» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
74 / 132
»»

BlondRaven ::

Big Bang je ob 12. uri na spletno stran dal na voljo prednaročila za obe verziji konzol. Samo pol ure sem zamudil, ker sem šel iz šihta domov po bančno kartico in prednaročil več ni bilo. Pa to je res neverjetno, a eni ljudje res skos za računalniki čepijo in osvežujejo te spletne trgovine na vsakih pet minul, ali kaj? :'(

RAG ::

Danes sem klical na Gamecenter in so mi pojasnili, da je to bilo samo prednaročilo. Pa sem rekel, da je 5 min kazalo, da je na zalogi in so mi odgovorili, da nima veze.. Prednaročilo pač lol

Matjaž_ ::

Vsi prav lepo pozdravljeni!

Danes zjutraj je bil PS5 na zalogi tudi v Big Bangu. Ker nisem mogel vrjeti sem samo refešal stran in je že izginil.
Opažam pa, da jih je vedno več na bolhi.

Tako prosim vse ki si želit PS, da ga ne kupujete na bolhi saj s tem sebi in vsem onemogočate normalen nakup.

HVALA!!!

LP

Pinturicchio ::

Kaj je to res al sem samo jaz fu...? Na bolhi prodajajo rabljene ps5 tudi do 200€ kot nove v kakšni trgovini?

Tidule ::

Večinoma niti rabljene niso, ampak folk pač kupi in direktno preprodaja naprej.

skyform ::

BlondRaven je izjavil:

Big Bang je ob 12. uri na spletno stran dal na voljo prednaročila za obe verziji konzol. Samo pol ure sem zamudil, ker sem šel iz šihta domov po bančno kartico in prednaročil več ni bilo. Pa to je res neverjetno, a eni ljudje res skos za računalniki čepijo in osvežujejo te spletne trgovine na vsakih pet minul, ali kaj? :'(


Digital so imeli za prednaročit? pismo. :'(

Badwolff ::

Neumno vprašanje, ampak ti bančne kartice ne nosiš na šiht?

GregiB ::

Matjaž_ je izjavil:

Tako prosim vse ki si želit PS, da ga ne kupujete na bolhi saj s tem sebi in vsem onemogočate normalen nakup.

HVALA!!!

LP


Niti ne... dokler bo povpraševanje nekajkrat presegalo ponudbo, je načeloma čisto vseeno, kdo dobi tistih par kosov, ki priletijo v rodno grüdo. Sramota za firmo tipa SONY je, da ne zmore zagotoviti kapacitet, ki bi v enem letu pokrile povpraševanje... Si predstavljate, da bi bil Apple tako kilav s svojimi modeli? Pa proda 200 milijonov enot na leto...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Tidule ::

Pozabljas da je povprasevanje tisto, ki je ponorelo. Sony je zagotovil vec enot ps5 kot ps4 pa pac vseeno ni dovolj. Glede na splosno stanje v industriji in stroske povezane s kratkorocnimi novimi proizvodnimi kapacitetami je povsem nerealno pricakovat, da bi lahko povecali ponudbo.

Zal se je treba spijaznit da se caka 5 mesecev na novo enoto, ni druge. Jaz sem imel od aprila naroceno na vec koncih (na madzarskem, ne pri nas) in so v tem mesecu na treh koncih dobil. Ravno danes so mi se tretji sporocili, da bo do vikenda na voljo ce se rabim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

chaddicus ::

BlondRaven je izjavil:

Big Bang je ob 12. uri na spletno stran dal na voljo prednaročila za obe verziji konzol. Samo pol ure sem zamudil, ker sem šel iz šihta domov po bančno kartico in prednaročil več ni bilo. Pa to je res neverjetno, a eni ljudje res skos za računalniki čepijo in osvežujejo te spletne trgovine na vsakih pet minul, ali kaj? :'(


Žal ti moram priznati, da sem bil na šihtu in slučajno preveril big bang spletno stran videl prednaročila in naročil jaz, zraven pa sem omenil še sodelavcu in je isto pritisnil nakup, tako da zgolj naključje in sreča....

timo11 ::

Naj povem, da spremljajte malo trgovino Harvey Norman, kjer PS5 ne moreš kupiti na spletu, ampak samo fizično v trgovini. Pred tremi dnevi so prejeli nekaj zaloge in sem sam uspel dobiti digital verzijo. Samo v vednost, da spremljajte, če bo komu kaj pomagalo. :)

malizeleni ::

Big bang ima digital na zalogi.

xseki ::

Zadnji kos lahko kupite v poslovalnici. Preverite, kateri!

https://www.bigbang.si/playstation-ps5-...

skyform ::

timo11 je izjavil:

Naj povem, da spremljajte malo trgovino Harvey Norman, kjer PS5 ne moreš kupiti na spletu, ampak samo fizično v trgovini. Pred tremi dnevi so prejeli nekaj zaloge in sem sam uspel dobiti digital verzijo. Samo v vednost, da spremljajte, če bo komu kaj pomagalo. :)


Kaka banda, a jaz sem jim pisal pred 10 dnevi, če se da prednaročit digital verzijo, dobil takoj ta odgovor

sporočilo smo posredovali oddelku računalništva v PE Ljubljana.

Kmalu lahko pričakujete odgovor.


Potem pa nič več, noben odgovor, total neresni.

malizeleni je izjavil:

Big bang ima digital na zalogi.


Pa se to ni več res, sedaj pa imajo naenkrat digital verzije, ko sem jaz nabavil bluray verzijo, prej, ko pa še nisem imel PS5 pa jih nikjer ni bilo. Sicer že jaz sedaj lepo en mesec nabijam igre in tudi Keno igram ampak vseeno sem brezveze 100€ preplačal zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

zaynox ::

Se da kje v Sloveniji kupiti PS5, pa da ni iz Bolhe?

xseki ::

Se ga je dalo kupit v Big Bangu nekje 1 uro nazaj. Včeraj ob 12h pa so imeli prednaročila.

zaynox ::

Za naprej se kaj ve, kje bo možno ali nič?

cyberlev ::

Kupit PS5 je dandanes loterija

Skyman ::

cudno poleti je bilo 2-3 dni na zalogi ps5 pa ga noben ni povohal,sedaj pa bi ga vsi radi imel.A je kaka nova igra?
Loterija gor ali dol,en nasvet ko sem ga 1001x ze rekel postavis se v vrsto v cimvec trgovinah,isces dalje.Prej k slej ga bos dobil nekje.Tudi jaz sem ga 7 mesecev cakal pa sem ga docakal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oo7 ::

cyberlev je izjavil:

Kupit PS5 je dandanes loterija


Upajmo, da bo drugo leto kaj boljše.

chaddicus ::

Mate spet na bigbangu prednarocila... Sam chekirat je treba...

xseki ::

Hitro prednaročit Blu-ray verzijo: https://www.bigbang.si/playstation-ps5-...

Evo Digitalna tudi: https://www.bigbang.si/playstation-ps5-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

Skyman ::

Ajmo 007 poleg PC še nova konzolca poj si glavn na vasi...Komaj cakam cez cca pol strani,spet se bo kdo najdu v smislu kje pa lahko narocim ps5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Adder ::

cyberlev je izjavil:

Kupit PS5 je dandanes loterija

Jaz sem ga dobil zastonj januarja, na nagradni igri. Verzija z diskom. Vecinoma pociva, igram uro/dve na teden.

skyform ::

xseki je izjavil:

Hitro prednaročit Blu-ray verzijo: https://www.bigbang.si/playstation-ps5-...

Evo Digitalna tudi: https://www.bigbang.si/playstation-ps5-...


Ma naj gre vse skup nekam spet zamudil digital. A morda veš kaj je pisalo kdaj bo na zalogi digital za te, ki so ga prednaročili, za bluray piše 27.09.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

xseki ::

To je pisalo spodaj pod sliko:



Za blu-ray pa tole:

skyform ::

Fak, kako sranje, da sem zamudil digital. ;( Btw hvala za info.

Skyman ::

Jaz sem danes cudezno dobil mail od BB po 1 letu je delalo :| da bo kmalu na zalog izdelek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

skyform ::

Tole imajo zanič, še niti en mail nisem dobil od njih prijavil se pa na 4 maile in to večkrat.

skyform ::

Bluray pa še kr na voljo v BB, digital pa gre, ko vroče žemljice.

xseki ::

Bluray še kr na voljo8-O me res zanima koliko kosov so dobili...

skyform ::

Noro, še kr ga imajo.

xseki ::

Res neverjetno. Po mojem so dobili rekordno število PS-jev.

oo7 ::

(PS5) RIDE 4 in FIRST PERSON is INSANE | Ultra High Realistic Graphics [4K HDR 60fps]

BlondRaven ::

Končno mi je uspelo oddati prednaročilo za bluray, kljub temu, da sem bil kar pozen. Zanimivo, da je danes ostalo toliko časa gor. Kdor čaka, dočaka. :)

skyform ::

Tisti, ki pa ga danes ni nabavil pa si je res sam kriv, sedaj pa je že skoraj 6 ur za prednaročit.

xseki ::

Zgleda, da imajo zalogo za celo slovenijo:))

oo7 ::

Jaz si bom PS5 privoščil enkrat drugo leto verjetno enkrat v prvi polovici leta. Se še ne mudi :)

skyform ::

xseki je izjavil:

Zgleda, da imajo zalogo za celo slovenijo:))


Zgleda, da res, ker še kr imajo. :O

infiniteLoop ::

xseki je izjavil:

Zgleda, da imajo zalogo za celo slovenijo:))

Ali pa da sistem ne posodablja zaloge in bomo v ponedeljek vi imeli dolge nosove...
None of us is as dumb as all of us.

skyform ::

Dvomim, BB ima ponavadi največje zaloge v SLO in tudi na Youtube je dosti novih videjev, da je velik restock PS5 po svetu sploh v US.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

RAG ::

Saj piše v opisu:
OBVESTILO:
Obveščamo vas, da so zaloge konzole zelo omejene. Če ste izdelek zaradi ogromnega povpraševanja zamudili, bodo nove zaloge na voljo predvidoma v enem mesecu.

skyform ::

Seveda piše ampak dovmim, da pustijo prednaročilo v nedogled aktivno, da folk še kr prednaročuje potem, ko so že dosegli število prednaročil, ki pokriva njihovo zalogo. Zakaj misliš, da so digital tako hitro odstranli, ker so imeli dosti manjšo zalogo. V BB so do sedaj skor vedno v roku nekaj min odstranli možnost naročila ali prednaročilo, razen konec septembra, ko sem ga tudi jaz dobil je bilo naročilo na voljo nekje 2h, tokrat pa še dosti dlje, ker so najbrž dobili večjo zalogo, kot jo tudi omenjajo po drugih delih sveta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

GregiB ::

No... bo prišel ponedeljek... pa da vidimo... Dvomim, da jih pasus, da v primeru, da zaloge zmanjka, lahko držijo sredstva 1 mesec + dovolj. Za 500€ se pa potem skor splača zakon o obligacijskih razmerjih v roke vzet :)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

RAG ::

Ni več zaloge. Očitno bomo res dobil slej, ko prej.

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Jaz si bom PS5 privoščil enkrat drugo leto verjetno enkrat v prvi polovici leta. Se še ne mudi :)

Aprila 2022 :))

oo7 ::

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz si bom PS5 privoščil enkrat drugo leto verjetno enkrat v prvi polovici leta. Se še ne mudi :)

Aprila 2022 :))


Mogoče >:D

Skyman ::

Ce bo tako kot pri PC pomen da še letos ta april 2022 pride.Vzemi si ps5

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Ce bo tako kot pri PC pomen da še letos ta april 2022 pride.Vzemi si ps5


Bom vzel Ps5 ampak trenutno res ni nobene omembe vredne ekskluzive. Šele drugo leto Horizon 2 pa potem GOW 5. Še kaj ?

yayo ::

Spiderman Mike Morales, Demon Souls, Ghost Of Tsushima za PS5...
««
74 / 132
»»