» »

Android emulator na telefonu

Android emulator na telefonu

SmeskoSnezak ::

A veste, ce obstaja moznost, da bi lahk znotraj kaksnega smartfona namestil android emulator? Kao "telefon v telefonu"? Vem edino, da se je Blackberry zaganjal na podobn nacin, da je prvo nalozil en OS/jedro in zatem znotraj tega se enkrat. Mene bolj zanima za google, ce se da emulirat telefon znotraj telefona...
@ Pusti soncu v srce... @

nightrage ::

Prvič slišim, da bi lahko android emulator zaganjal na Android-u, vem pa da dela na Windows in Linux okolju. Smem vprašat zakaj potrebuješ to, ker če bi rad debugiral android aplikacijo na android telefonu, si samo vklop debugging tools link.

smacker ::

Pojem emulator se bolj uporablja za simulacijo strojne opreme (Gamboy, Android na PC recimo). Za "simulacijo" operacijskih sistemov, išči raje pod pojmom virtualizacija. Mogoče to pomaga: https://www.quora.com/Android-Is-OS-vir...
Žal ne poznam načina, upam da sem vsaj olajšal iksanje ;)

nightrage ::

Po moje človek verjetno sprašuje za "Android Emulator" iz android SDK frameworka, ne pa po kakršnikoli virtualizaciji.

SmeskoSnezak ::

smacker je izjavil:

Pojem emulator se bolj uporablja za simulacijo strojne opreme (Gamboy, Android na PC recimo). Za "simulacijo" operacijskih sistemov, išči raje pod pojmom virtualizacija. Mogoče to pomaga: https://www.quora.com/Android-Is-OS-vir...
Žal ne poznam načina, upam da sem vsaj olajšal iksanje ;)

Super, hvala... ja, napacno terminologijo sn ocitno uporabo. Se posipam s pepelom. (lahk kak admin popravi naslov?)

Yes, it is possible to virtualize another OS (and CPU Architecture) on Android. I have run Windows and Linux on Android to test this possibility.

A je nasel kdo nacin kako virtualno imeti drug Android OS znotraj prvotnega ? Windows pa Linux me ne zanimata. :) Niti dual/multi boot, temvec striktno poganjanje "aplikacije",ki bi mi odprla nov Android OS.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

nightrage ::

A iščeš kej takšnega link_1 in link_2?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevara wangiri

Oddelek: Mobilne tehnologije
7651 (483) Angelikak8
»

Android emulator - POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
111113 (951) Adam7
»

BlueStacks omogoča poganjanje androidnih aplikacij na Windows

Oddelek: Novice / Android
113711 (2232) roCkY
»

Android tudi za iPhone 3G

Oddelek: Novice / Android
226576 (5648) PrimozR
»

Izšla razvojna različica LiveAndroida za PC-je

Oddelek: Novice / Android
185188 (3836) jype

Več podobnih tem