» »

Problem z printerom

Problem z printerom

mihec161 ::

Imamo HP Color Laserjec CP2025, printa sicer vse slike vse vredu edino kar nas moti je kontrast slik, saj jih lahko z photoshopom osvetlimo in na natisnjeni kopiji sploh ni razlike, vedno isti kontrast lahko ga v photoshopu ful zmajnsas, skoro na minimum da se kaj vidi in se vedno printa ful kontrastno sliko.

kokos25 ::

Imaš morda v driverjih nastavljen auto corect pictures? Printaš preko ICC profila? Probaj barvno globino nastavit na fogra39. Printaš iz adoba iz PDF-ja ali PSD-ja?
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

mihec161 ::

imamo dva brizgalna printerja in sedaj smo dobili tega laserskega in so nastavitve enako kot pri obeh dveh in mi printata tak ko sliko pripravim na photoshopu laserski pa sam nastavla kontrast. Bom sedaj probal z psd al pa pdf. Smo imeli ze probleme da je printal iz namizja normalno iz photoshopa direkt pa slabo,, samo to je blo na brizgalnem.

Driverji pa so od Win 10, tiste kaj avtomatsko instalira.

kokos25 ::

Probaj v Acrobatu z laserjem, direktno iz fotoshopa boš težko kaj pametnega ven spravil...se da, a je potrebno res zadeti vse profile...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

mihec161 ::

sem probal acrobat in sevedno isto printa. tut probal vse nastavitve in brez srece. Je mogoce mozno da ni sposoben naredit sivih slik?

kokos25 ::

Driverje zamenjaj, teli original windows 10 so toliko da ti zalaufa, naloži driverje s PS podporo.
tule je link: http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/publ...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037133 (20847) gazer
»

Kartuša kar šla v k....

Oddelek: Kaj kupiti
275703 (4784) Brane22
»

Tiskalnik /večfunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
324696 (3728) mat xxl
»

Barvni tiskalnik do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
273219 (2863) psyke
»

Kateri večfunkcijski tiskalnik kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
254478 (4059) svecka

Več podobnih tem