» »

PS5

PS5

««
73 / 73
»
»»

BlondRaven ::

Ransom je izjavil:

Ravnokar mi je uspelo naročiti pri BB, nisem dobil nobenega obvestila, čisto slučajno sem preveril in je bil na zalogi standard edition :)

Kako je to mogoče? Jaz nisem dobil nobenega obvestila in ni več na voljo.

Reaper ::

So se že zadnjič fantje pogovarjali, da je zadeva z omenjenimi naročili na obveščanje tako tako. Ti si se naročil na obveščanje za izdelek z interno BB številko 12345, če BB izdelek na spletno stran umesti pod interno številko 12346 ti obvestila o zalogi ne boš dobil. Vsakič skoraj imajo drugačen bundle, enkrat z dodatnim gamepadom, drugič s PS+, tretjič z igro itd., ti pa na vse omenjene izdelke nisi naročen za obveščanje. Če boš čakal, da boš obveščen PS5 še dolgo ne boš imel, primer, jaz sem se na obveščanje za zalogo PS5 pri BB naročil že v začetku leta, do zdaj nisem še nikoli prejel obvestila o zalogi.

Ja, ampak on je vzel navadno verzijo, ki je na spletni trgovini,ali pač?

Ransom ::

BlondRaven je izjavil:

Ja, ampak on je vzel navadno verzijo, ki je na spletni trgovini,ali pač?

Je tako, bi prilepil screenshot narocila pa ne gre, oz. ne znam…

Reaper ::

Vsi različni bundli so bili na spletni trgovini, poleg navadne ponudbe, se pravi konzola brez dodatkov. To kar sem, napisal je ena možna razlaga, druga pa je da se pač obvestila niso razposlala. :) Dejstvo je, da se na omenjena obveščanja ni za zanašati če želiš v zglednem času konzolo dobiti. Treba se je aganžirati in redno pregledovati ponudbo, da naletiš na zalogo.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Reaper ()

yayo ::

Ransom je izjavil:

Je tako, bi prilepil screenshot narocila pa ne gre, oz. ne znam…

tale forum ne hosta slik. moraš jih naložiti npr. na shrani.si, imgbb, google photos itd. in potem linkati tja skozi ikono "vstavi sliko"

Sumski ::

To z BigBangom je definitivno čudno. Jaz sem se naročil na mailing letos januarja, prvi mail od zaloge sem prejel konec avgusta, ko sem bil po neverjetni sreči ravno pri računalniku in ga kupil v 2 minutah. Ko sem refreshal product page ga ni bilo več na zalogi. PS5 je bil pri njih na zalogi že prej, zakaj sem prvi mail prejel 8 mesecev po prijavi na mailing listo je res čudno in se ni za zanašati na to.

Skyman ::

Sej ti je povedal uporabnik Reaper,ce si ti rezeriral izdelek z ID 12345 in hodjo bundli pod id 12356 ne bos dobil maila.Zato pa je vseeno treba spremljati.Ce bi vmes spremlal bi definitivno dobil prej kot avgusta,ker so ga vsaki mesec (junij,julij)dobival.Kolega ga je dobil takrat pa se ni nikamor narocal.Samo spremlal je in ga je dobil.

Ne morem verjet, ravno včerej nisem refreshal slo-techa za 3 ure in ravno v tistih treh urah so bile v BB na voljo zaloge PS5, ki so takoj pošle. Na igabibi je trajalo cca. 2 dni, da so zaloge pošle, tukaj pa instantno. Ljudje so nekako vedeli, da so zaloge na BB in so jih takoj pokupili, kako so pa za to izvedeli, pa je zame neznanka. Obveščanje očitno ne dela.
Ne vem, ali ljudje nimajo kaj drugega za počet, kot refreshat BB stran vsako uro ali dve? Danes pa vidim na bolhi oglase, ki prodajajo plejko po 650+ EUR. Eh, očitno se bom še načakal za ta PS5.

oo7 ::

Zmogljivost je enaka kot pri prvem ?

"minor revision" pravijo. vse je v istvu enako, cilj je bil znižati stoške izdelave konzole.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: yayo ()

meho7 ::

oo7 je izjavil:

Zmogljivost je enaka kot pri prvem ?

Isti shit. Linus Tech Tips spin off channel celo dramo naredu za prazen nic :))
««
73 / 73
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26940248 (354) Izi
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
26225954 (597) Renex
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 4 5 )

21026826 (628) oo7
»

Resident Evil Village [Resident Evil 8] (strani: 1 2 )

673316 (518) meho7
»

XBOX Series X ali PS5? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
605111 (2572) Gregor P

Več podobnih tem