» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
75 / 132
»»

oo7 ::

yayo je izjavil:

Spiderman Mike Morales, Demon Souls, Ghost Of Tsushima za PS5...


Milo Morales me ne zanima fake Spider-man :)
Deamon Souls in Duh Tsushime pa nista ravno PS5 ekskluzive ampak OK. Se govori, da mogoče prideta tudi za PC.

GregiB ::

oo7 je izjavil:


Bom vzel Ps5 ampak trenutno res ni nobene omembe vredne ekskluzive. Šele drugo leto Horizon 2 pa potem GOW 5. Še kaj ?


Fifa 22 dela z novo hypermotion tehnologijo samo na new gen
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gogyto ::

GregiB je izjavil:

oo7 je izjavil:


Bom vzel Ps5 ampak trenutno res ni nobene omembe vredne ekskluzive. Šele drugo leto Horizon 2 pa potem GOW 5. Še kaj ?


Fifa 22 dela z novo hypermotion tehnologijo samo na new gen


Kolikor berem, zaenkrat ni ravno uau faktor, ki bi špil delal toliko boljšega.

Vprašanje - kateri zunanji diski so zdaj kompatibilni s PS5 za razširitev? Bi mogoče šel v to smer, če se najde kaj pametnega...

oo7 ::

GregiB je izjavil:

oo7 je izjavil:


Bom vzel Ps5 ampak trenutno res ni nobene omembe vredne ekskluzive. Šele drugo leto Horizon 2 pa potem GOW 5. Še kaj ?


Fifa 22 dela z novo hypermotion tehnologijo samo na new gen


Nogomet sem pa nazadnje igral na PS3 pa še tisto raje PES.

Gogyto ::

Z nakupom PS5 imaš pol leta zastonj naročnino na Apple TV. :D

Skyman ::

a to dela na androidu,(appleTV)sprasujem za kolega:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Gogyto ::

Meni ni ratalo usposobit na Samsungovem telefonu. Pride pa prav doma, na compu, PS5 in pametnemu tvju - sicer z obvodom preko Amazon Fire TV dongla, haha :)

GregiB ::

oo7 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Fifa 22 dela z novo hypermotion tehnologijo samo na new gen


Nogomet sem pa nazadnje igral na PS3 pa še tisto raje PES.


Jest pa civilizacijo tazadnje na PCju... your point?


Sicer pa, je kdo dobila kak(eršenkoli) hit glede dobavljivosti PS5, ki smo ga naročevali v petek pri BBju?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gogyto ::

Na Telekomu imajo trenutno opcijo z dodatnim kontrolerjem...

xseki ::

Zvezdica27 ::

lej jih prasce... pa čeprav sem že kupil, sem še vedno na listah, pa me do danes ni o zalogi obvestil niti bigbang, niti leclerc, niti telekom.

Motherfuckerji...

zz

bzp ::

IMHO je edina lista, kjer prideš na vrsto, tista s predplačilom.

ESTEMPIH ::

Danes dobil obvestilo Big Banga.Upam,da čimprej dobim...

Uspelo je!
Hvala za plačilo. Naročilo bomo obdelali in odposlali v najkrajšem možnem času.
V primeru zaloge izdelka v našem skladišču, bo izdelek dostavljen v najkrajšem možnem času. Če pa je naročen izdelek na zalogi v skladišču našega dobavitelja, se rok dobave ustrezno podaljša. Hvala za razumevanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ESTEMPIH ()

igi82m ::

Kateri smo prednaročili, dobimo konzolo komaj v roku enega tedna.

RAG ::

Pravkar govoril po telefonu z Big Bangom, ker sem moral spremeniti na osebni prevzem in so mi rekli, da bo na zalogi en dan ta teden.

mjolnir ::

A tole od telekoma se ne da pač v celoti kupit, moraš biti pri telekomu in vzeti na te obroke?

Ransom ::

Samo na program zvestobe ja (ts narocniki) in na obroke. Lahko pa zaprosis, da ti komplet znesek potem dajo na naslednji poloznici.

Pa 200 tock zvestobe rabis za nakup.

dvihtelic ::

Ja drugače ne gre, sem šel pogledat pa je res na zalogi, hm mogoče pa pade ;)

mjolnir ::

Je kdo kupoval preko gamecenter, kjer se da prednaročiti?

oo7 ::

GregiB je izjavil:

oo7 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Fifa 22 dela z novo hypermotion tehnologijo samo na new gen


Nogomet sem pa nazadnje igral na PS3 pa še tisto raje PES.


Jest pa civilizacijo tazadnje na PCju... your point?


Sicer pa, je kdo dobila kak(eršenkoli) hit glede dobavljivosti PS5, ki smo ga naročevali v petek pri BBju?


Moj point je bil, da trenutno ni zunaj nobene ekskluzive zunaj, ki bi mi bila zanimiva.

Ransom ::

mjolnir je izjavil:

Je kdo kupoval preko gamecenter, kjer se da prednaročiti?


Pred meseci že "naročil", ko je bil "na zalogi", seveda nisem nič dobil, niti se ne javljajo..

deadraven999 ::

Pozdravljeni vsi, ki še lovite ponudbe na PS5, želel bi deliti odlično izkušnjo z resno trgovino vsezadom.si, a ne toliko prepoznavno za konzole, ki jo vsekakor morate imeti v mislih pri naročanju le-te.
Meni nikdar prej znana trgovina, na katero ne bi nikakor pomislil, da bom pri njih kupil PS5 digital za ''normalno'' ceno in z uporabnim bundlom (kontroler + polnilna postaja). Prodajalec s katerim sem stopil v kontakt (info@vsezadom.si), ima odnos s strankami na zelo visokem nivoju in spoštovanja vreden. Posel izpelje kot se spodobi in brez stresa, ves čas sem bil na tekočem s svojim naročilom, na koncu me je še presenetil s hitro dostavo, ko je ta bila na voljo. Seveda jo vsem na forumu ne bo zmogel na enkrat zagotoviti, a nekaj srečnežev pa naj vendarle poizkusi (pred)naročiti pri njih, saj je stanje odvisno od zalog na trgu in dobavitelja.
Sam sem sicer pred mesecem spregledal na spletni strani napis ''preveri dobavljivost'' ter suvereno plačal predračun za digitalno verzijo, kljub temu da artikla še niso imeli. Prodajalec je takoj preveril, kdaj bi jo lahko pričakoval in tudi ponudil, da mi znesek nakaže nazaj v kolikor bi trajalo predolgo. Redno sem bil obveščen o vseh spremembah in stanju naročila. V manj kot mesecu je bila konzola doma, tako kot je bilo predhodno dogovorjeno. V primeru dostave se prodajalec potrudi tudi pri zapakiranju artiklov, saj želi originalno embalažo pripeljati v stanju ''za na razstavo'', saj že sama embalaža te mašine tako izgleda.
Po zahtevi dobavitelja sem poleg normalne redne cene konzole doplačal za bundle, ki je zajemal kontroler in polnilno postajo. Prodajalec se je za spremembo opravičil. Obe stvari sta se izkazali zame kot nujni, sploh če igrate v dvoje ali preigrate dlje časa v kosu igre, ki iztrošijo baterijo na max. vibracijah. S polnilno postajo se izognete tudi možnosti opraskanja konzole ob vhodih za polnjenje. Konzolo morda tudi dlje ohranite, saj je ni potrebno poganjati v sleep-modu, ko bi se kontrolerja morala polniti.
V glavnem bundle seveda nanese še stotaka več, kar je zame bil v kombinaciji z digitalno verzijo izjemen deal. O kakšnih igrah, ki niso niti za vsakogar, pa ni bilo govora. Smiselno se mi zdi tudi tej trgovini dati priložnost, da se izkaže za vsaj nekaj srečnih strank. Srečno!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Steinkauz ()

GregiB ::

Yo, petkaši... je dobil kdo kak hint, kdaj bi lahko BigBang dobil aparate na zalogo?

@Deadraven999... profil ustanovljen 24.9.2021... 1 post... pozabil si napisat, da imate popuste na visokotlačne čistilce
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Skyman ::

Skos dobivamo hinte kdaj bo ps5.Preberi zadne 10 strani,en hint cicaj pa cakaj.

GregiB ::

Skyman je izjavil:

Skos dobivamo hinte kdaj bo ps5.Preberi zadne 10 strani,en hint cicaj pa cakaj.


Ja, ja... s petkaši sem mislil tiste, ki smo v petek vplačali zadevo, ko se je ta pojavila (na zalogi)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

BlondRaven ::

@GregiB, nekdo je omenil, da naj bi bila zaloga že ta teden. Malo bo še za počakat.

Schnappi ::

Gogyto ::

Schnappi je izjavil:

https://www.igabiba.si/products/playsta...


Se priporočam za Fifo, če komu ni do nje, pa če bo cena ugodna...

xseki ::

Super bundle. FIFA se bo lahko prodala takoj.

BlondRaven ::

Odličen bundle, vzemite, dokler je še priložnost.

GregiB ::

BlondRaven je izjavil:

Odličen bundle, vzemite, dokler je še priložnost.


Je res? PS5 BluRay košta EUR wide 499€, Dualsense 69€, skupaj 568€ (če je na zalogi seveda, ne od skalperjev.

Torej teoretično plačaš za FIFA22 81€, disk verzijo. Jest sem za Ultimate s vsemi preorder perki plačal 79€... Je za vzet, ni pa neki ekstra
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

BlondRaven ::

Par EUR mogoče res preplačaš, ampak za ljubitelje Fife je to must have bundle.

skyform ::

Ma tile kompleti so bedarija, zakaj bi brezveze preplačal. Črn kontroler že dobiš za 60€, jaz sem ga pri mimovrste kupil za 63€, v tem kompletu je 70€ in Fifa 80€, daj no, nateg. Raje si prednaročite konzolo pri večih prodajalnah. Jaz sem pri Anni prednaročil digital komaj 13.09 in so mi ga že poslali, dobim ta tedn, nov model CFI-1116B.

Skyman ::

Fifo 22 za ps5 dobis za 67EUR prodajalci pa še cenejse,v bundlu pa dobijo 3x marzo zato pa je taka cena in ponujanje le tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Gogyto ::

Problem je edino dobit PS5 po normalni ceni samostojno, da bi potem lahko nekdo nabavil še morebiten kontroler in špil po teh 'skonto' cenah.

vres.ales ::

Kje pa prednaročiš na Anni?

NejcSSD ::

V teh časih je zgornja ponudba dobra, ne glede na preplačano igro in kontroler v znesku par 10eur.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

skyform ::

vres.ales je izjavil:

Kje pa prednaročiš na Anni?


Email jim pošlješ, da želiš prednaročiti in ti pripravijo predračun, ne rabiš niti v naprej plačati ampak še le, ko oni dobijo konzolo ali od prevzemu.

vres.ales ::

Super, hvala

Skyman ::

Sam bodo sli rajse na bolho pa 50€ min vec placal kot da bi vzel zgorno ponudbo.Še vseeno ce rabis vzames,ce ne rabis potem je vse predrago.A1 je pa z 800€ cenejsi :))

skyform ::

NejcSSD je izjavil:

V teh časih je zgornja ponudba dobra, ne glede na preplačano igro in kontroler v znesku par 10eur.


Meni ni, prvo kot prvo nočem bluray verzije, ker je brezveze 100EUR več kot digital in fifa me sploh ne zanima, tako da zame in še marsikoga je tole čist brezvezna ponudba. To je neko vsiljevanje iger in kontrolerjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

vres.ales ::

Jaz hočem bluray, kontroler rabim, igre pa absolutno ne rabim in raje počakam na golo konzolo, kot kupim bundle

skyform ::

Itak, zakaj bi plačal 80€ za igro, ki jo ne želiš, prodal je pa neboš za več kot 40€ ali še to ne, pa še ubadati se moraš z oglasom za to da si na koncu na izgubi.

Gregor P ::

Jaz dejansko od bundlea pričakujem, da je skupno cenejše kot če bi kupoval posamičen produkt posebej.:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

skyform ::

Točno tako, ampak tole niso tisti tapravi bundli kot so bili za ps4 z uncharted ali xbox z forzo, to sedaj počnejo samo zato, da zaslužijo več, iskoriščajo trenutno situacijo. In jaz jim ne dam niti ficka več kot pa je original cena, pa dodatne zadeve mi tudi ne bodo vsiljevali, rečem, da to počnejo na bolhi, ne pa prodajalne. Pol pač vzamem pri prodajalni, ki je najbolj poštena in prodaja po original ceni in ne vsiljuje dodatnih zadev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Gogyto ::

Jah, trenutno so pač povsod šanerji. K sreči sem od Igabibe prejel v tistem 'drugem valu' golo konzolo po redni ceni. Zdaj pa očitno v take bundle skrijejo navito ceno konzoli, špil + kontroler sta pa po redni ceni oz kao malo skrijeta vse skupaj.

Zvezdica27 ::

lp,

hja... po moje bluray prineseš not že z 2, če ne pa 3 rabljenimi igrami. Recimo, v tem trenutku, ko ni nekaj novega, ali boš dal cca 50e za kak MK ali SF V ali pa kupiš ps4 plošček za 5-10e in si že 40e prišparal. Isto recimo druge reči, ker nekateri nimamo časa viset na strou za akcije itd. Meni se je blue ray že odplačal z rabljenimi.

V glavnem: rabim kako hudo arkado, lahko za ps4, ta mali je tale astro v ps5 vrhunski in bi rada še kaj v tem stilu...

zz

Gogyto ::

definitvno Ratchet & Clank - ena je, se mi zdi, vključena celo v PSN, drugače pa tole zadnjo verzijo prav za PS5

drvo ::

Če smo že pri Rachet&Clank, kupi kdo? 40€. Deset minut probal, pa ni moj stil igre.

skyform ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

hja... po moje bluray prineseš not že z 2, če ne pa 3 rabljenimi igrami. Recimo, v tem trenutku, ko ni nekaj novega, ali boš dal cca 50e za kak MK ali SF V ali pa kupiš ps4 plošček za 5-10e in si že 40e prišparal. Isto recimo druge reči, ker nekateri nimamo časa viset na strou za akcije itd. Meni se je blue ray že odplačal z rabljenimi.

V glavnem: rabim kako hudo arkado, lahko za ps4, ta mali je tale astro v ps5 vrhunski in bi rada še kaj v tem stilu...

zz


Kak komu, meni je že ventilator v moji bluray verziji preglasen kaj še le sam bluray, ne prenesem tega, nadležno. Jaz tudi ne mislim kupit na tone iger ampak samo igre, ki me res zanimajo in teh iger potem tudi ne želim prodati. Iger tudi ne mislim kupit takoj, ko so še drage ampak, ko so znižane in digitalne so včasih res hudo znižane. Npr zadnič sem glih gledal na bolhi kako poceni prodajajo igre, npr R&C Rift Apart za 30€ a nov je pa 80€, tisti, ki pa ga prodajajo za 50€ pa ga ne uspejo prodati. Jaz sem tudi včasih prodajal igre, ko ni bilo opcije digital kot dan danes, pa te sem tudi imel na tone iger kupil vsak šrot, sedaj pa bom res kupil samo to kar vem da bom dosti igral, kot npr GT sport in sem za digital verzijo dal samo 9,99€, enako Uncharted TLL 9,99€, edino za Keno sem dal več 39,99€ ampak to igro sem si jo ful želel in mi niti malo ni žal pa tudi prodati je ne bi želel, če bi imel bluray verzijo. Več kot 39,99 pa ne bi dal za igro, vse ostalo je preveč, raje pokačam na popust.
««
75 / 132
»»