» »

zacasna prijava

zacasna prijava

Darko1 ::

pozdravljeni imam eno vprasanje in sicer. sem iz mb. in sem dobil delo v avstriji ( magni) in imam problem glede prebivalisca ker sem predalec doma me nemorejo zaposlit. pozna kdo mogoce koga v Sentilju ali v Pesnici ki bi me lahko zacasno prijavil za 2-3 mesce. hvala za pomoc

next3steps ::

Se dogovoriš, da ti plačujejo potne samo do meje.

Baja ::

zanimivo, poznam mariborčane ki delajo tam. kako pa imajo urejeno s potnimi pa žal ne vem.

Ganon ::

Kako si dobil delo, če pa te ne morejo zaposliti? To dvoje ne gre skupaj.

Darko1 ::

finta je v tem da kot tujec nesmem bit oddaljen vec kot 60km. delo sem dobil morem pa si cimprej zrihtat zacasno prebivalisce do 60km od firme drugace me nebojo zaposlili. ce bi se pa prijavil v avstriji potem pa ti ne placajo potnih stroskov to pa je okoli 1400e na leto

Smurf ::

Koliko mislis, imas sans, da nekoga na tem forumu prepricas, da prepise zacasno prebivalisce popolnemu neznancu

mlamat ::

Piši tistim ki na Bolhi oddajajo stanovanja, pa se boste že kaj zmenili.

aaabbb ::

v Pesnici v Merkatorju je ena trgovina kjer to delajo (jih ni veliko, tka da bos hitro nasel ce bos povprasal), se da vse zmeniti in ni niti tako drago da se te prijavi nekje v Sentilju. Glede potnih pa je itak velika sansa da bos pac v Sloveniji placal vec davka, tak da ti vrjetno ne bo nic ostalo od njih. Pozresna drzava, kaj ces :D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najemnina

Oddelek: Loža
262870 (1829) BuDi79
»

pomoč pravniki - stalno prebivališče in teženje UE

Oddelek: Loža
326061 (4701) Markus386
»

Delo v Avstriji (Graz) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227848 (18799) sampi
»

Delo v tujini nasveti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18751234 (21370) DOOM_er
»

Zaposlitev v dveh drŽavah

Oddelek: Problemi človeštva
4510281 (9129) black ice

Več podobnih tem