» »

Nokia 515

Nokia 515

Scaramouche ::

Zakaj še vedno drži tako ceno?
Od 160 € dalje, celo nad 250 jo je nekdo prodajal nedavno na ebay?
http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40...
Samo kot zanimivost, v čem je fora?

Tinaamalaa ::

Pomoje, ker je majhen pa fizicni gumbi + display, klasicni telefon, ki jih vec ni nekaj za dobit.
Imam za prodat Lumio 525, ce koga zanima...vse deluje, razen gumb za vklop vcasih dela vcasih ne, se pa da odklepat na double tap...prodam za 30€.

Scaramouche ::

Ja samo ima samsung z 5mp kamero za 80e naprej....

Samael ::

Nokia E7 izpred šestih let (symbian belle) drži ceno od 100eur dalje.
Verjetno zato, ker je bil to zadnji spodobni telefon s QWERTY tipkovnico. Sam sem kakšno leto nazaj kupil dve refurbished na ebayu (2 x 70 eur) in ju uporabljal do se pred nedavnim, ko sem začutil, da je ta telefon vendarle nekoliko za časom.

Scaramouche ::

Samael je izjavil:

Nokia E7 izpred šestih let (symbian belle) drži ceno od 100eur dalje.
Verjetno zato, ker je bil to zadnji spodobni telefon s QWERTY tipkovnico. Sam sem kakšno leto nazaj kupil dve refurbished na ebayu (2 x 70 eur) in ju uporabljal do se pred nedavnim, ko sem začutil, da je ta telefon vendarle nekoliko za časom.


Kaj maš zdej?

amacar ::

Pa še zanič je tale 515, niti blizu starim E51, E52...

cuxoh ::

amacar je izjavil:

Pa še zanič je tale 515, niti blizu starim E51, E52...

Takšnih telefonov ne bo več. Samo še igrače za šlatanje.

next3steps ::

Samael je izjavil:

Nokia E7 izpred šestih let (symbian belle) drži ceno od 100eur dalje.
Verjetno zato, ker je bil to zadnji spodobni telefon s QWERTY tipkovnico. Sam sem kakšno leto nazaj kupil dve refurbished na ebayu (2 x 70 eur) in ju uporabljal do se pred nedavnim, ko sem začutil, da je ta telefon vendarle nekoliko za časom.

Spodobni telefon s Qwerty tipkovnico je tudi Sony prodajal. Je pa res, da tisti telefon takrat ni imel namescena relikta od sistema.

Samael ::

Scaramouche je izjavil:

Samael je izjavil:

Nokia E7 izpred šestih let (symbian belle) drži ceno od 100eur dalje.
Verjetno zato, ker je bil to zadnji spodobni telefon s QWERTY tipkovnico. Sam sem kakšno leto nazaj kupil dve refurbished na ebayu (2 x 70 eur) in ju uporabljal do se pred nedavnim, ko sem začutil, da je ta telefon vendarle nekoliko za časom.


Kaj maš zdej?

Xiaomi Redmi 4 pro/prime

Če bi dandaes obstajal spodoben, sodoben telefon s QWERTY tipkovnico, kot je tale Nokia ne bi pomišljal dvakrat.


@3much5me, pa res. Sony Ericsson Xperia pro. Ne vem, kako mi je to (takrat) ušlo. Najbrž ker sem bil tiste čase (2011) še vedno zadovoljen s svojo Nokio N97 mini (ravno tako telefon s qwerty tipkovnico).

Scaramouche ::


Xiaomi Redmi 4 pro/prime

Kje si ga kupil?


Če bi dandaes obstajal spodoben, sodoben telefon s QWERTY tipkovnico, kot je tale Nokia ne bi pomišljal dvakrat.


Men je dobr da je mahnen,net me ne zanima, en mi je reku da je ta 515 top in da je dost folka hvalilo.
Samo cena je res preveč,dobim z 25% popustom za 160-200e v merc tehnika top telefon...

Zgodovina sprememb…

amacar ::

515 je dalec od top. Plasticno sranje, tipke cudne - premehke, mikrofon pretih, izdelava slaba, ce bi primerjali s starimi kvalitetnimi nokimi bi bilo tole nizji ali morda srednji nizji rank. Sem ga vzel za oceta kot zamenjavo za e52, ker na tipke ni obstajalo nic vec pametnega, pa je bila najprej ze umetnost spraviti gor vcf kontakte, baterija ni bila nic posebnega, mikrofon/zvocnik pretih, potem mu je se pa enkrat padla na tla in je odpadel gumb za glasnost in se hkrati zaskocil, da je bila glasnost skos na minimumu, nato je romal v kos in sem ga pac navadil na galaxy s7, kjer je zaenkrat presrecen. Vsega se clovek navadi, tudi ce je ze malo starejsi :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple razmišlja o satelitskem internetu za iPhone (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5115145 (11572) AštiriL
»

Znamka Nokia se vrača kot Nokia 6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7127923 (18155) bambam20
»

nakup "resnega" telefona (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6511332 (9940) carota
»

Kateri gsm ustreza naslednjim zahtevam?

Oddelek: Mobilne tehnologije
152409 (1978) amigo_no1
»

Poceni GSM s QWERTY tipkovnico?

Oddelek: Kaj kupiti
214000 (2463) anonynino

Več podobnih tem