» »

Alarm

Alarm

BlueBerry ::

Yo,

rabim alarm za kontejnerje, imam vrata in 4 okna, kaj se mi splača kaj brezžičnega?

Nimam pojma o alarmih hočem samo, da je čimbolj zaščiteno, da sveti, zvoni, da cvili, kliče cela vas, če mi kdo kaj tika?


Hvala.
lp

matobeli ::

Kolk €? Je elektrika? Rabiš povezavo na službo za varovanje? Rabiš SMS na telefon? Rabiš kamere?

Predvsem moraš imeti kombinacijo elektrpnskega in fizičnega varovanja. Kakšne rešetke (ali vsaj folija) na oknih, dobra vrata, ključavnica, VELIKA opozorilna tabla, (fake) kamera...

BlueBerry ::

Elektrika je, jah tam do 300€, ne rabim povezave na službo, to mi stoji na dvorišču par m od hiše samo je blizu ceste pa bi rad imel mal več.
Kamero sem gledu samo ne vem kako jo obrnit, ker je nemogoče pokrit zadevo bi rabu več kamer, pa se boji, če se oborožim s kameram, da bom še bolj pritegnu nepridiprave, ker kontejnerji sami po sebi zgledajo nezanimivi.

Opozorilna tabla za varovanje? A ni to še dodatno vabilo kaj pa imajo tu notri takega?

matobeli ::

Ja lahko greš v smer da narediš kante čimbolj nezanimive ali pa da napšeš da je varovano.

V drugem primeru se izogneš lopovčkov ki ne želijo tvegat, ampak lahko pa da fašeš kaj bolj sposobnega od lokalnega đankija.

Za do 300eur bi dobil kakšne sisteme iz aliexpress, sporoča preko SIM kartice kaj dogaja. maš različne komplete, kontrolna enota, sirena, senzor za okna, gibanje, vrata, lahko tudi dim in še kaj se najde. Odvisno sicer kaj imaš not, ampak en tak sistem bi bil dost da imaš na varnem razno orodje oziroma kaj podobnega.

urosh ::

Tu mas marsikaj za pod 300€: https://digitklik.si/kategorija_Sestavl...
(ne, ne delam tam. Kupujem pa precej)

BlueBerry ::

Vedran ::

Slišal sem da so bezžični alarmi brezveze ker se bezžična povezava med senzorji in centralo lahko zelo enastavno prekine s 'ometalci' (jammer) signala kateri se dobijo za kupit zelo poceni...

matobeli ::

Sej je tudi ta alarmni sistem zelo pocen...

Ne vem kolk komunicirajo med sabo teli senzorji, ampak kakšni izmed njih zih omogočajo to da se alarm sproži če senzor "crkne".

Pa tud jammerji niso vsemogočni, oziroma rabiš močnejše in bolj profi zadeve.

BlueBerry ::

Kje pa dobim to SIM kartico potrebno za ALARM?
lp

matobeli ::

V merkatorju. Ali pa na pumpi, v trafiki...

Če se ne motim je nekdo iskal najboljši paket za take stvari. Izbral je bob "naročniški" ki nima naročnine.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vlamljanje in zaščita (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16422635 (8719) kamiKaZaA
»

Nadzorna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6724611 (5114) refosk
»

Ali obstaja Sim kartica, za varnostne sisteme OFF-Grid

Oddelek: Znanost in tehnologija
396019 (5452) blackbfm
»

Alarm za manjso kmetijo

Oddelek: Loža
254142 (3082) Bud_Bundy
»

Alarmni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
152868 (2538) Pyr0Beast

Več podobnih tem