» »

Popoldanski sp in varstvo pri delu

Popoldanski sp in varstvo pri delu

Notnow ::

Zdravo

Imam popoldanski sp in sicer izdelujem digitalne slike,se pravi delam doma na racunalniku..In zej so me klical iz neke pozarne varnosti al neki podobnega,in sicer da rabim nardit varstvo pri delu in da bom na internetu pogledu neke videje placu poloznco 160€ in bo to to...
A je moznoda mene tole poskusajo mal nahecat tile ludje? Ker ko sem na obrtni zbornici odpiral tale sp mi niso tega nic omenjal..
Ne zastopim zakaj bi mogu met varstvo pri delu oz. oceno tveganja ce delam doma in nimam nobenga zaposlenga..mam pa ze vpd zaradi sluzbe..

Oktan ::

cekr ::

Ko te kdo klice, samo reči, da imaš že narejeno.
Predvidevam tudi iz katere firme so te klicali.

Itak varstva pri delu ne moreš narest na daljavo. Vsaj ne prakticni del.
Iz te firme je pa tako, da dobiš polno nekih papirjev, odgovarjajo pa prav nič.
Pozabi, pojdi naprej.

Varstvo pri delu bi sicer moral imet, samo ne pri teh nategunih.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Notnow ::

Ok se pravi da bom kar pustu posto na posti,pa jo naj poslejo z racunom vred nazaj :)

A ni tako da rabim samo oceno tveganja?katero pa lahko naredim sam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Notnow ()

Mare2 ::

Notnow je izjavil:



A ni tako da rabim samo oceno tveganja?katero pa lahko naredim sam?


Je. Če znaš, bo OK.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Notnow ::

Je pa rekla da je zej pr nas nov zakon in da je dovolj ce se pogleda videje in ne rabis na predavanja in tudi da ni vec treba na vsake dve leti...

Am...pa kaj a pol bi nej sam ocena tveganja stala 160€ ? Ker varstva pri delu mislim da ne rabim met za tako dejavnost ko jo mam jz...

Furbo ::

Notnow je izjavil:

Ok se pravi da bom kar pustu posto na posti,pa jo naj poslejo z racunom vred nazaj :)

A ni tako da rabim samo oceno tveganja?katero pa lahko naredim sam?

A ti si torej že naročil storitev, zdaj pa šele sprašuješ?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Notnow ::

Jap :) ce je pa rekla da morm met...zj pa ugotavlam da si je dejansko zmisnala zakone...
Sj bom sou jutr na obrtno pa glede na to da sm mogu placat "svetovanje" kr drgac tak noben nc ne ve kok ofnat sp,pa da mi nc ni okol tega povedla....

Furbo ::

No saj take naivce ciljajo. Ko sem sam odprl s.p. sploh nisem dal telefona v noben imenik, oziroma je bil na tisti liniji faks, pa naj klepetajo z njim. :>
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

next3steps ::

Notnow je izjavil:

Jap :) ce je pa rekla da morm met...zj pa ugotavlam da si je dejansko zmisnala zakone...
Sj bom sou jutr na obrtno pa glede na to da sm mogu placat "svetovanje" kr drgac tak noben nc ne ve kok ofnat sp,pa da mi nc ni okol tega povedla....

https://zakonodaja.com/zakon/kz-1/211-c...

St235 ::

Vprašanje je samo kdo je koga ogoljufal. Oni z pomanjkljivimi informacijami ali on s tem, da je naročil storitev, ki jo noče plačat.

Šalo na stran. Pričakuj kup teženja, da si v bistvu dolžan plačat, ker si naročil. Drži striktno linijo, da od njih nisi ničesar naročil in da ne obstaja nikakršen poslovni odnos med tabo in njihovim podjetjem. Vsak dopis/email odgovarjaj striktno na ta način.

varstva pri delu za s.p. je ni, prav tako ni obvezen zdravniški pregled. Je pa obvezna ocena tveganja.
tukaj je primer http://www.mddsz.gov.si/fileadmin/mddsz...
Vzemi to za osnovo (pravne podlage so zastarele), bistveno skrajšaj, preimenuj v oceno tveganja, podpiši in spravi. To je to.

Lakhko greš tudi po tem principu http://www.osha.mddsz.gov.si/varnost-in...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bolniška odsotnost - vprašanje...

Oddelek: Loža
476990 (4623) korenje3
»

Varstvo in zdravje pri delu

Oddelek: Loža
207512 (6476) borut_p
»

S.P. - Zdravniški pregled?

Oddelek: Loža
82659 (2058) Dieu
»

Varstvo pri delu za s.p.?

Oddelek: Pomoč in nasveti
65277 (4852) shadeX
»

Registracija dejavnosti pri s.p.

Oddelek: Loža
112596 (2249) malini

Več podobnih tem