» »

VIA 4in1, kdaj instalirati?

VIA 4in1, kdaj instalirati?

Equinoxe ::

OK, stvar je taka.
Imam VIA čipovje in si bom na kišti postavil gor na novo WinXP.
Kje lahko downloadam zadnji 4in1 od VIE in kdaj naj to poinstaliram?
Takoj ko dam gor Win, se pravi preden installiram druge driverje?
Ali pa najprej vse driverje in programa in potem 4in1?
Ali pa je to vseeno?

fx19 ::

ok stvar je taka takoj ko prides v win. namesti via driverje potem pa se ostalo ker ce jih kasneje lahko pride do tezav in se win. zmesa ok

l.p by

fx19 ::

se nekaj daj mi mail pa ti posljem via driverje tazadne ok

Equinoxe ::

Hvala fx19!
mail

fx19 ::

ok zdaj sem ti poslal na mail ce me bos se kaj rabil mi pa povej uzivaj by

Gapi ::

fx19: In zakaj je to dobr? Dej prosm mal razloži zakaj inštalacija 4in1 na koncu in ne na začetku ker jest sem v isti dilemi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

largie ::

mislim da je čisto vseeno kdaj daš gor 4in1 driverje, ne vidim logike da bi jih moral pred vsemi ostalimi, kaj vsakič ko jih nadgradiš potem na novo instaliraš windowse?

Slowenc ::

Ja sej ni noben reku da jih MORAŠ takoj inštalirat. Odločitev je tvoja, sam ne pol jokat, da ti ne dela to in ono. Priporoča se da to narediš prvo, ko inštaliraš sistem.
Skiny gate.

flashroyal ::

Na vsakem sistemu vedno prvo gonilniki za chipset, ne glede na intel, via, sis, serverworks, nvidia ali pa kaj drugega, ker se pogosto zgodi, da v primeru instalacije kaksnega gonilca za neko napravo pred instalacijo tega za chipset pride pri kasnejsi instalaciji le-tega do drugacnega obnasanja (identifikacije) chipseta za ta gonilec, posledica je cudno delovanje npr video kartice, mrezne ali katere druge naprave, ali celo sesuvanje sistema zaradi medsebojne neusklajenosti, ki se navidez zgodi popolnoma brez razloga.

ERGY ::

http://www.viaarena.com/?PageID=300 No tuki mas driverje (tnove) tko d ne bos jamru tuki. Je pa najbolse, da jih vsakic ko so novi uzuni instaliras. Instalacija je cist simple sam normal das in next do konca, pol se itak sistem resetira. To je to.
LP:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VPU Recover

Oddelek: Pomoč in nasveti
91212 (1117) Piksna
»

Zamenjava procesorja

Oddelek: Strojna oprema
321331 (930) kuglvinkl
»

Kateri OS?

Oddelek: Operacijski sistemi
271513 (1102) andrej
»

VIA 4in1 in Win2k/WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
191494 (1092) destiny
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251436 (1175) MaD_Mavr0

Več podobnih tem