» »

Paypal račun brez primerne kartice

Paypal račun brez primerne kartice

Žrlo ::

Prvič sem na tem forumu zato upam, da je ta objava primerna in na pravem mestu. Če ni se opravičujem v naprej. Želim plačati za storitve na Fiverr.com v vrednosti 20 evrov in sicer za voice-over posnetek od glasovnega igralca za svojo animacijo. S tem istim igralcem se dogovarjava za dolgoročno sodelovanje že dva meseca. Moj Paypal račun še ni aktiviran, saj še vedno čakam na odobritev predplačniške MasterCard kartice, kakršno potrebujem za Paypal račun. Vse skupaj traja že kak mesec in očitno naj bi trajalo še pribljižno dva tedna predno mi odobrijo kartico. Noben od sorodnikov in najbližnjih prijateljev nima izkušenj s plačevanjem preko interneta... Rad bi čim prej vse skupaj sprovedel in zato ponujam plačilo 10 ali pa 15 evrov v naprej tistemu, ki bi bil pripravljen plačati z mojimi 20 Evri to storitev na Fiverr.com. Naj poudarim, da seveda denar (30 - 40 Eur) v naprej dostavim kamorkoli v Ljubljani z okolico, ali pa nakažem na bančni račun ali poštno nakaznico... Stanujem na Vrhovcih v Ljubljani.

Kdorkoli bi bil pripravljen pomagati se bo vpisal v zgodovino kot velik človek!!!

Lp, Luka

janezvalva ::

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

klinker ::

Bi vzel Viso electron in bi jo ze takoj uporabljal.
Sicer lahko ti pomagam. Ce se rabis ZS.

sift ::

ma ste pametni, @žrlo , beri : če hočeš takojšno kartico za paypal si nabavi predplačniško smart pay card mastercard http://www.smartpaycard.net/si/default....

Ko jo kupiš, jo nafilaš še zraven za prvo plačilo, vežeš na paypal račun in akcija. Za ponovno filanje kartice pa pošlji kopijo dokumenta in bančni izpisek ki ni starejši od 3h mesecev. Voila že rešeno. Ampak če je samo še dva tedna dok dobiš to kartico k so naroču pol počakaj pač

d(-_-)b ::

^^^^^^^ preverjeno deluje. Virtualno kartico enostavno naročiš s SMS. Po potrditvi plačila preko Monete dobiš SMS s podatki o kartici (številka, pin, CVV), ki jih vpišeš v Paypall in že lahko plačuješ. Za manjše zneske (29 eur preverjeno deluje) ti kartice ni treba verificirat ... Za dobroimetje 25 EUR na kartici plačaš Moneti 29 EUR (2 za aktivacijo kartice in 2 za polnjenje z Moneto - preveri cenik, tako je bilo prejšnji teden pri meni).
http://www.smartpaycard.net/si/moneta.w...

bambam20 ::

klinker je izjavil:

Bi vzel Viso electron in bi jo ze takoj uporabljal.
Sicer lahko ti pomagam. Ce se rabis ZS.


Tudi na viso čakaš dober teden.

Modri dirkač ::

Katera banka pa za predplačniško kartico rabi 2 meseca za odobritev?
Predpl. VISO pri NKBM dobiš v slabem tednu.

Še navadno kreditno prej zrihtajo, če imaš redne prihodke, seveda ...
Everybody lies!

bambam20 ::

Modri dirkač je izjavil:

Katera banka pa za predplačniško kartico rabi 2 meseca za odobritev?
Predpl. VISO pri NKBM dobiš v slabem tednu.

Še navadno kreditno prej zrihtajo, če imaš redne prihodke, seveda ...



To tudi mene zanima na kateri banki potrebujejo 2 meseca za odobitev predplačnipke kartice?

Mislim, da dobiš predplačniško VISO na vsaki banki v dobrem tednu.

Na NLB-ju mogoče? :)) Tam so mal posebni.

sift ::

d(-_-)b je izjavil:

^^^^^^^ preverjeno deluje. Virtualno kartico enostavno naročiš s SMS. Po potrditvi plačila preko Monete dobiš SMS s podatki o kartici (številka, pin, CVV), ki jih vpišeš v Paypall in že lahko plačuješ. Za manjše zneske (29 eur preverjeno deluje) ti kartice ni treba verificirat ... Za dobroimetje 25 EUR na kartici plačaš Moneti 29 EUR (2 za aktivacijo kartice in 2 za polnjenje z Moneto - preveri cenik, tako je bilo prejšnji teden pri meni).
http://www.smartpaycard.net/si/moneta.w...


jaz mam fizično in je dost boljša kot virtualna... ker on misli večkrat uporabljat mu priporočam fizično kartico, ne virtualno.

pred nekaj časa si lahko fizično filal do 2,5k brez nbenga dokumenta ne nič, zdej pa nova pravila anti-terorizem , pranje dnarja itd. , so to preprečla in moreš jim poslat kopijo osebnega dokumenta in bančni izpisek/račun elektrike bla bla whatever, k se ujema z podatki k jih vneseš na njihovem portalu.

Torej ko kupiš fizično jo lahko filaš ko kupiš , za nadaljnje filanje pa moreš posredovat omenjeno dokumentacijo. Jaz sem čakal nekje 3-4 dni da so pregledali in mi kartico nadgradili v full KYC (know your costumer) aka filam jo lahko do 15,000€ , seveda jo ne bom tok, na mesec porabim nekje 70€ online in bo prej zapadla (2019) preden dosežem limit 15,000.

ko vežeš na paypal kartico ti vzame 1€ na kartici , začasno(vrnejo v roku par dni) in dobiš paypal code, k ga pogledaš na smart pay card portalu s tem da vpišeš številko kartice in pin, in ta paypal code vpišeš na paypalu in žurka sledi.

oni tud oglašujejo da je uporabna za paypal ,100% legit in najbolj enostavno.

ni pa možno si nakazovat iz paypala na to kartico, čeprav enkrat dost mesecev nazaj mi je uspelo, sam so pol onemogočli s strani paypala.

bi blo prelepo da bi lahko iz paypala si filal to kartico, ne bi rabu dnar iz ppja it na račun :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sift ()

bajsibajsi ::

@Žrlo
Ce se ti mudi, ne potrebujes cakati na kartico. Lahko ti enostavno nekdo (prijatelj?), ki ima Paypal, nakaze denar na tvoj Paypal racun. Ce ne bos nikogar nasel, ti lahko jaz pomagam.

Žrlo ::

Hvala vsem! Gre zato da je treba na Fiverr.com ob nakupu navesti detajle kartice, ki ne sme biti virtualna ampak tako rečeno prava - plastična. In samo MasterCard ali pa Visa. Torej iščem nekoga, ki bi dejansko opravil nakup namesto mene, jaz bi pa prodajalcu povedal, da bo pač nekdo drug kupil prvi gig.

sift ::

Žrlo je izjavil:

Hvala vsem! Gre zato da je treba na Fiverr.com ob nakupu navesti detajle kartice, ki ne sme biti virtualna ampak tako rečeno prava - plastična. In samo MasterCard ali pa Visa. Torej iščem nekoga, ki bi dejansko opravil nakup namesto mene, jaz bi pa prodajalcu povedal, da bo pač nekdo drug kupil prvi gig.


Torej poslušaj me. Tale smart pay card predplačniška je tud fizična, plastika, prava in deluje POVSOD kjer sprejmejo mastercard. Sam sem na fiverju večkrat kupoval gige s to kartico. Lahko ti opravim nakup če želiš, samo mi ni jasno kako mi boš to poravnal. Iz kje si? Jaz sem iz obale.

Za enkratni nakup, pa deluje tudi virtualna smart pay card, isto velja kot pravi mastercard. Ampak če tega nočeš se lahko zmeniva nekako oz. dok ne dobiš svoje
http://www.smartpaycard.net/si/default....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sift ()

Žrlo ::

Aha... Samo zanima me - koliko časa si čakal na odobritev te plastične SmartPay kartice? Ali si jo dobil takoj?

Še to - ali se da z virtualno smartpay tudi plačati na Fiverr-ju? Meni so na podpori na Fiverr-ju rekli da se z enkratnimi karticami ne da plačevati...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Žrlo ()

sift ::

Žrlo je izjavil:

Aha... Samo zanima me - koliko časa si čakal na odobritev te plastične SmartPay kartice? Ali si jo dobil takoj?

Še to - ali se da z virtualno smartpay tudi plačati na Fiverr-ju? Meni so na podpori na Fiverr-ju rekli da se z enkratnimi karticami ne da plačevati...


To smartpaycard kupiš fizično , v Ljubljani maš možnost kupit na raznih placih, trafike 3dva, omv .. ponavadi jih majo na zalogi. V centru ljubljane sm večkrat se ukvarjal s temi karticami
Torej lahko jo dobiš takoj, lahko ja pa naročiš preko monete in dobiš na dom kar je nkje 4 dni or so

Torej , ne poslušaj fiver supporta ker nimajo pojma. Tale virtualna smart pay, velja ISTO kot prava mastercard. Namreč jo sam uporabljam poleg fizične(mam dve fizične) in deluje povsod kjer sprejmemo mastercard ker jo zazna pač kot mastercard. Js sm rabu virtualne ker vsakič ko vzameš dobiš novo št. kartice in to je uporabno
Če jo kupiš pazi da bo dovolj dnarja gor, torej ko kupiš maš gor znesek k se odločiš in pol konc , ne moreš več napolnit in recimo da je gig 25$ moreš še vključit fiver fee ki mislim da je nekje 0.50$ in dost zaračunajo menjavo iz $ na € in pride trenutno 10$ = 10€ na kartico. Recimo da daš gor 27€, plačaš še 3€ za strošek da jo dobiš in za 30€ imaš kot pravi mastercard.

shadeX ::

Žrlo je izjavil:

Hvala vsem! Gre zato da je treba na Fiverr.com ob nakupu navesti detajle kartice, ki ne sme biti virtualna ampak tako rečeno prava - plastična. In samo MasterCard ali pa Visa. Torej iščem nekoga, ki bi dejansko opravil nakup namesto mene, jaz bi pa prodajalcu povedal, da bo pač nekdo drug kupil prvi gig.


Čak kaj? Ob nakupu česa?

Sem sicer naročeval cca pol leta nazaj, takrat še ni bilo potrebno vpisovati nobenih podatkov o kartici na samo stran. Paypal in zadeva je rešena.

Apple ::

bambam20 je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

Katera banka pa za predplačniško kartico rabi 2 meseca za odobritev?
Predpl. VISO pri NKBM dobiš v slabem tednu.

Še navadno kreditno prej zrihtajo, če imaš redne prihodke, seveda ...



To tudi mene zanima na kateri banki potrebujejo 2 meseca za odobitev predplačnipke kartice?

Mislim, da dobiš predplačniško VISO na vsaki banki v dobrem tednu.

Na NLB-ju mogoče? :)) Tam so mal posebni.


Na NLBju dobiš predplačniško takoj...
LP, Apple

konspirator ::

Nlb ima predplačniško Mastercard
https://www.nlb.si/kartice
https://www.nlb.si/predplacniska-kartica

S tem da zaračunavajo:
Mesečna uporaba kartice 0,50 EUR
Polnjenje kartice* 0,75 EUR
Zavrnjena transakcija 0,75 EUR


Vzemi raje pri banki koper ali nkbm fizično predplačniško viso (10 eur/4 leta, ni mesečnih stroškov).
http://www.banka-koper.si/moja
https://www.nkbm.si/poslovna-predplacni...
--

sift ::

zavrnjena transakcija 0,75€ hahaha, na smartpaycard je 0,10€ .. in ni mesečne uporabe €

vikiviking ::

1.) Ne rabiš nobene kartice za odpret paypal račun (je opcijska)
2.) Nekdo ki ima paypal s kartico ti lahko nakaže na tvoj email denar in ti imaš denar na paypal računu,
s katerim lahko plačuješ

deluje preverjeno, ... l.p.

GupeM ::

Včasih si lahko tudi preko TRR-ja (kot bi plačal položnico), nakazal denar na PayPal. Vem da sem enkrat to naredil, ne vem pa če se še da.

Gapi ::

GupeM je izjavil:

Včasih si lahko tudi preko TRR-ja (kot bi plačal položnico), nakazal denar na PayPal. Vem da sem enkrat to naredil, ne vem pa če se še da.



Top up ja je bil nekoč.
No person is rich enough,to buy back his past.

Baja ::

meni je virtualne smartpaycard prijelo povsod.

priporočam tudi da si na njihovi strani poiščeš storitev, kjer lahko za kupljeno kartico vneseš ime in naslov. tako, da se potem ujema z vpisanimi podatki pri ponudniku storitev.

nekje je šlo brez, nekje ne.

če imaš moneto, maš vse skupaj urejeno v 5min, drugače pa v najblizjo trafiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

bambam20 ::

Apple je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

Katera banka pa za predplačniško kartico rabi 2 meseca za odobritev?
Predpl. VISO pri NKBM dobiš v slabem tednu.

Še navadno kreditno prej zrihtajo, če imaš redne prihodke, seveda ...



To tudi mene zanima na kateri banki potrebujejo 2 meseca za odobitev predplačnipke kartice?

Mislim, da dobiš predplačniško VISO na vsaki banki v dobrem tednu.

Na NLB-ju mogoče? :)) Tam so mal posebni.


Na NLBju dobiš predplačniško takoj...



Pol si pa OP zmišljuje ;) in mu nočejo odobrit normalne master card kartice, ker ni finančno sposoben. Sej pravim, da smrdi tole.

Glumi gljivo.

nightrage ::

Ja samo potem takem bi spletno mesto Fiverr.com imelo podatke o moji bačni kartici. Hmmm, a hočeš, da se to delo opravi tudi preko tvojega Fiverr.com account-a, ker potem takem bi ti imel tudi moje podatke o moji kreditni kartici za spletno plačevanje. Predlagam ti sledeče, da nehaš nagovarjati folk, da ti daje podatke o kreditnih karticah, zanima me tudi ali kateri tvoj kolega dela na Fiverr.com, in bosta skupaj praznila račune??? Samo sklepam...

Plačaj preko drugih storitev kot so pay safe, western union, al pa ne nadleguj ljudi.

Žrlo ::

A)Nikdar nikomur nisem rekel naj mi da podatke svoje kartice kot je zelo razvidno iz vseh mojih objav in ZS, ki gredo vsa pribljižno tako:

Zdravo,
Ja super! Najlepša hvala! Samo ena zadeva - Na fiverr.com je treba ob nakupu specificirati detajle kartice, ki ne sme biti virtualna, torej iščem nekoga, ki bi opravil nakup v mojem imenu. Ali to pride v poštev?
Hvala v vsakem primeru!

V pričakovanju.
Lp
Luka

B) Ker imam pač čiste namene nisem niti pomislil, da bi si kdo kot ti, ki očitno ni dobro prebral mojih objav sploh interpretiral to kot "nagovarjanje da mi da kdo podatke svoje kartice"!!!

C) Na Fiverr-ju admini kontrolirajo boxe s sporočili in če samo enkrat navedeš kakšno koordinato za plačevanje gigov mimo njihovega sistema, te takoj benajo! Saj bi že zdavnaj nakazal keš preko banke... (dhh!)

D) Je pa res da šele zdaj vidim da morda kljub temu, da imam čiste namene mogoče res ni najbolj okusno vprašati za tovrstno pomoč na nekem forumu.

in še E) Drugič bolje preberi kar imaš pred sabo!

Žrlo ::

In seveda da ne preko mojega profila -- Denarno nagrado sem ponujal ravno zaradi tega ker bi moral tisti ki bi to storitev kupil namesto mene moral odpreti SVOJ profil na Fiverr-ju. (dhh!)

Žrlo ::

G) Predzadnja objava je torej pod točko F), če je ta G)! Sem pozabil navesti točko F)!

sift ::

ma pusti te paranoidne glumce Žrlo, če ne najdeš nbenga piši meni in ti bom jaz kupil gig preko paypala al kartice.

Baja je izjavil:

meni je virtualne smartpaycard prijelo povsod.

priporočam tudi da si na njihovi strani poiščeš storitev, kjer lahko za kupljeno kartico vneseš ime in naslov. tako, da se potem ujema z vpisanimi podatki pri ponudniku storitev.

nekje je šlo brez, nekje ne.

če imaš moneto, maš vse skupaj urejeno v 5min, drugače pa v najblizjo trafiko.


trafike 3dva, ne vsaka trafika. in še to ne vsaka, moreš pogledat na mapi na njihovi strani kje je možen nakup in polnitev

Glede naslova in imena, jaz sm vedno dajal fake imena in naslove pri virtualnih in nkol blo problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sift ()

6151 ::

Če ne najdeš koga do tedaj, ti lahko v petek uredim (sem z LJ)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Žrlo ::

Hvala sift in 6151! Tisti ki je eventuelno še vedno za mi lahko v ZS napiše kam naj dostavim ali nakažem denar in zrihtamo... 15 evrov plačam uslugo. Sicer pa hvala vsem za nasvete.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NKBM - virtualna predplačniška Visa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10329591 (6316) FoxKnox
»

Bančna kartica brez lastnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
288552 (5191) SaXsIm
»

Anonimne bančne kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214106 (8440) Mmmmm1
»

Katero debetno kartico?

Oddelek: Loža
142897 (2586) jizzer

Visa brezimenska?

Oddelek: Loža
489164 (7821) Mavrik

Več podobnih tem