» »

The Suicide Squad [Suicide Squad 2] (2019)

The Suicide Squad [Suicide Squad 2] (2019)

«
1
2

oo7 ::




Mel Gibson in talks to direct Suicide Squad 2

Mel Gibson may make a late move into superhero movies by directing the forthcoming sequel to Suicide Squad. Gibson, 61, is currently riding high after his commercial and critical hit, Hacksaw Ridge, was nominated for six Oscars.

Warner Bros are said to be in talks with Gibson to take over from David Ayer, who directed the first film, which met with mixed notices but took $746m worldwide. It starred Will Smith, Margot Robbie and Jared Leto as a ragtag bunch of baddies forced into the government’s service.

https://www.theguardian.com/film/2017/f...



Mel Gibson je odličen kot igralec in režiser 8-) in če se WB ne misli vtikati preveč v film in, da pusti Mel Gibsonu proste roke potem bo to sigurno odličen film če pa se bo WB preveč vtikal v film pa naj Mel Gibson raje zavrne ponudbo.
  • spremenil: ahac ()

Nikec3 ::

Če bi moral našteti 100 potencialnih kandidatov Mela Gibsona zagotovo ne bi bilo med njimi. 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

oo7 je izjavil:



Warner Bros are said to be in talks with Gibson to take over from David Ayer, who directed the first film, which met with mixed notices but took $746m worldwide.



Čeprav je zaslužil ogromno je bil flop in ga sploh nisem pogledal, ter ga tudi ne bom.

Če bo dvojko posnel Mel, si ga bom mogoče celo pogledal.

opeter ::

Jaz si ga bom ogledal, ko bo kje v TV-ju.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:

Jaz si ga bom ogledal, ko bo kje v TV-ju.



če bi ga mel namen gledat bi si ga z neta potegnu.

opeter ::

bambam20 je izjavil:

opeter je izjavil:

Jaz si ga bom ogledal, ko bo kje v TV-ju.


če bi ga mel namen gledat bi si ga z neta potegnu.


Lahko bi, ampak ne piratiziram.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:

bambam20 je izjavil:

opeter je izjavil:

Jaz si ga bom ogledal, ko bo kje v TV-ju.


če bi ga mel namen gledat bi si ga z neta potegnu.


Lahko bi, ampak ne piratiziram.


Ta film si tega sploh ne zasluži kako slab je po kvaliteti. je zaslužkarski produkt socijalnih medijev.

V tem rpimeru je bolje, da dam 6€ brezdomcu ali nekomu, ki denar potrebuje. Vem, da sem naredil nekaj koristnega.

Nikec3 ::

bambam20 je izjavil:

opeter je izjavil:

bambam20 je izjavil:

opeter je izjavil:

Jaz si ga bom ogledal, ko bo kje v TV-ju.


če bi ga mel namen gledat bi si ga z neta potegnu.


Lahko bi, ampak ne piratiziram.


Ta film si tega sploh ne zasluži kako slab je po kvaliteti. je zaslužkarski produkt socijalnih medijev.

V tem rpimeru je bolje, da dam 6€ brezdomcu ali nekomu, ki denar potrebuje. Vem, da sem naredil nekaj koristnega.

Jaz sem Suicide Squad gledal v kinu. Še danes imam slabo vest, da je studio od mene za ta zmazek dobil denar.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Kar se tiče superherojskih filmov z leta 2016

Deadpool in Captain america: Civil War odlična filma

Doctor Strange dober film

X men Apocalipyse, Batman V Superman in Suicide Squad za silo.

oo7 ::

No zdaj je že znano, da Mel Gibson ne bo režiseral tega filma. Režiser filma je Gavin O'Connor.

Film bo imel tudi zamudo tako, da leto 2019 ni več nujno leto izida.

MostWanted ::

mislim, mel gibson ni za take filme. bolje da ga ne režira kdo drug.

flbroker ::

Nimate 5eur za film potem pa se cudite zakaj nikdar nic ne pride v Slovenijo. Kdo pa bo delal biznis v drzavi kjer bi folk mel vse zastonj.

oo7 ::

James Gunn Is Moving to DC and Is in Talks to Write the Next Suicide Squad Film

Warner Bros. has just confirmed to io9 that James Gunn is in discussions to write, with an eye to direct, the next installment of the Suicide Squad franchise. He'll have a completely new take on the property.

https://io9.gizmodo.com/james-gunn-is-g...


Zanimivo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

c3p0 ::

Me zanima, koliko bo rabil za scenarij: en obisk v Starbucks, eno popoldne, ali celo kak vikend?

djabi ::

Malo otroškega božanja in toplote, pa bo hitro nared cela scena. ;)

oo7 ::

oo7 je izjavil:

No zdaj je že znano, da Mel Gibson ne bo režiseral tega filma. Režiser filma je Gavin O'Connor.

Film bo imel tudi zamudo tako, da leto 2019 ni več nujno leto izida.



No tudi to ni VEČ res :))

Nov režiser filma bo James Gunn, ki je posnel za Marvel oba filma Guardians of Galaxy.

Avgust 2021

Gagatronix ::

Ze prvi del je bil dolgocasna bruhica. Nimam pricakovanj, da bo drugi boljsi.

oo7 ::

Mogoče bo pa Gunn presenetil tako kot z Guardiansim :)

Gagatronix ::

Kaj pa vem, drugi del mi je bil blesav. Prvi mi je bil pa izjemno vsecen, predvsem mi je bila Gamora vsec ker me je spominjala na Orion Slave Girls iz originalnega Star Treka, ceprav dosti bolj zaj... :)

(Pa nasplosno mi je Zoë Saldana zelo vsecna :) )

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Will Smith-a ne bo v drugem delu. Suicide Squad 2 naj bi začeli snemati letos septembra Will Smith pa že ima zapolnjen urnik.

oo7 ::

Nekaj se piše, da bi lahko Idris Elba zamenjal Will Smitha v vlogi Deathshota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

FTad ::

Kul :)

Ceprav, glede na to da je v filmu tudi nekaj komedije, si nekako Elbe ne predstavljam v komicnih scenah, ampak sem odprt na to menjavo :)

oo7 ::

Jaz bi tudi rekel, da bo dobra zamenjava.

Kayzon ::

Tisti James Gunn ki je pisal pedofilske tweete?

oo7 ::

Idris Elba bo igral en nov lik in ne Deathshota.

oo7 ::

Suiocide Squad 2 v režiji James Gunn-a bo po vsej verjetnosti imel R rating.

Horas ::

fajn 8-)

oo7 ::

Film so danes nehali snemati.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Film so danes nehali snemati.



A bo tako zanič kot je bil prvi del?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Phantomeye ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Film so danes nehali snemati.



A bo tako zanič kot je bil prvi del?



Če imaš gunna za krmilom, verjetno ne bo slabši kot prvi del.

bedarija ::

sej tudi zasedba ni slaba, se pa vidi da bodo šli "all in" kar se komedije tiče: Taika Waititi, Nathan Fillion, Pete Davidson. upam da ne bo film preveč načičkan in da bo kakšna zgodba ne pa samo enovrstične šale.

oo7 ::

Phantomeye je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Film so danes nehali snemati.



A bo tako zanič kot je bil prvi del?



Če imaš gunna za krmilom, verjetno ne bo slabši kot prvi del.


Sem 100%, da bo Gunn naredil boljši film kot je bil prvi.

Phantomeye ::

bedarija je izjavil:

sej tudi zasedba ni slaba, se pa vidi da bodo šli "all in" kar se komedije tiče: Taika Waititi, Nathan Fillion, Pete Davidson. upam da ne bo film preveč načičkan in da bo kakšna zgodba ne pa samo enovrstične šale.


Ampak humor deluje. To je dokazal marvel in to so dokazal filmi Aquaman in Shazam.

Pač dejstvo je, da DC filmi so temačni - nothing wrong with that. Mi je všeč. Samo eni DC filmi se jemljejo preveč resno.

Gagatronix ::

Aquaman je katastrofa od filma. Niti z mozgani na off ni za gledat.

Phantomeye ::

Gagatronix je izjavil:

Aquaman je katastrofa od filma. Niti z mozgani na off ni za gledat.


Mislm se strinjam, ampak je bil veliko bolj prebavljiv kot neki broody-moody DC filmi, k so resni sami seb v namen :D

Vazelin ::

Meni je bil Aquaman nezapomnljiv in razvlečen. Neka brezvezna zgodba zraven. Skratka, Marvel je bil v prejšnji fazi kralj za DC filme
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Phantomeye ::

Vazelin je izjavil:

Meni je bil Aquaman nezapomnljiv in razvlečen. Neka brezvezna zgodba zraven. Skratka, Marvel je bil v prejšnji fazi kralj za DC filme


Recimo, kaj da fuck je bil tisti black dude noter, samo zato, da so ga na koncu pokazal kot nekoga, ki se bo maščeval aquamanu v NASLEDNJEM delu. I mean, come on. Odločte se, se tip maščuje v prvem delu, ker očitno je bil to plan, samo zakaj je potem izginil za večino filma ali se bo maščeval v drugem filmu.

To je glavna stvar, ki mi je šla na živce in edino to se spomnim iz aquamana, pa par smešnih trenutkov.

opeter ::

Meni je bilo podvodno mesto nadmočno, boj v areni med bratoma ter glasba. To je bilo nepozabno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Vazelin ::

opeter je izjavil:

Meni je bilo podvodno mesto nadmočno, boj v areni med bratoma ter glasba. To je bilo nepozabno.

Ne vem. Meni je bilo tisto vodno mesto dokaj cheap:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Gagatronix ::

Tako ali tako vecino filmov dandanes delajo zato, da bodo lahko v nedoglet stepali sequele...

Phantomeye ::

Gagatronix je izjavil:

Tako ali tako vecino filmov dandanes delajo zato, da bodo lahko v nedoglet stepali sequele...


Ne bi se ravno strinjal - v celoti. Da je nekaj novega. Mislim, trend gre navzgor, skozi desetletja. Jaz mislim, da je odvisno, kako uspešen je film.


Seznam filmov, ki so nadaljevanja: od 1960 naprej je zanimivo:

Category:1960s sequel films @ Wikipedia

Gagatronix ::

Razlika je med tem, ce se dela sequel s pametno zgodbo, ali se dela sequel samo zato da se izmolze cimvec zelencev. Da o kreativnem Hollywood racunovodstvu niti ne govorim, kjer vsak film pridela "izgubo" zaradi oglasevanja itd. ki, zacuda, znasa tocno toliko kot je film zasluzil.

bedarija ::

ja ampak to da filmi delajo izgubo je zarad backend deal-ov in nima nobene veze z zgodbo in kako dobr je film. postavit nek nov IP je težko in drago, zato se pač poskuša narest čimveč nadaljevan in spinoffov.

Phantomeye ::

Ja, poleg tega je nek zakon ali whatever, ki veli, da moraš svoje IP-je uporabljat, drugač jih izgubiš. Zato so nekateri filmi čisti pofl, ampak ustrezajo kriterijem.

Podobno je s kakimi igrami. Neka skupina naredi zastonj fan-based igro, ki temelji na nekem IP-ju. Pa zelo hitro dobijo od odvetnikov C&D, čeprav jim je igra lahko dobra reklama - a s tem lahko izgubijo IP, če ga ne ščitijo.

ahac ::



The Suicide Squad - Roll Call


THE SUICIDE SQUAD - DC FanDome Exclusive Sneak peek
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Tole bo čisto drugačen film kot prvi del. Tole bo DCEU Guardians of Galaxy :P



Margot Robbie as Harley Quinn
Jai Courtney as Captain Boomerang
Joel Kinnaman as Rick Flagg
Viola Davis as Amanda Waller
John Cena as Peacemaker
Pete Davidson as Black Guard
Michael Rooker as Savant
Sean Gunn as Weasel
Idris Elba as Bloodsport
Peter Capaldi as The Thinker
David Dastmalchian as Polka Dot Man
Daniela Melchior as Ratcatcher 2
Flula Borg as Javelin
Nathan Fillion as T.D.K. (aka The Detachable Kid)
Mayling Ng as Mongal
Alice Braga as Sulsoria

oo7 ::



15 likov iz filma Suicide Squad 2.

oo7 ::

Zgodba filma - Welcome to hell -- a.k.a. Belle Reve, the prison with the highest mortality rate in the US of A. Where the worst Super-Villains are kept and where they will do anything to get out--even join the super-secret, super-shady Task Force X. Today's do-or-die assignment? Assemble a collection of cons, including Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin and everyone's favorite psycho, Harley Quinn. Then arm them heavily and drop them (literally) on the remote, enemy-infused island of Corto Maltese. Trekking through a jungle teeming with militant adversaries and guerrilla forces at every turn, the Squad is on a search-and- destroy mission with only Colonel Rick Flag on the ground to make them behave...and Amanda Waller's government techies in their ears, tracking their every movement. And as always, one wrong move and they're dead (whether at the hands of their opponents, a teammate, or Waller herself). If anyone's laying down bets, the smart money is against them--all of them.

ahac ::



Trailer jutri.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

opeter ::

Mogoče pa bo res zabaven in vreden ogleda. Dajmo času čas.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guardians of the Galaxy 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510003 (1301) oo7
»

Suicide Squad (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9225164 (7198) oo7
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16435155 (15348) meho7

Več podobnih tem