» »

Terminator: Dark Fate (2019)

Terminator: Dark Fate (2019)

Temo vidijo: vsi
««
10 / 13
»»

Vazelin ::

Četrti film, ki ne prepriča, koliko jih bo še treba?

Po box office flopu sodeč so končali s Terminatorjem za 10 ali 20 let.;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Dark Fate arrives on Digital on January 14, 2020 before landing on 4K Ultra HD, Blu-ray, and DVD on January 28.

Še dober mesec.

oo7 ::

28 januar 2020

Han ::

14.1.2020: pašniki. ;)

billy ::

web-ripi trenutno, koliko vidim.

djabi ::

Jaz bom počakal do konca meseca. Se ne mudi ...

Vazelin ::

Komaj čakam, da še enkrat pogledam El Terminatota
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Han ::

Za pogledat (1×), ampak že ničkolikokrat prežvečena tema.

2dark ::

Han je izjavil:

Za pogledat (1×), ampak že ničkolikokrat prežvečena tema.


Še za 1 krat ni za pogledat. Razen, če si zaprt in rabiš nekaj, kar te potem spravi na wc školjko.

Feministični izmeček je tole.

Han ::

Sem pričakoval slabši izmeček. :P

oo7 ::

djabi je izjavil:

Jaz bom počakal do konca meseca. Se ne mudi ...


Tudi jaz.

VaeVictis ::

Tale Dark Fate je crappy re-hash Terminator 1.

Zakaj so šli ubijat John Connerja in Skynet in ju nadomestili z Danni in Legion mislim, da ne bo nobenmu jasno!

Aja vem zakaj, go woke, go broke!

Han ::

V bistvu je bedna kopija dvojke, elemente pa jemlje še iz vseh ostalih. Edina novost je Rev-9 tip terminatorja, medtem ko je vojakinja Grace kopija Marcusa Wrighta iz Terminator Salvation.

2dark ::

Han je izjavil:

V bistvu je bedna kopija dvojke, elemente pa jemlje še iz vseh ostalih. Edina novost je Rev-9 tip terminatorja, medtem ko je vojakinja Grace kopija Marcusa Wrighta iz Terminator Salvation.


Ima penis? Če ne, potem ni kopija.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Han ()

opeter ::

Sem pogledal.

Kdor ni gledal, naj ne bere (sicer kaj dosti ne spojlam).

Novi igralci so še v redu, pri Lindi sem dobil občutek, da ne ve zakaj je v filmu in se obenem dolgočasi. Tudi Švarci je bil bolj kot ne samo zaradi imena in skorajda odvečen element. Ajde, pri bitkah je bil še v igri, Linda pa je bil res samo za okras ali pa še to ne ...
Fore tipa "tokrat se ne bom več vrnil" so bile odveč. Malo je bilo vse skupaj ... žvečilnasto (beri: vleklo se je).

Škoda, da niso naredili nekaj novega v stilu Salvation, zgodbo ki bi igralo v prihodnosti. Nekaj teh prizorov prihodnosti v tem filmu je bilo zelo solidnih in bi rad videl več. To potovanje skozi čas in spreminjanje prihodnosti/časovne linije je že iztrošeno.

Upam, da bo zdaj kakšen daljši premor od te "franšize".

Ena pozitivna zadeva pri vsem tem je, da smo končno dobili solidno igro v obliki Terminator: Resistance.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Jaz grem zdaj pogledat tale film.

globoko grlo ::

A zdej že lohka spoilamo al ne?

Čist eno hipotetično vprašanje, fotr pride v fabrko in ti prnese litr šnopca, mal tko za usput, pa ga čist slučano en z šotgunom napumpa, ornk napumpa (like red glowing eyes pa metal body fully exposed) in ti (baba itak) še kr tripa in se dere kako so ji fotra fental?

Zakaj qurac se ne morjo losat takih bedarij?

AL pa k terminator (pa ne sam v tem filmu) že na pol mrtu leži, ti pa zbežiš? Zakaj qurac mu ne morš takrat glave spult?

evo, to je to od spojlanja
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

mgermo ::

Killer robot from the future, je še sprejemljiv. To pa, da bo 155cm, 45 kg ženska vodila resistance, je pa too much.

globoko grlo ::

je pa latino, tko da ma potencial :)

Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Sem pogledal. Največja možna napaka v prvih petih minutah ;((

Pa tudi Rev9 se mi ni zdel nič kaj bolj nevaren kot T-1000.

LeQuack ::

Tudi mene ni ravno navdušil, na koncu je sicer malo boljši tako da popravi okus, ampak overall precej za T1 in T2.

Slabosti:
- ves ta setting v Mehiki me ni navdušil, tisto prečkanje Mehiške meje se mi je zdelo kot da hočejo neke politične ideje vleči notri
- tista scena na začetku filma, kjer očitno lahko neomejeno terminatorjev pošljejo iz prihodnosti in tako noben od teh filmov nima pomena
- cel film nima neke rdeče niti, stvari se dogajajo ampak brez nekega načrta in globjega pomena
- vsi trije ženski liki so zgrešeni nekako, una majhna kot nek future resistance leader, ženski terminator smo že imeli, in pa Sarah Connor ne vem če je res pasala v film. Pa sem dejansko ljubitelj dobrih ženskih vodilnih vlog.

Dobre stvari:
- akcija je kar na nivoju, cgi tudi
- Arnold je še vedno Arnold, čeprav ima bolj stransko vlogo še vedno ukrade vse scene
- ta nov terminator sicer nič originalnega, ampak še vedno daje dober občutek nevarnosti, tudi igralec je še kar prepričljiv kot bad guy

Motilo me je tudi, da niso bolj razložili background tega novega terminatorja. V originalnih filmih smo videli kako so gradili terminatorje in podobno. Zakaj se lahko razdeli na dva dela, kaj je fora če očitno lahko tisti liquid metal dela deluje čisto samostojno. A je to potem sploh en terminator. Kateri del od dveh nadzira drugega. Itd.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Han ::

Globlje razlage so verjetno predvideli za nadaljevanja, ki so pod velikim vprašajem.

oo7 ::

Tam, ko so trenirali streljanje. Tamala ni nič zadela nato pride nasvet Sare Conor lubenice so samo pokale :))

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

Tam, ko so trenirali streljanje. Tamala ni nič zadela nato pride nasvet Sare Conor lubenice so samo pokale :))


Kolk bi vojska pršparala če bi vedela za ta trik. Sicer pa čist nesmiselno da si je sploh nekdo mislil da bi bila to dobra scena. Lovi jih nek killer terminator in oni gredo na nek lagan target practice in se mal družit? What the hell.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Kurzweil ::

Film je obupen, brain karies, waste of time,... sam sem si kriv, kaj pa sem šel gledat... debilno on so many levels!

globoko grlo ::

Zato so pa net izuml, boš za drugič vedu :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

svecka ::

na kratko je novi terminator: pussy terminator

Horas ::

jaz berem vaše kritike in komaj čakam da pride na partisu 4k z slo podnapisi pa da vidim vas strokovnjake.

LeQuack ::

A misliš da v 4k bo kak drug film al kaj?
Quack !

Maximus ::

LeQuack je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tam, ko so trenirali streljanje. Tamala ni nič zadela nato pride nasvet Sare Conor lubenice so samo pokale :))


Kolk bi vojska pršparala če bi vedela za ta trik. Sicer pa čist nesmiselno da si je sploh nekdo mislil da bi bila to dobra scena. Lovi jih nek killer terminator in oni gredo na nek lagan target practice in se mal družit? What the hell.


Pa v 2min se je naučila avto vozit z ročnim menjalnikom :)
Avtošole bi pocrkale....

K0l1br1 ::

Same tečnobe, kaj naj bi rabila pol filma?

Kurzweil ::

globoko grlo je izjavil:

Zato so pa net izuml, boš za drugič vedu :)


Imam zadnje čase eno navado,... ko če je le mogoče, pogledam film preden prebiram kritike in ocene,... da si ustvarim lastno mnenje, da mi predvsem kdo ne dvigne preveč pričakovanj,.... itak sem vedel, da bo slabo, ampak tako slabo pa vendarle nisem pričakoval. Upam, da so sedaj pa res nehali s Terminatorji, je pa res, da še dveh nisem pogledal, pri enem sem seveda zaspal na začetku...

Anney ::

Podnapisi: vsebinsko niso najbolj, so pa.
https://gofile.io/?c=1SObLV
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

oo7 ::

Kako je lahko tista turbina tako uničila Rev 9 ? Po vsaki poškodbi se je sestavil po vsaki eksploziji se je sestavil tokrat pa je ostalo samo še okostje kje je bil drugi del tekoči del Rev 9 ? Pa ne, da ga je tista turbina zaradi eksplozije stopila ?

Han ::

Raztrgalo ga je na prafaktorje in se enostavno ni mogel več sestavit...

Vazelin ::

Han je izjavil:

Globlje razlage so verjetno predvideli za nadaljevanja, ki so pod velikim vprašajem.

Nadaljevanj ne bo 10+ let, če ne še dlje. Serija je mrtva po finančnem fiasku
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Han je izjavil:

Raztrgalo ga je na prafaktorje in se enostavno ni mogel več sestavit...


T-1000 bi se po moje sestavil skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Han ::

Cameron ima dovolj pod palcem, da lahko sam financira nov film, vendar verjetno še premore toliko sivih celic, da tega ne bo storil. :P

LeQuack ::

Mogoče lahko franšizo Disneyu prodajo ker so očitno edini ki še znajo franšize furat uspešno.
Quack !

2dark ::

mgermo je izjavil:

Killer robot from the future, je še sprejemljiv. To pa, da bo 155cm, 45 kg ženska vodila resistance, je pa too much.


Lahko v domačo vojsko pogledaš in vidiš, da je možno. :))

2dark ::

LeQuack je izjavil:



Slabosti:
- ves ta setting v Mehiki me ni navdušil, tisto prečkanje Mehiške meje se mi je zdelo kot da hočejo neke politične ideje vleči notri
ž


Kako si prišel to tega zaljučka? Si pa kar bister.

Film je propaganda za nezakonite priseljence in feministke. Logično, da se je polomil.

Cameron je levičarskit urbo kapitalistični SJW-jevec, ker drugega v Hollywoodu ne moreš biti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

2dark ::

globoko grlo je izjavil:

A zdej že lohka spoilamo al ne?




Stari. Film je zunaj že skoraj 3 mesece. Seveda lahko spoilaš.

oo7 ::

Pa tako so govorili, da bodo vsi filmi po T2 kot slabe sanje kajti Dark fate bo pravo nadaljevanje po T2 :))


Moj vrstni red.

1. T1
2. T2
3. T3
4. Salvation
5. Genesysis / Dark Fate

Han ::

Verjetno si mislil GENISYS. :P

oo7 ::

Han je izjavil:

Verjetno si mislil GENISYS. :P


Ja tega :)

FTad ::

LeQuack je izjavil:

Mogoče lahko franšizo Disneyu prodajo ker so očitno edini ki še znajo franšize furat uspešno.


Laughs in Star wars ;((

opeter ::

oo7 je izjavil:

Pa tako so govorili, da bodo vsi filmi po T2 kot slabe sanje kajti Dark fate bo pravo nadaljevanje po T2 :))

Moj vrstni red.

1. T1
2. T2
3. T3
4. Salvation
5. Genesysis / Dark Fate


Saj tako je tudi pravi časovni red. Iz filma v film slabše.
Meni je T1 še vedno pred T2. Pa ne glede na to, da ima T2 boljše efekte.

Salvation in T3 sta tudi v redu obrtniška izdelka, katere se lahko večkrat pogleda.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

2dark ::

opeter je izjavil:


Meni je T1 še vedno pred T2. Pa ne glede na to, da ima T2 boljše efekte.


V T1 še ni bilo SJW-jevske agende. V T2 ni smel več pobijat, ker se to pač ne počne.

Spomni se v mentalni ustanovi, ko lezbična paznica Arnija useka na gobec in jo ta zgolj odrine. v enki, bi jo terminator enako na gobec ali pa celo porinil roko čez njen prsni koš.

scipascapa ::

meni ni bil slab.

opeter ::

Misliš na to sceno (od 1:00 naprej)?


V spodnjem videu je zanimiva analiza franšize Terminator:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gladiator 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11419834 (461) brett
»

Avatar: The Way of Water [Avatar 2] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18930998 (4281) opeter
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615659 (5995) oo7
»

Terminator: Genesis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14830479 (18108) vostok_1
»

Terminator: The Sarah Connor Chronicles (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26729398 (17663) kitara8

Več podobnih tem