gran Turismo 7 - Daytona International Speedway Gameplay Video | PS5, PS4

oo7 ::

neocodexx je izjavil:

oo7 je izjavil:

neocodexx je izjavil:

https://horizon.fandom.com/wiki/Horizon...

Je kar lep seznam. Ne vem zakaj bi plačeval 80EUR za igro polno bugov. Jaz bom počakal vsaj pol leta in kakšnih 30% znižano, v bistvu se mi gre bolj za popravke kot ceno.


Saj imaš prav.
Drugače pa igro, ko preigraš prodaš naprej tako, da zgubiš 15-20 eur odvisno za koliko jo prodaš.


Ahaha ne, kot smo se že menili sem bolj zbiratelj (čeprav samo digitalnih kopij, meni pač to nekaj pomeni) čeprav je tvoja metoda verjetno še najboljša.

Ampak vseeno še ne razumem, recimo kupiš ob izidu za polno ceno, in preigraš to zbugano nepopolno verzijo igre in prodaš naprej, ok nisi veliko zgubil - si pa dal glavno skozi. Kaj pa ko dodajo kakšne nove featurje in vsebino, te ne mika da bi kasneje vrnil in naredil new game+ ali dlcje? Greš potem še enkrat začasno kupovat?





Glede digitalnih kopij sem jaz potem zbiratelj na Steamu :) čeprav raje tudi tam kupim škatelno verzijo če je le možno ampak tiste igre itak ne moreš prodati naprej.

Pa niso vse igre ob izidu hroščaste. Nazadnje kolikor se spomnim, da sem kupil tako hroščasto igro je Cyberpunk 2077.

Kar se tiče DLC-jev za PC. Ne kupujem veliko DLC-jev razen za igre, ki so mi bile res dobre npr Witcher 3. Witcher 3 sem preigral ob izidu pa potem sem Witcher 3 preigral še enkrat ene 2 leti nazaj še z obema DLC-jema.
Ko igro enkrat preigram ne čakam potem na DLC, ker ponavadi je preveč zamika in takrat igram že kaj drugega :)

Kar se pa tiče Playstation je edini DLC, ki sem ga kupil je za igro TLOU 1. Drugače pa The last of us sem kupil za PS3 in igro prodal z konzolo vred. Ko sem kupil Ps4 sem kupil še Tlou remastered to igro imam še vedno in če bom kdaj prodal Ps4 (razmišljam, da sploh ne bi prodal nikoli PS4 se ne splača, ker ne bi dobil veliko) tudi ne bom prodal TLOU remastered. God of war tudi nisem prodal za PS4. Na Ps2 in Ps3 sem igral Uncharted vse igre prodal in potem za PS4 kupil še kolekcijo Uncharted 1-3 to imam še vedno + Uncharted 4. Te igre imam in jih bom prodal samo če bom prodal tudi Ps4 VSE ostale Ps4 igre sem prodal naprej takoj ob izidu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Slopek ::

Nfs payday je 5€, remastered zasledovanje pa 8€. Hočem povedat, da so tovrstne igre kmalu pod 10€ in drugo leto bom gledal nfs heat ;)
Vem, da je potem igra "stara", a vseeno mi je, če je še nisem igral. Zame je novo, hehe.
Vse je po dveh treh letih tam, tam, razen redkih izjem. Fizično imam gt sport, uncharted 4, pa še nekaj večjih naslovov. Že prodati je potem lažje, če imaš par top iger in kak dodaten kontroler.
Res bi rad igral GT 7, na ps5, ampak verjetno čez dve leti. Pa nič zato ;)

oo7 ::

Slopek je izjavil:

Nfs payday je 5€, remastered zasledovanje pa 8€. Hočem povedat, da so tovrstne igre kmalu pod 10€ in drugo leto bom gledal nfs heat ;)
Vem, da je potem igra "stara", a vseeno mi je, če je še nisem igral. Zame je novo, hehe.
Vse je po dveh treh letih tam, tam, razen redkih izjem. Fizično imam gt sport, uncharted 4, pa še nekaj večjih naslovov. Že prodati je potem lažje, če imaš par top iger in kak dodaten kontroler.
Res bi rad igral GT 7, na ps5, ampak verjetno čez dve leti. Pa nič zato ;)



Obvezno preigraj še TLOU in God of war če še nisi :)

Slopek ::

The last of us imam celo fizično, pa še ni bil niti igran, gow3 pa sem že prej na ps3. Ali je bilo to na ps2? Ni važno. Novega dela, še nisem igral, a mogoče enkrat....
Saj pravim. Za te igre mi zmanjkuje časa, jih pa zato mala2 igrata. Zdaj, ko sta najstnika, bom bolj spremljal, kot igral. Je ravno danes pognal HZD.
Namerno sem pa, kot pravim, korak zadaj. Se najbolj obrestuje.

skyform ::

oo7 je izjavil:

Gran Turismo 7 - Daytona International Speedway Gameplay Video | PS5, PS4



Grafično mi je GT7 tako razočaranje da joj, zelo majhen napredek proti GT Sport ta steza pa je tudi totaln crap. Pa si videl klasiko Deep Forest, kako so jo uničili v GT7, čist brezvezna vsakdanja steza je sedaj, medtem ko je na GT 6 izgledala tak cool in original nekaj posebnega z temi odpičenimi drevesi, a sedaj, ko imajo hardware, da bi lahko to nardili ful dobro nardijo čist bedna drevesa kot na vsaki stezi, res škoda.

neocodexx ::

To pa to k je špil narjen primarno za PS4.

skyform ::

Ma to je ful bedno, da še kr delajo vse igre, ki so na PS5 tudi za PS4 in s tem limitirajo PS5. Je že sploh kera igra narejena samo za PS5, R&C pa še ta ne izgleda nič posebnega in je v graphics mode samo 30fps, aja pa Returnal meh. To je vse biznis, ker če ne bi delali vse te igre tudi za PS4 bi imeli ful manj zaslužka. Za enkrat je še vedno dosti več PS4 lastnikov kot PS5 in seveda bodo potegnili grnar kjer se da. Pa prepričan sem, da bi lastniki PS4 bili jezni, če ne bi morali igrate večino novih iger, sploh zato, ker je PS5 tako težko dobiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Slopek ::

No, saj vam pravim, da se ne splača še kupovati ps5 ;)
Kupim, ko bo 300€, do takrat, pa vi uživajte v kratkih nalagalnih časih. Sam sem iz dobe commodore 64 in izvijačev, pa sem navajen počakati.

scipascapa ::

Uf 300€ ne bo NIKOLI.

Magic1 ::

Bo bo, čez kakih pet let. Do takrat pa lahko naprej commodore nažiga.
Magic

Slopek ::

Magic1 je izjavil:

Bo bo, čez kakih pet let. Do takrat pa lahko naprej commodore nažiga.

Če znaš pisati, predvidevam, da znaš brati. Ps5 ni, zato pospešeno delajo ps4, kar že imam. Nalagalni časi me pa ne motijo toliko, da bi zdaj kupoval, ko je, kot je. Sploh, ko berem, da je GT 7, delana za štirko.
Commodore kasetnik smo pa šravfal v osemdesetih. Ok?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

skyform ::

Slopek je izjavil:

No, saj vam pravim, da se ne splača še kupovati ps5 ;)
Kupim, ko bo 300EUR, do takrat, pa vi uživajte v kratkih nalagalnih časih. Sam sem iz dobe commodore 64 in izvijačev, pa sem navajen počakati.


Kak za koga, tisti, ki niso imeli PS4 kot npr jaz se jim splača vzeti PS5, ker lahko igraš polno PS4 iger v boljši grafiki in to skor brezplačno. Pa če se malo znajdeš šahko dobiš PS5 v bistvu zastonj, jaz sem prodal 4x PS5 in sem pokril stroške. Govoriti, da se PS5 ne splača je že skor bolj tolažba, ker ga nimaš kot pa kaj drugega. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

bambam20 ::

skyform je izjavil:


Govoriti, da se PS5 ne splača je že skor bolj tolažba, ker ga nimaš kot pa kaj drugega. ;)


Ne splača se, ker ni nobene res dobre igre zanj. Malo bljša ločljivost ni pojem nakupa konzole. bistvo so igre. teh pa PS5 nima. Pri microsoftu so pa tako neumni, da niso do dzaj zmogli naredit nobene res prave killer igre, ki bi tako kto je xbox 360 povozil ps 3.

mirancar ::

joj, ob trenutni situaciji z chip shortage, cenah grafičnih kartic, in nasplošnemu pritisku inflacije je ps5 po MSRP ceni "feels like stealing". Poleg tega če vzameš PS+, dobiš en kup dobrih iger zastonj
kolko res misliš da boš prhranu če boš zdaj 5 let čakal da ti nekdo proda rabljen ps5 za 300€ ....
če je kdaj dober cajt za kupt PS5, je to zdaj, ko ga še nekak slučajno dobiš v big bangu za 499€ (=MSRP)

@bambam20 dovolj dober razlog je 60 FPS patch na ps4 igrah. Na žalost ne vseh (npr. RDR2). Ločljivost je ponavad ista (kot ps4 pro). Pa nekaj iger za ps5 že maš, dokler tisto preigraš bo pa že kaj novega pršlo ven. Če si tok zagnan igralec da boš to vse preigral, je sigurno zate ps5 vreden vsakega centa in še več. Manj je vreden za une k jim pol prah nabira
««
86 / 132
»»