» »

Izimobil in Lte

Izimobil in Lte

mat11 ::

Nič mi ni jasno. Dokler sem imel Lumio 950XL sem lahko uporabljal LTE omrežje sedaj pa na Honor 8, in pa na LG g5 me nikdar ne poveže na LTE. V telefonu imam obkljukano uporabo LTE in ostalih omrežij. Komu kaj jasno?
mat

Machete ::

Ja še nek morš vklopit prek SMSov, jaz sem spregledal to, poklical po telefonu in so zrihtali. Pokliči tja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mat11 ::

Saj imam že od prejšnega telefona vklopljeno(ista simka). Verjetno ni treba za vsak telefon posebej vklapljati?
mat

PacificBlue ::

je treba:)

LTE Setup (optiona)
APN: izimobil
Username: izimobil
Password: izimobil

mat11 ::

Ne razumem. Simka je ista. Kaj ima veze telefon , če je ta simka že bila vklopljena.
mat

Dimnik ::

Ni treba, sem zdaj jaz prešaltal z mi5 na honor8

Mimogrede, kako si zadovoljen z honor8?

Machete ::

Ima vezo, nima veze.. naredi kot rečeno, če ti ne dela. Minuto boš izgubil s klicem vred.
http://www.izimobil.si/Nastavitev-telef...

Meni nehajo MMSi delovat skoraj, vsak mesec moram klicat, da mi 'resetirajo' (?!) storite, torej že dvakrat. Tega jim še ne odpustim :P
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Dimnik ::

Saj če ne vklopiš podatkovne itak ne vidiš, ti piše samo omrežje, ko pa vklopiš podatkovne pa se prikaže lte...

Mislim za.honor8

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

mat11 ::

Glede baterije odličen. Drugače mi je bil pa malček premajhen, tako da sem šel na LG G5.
mat

Dimnik ::

Sem presenečen kako vse hitro odpira, brez kakšnega zatikanja, hja baterija ni glih nevem kaj.....sem tudi jaz gledal lg g5, ampak mi je nasplošno telefon prevelik, dobim tako velik telefon z večjim ekranom, kar mi je bolj pomembno...ja tudi mene malo heca, da je premajhen...

mat11 ::

Glede LTeja, sem res moral klicati na Izi, da mi je izklopil in vklopil Lte in sedaj dela. ???
Baterija se mi je zdela kar uredu, LG ima še manjšo. ):
Drugače pa precej odziven in lep aparat sploh za to ceno.
mat

Dimnik ::

No potem je napaka na strani izimobila....

cortez ::

evo , odgovor na konkurenco :

izimobil hc: Dobra novica! Od 22.5.2017 dalje boste namesto 1500 mesecno prejemali 3000 enot za isto ceno. Po 15.6.2017 boste enote porabljali tudi v EU gostovanju, brez omejitev in pribitkov.

vir : http://www.izimobil.si/Aktualno/Novosti...

bambam20 ::

cortez je izjavil:

evo , odgovor na konkurenco :

izimobil hc: Dobra novica! Od 22.5.2017 dalje boste namesto 1500 mesecno prejemali 3000 enot za isto ceno. Po 15.6.2017 boste enote porabljali tudi v EU gostovanju, brez omejitev in pribitkov.

vir : http://www.izimobil.si/Aktualno/Novosti...


To ni nič, glede, kaj ponuja HoT.

MacGyver141 ::

bambam20 je izjavil:

cortez je izjavil:

evo , odgovor na konkurenco :

izimobil hc: Dobra novica! Od 22.5.2017 dalje boste namesto 1500 mesecno prejemali 3000 enot za isto ceno. Po 15.6.2017 boste enote porabljali tudi v EU gostovanju, brez omejitev in pribitkov.

vir : http://www.izimobil.si/Aktualno/Novosti...


To ni nič, glede, kaj ponuja HoT.


Izimesec S je recimo boljši kot HOT mini.

Heavy ::

Če ne porabiš enot vzameš tiso kar je cenejše. V nižjem segmentu je pač to izi.
#TeamFelix

cortez ::

Izzi je v tem primeru boljši, saj boš lahko za 6.9 € porabil 3GB na dopustu v primerjavi s HoT, ki za nekaj več, 6.99€, ponuja samo 1 GB v tujini.

bela120 ::

Imam samsung galaxy note4 sem pri Izimobilu imam LTE kartico ampak mi kljub temu zelooo počasi odpira strani ...Kako naj preverim ali je slab signal ali napaka na telefonu ?

rejven ::

Treba je še vklopit lte, pokliči njihov center ( če še ni vklopljen)

RejZoR ::

Kako vklopim storitev LTE/4G? (Velja samo za izimobil)

Za vklop storitve LTE/4G pošljite brezplačno SMS sporočilo s ključno besedo LTE na številko 4008.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Matevz96 ::

Ugrabljam temo:

Imam težavo z internetom na izimobilu, internet preko 4G omrežja deluje, 3G se sploh ne poveže (nikoli!), na 2G (E) delujejo klici, internet pa ne, ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bil vzrok? Sem klical na izimobil pa nimajo pojma.
#hooldthedoor

MacGyver141 ::

Kaj pa če 4G izklopiš? Ali ti potem dela preko 3G? Pri meni je ponavad samo 4G ali E, med klici pa preklopi na 3G.

Matevz96 ::

MacGyver141 je izjavil:

Kaj pa če 4G izklopiš? Ali ti potem dela preko 3G? Pri meni je ponavad samo 4G ali E, med klici pa preklopi na 3G.


Če izklopim 4G, preklopi na E, vendar ni internetne povezave.
#hooldthedoor

MacGyver141 ::

Ena možnost je, da ima oddajnik v bližini tebe samo 2G in 4G tehnologijo.

Matevz96 ::

MacGyver141 je izjavil:

Ena možnost je, da ima oddajnik v bližini tebe samo 2G in 4G tehnologijo.


Ne, ker druga sim (enako pri telekomu) deluje. Sedaj sem dobil enega prijaznega na pomoči, in mi je rekel, naj se oglasim pri njih in bodo preverili.
#hooldthedoor

cortez ::

pošlji LTE na 4008

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

cortez ::

Brezskrbno na pocitnice :) Ce v 48 urah napolnite iziracun v enkratnem znesku 10 EUR, vam veljavnost racuna podaljsamo za 365 dni. Vec na 051800800. izimobil ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39585689 (5157) Jerry000
»

Izimobil-a je konec! Razmislite če se vam še splača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420511 (7754) Master_Yoda
»

Kater operater ima največ interneta/€?

Oddelek: Mobilne tehnologije
253943 (2593) win64
»

Ceneje na Iziju

Oddelek: Mobilne tehnologije
273142 (1717) broken/link
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640727 (23774) MrStein

Več podobnih tem