» »

Simobil 50% popust na mesečno naročnino

Simobil 50% popust na mesečno naročnino

1 2
3
»

mumbo ::

Scaramouche je izjavil:

Kok vas farbajo s temi kodami vi mislite da to ni način kako dobiti še več naročnikov.

Vedeli so kako deluje psiha ljudi, vsak hoče hvaliti to kar je vzel in bo ponujal kode, to da misliš da jih je malo se ljudje geebejo in lejga effect..


Pišeš kot da je srkrivnost da so take akcije zato da se dobi čim več novih naročnikov oz da ne bi prehajali k drugem operaterjem. :D

Scaramouche ::

mumbo je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Kok vas farbajo s temi kodami vi mislite da to ni način kako dobiti še več naročnikov.

Vedeli so kako deluje psiha ljudi, vsak hoče hvaliti to kar je vzel in bo ponujal kode, to da misliš da jih je malo se ljudje geebejo in lejga effect..


Pišeš kot da je srkrivnost da so take akcije zato da se dobi čim več novih naročnikov oz da ne bi prehajali k drugem operaterjem. :D


Ne, ostali tako pišejo kot da imajo sveti gral in da moramo čimprej to izkoristiti, potem bo pa naslednji mesec podobna ali ista akcija...

Ascendor ::

Če kdo potrebuje kodo naj mi piše na ZS. :)

coolboard ::

Če kdo potrebuje kodo in bo jo izkoristil naj mi javi! MGMJ6H57YE



Lp

geronimo777 ::

Če je kak, ki bi želel pristopit k simobilu in izkoristil 50% popust na naročnini, jo lahko izkoristi. Časa je do 14.4.2017

KODA: MGMECGSPKR
Kdor jo izkoristi, naj javi tukaj ali ZS. Dobi za pico in pir

franci0 ::

Če kdo rabi kodo za 50% popusta pri Simobilu, ki velja 2 leti, lahko uporabi mojo kodo:

koda: MGMW1W42XB

Če se odločiš za mojo kodo dobiš na TRR za kišto pira ;)

Abaddon ::

Če kdo še rabi, MGMTB75JXG. Do 14.04. so podaljšal. Al jim gre slabo al pa zelo dobro :)
Če uporabiš samo sporoči na zs prosim.

sara95 ::

Če bi kdo imel kodo in jo tudi izkoristil mu jo z beseljem dam.Samo v zs napiši :)
Tisti ki jo izkoristi dobi 10e na trr :)

klemenpa ::

MGMJMR2ANH na voljo :)

nevone ::

Evo še ena koda: MGM71C4E92

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Gaius ::

Je že kdo dal kodo nekomu in jo je ta potem uporabil?
Se dobi kakšen sms, ki potrjuje da je bila koda in ta popust aktiviran?

Ker mojo kodo naj bi nekdo uporabil, ampak tega ne morem nikjer preveriti. Na spletni strani simobil nič ne piše, prav tako nisem dobil nobenega sms-ja. Jutri bom poklical na simobil.

||pSyCh0| ::

Gaius je izjavil:

Je že kdo dal kodo nekomu in jo je ta potem uporabil?
Se dobi kakšen sms, ki potrjuje da je bila koda in ta popust aktiviran?

Ker mojo kodo naj bi nekdo uporabil, ampak tega ne morem nikjer preveriti. Na spletni strani simobil nič ne piše, prav tako nisem dobil nobenega sms-ja. Jutri bom poklical na simobil.


Jaz sem prejel SMS, vendar je le ta prispel nekaj dni po podpisu novega naročnika. Če še kdo potrebuje kodo, imam še nečakovo.

Jebac18 ::

Koda simobil za - 50% popusta:
MGMCE9NN69

Bubbles ::

Še moja koda: MGM41PM5BK

sara95 ::

MGMC5D4G4B prosim javi če kdo uporabi :)

Rias Gremory ::

Še moja koda (do 14.4.): MGMH2CHYZE
Če jo kdo uporabi naj prosim sporoči na ZS.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

nanoleet ::

Če še kdo potrebuje kodo - ZS.

Mare2 ::

A je sedaj konec?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

primozzzz ::

Zivijo! Posiljamo ti kodo MGMS9HX6KR za tvojega prijatelja ali druzinskega clana. Ce s to kodo sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov A1 Svobodni EU ali A1 ORTO EU, bosta oba prejela 1 EUR popusta na mesecno narocnino za 2 leti! Pohiti, saj akcija velja le do 30.6.2017. Vec na A1.si. A1 ORTO
NI PODPISA

smacker ::

1eur? :)) Še malo pa bojo brez vseh naročnikov ostali.

scipascapa ::

LOL.

Koko007 ::

A JE SEDAJ KONEC TE AKCIJE 50%?

smacker ::

Ja, že 2 mesca mimo.

svar0g ::

Ima kdo kodo za a1 popust -50%. Sam sem poslal sms z več telefonov in vedno dobim samo -10%.
https://www.a1.si/ujemi?utm_source=2017...

Hvala, če se me kdo usmili :)

brez-imenko ::

skidoo600 je izjavil:

Pozdravljeni,

objavljam Simobilovo kodo, ki enemu novemu naročniku prinese 50% popust na mesečno naročnino za 2 leti na kateremkoli paketu. Ni se potrebno vezati ali vzeti telefona.
Kdor jo uporabi naj spodaj napiše, da bodo drugi vedeli.

Koda: MGM34KJ97E

Ma kje sem bil jaz takrat in ti tudi? Afne guncal izgleda. Potem mi pa trgovski potniki neki propagirajo njihov čirul čarul.

Koliko se vam dejansko pozna na računu teh 50%? Vzemimo naročnino za 24,99€.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Tilen ::

50% ponavadi predstavlja polovico zneska, torej 12,5 EUR.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bambam20 ::

brez-imenko je izjavil:



Koliko se vam dejansko pozna na računu teh 50%? Vzemimo naročnino za 24,99€.


Odvisno. Lahko je 12,49€, lahko pa je tudi 8,74€. ;((

Pri A1 lahko različne popuste uveljavljaš naenkrat. ;)

Tako je moja teta prejela najprej 30% popust za upokojenca, nato pa še 50% popust za 2 leti.

brez-imenko ::

Torej ne zmanjka manevrskega prostora za akcije in popuste. Bodo morali priti trgovski potniki z precej boljšo ponudbo kot so mi jo ponujali, da jo bom sprejel. To, da ti dajo prva dva meseca brezplačno naročnino, meni nekako ne štima. Raje bi videl popust na zvestobo za kaj več časa, to zgornje od 50% popusta sem pa žal zamudil.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

bambam20 ::

brez-imenko je izjavil:

Torej ne zmanjka manevrskega prostora za akcije in popuste. Bodo morali priti trgovski potniki z precej boljšo ponudbo kot so mi jo ponujali, da jo bom sprejel. To, da ti dajo prva dva meseca brezplačno naročnino, meni nekako ne štima. Raje bi videl popust na zvestobo za kaj več časa, to zgornje od 50% popusta sem pa žal zamudil.



Osebno imam verjetno srečo. Ravno letos junija so mi pri Simobilu o. A1 podarili za obdobje enega leta 15 GB brezplačenega prenosa podatkov na mesec.

Leta 2015 pa so mi ponudili ali vzamem 60€ za nakup novega telefona ali pa 12 mesecev 50% popusta na naročnino.

smacker ::

Maš pa res srečo rupsi. Meni po več kot 10 letih niso hoteli dat nobene posebne ugodnosti, pa sem bil v dveh poslovalnicah in se pogovarjal z dvema iz naročniške službe. Sem pač prestopil k Telemachu, kjer so me pričakali z 100% popustom za 12 mesecev (vezava na 24) kar je isto kot 50% za 24mesecev. Sem mel pa fixne storitve prej pri telemachu že.

Koko007 ::

svar0g je izjavil:

Ima kdo kodo za a1 popust -50%. Sam sem poslal sms z več telefonov in vedno dobim samo -10%.
https://www.a1.si/ujemi?utm_source=2017...

Hvala, če se me kdo usmili :)


čaki mal, a ta akcija se je spet vrnila?

Koko007 ::

jaz sem do sedaj sprobaval in sem dobil največ 20%

bambam20 ::

Koko007 je izjavil:

jaz sem do sedaj sprobaval in sem dobil največ 20%



Sej to si še precej dobil, Načeloma dobi večina zgolj 10% popusta.

mojca ::

@brez-imenko: Svobodni M: 9,99 EUR (oz. prvih nekaj mesecev celo manj od 8 EUR).

Pri čemer vsaj bivši Amis ne zna računati s centi (nisem preverjala, kako je pri telefonskih računih). Efektivno tako včasih plačaš kakšen cent več ali manj.

Je pa res, da en ušiv SMS v tujino stane 22 centov. Včasih dodatka ni bilo, zdaj pa morajo kompenzirati oz. nekje prinesti noter izgube od brezplačnih klicev v EU.

svar0g ::

Ja 10 max, ne vem v čim je fora. Nekaj časa nazaj so talali -50.

geniusone ::

Polovicna narocnina za eno leto brez vezave! Prijatelj ali druzinski clan naj od jutri dalje, s kodo MGMDLZ6DR8, sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov A1 Svobodni ali A1 Orto Epik in oba bosta prejela kar 50% popusta na mesecno narocnino. Prihranite in izkoristite ponudbo do 31.12.2017.

Več info na zs.

donvito ::

Polovicna narocnina za eno leto brez vezave! Prijatelj ali druzinski clan naj od jutri dalje, s kodo MGMS1WRSEJ, sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed paketov A1 Svobodni ali A1 Orto Epik in oba bosta prejela kar 50% popusta na mesecno narocnino. Prihranite in izkoristite ponudbo do 31.12.2017. Vec na A1.si/narocnina-na-pol. A1
Če koga zanima naj izkoristi kodo. LP
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

krivc ::

Če še kdo rabi kodo za 50% popust mi lahko pošlje ZS. https://www.a1.si/pomoc-in-informacije/...

lisjak ::

Še moja koda za 50% popusta, če kdo rabi... MGM9MN8J26

avokado ::

Pa še moja koda za 50% popusta: MGMMYN57GA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: avokado ()

Nesta ::

Če je kdo zainterisiran:

Moja koda za 50% na Simobilu oz A1 :)

MGMBNFJ394

juve91 ::

Podarjam kodo za 50% popusta na mesečno naročnino na novo sklenjeno razmerje A1 Orto Epik ali na enega izmed paketov A1 Svobodni.
Več informacij: https://www.a1.si/pomoc-in-informacije/...

Za kodo mi pošljite ZS.

dk02 ::

Evo, se moja koda MGM3MB3CF4 za 50% popusta pri A1 do konca januarja.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 50% popust - koda

Oddelek: Mobilne tehnologije
373771 (746) donvito

A1 - popust na naročnino

Oddelek: Mobilne tehnologije
235167 (2880) 2dark
»

Naročnina če malo kličeš?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4710704 (9606) sejmon
»

Najcenejši ponudnik za mobitel

Oddelek: Omrežja in internet
81507 (1229) bambam20

Več podobnih tem