» »

Samsung note 4 zaščitno steklo

Samsung note 4 zaščitno steklo

car100 ::

Zanima me če ima kdo zaščitno steklo na Samsung note 4. Nekateri namreč ne prekrijejo v pravilni velikosti zaslona (malo okrivljen zaslon ob robih).
Ogledano imam ta steklo, če ga kdo ima komentar dobrodošel če je ok oz. katerega imate :)

http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Hvala za odgovore!

N0t0ri0us ::

zakaj točno rabiš steklo? Da boš vrgel kot nov telefon v smeti čez 2 leti? to steklo poči še preden ga pogledaš, je grdo vsaj na telefonih ki imajo 2.5D steklo in v primeru padca ne nudi nobene zaščite, saj so problematični robovi katerih pa ne ščiti.

car100 ::

Meni je že rešil 1krat zaslon tko da par € dt proti 100 za menjavo zaslona

Daniel ::

Ga daš pa še v dodatno ohišje, če te je strah, da bo počil na robu.

N0t0ri0us ::

car100 je izjavil:

Meni je že rešil 1krat zaslon tko da par € dt proti 100 za menjavo zaslona


Kako? zgornja šipca poči takoj, medtem ko gorilla glass preživi marsikaj. kot sem že rekel je problem rob zaslona, katerega zaščiti etui.

Tinaamalaa ::

Kupujejo se zaščitna stekla od Nillkin-a...najvecja kvaliteta, steklo se zlahka ocisti,..
Ze zaradi risov ga je fajn imet...pri padcu pa tudi pomaga.

mihec87 ::

N0t0ri0us je izjavil:

car100 je izjavil:

Meni je že rešil 1krat zaslon tko da par € dt proti 100 za menjavo zaslona


Kako? zgornja šipca poči takoj, medtem ko gorilla glass preživi marsikaj. kot sem že rekel je problem rob zaslona, katerega zaščiti etui.


Saj to je namen da poči ta šipca namesto ekrana....Dobro pri teh ukrivljenih ekranih je rob še vedno izpostavljen..

Sam se že dolgo sprašujem v čem je smisel da se kupuje/izdeluje čim tanjše/lažje telefone potem pa se jih baše v etuije itd.. da ne poči ob prvem hujšem padcu..

Dr_M ::

Jest brez zascitnega stekla telefona sploh ne nosim sabo. Do sedaj mi je ziher 3x preprecilo hujse poskodbe. Gorilla glass je bolj tako tako, na mojmu telefonu je bilo po 3 tednih brez stekla polno mikro prask, pa sem precej pazil, da nisem nosil ostrih predmetov v zepu s telefonom. Kupim najcenejse iz ebaya, porabim pa 2 na leto oz odvisno kako storast sem. :>
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

car100 ::

No na Gorilla glass se je brez veze zanašat vsaj zaenkrat so za moje pojme predragi zasloni (sem tudi jaz imel ene 3 mesece brez zaščite in se je že samo od gumba na kavbojkah videlo mikro raze tko da rečejo že da je nvem kok dobr samo to je bolj reklama.
Meni je iz 1.5m padel telefon na stopnico vrgel dol zaščitno steklo in veselo naprej. + v ekstremih ti pa tud steklo ne pomaga samo za tistih 80% normalne uporabe pa že + tudi če si že sam pazljiv ni nujno da ti ga ne vrže kdo drug.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: car100 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poškodovanje novega telefona s strani pooblaščenega prodajalca (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7711931 (9006) mat11
»

Prihaja Gorilla Glass 6, safir pa je umrl

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
259655 (6393) Magic1
»

So zaščitna stekla smiselna?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4212179 (10733) tomaz-
»

Kvaliteta zaščitnih stekel

Oddelek: Mobilne tehnologije
132250 (1759) klinker
»

Počen zaslon (popravilo) LG G3

Oddelek: Mobilne tehnologije
123680 (3350) Dr_M

Več podobnih tem