» »

3. teden trumpove administracije

3. teden trumpove administracije

Temo vidijo: vsi
««
45 / 48
»»

jype ::

Protesti zoper demokratično izvoljenega predsednika so baje nelegitimni:

http://www.bbc.com/news/world-latin-ame...

jype ::

Ne poslušajte ga: Črn je, torej je 60% morilec!

ZaphodBB ::

"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

mtosev ::

jype je izjavil:

Še sreča, da ni bila izvoljena "warmonger Hillary":

http://www.bbc.com/news/world-us-canada...
hillary je bila ok.
je vsaj rekla kaj si je mislila in ni flip flopala kot trump
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

konspirator ::

mtosev je izjavil:

jype je izjavil:

Še sreča, da ni bila izvoljena "warmonger Hillary":

http://www.bbc.com/news/world-us-canada...
hillary je bila ok.
je vsaj rekla kaj si je mislila in ni flip flopala kot trump

--

mtosev ::

glede, da je spremenila mnenje na boljše. ne vidim nekih problemov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> je vsaj rekla kaj si je mislila in ni flip flopala kot trump

O, ja, pa je.

konspirator ::

mtosev je izjavil:

glede, da je spremenila mnenje na boljše. ne vidim nekih problemov.

V 7 minutah si pogledal 13 minutni video in si ustvaril mnenje ?
Troll per excelence.

Oni je bila za vse (za in proti), tako kot Borut Pahor.
--

mtosev ::

pogledal sem 5min videja
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

Bistveno vprašanje tu je, ali še vedno misliš, da pove kar misli?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

okoli gay marriage se strinjam, da je spremenila mnenje, za ttip mi je vseeno. za ameriko je bil dober sporazum. drugo nisem gledal.

rečmo, da nekje 70-80% časa reče kaj misli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zagor_tenay ::

jype je izjavil:

Protesti zoper demokratično izvoljenega predsednika so baje nelegitimni:

http://www.bbc.com/news/world-latin-ame...


Tukaj gre najbrž spet za akcijo božjega ludstva, ki ga ti obožuješ.
Voditelj protestov je Henrique Capriles Radonski, ki pripada istemu božjemu ljudstvu kot Soroš.

Henrique Capriles was born in Caracas on 11 July 1972. His parents are Mónica Cristina Radonski-Bochenek and Henrique Capriles García.[5][6] His maternal grandparents were Ashkenazi Jews who immigrated from Russia and Poland following World War II.

jype ::

Ej, ZaphodBB, dej se malo pomeni s temle Zagorjem, no! V tvoji stranki je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

petrus ::

mtosev je izjavil:

rečmo, da nekje 70-80% časa reče kaj misli.

Hillary je bila 100% skriptana, vsak nastop je prej trenirala, vsak njen odgovor je bil focus group testiran, spontanosti nobene, ponavljala je isto 1:1 kot papiga.
stati inu obstati

petrus ::

Isto Obama, kateri je brez telepromterja jecljal kot amater.
stati inu obstati

Heavy ::

petrus je izjavil:

mtosev je izjavil:

rečmo, da nekje 70-80% časa reče kaj misli.

Hillary je bila 100% skriptana, vsak nastop je prej trenirala, vsak njen odgovor je bil focus group testiran, spontanosti nobene, ponavljala je isto 1:1 kot papiga.



In Dolan isto, njegovi asistenti so spremljali dogajanje v krajih kjer bo imel govore in posledično pisali prirejene govore za ciljno publiko.
#TeamFelix

jype ::

petrus> Isto Obama, kateri je brez telepromterja jecljal kot amater.

Nah, Obama je kul. Pravnik, ki dobro ve, kaj govori:

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

Ej, ZaphodBB, dej se malo pomeni s temle Zagorjem, no! V tvoji stranki je!

Jasno da kolektivisti ne razumete, da so posamezniki odgovorni za svoja dejanja in njihove posledice.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Jasno da kolektivisti ne razumete, da so posamezniki odgovorni za svoja dejanja in njihove posledice.

Se pravi se v stranki sploh ne pogovarjate o teh rečeh?

Ni čudno, da je polna norcev.

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

ZaphodBB> Jasno da kolektivisti ne razumete, da so posamezniki odgovorni za svoja dejanja in njihove posledice.

Se pravi se v stranki sploh ne pogovarjate o teh rečeh?

Ni čudno, da je polna norcev.

Me ne čudi, da komunist ne razume kaj sem mu povedal.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Me ne čudi, da komunist ne razume kaj sem mu povedal.

Ti se kar izmikaj, kolektivno kaznovanje se vedno izvaja, kdo bi si mislil, kolektivno.

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

ZaphodBB> Me ne čudi, da komunist ne razume kaj sem mu povedal.

Ti se kar izmikaj, kolektivno kaznovanje se vedno izvaja, kdo bi si mislil, kolektivno.

Me ne čudi, da komunist ne razume kaj sem mu povedal.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

arnecan1 ::

jype je izjavil:

Ne poslušajte ga: Črn je, torej je 60% morilec!


V tem primeru grem na tistih 40%.

jype ::

arnecan1> V tem primeru grem na tistih 40%.

V primeru ostalih črncev pa ne?

cirecire ::

Tyson je mulato, tako kot Obama ali Colin Powell ima tudi belske gene, zato je pametnejši. Če pa bi imel 100% afriške gene, bi ga pa namesto fizike zanimala rap muzika in bi imel pet nezakonskih otrok s petimi različnimi ženskami.

jype ::

cirecire> ima tudi belske gene, zato je pametnejši.

Vsi belci so potomci črncev, brez ene same izjeme.

Zagor_tenay ::

Vsi belci so potomci črncev, brez ene same izjeme.


Kaj sloh hočeš s tem dokazat?

Vsi belci so tudi potomci rib

Zgodovina sprememb…

jype ::

Zagor_tenay> Kaj sloh hočeš s tem dokazat?

Da je vaša teorija problematična, ker slabo pojasni vašo namišljeno povezavo med geni in lastnostmi.

ZaphodBB ::

cirecire je izjavil:

Tyson je mulato, tako kot Obama ali Colin Powell ima tudi belske gene, zato je pametnejši. Če pa bi imel 100% afriške gene, bi ga pa namesto fizike zanimala rap muzika in bi imel pet nezakonskih otrok s petimi različnimi ženskami.

Ti še nisi slišal za Thomasa Sowella?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Ti še nisi slišal za Thomasa Sowella?

Ti si pa skor tak SJW kot Trump. Je ravno prepovedal splav, če je razlog za splav "rasa, spol ali invalidnost ploda".

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Zagor_tenay> Kaj sloh hočeš s tem dokazat?

Da je vaša teorija problematična, ker slabo pojasni vašo namišljeno povezavo med geni in lastnostmi.



??????????




vs.

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zagor_tenay ::

jype je izjavil:

Zagor_tenay> Kaj sloh hočeš s tem dokazat?

Da je vaša teorija problematična, ker slabo pojasni vašo namišljeno povezavo med geni in lastnostmi.


Ti se na evolucijo razumeš tolk kot kakšen kreacionist

jype ::

Zagor_tenay> Ti se na evolucijo razumeš tolk kot kakšen kreacionist

Kakšen? Morda kakšen, ki mu doma ne dovolijo, da ne bi bil kreacionist, pa ima doktorat iz biologije.

Če bi razumel evolucijo, bi razumel tudi zakaj je rasizem butast.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Zagor_tenay> Ti se na evolucijo razumeš tolk kot kakšen kreacionist

Kakšen? Morda kakšen, ki mu doma ne dovolijo, da ne bi bil kreacionist, pa ima doktorat iz biologije.

Če bi razumel evolucijo, bi razumel tudi zakaj je rasizem butast.


Đizs krajst jype.

I just...maybe...umm...



...i'll bail...stupidity levels are just to high in this area and i don't have my dumb suit with me...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Zagor_tenay ::

Če bi razumel evolucijo, bi razumel tudi zakaj je rasizem butast.


Ja itak, rasa je samo družbeni konstrukt, ki ga furajo zlobni nacisti

DarwiN ::

Glejte tale shocking newz - Anketa med republikanci in demokrati o pogledih na ekonomijo pod Obamo/Trumpom in bombardiranje Sirije pod Obamo/Trumpom:





Demokrati konsistentni, republikanci v Wonderlandu. Clash of civilizations. Ignorance vs rationality. Točno to je vzrok za veliko sranja po svetu, rekordne razsežnosti korupcije, zmago Trumpa, itd... Ko enkrat verjameš v govorečo kačo, enostavno nisi zmožen funkcionirat v realnem svetu in postaneš easy tarča propagande in pranja možganov. Sej vem, da to ni nič novega, ampak je vsakič znova unbelievable.

V eni TV seriji so rekli "save the cheerleader, save the world".. Indeed. Odstrani religije/iracionalnost, reši svet. Ampak kako naj to naredimo na Vzhodu, če še pred lastnim pragom ne znamo pomesti?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Karaya 52 ::

Dawkins & novi ateisti ste isti loleki kot islamski mudžahedini, še osnova dogma je napačna. Religija je nujna adaptacija in vsi ki so jo iztrebljali so propadli in pustili za sabo razdejanje. Dober primer je Rusija (SZ), kjer desetletja sistematičnega iztrebljanja religije niso države nikamor pripeljala, ta pa se je po abortaciji sistema vrnila tja kjer je v ruskem narodu vedno bila. Sj vem da zase misliš da si razsvetljen, v resnici te je pa napadel dawkinsonov virus. ;)

Zgodovina sprememb…

Zagor_tenay ::

Anketa med republikanci in demokrati o pogledih na ekonomijo pod Obamo/Trumpom in bombardiranje Sirije pod Obamo/Trumpom:


Tole je Fake anketa. Vprašanje, če so jo sploh naredili in si niso vse skupaj izmislili. Volivci Trumpa v ZDA ne podpirajo bombardiranja Sirije. Če meni ne verjameš, beri kakšen desni ameriški forum, kjer pišejo bivši Trupovi volivci. Tudi na Trumpovem facebook profilu je bilo na tisoče jeznih Trumpovih volivcev, ki so nasprotovali njegovi politiki do Sirije.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Religija je nujna adaptacija in vsi ki so jo iztrebljali so propadli in pustili za sabo razdejanje.

Religijo je treba iztrebit (oziroma naredit benigno) na takšen način, kot so jo v Skandinavskih državah in večjem delu Evrope (ja, navkljub priseljevanju).. Torej ne z meči in tanki v nekem totalitarnem režimu, ampak z knjigami in drugimi viri informacij. V Evropi je tak napredek neizbežen, hudič pa je v Ameriki, kjer cele skupnosti živijo v zaprtih samozadostnih mehurčkih in se borijo proti realnosti.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

xmetallic ::

DarwiN je izjavil:

Religija je nujna adaptacija in vsi ki so jo iztrebljali so propadli in pustili za sabo razdejanje.

Religijo je treba iztrebit (oziroma naredit benigno) na takšen način, kot so jo v Skandinavskih državah in večjem delu Evrope (ja, navkljub priseljevanju).. Torej ne z meči in tanki v nekem totalitarnem režimu, ampak z knjigami in drugimi viri informacij. V Evropi je tak napredek bil neizbežen dokler niso pričeli uvažati nepovabljene, hudič pa je v Ameriki, kjer cele skupnosti živijo v zaprtih samozadostnih mehurčkih in se borijo proti realnosti.


Popravljeno.

Karaya 52 ::

DarwiN je izjavil:

Religija je nujna adaptacija in vsi ki so jo iztrebljali so propadli in pustili za sabo razdejanje.

Religijo je treba iztrebit (oziroma naredit benigno) na takšen način, kot so jo v Skandinavskih državah in večjem delu Evrope (ja, navkljub priseljevanju).. Torej ne z meči in tanki v nekem totalitarnem režimu, ampak z knjigami in drugimi viri informacij. V Evropi je tak napredek neizbežen, hudič pa je v Ameriki, kjer cele skupnosti živijo v zaprtih samozadostnih mehurčkih in se borijo proti realnosti.


Menjaj par lastnih in geografskih imen pa dobiš mudžahedina. :) In Dawkins se moti. Živiš v njegovem mehurčku, ki te dela zagrenjenega. Tako kot je večina njegovih fanov zagrenjenih. Katerega normalnega (v statističnem smislu) bi skrbeli mehurčki družb v državi preko oceana do te mere, da bi o njih konstantno plozal po forumih?

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Katerega normalnega (v statističnem smislu) bi skrbeli mehurčki družb v državi preko oceana do te mere, da bi o njih konstantno plozal po forumih?

Ko ti mehurčki postavijo megalomanijaka na sam vrh najmočnejše države na svetu.

Danes praznujemo dan Zemlje z grrenkim priokusom, ker se na drugi strani luže borijo proti Zemlji in znanosti. Mene to močno moti, sorry.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zagor_tenay ::

DarwiN je izjavil:

Religijo je treba iztrebit (oziroma naredit benigno) na takšen način, kot so jo v Skandinavskih državah


Ja, Švedi res iztrebljajo religijo... tako, da članice njihove vlade nosijo hijab in se klanjajo islamu

Zgodovina sprememb…

Karaya 52 ::

DarwiN je izjavil:

Danes praznujemo dan Zemlje z grrenkim priokusom, ker se na drugi strani luže borijo proti Zemlji in znanosti. Mene to močno moti, sorry.


Mnogi bi temu rekli neopoganstvo, kar to tudi je. To se zgodi ko se klasične religije umaknejo in ljudje začnejo verjeti v vse. Posebno tisti na levi, razvijejo cele teorije o "čistoči GSO hrane" (isto kot muslimani, haram halal), škodljivosti cepljenja, homeopatiji (spet neopoganstvo), anti jedrski energiji... In potem naredijo iz planeta polbožanstvo, ki ima celo svoj praznik v letu. Haha, well done new atheists!

mtosev ::

mene je zelo strah kam to vodi ko bi nekateri prepovedali/izkoreninili religijo. skrajno nevarna ideja
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

DarwiN ::

mtosev je izjavil:

mene je zelo strah kam to vodi ko bi nekateri prepovedali/izkoreninili religijo. skrajno nevarna ideja

Nihče ne želi nič prepovedat, le sekularne družbe si želim, kar pa je danes v Ameriki nemogoče in negativne posledice čuti ves svet. Religija se bo sama od sebe umaknila z napredkom in due time. ZDA pač capljajo zadaj in je problematika veliko bolj resna zaradi omenjenih izoliranih mehurčkov. Ampak se tudi počasi pomikajo v pravo smer. Pač informacijska doba.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mtosev ::

ne vam kaj se ti sekiraš kaj je v ameriki. mene bolj evropa zanima. evropa pa nima nekih pretiranih problemov z religijo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> mene je zelo strah kam to vodi ko bi nekateri prepovedali/izkoreninili religijo. skrajno nevarna ideja

Ne, v resnici ni. Totalen holokavst vseh, ki verjamejo v nadnaravna bitja, bi takoj prinesel mir in popolno prosperiteto na planet. Tega se zavedajo tudi vsi verni.

mtosev ::

jaz tak svet nočem, mogoče pa si ga ti želiš. če si to želiš, da verni ljudje zginejo si pač čudak
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

mtosev> jaz tak svet nočem

Verjamem, ampak jaz nisem napisal, da si želim takšnega sveta. Dejstvo je, da je racionalna oblast v vseh mogočih in nemogočih primerih boljša od klerikalne, klerikalna oblast pa v demokratični ureditvi obstaja samo takrat, ko ljudje dovolj močno halucinirajo.
««
45 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dr. Drumpflove (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Problemi človeštva
1787248044 (208063) OmegaBlue

Več podobnih tem