» »

dual monitor. mam intel hd graphics, en monitor na hdmi drugega pa bi dal na vga adapter hdmi

dual monitor. mam intel hd graphics, en monitor na hdmi drugega pa bi dal na vga adapter hdmi

sift ::

torej ,

Mam en 29'' ultra wide k je priklopljen na HDMI režo intel hd graphics (i5-2400) , ima pa še en vga vhod prost. Program za ta intel hd graphics podpira dual monitorje, je opcija v programu.

Kar me zanima je, če kupim še en isti monitor in ga vklopim v vga režo, preko hdmi to vga adapterja, bo to delovalo?
Torej še en isti monitor vse isto samo da je vklopljen preko hdmi kabla v vga režo, preko hdmi to vga adapterja.

Also, a je vga kvaliteta ful slabša od hdmi priklopa.

Nočem kupit drugačnega monitorja k ma direkt vga ker je višina dost različna (trenutni je ultra wide , visok kot 24'' širok pa več k 27'') in mi je dost bolj cool da sta identična kot dva različna.

Je pa tud to da mi morda samo tale zadostuje, ampak jaz bi mel bolj fancy workstation in delovno okolje zato bi kr dva imel. Vedno ko delam imam 4 browserje , vsak po 3 tabe in še dosti aplikacij. Je tud to da za program k uporabljam je zelo uporaben dual monitor setup,

Minus je k bi dal dodatnih 250€ , torej v roku enga mesca bi/sm porabu 500€ brez nekega dramatičnega izboljšanja, razen da bom dost bolj užival na compu.

sift ::

torej sm ravnokar prebral tole,

Tale ultrawide k govorim, je 2560x1080 , tu na mimovrste pa piše tko ;

Adapter, ki pretvori iz HDMI priključka v VGA (D-Sub) priključek.

Podpira video signal v ločljivosti Full HD 1080p - 1920×1080.

Torej ne podpira 2560x1080???? Wtf ke debilno.



Also sm neprespan in ne razumem nekaj osnovnega (don't hate) - jaz rabim zadevo tko : HDMI monitor z hdmi kablom v vga priključek na compu, a je to to al je to kar gledam obratno? Aka vga kabel v hdmi priključek?

npr. tale https://www.mimovrste.com/prilkjucni-vi...


Sam kako bom jaz to rešu če ima monitor 2560x1080 resolucije ne pa 1920x1080... sad panda

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sift ()

sift ::

Okej nevermind, sm prebral da VGA je max 1920x1080

Torej rabim novo grafično, je pa zdej ta problem. Mam SLIM desktop, kako da vem da bo šla kartica noter v to majhno škatlo?

smacker ::

Kot si ugotovil, boš moral na digitalni izhod priklopit. Za grafično pa poglej specifikacije ohišja, tam piše kolk je lahko max. dolžina grafe. Druga varjanta je da menjaš matično za tako, ki ma 2 izhoda.

sift ::

smacker je izjavil:

Kot si ugotovil, boš moral na digitalni izhod priklopit. Za grafično pa poglej specifikacije ohišja, tam piše kolk je lahko max. dolžina grafe. Druga varjanta je da menjaš matično za tako, ki ma 2 izhoda.


sm pisal trgovini pri kateri sm kupil ta i5 slim in obenem jih vprašal kako bi mel 2x 2560x1080, bomo videli kaj pravijo


thx

smacker ::

link do tega i5 slim?

sift ::

smacker je izjavil:

link do tega i5 slim?


http://www.agppro.si/renew-refurbish-ug...

sam moj ma 8gb rama.. dela pa ko strup hitro za vse kar rabim. zaenkrat mi še ni uspelo prit do več k 70% cpu. ram tud ne pride čez 6gb, mam pa eno miljardo stvari odprtih + program za musko. iger ne igram


Prej sm mel en šit iz 2007 , dual core 2,1ghz in tisto je bil pravi nightmare, dve aplikacije en chrome in že vse štekalo da je blo neuporabno, samo programe sm dal lavfat in adijo računalnik fun, sploh nevem kako sm zdržal z tistim starim šitom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sift ()

sift ::

jaz tega problema še vedno nism rešil. Kaj če bi dal to matično v večje ohišje? - al pa kje bi dobil kako grafo z 2x hdmi za ta slim desktop? - na trgovini mi ne odgovorijo in dvomim da bojo ker niso neki pro v odpisovanju, bomo vidl mogoče bodo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ali mi bo delal tale monitor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
262096 (1214) Han
»

27" monitor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7021029 (13217) scipascapa
»

VGA na HDMI? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5927526 (14522) KTr1sk
»

Katere monitorje za 3 screen eyefinity?

Oddelek: Kaj kupiti
133026 (2853) Xickle
»

Radeon HD 7770 in 3 ekrani

Oddelek: Pomoč in nasveti
214136 (3789) Janac

Več podobnih tem